- Reklama -

Seriál Black Mirror 6. série: Už je potvrzená?

Black Mirror (Černé zrcadlo) je televizní seriál vytvořený Charlie Brookerem, který je zároveň s Annabel Jonesovou i jeho producentem.

- Reklama -

Jedná se o antologický seriál, Black Mirror který zkoumá možnost, co se stane, když se největší vynálezy lidstva obrátí proti němu. Kdy 6. řada Černého zrcadla konečně bude?

Události se konají ve světě jen pár let před tím naším. Show ukazuje, jak technologie vytvořená lidmi pro zlepšení společnosti může selhat a být použita proti nim. Každá epizoda je zasazena do alternativní reality, kde různé postavy bojují proti různým typům technologií.

Black Mirror 6. série: Kdy bude?

Je to rok, co vyšla sezóna 5, a fanoušci netrpělivě čekají na jakoukoli aktualizaci o tom, kdy se objeví sezóna 6.

Netflix je známý svou chytrou reklamou a nedávno byl v ulicích Madridu umístěn billboard, který říká: „Šestá sezóna nyní, všude.“

- Reklama -

Podle tohoto billboardu tvůrci sdělují světu, že sezóna 6 již byla vydána a my všichni jsme její součástí. Říká se tomu „realita“.

Při pohledu na to, jak proběhl rok 2020 se totiž vážně může zdát, že žijeme ve světě „černého zrcadla“.

Black Mirror 6. série nebude na Netflixu?

Charles Brooker a Annabel Jonesová měli na starosti produkční společnost House of Tomorrow. Jedná se o divizi mnohem větší společnosti s názvem Endemol Shine. Brooker a Jonesová House of Tomorrow v lednu 2020 opustili v naději, že podepíší vlastní dohodu s Netflixem. A to může být pro fanoušky seriálu špatné… Endemol Shine totiž stále vlastní práva na Černé zrcadlo.

Jde o to, že Brooker a Jonesová již nemají přímou kontrolu nad jeho budoucností, Netflix bude nejprve muset uzavřít dohodu se svou novou společností Broke and Jones. A pak ještě novou dohodu o licenci na Black Mirror s novým vlastníkem Endemol Shine, aby Brooker a Jonesová mohli zůstat i u sezóny 6.

Podpis těchto nových dohod vyjde Netflix nejspíš dost draho.

Sezóna 6: Kdo v ní bude hrát?

O obsazení 6. sezóny Black Mirror nejsou žádné oficiální zprávy. Black Mirror představoval zbrusu nové obsazení v každé sezóně, takže v další řadě se může objevit v podstatě kdokoli. Tvůrci nikdy nepřestali obsazovat špičkové talenty a zřídka jsme viděli epizodu, ve které herecké obsazení naprosto oslnivé. Dá se tedy předpokládat, že herecký ansámbl nové řady publikum nezklame.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -