- Reklama -

Seriál Black Mirror 6. série: Už je potvrzená?

Black Mirror (Černé zrcadlo) je televizní seriál vytvořený Charlie Brookerem, který je zároveň s Annabel Jonesovou i jeho producentem.

- Reklama -

Jedná se o antologický seriál, Black Mirror který zkoumá možnost, co se stane, když se největší vynálezy lidstva obrátí proti němu. Kdy 6. řada Černého zrcadla konečně bude?

Události se konají ve světě jen pár let před tím naším. Show ukazuje, jak technologie vytvořená lidmi pro zlepšení společnosti může selhat a být použita proti nim. Každá epizoda je zasazena do alternativní reality, kde různé postavy bojují proti různým typům technologií.

Black Mirror 6. série: Kdy bude?

Je to rok, co vyšla sezóna 5, a fanoušci netrpělivě čekají na jakoukoli aktualizaci o tom, kdy se objeví sezóna 6.

Netflix je známý svou chytrou reklamou a nedávno byl v ulicích Madridu umístěn billboard, který říká: „Šestá sezóna nyní, všude.“

- Reklama -

Podle tohoto billboardu tvůrci sdělují světu, že sezóna 6 již byla vydána a my všichni jsme její součástí. Říká se tomu „realita“.

Při pohledu na to, jak proběhl rok 2020 se totiž vážně může zdát, že žijeme ve světě „černého zrcadla“.

Black Mirror 6. série nebude na Netflixu?

Charles Brooker a Annabel Jonesová měli na starosti produkční společnost House of Tomorrow. Jedná se o divizi mnohem větší společnosti s názvem Endemol Shine. Brooker a Jonesová House of Tomorrow v lednu 2020 opustili v naději, že podepíší vlastní dohodu s Netflixem. A to může být pro fanoušky seriálu špatné… Endemol Shine totiž stále vlastní práva na Černé zrcadlo.

Jde o to, že Brooker a Jonesová již nemají přímou kontrolu nad jeho budoucností, Netflix bude nejprve muset uzavřít dohodu se svou novou společností Broke and Jones. A pak ještě novou dohodu o licenci na Black Mirror s novým vlastníkem Endemol Shine, aby Brooker a Jonesová mohli zůstat i u sezóny 6.

Podpis těchto nových dohod vyjde Netflix nejspíš dost draho.

Sezóna 6: Kdo v ní bude hrát?

O obsazení 6. sezóny Black Mirror nejsou žádné oficiální zprávy. Black Mirror představoval zbrusu nové obsazení v každé sezóně, takže v další řadě se může objevit v podstatě kdokoli. Tvůrci nikdy nepřestali obsazovat špičkové talenty a zřídka jsme viděli epizodu, ve které herecké obsazení naprosto oslnivé. Dá se tedy předpokládat, že herecký ansámbl nové řady publikum nezklame.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -