- Reklama -

Seriál Black Mirror 6. série: Už je potvrzená?

Black Mirror (Černé zrcadlo) je televizní seriál vytvořený Charlie Brookerem, který je zároveň s Annabel Jonesovou i jeho producentem.

- Reklama -

Jedná se o antologický seriál, Black Mirror který zkoumá možnost, co se stane, když se největší vynálezy lidstva obrátí proti němu. Kdy 6. řada Černého zrcadla konečně bude?

Události se konají ve světě jen pár let před tím naším. Show ukazuje, jak technologie vytvořená lidmi pro zlepšení společnosti může selhat a být použita proti nim. Každá epizoda je zasazena do alternativní reality, kde různé postavy bojují proti různým typům technologií.

Black Mirror 6. série: Kdy bude?

Je to rok, co vyšla sezóna 5, a fanoušci netrpělivě čekají na jakoukoli aktualizaci o tom, kdy se objeví sezóna 6.

Netflix je známý svou chytrou reklamou a nedávno byl v ulicích Madridu umístěn billboard, který říká: „Šestá sezóna nyní, všude.“

- Reklama -

Podle tohoto billboardu tvůrci sdělují světu, že sezóna 6 již byla vydána a my všichni jsme její součástí. Říká se tomu „realita“.

Při pohledu na to, jak proběhl rok 2020 se totiž vážně může zdát, že žijeme ve světě „černého zrcadla“.

Black Mirror 6. série nebude na Netflixu?

Charles Brooker a Annabel Jonesová měli na starosti produkční společnost House of Tomorrow. Jedná se o divizi mnohem větší společnosti s názvem Endemol Shine. Brooker a Jonesová House of Tomorrow v lednu 2020 opustili v naději, že podepíší vlastní dohodu s Netflixem. A to může být pro fanoušky seriálu špatné… Endemol Shine totiž stále vlastní práva na Černé zrcadlo.

Jde o to, že Brooker a Jonesová již nemají přímou kontrolu nad jeho budoucností, Netflix bude nejprve muset uzavřít dohodu se svou novou společností Broke and Jones. A pak ještě novou dohodu o licenci na Black Mirror s novým vlastníkem Endemol Shine, aby Brooker a Jonesová mohli zůstat i u sezóny 6.

Podpis těchto nových dohod vyjde Netflix nejspíš dost draho.

Sezóna 6: Kdo v ní bude hrát?

O obsazení 6. sezóny Black Mirror nejsou žádné oficiální zprávy. Black Mirror představoval zbrusu nové obsazení v každé sezóně, takže v další řadě se může objevit v podstatě kdokoli. Tvůrci nikdy nepřestali obsazovat špičkové talenty a zřídka jsme viděli epizodu, ve které herecké obsazení naprosto oslnivé. Dá se tedy předpokládat, že herecký ansámbl nové řady publikum nezklame.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Westworld 4. řada: Proměna Dolores a nečekané návraty

Po konci 3. série Westworldu se zdálo více než nepravděpodobné, že by se v seriálu ještě někdy objevil Dolores, hlavní robotí hrdinka. Jenže přesně to se dá čekat. Dolores totiž bude i v další řadě oblíbeného sci-fi.

The Boys 4. série: Amazon potvrdil pokračování. Explodující genitálie přinesly úspěch

Rekordní sledovanost nových dílů 3. řady seriálu The Boys donutila producenty rovnou schválit další pokračování.

Rowan Atkinson se vrací v nové roli: Čeká ho nelítostný souboj se včelou!

Komediální legenda Rowan Atkinson uvede na Netflixu svůj nový seriál.

Ve jménu našeho pána 3. série: Danny McBride prozradil, o čem budou další epizody

Stanice HBO potvrdila pokračování oblíbeného seriálu ještě před uvedením jeho druhé řady. Ve jménu našeho pána 3. série se bude hlouběji zabývat tím, jak Gemstoneovi přišli ke svému bohatství, prozradil tvůrce Danny McBride, který je zároveň jednou z hvězd seriálu.

Matrix má skrytý význam: Neo a jeho důležitá změna jména!

Geniální sci-fi, která upozorňuje na skryté hrozby nastupujícího přetechnizovaného světa? Ale kdepak! Série Matrix je ve skutečnosti o tom, jaké to je být trans, potvrdila režisérka Lilly Wachowski.

Je seriál Stranger Things podle skutečnosti? Tvůrci se inspirovali reálným příběhem

Koho by napadlo, že by seriál Stranger Things mohl vycházet ze skutečnosti? Jenže to tak vážně je. Bratři Dufferové totiž na obrazovky přenesli notně upravený příběh z laboratoří Camp Hero.
Reklama

Oblíbené články

- Reklama -