- Reklama -

Seriál Black Mirror 6. série: Už je potvrzená?

Black Mirror (Černé zrcadlo) je televizní seriál vytvořený Charlie Brookerem, který je zároveň s Annabel Jonesovou i jeho producentem.

- Reklama -

Jedná se o antologický seriál, Black Mirror který zkoumá možnost, co se stane, když se největší vynálezy lidstva obrátí proti němu. Kdy 6. řada Černého zrcadla konečně bude?

Události se konají ve světě jen pár let před tím naším. Show ukazuje, jak technologie vytvořená lidmi pro zlepšení společnosti může selhat a být použita proti nim. Každá epizoda je zasazena do alternativní reality, kde různé postavy bojují proti různým typům technologií.

Black Mirror 6. série: Kdy bude?

Je to rok, co vyšla sezóna 5, a fanoušci netrpělivě čekají na jakoukoli aktualizaci o tom, kdy se objeví sezóna 6.

Netflix je známý svou chytrou reklamou a nedávno byl v ulicích Madridu umístěn billboard, který říká: „Šestá sezóna nyní, všude.“

Podle tohoto billboardu tvůrci sdělují světu, že sezóna 6 již byla vydána a my všichni jsme její součástí. Říká se tomu „realita“.

Při pohledu na to, jak proběhl rok 2020 se totiž vážně může zdát, že žijeme ve světě „černého zrcadla“.

Black Mirror 6. série nebude na Netflixu?

Charles Brooker a Annabel Jonesová měli na starosti produkční společnost House of Tomorrow. Jedná se o divizi mnohem větší společnosti s názvem Endemol Shine. Brooker a Jonesová House of Tomorrow v lednu 2020 opustili v naději, že podepíší vlastní dohodu s Netflixem. A to může být pro fanoušky seriálu špatné… Endemol Shine totiž stále vlastní práva na Černé zrcadlo.

Jde o to, že Brooker a Jonesová již nemají přímou kontrolu nad jeho budoucností, Netflix bude nejprve muset uzavřít dohodu se svou novou společností Broke and Jones. A pak ještě novou dohodu o licenci na Black Mirror s novým vlastníkem Endemol Shine, aby Brooker a Jonesová mohli zůstat i u sezóny 6.

Podpis těchto nových dohod vyjde Netflix nejspíš dost draho.

Sezóna 6: Kdo v ní bude hrát?

O obsazení 6. sezóny Black Mirror nejsou žádné oficiální zprávy. Black Mirror představoval zbrusu nové obsazení v každé sezóně, takže v další řadě se může objevit v podstatě kdokoli. Tvůrci nikdy nepřestali obsazovat špičkové talenty a zřídka jsme viděli epizodu, ve které herecké obsazení naprosto oslnivé. Dá se tedy předpokládat, že herecký ansámbl nové řady publikum nezklame.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -