- Reklama -

Black Mirror 6. řada: V seriálu by se měla objevit i Salma Hayek

Černé zrcadlo, antologický seriál společnosti Netflix, který se zabývá budoucností různých technologických společností, má novou sezónu. Poté, co v roce 2019 skončila pátá série, šestá série už dlouho čekala.

- Reklama -

Oblíbená sci-fi antologie Black Mirror se vrátí v šesté řadě se všemi charakteristickými ponurými tématy, opulentními produkčními hodnotami a hvězdným hereckým ansámblem seriálu, který vytvořil Charlie Brooker. V nové várce epizod se opět budou zkoumat nejhorší stránky lidstva viděné optikou technologie. Jaké hrůzy přinesou lidské vynálezy příště?

Těžko hádat… Bohužel je to totiž docela nemožné. Vzhledem k tomu, že Black Mirror je antologický seriál, mění se zápletka každé epizody. A nadcházející 6. řada se zatím stále připravuje.

Nová řada plná známých tváří

To však neznamená, že by seriál postrádal nějaká opakující se témata, která se prolínají napříč epizodami a sezónami a ze kterých bychom mohli odhadovat, co nás čeká. Černé zrcadlo se totiž často zabývá myšlenkou rozpadu nebo přetváření společností v důsledku rostoucího vlivu technologií na náš každodenní život. A to se nejspíš bude dít i v další sérii.

Známá je tak zatím jen část obsazení. V prvních třech epizodách nadcházející sezóny se podle Vulture.com objeví Zazie Beetz („Bullet Train“, „Atlanta“), Paapa Essiedu („Men“), Josh Hartnett („Oppenheimer“), Aaron Paul („Breaking Bad“, „Dual“), Kate Mara („Call Jane“, „Učitelka“), Danny Ramirez („Top Gun Maverick“), Clara Rugaard („Press Play“), Auden Thornton („This Is Us“) a Anjana Vasan („Killing Eve“). Mezi dalšími později oznámenými herci jsou Rob Delaney („Deadpool 2“), vycházející hvězda Myha’la Herrold nebo Rory Culkin známý z filmu „Znamení“.

Black Mirror 6. řada zatím nemá datum premiéry

Podle Variety také na seznam herců přibyla Salma Hayek, několikanásobná kandidátka na Oscara, čímž obsazení Black Mirror 6. řada získává o něco větší hollywoodský šmrnc. O její případné roli zatím není nic známo.

Datum premiéry šesté série Black Mirror také ještě nebylo stanoveno. Podle některých odhadů se dalších epizod dočkáme nejdříve koncem roku 2023, vzhledem k tomu, že Netflix stále ještě nemá jasno ani o kompletním hereckém složení.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -