- Reklama -

Black Mirror 6. řada: V seriálu by se měla objevit i Salma Hayek

Černé zrcadlo, antologický seriál společnosti Netflix, který se zabývá budoucností různých technologických společností, má novou sezónu. Poté, co v roce 2019 skončila pátá série, šestá série už dlouho čekala.

- Reklama -

Oblíbená sci-fi antologie Black Mirror se vrátí v šesté řadě se všemi charakteristickými ponurými tématy, opulentními produkčními hodnotami a hvězdným hereckým ansámblem seriálu, který vytvořil Charlie Brooker. V nové várce epizod se opět budou zkoumat nejhorší stránky lidstva viděné optikou technologie. Jaké hrůzy přinesou lidské vynálezy příště?

Těžko hádat… Bohužel je to totiž docela nemožné. Vzhledem k tomu, že Black Mirror je antologický seriál, mění se zápletka každé epizody. A nadcházející 6. řada se zatím stále připravuje.

Nová řada plná známých tváří

To však neznamená, že by seriál postrádal nějaká opakující se témata, která se prolínají napříč epizodami a sezónami a ze kterých bychom mohli odhadovat, co nás čeká. Černé zrcadlo se totiž často zabývá myšlenkou rozpadu nebo přetváření společností v důsledku rostoucího vlivu technologií na náš každodenní život. A to se nejspíš bude dít i v další sérii.

Známá je tak zatím jen část obsazení. V prvních třech epizodách nadcházející sezóny se podle Vulture.com objeví Zazie Beetz („Bullet Train“, „Atlanta“), Paapa Essiedu („Men“), Josh Hartnett („Oppenheimer“), Aaron Paul („Breaking Bad“, „Dual“), Kate Mara („Call Jane“, „Učitelka“), Danny Ramirez („Top Gun Maverick“), Clara Rugaard („Press Play“), Auden Thornton („This Is Us“) a Anjana Vasan („Killing Eve“). Mezi dalšími později oznámenými herci jsou Rob Delaney („Deadpool 2“), vycházející hvězda Myha’la Herrold nebo Rory Culkin známý z filmu „Znamení“.

- Reklama -

Black Mirror 6. řada zatím nemá datum premiéry

Podle Variety také na seznam herců přibyla Salma Hayek, několikanásobná kandidátka na Oscara, čímž obsazení Black Mirror 6. řada získává o něco větší hollywoodský šmrnc. O její případné roli zatím není nic známo.

Datum premiéry šesté série Black Mirror také ještě nebylo stanoveno. Podle některých odhadů se dalších epizod dočkáme nejdříve koncem roku 2023, vzhledem k tomu, že Netflix stále ještě nemá jasno ani o kompletním hereckém složení.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -