- Reklama -

Bob Dylan prodával své tělo za heroin. Málem mě zabili, přiznal

Nositel Nobelovy ceny za hudbu Bob Dylan učinil šokující přiznání. Jako začínající zpěvák na tom byl tak zle, že obrážel ulice jako bisexuální prostitut. A nabízel se každému, kdo mu dal peníze!

- Reklama -

V nově objeveném rozhovoru z roku 1966, nahraném na magnetofonové pásce, se zpěvák Bob Dylan přiznává, že potřeboval peníze, aby si mohl koupit heroin. Užívání drogy se autorovi hitu Like a rolling stone v mládí poměrně vymklo kontrole, píše web rollingstone.com.

Bob Dylan, který v současnosti čelí obvinění ze sexuálního zneužívání dvanáctileté dívky, které se mělo odehrát v době, kdy mu bylo 24 let, v rozhovoru přiznává, že droze naprosto propadl. „Chvíli jsem byl velmi, velmi závislý,“ vzpomíná Dylan na dobu, kdy se potýkal s problémy v zapadlých ulicích New Yorku.

Bob Dylan za peníze dělal vše

Jeho touha po heroinu byla tak velký, že dokonce prodával své tělo za peníze, aby si mohl drogu koupit. „Někdy jsme vydělávali stovku za noc, opravdu od čtyř odpoledne do tří nebo čtyř ráno. Balili nás kočky i chlapi. A dělali jsme všechno, co jste chtěli, hlavně že to bylo zaplacené.“

Šlapání na ulici bylo ale nebezpečné a jedné noci „mě málem zabili,“ přiznal Bob Dylan. „Do Village jsem se vrátil až o dva měsíce později. Nikdo nevěděl, že jsem se pohyboval v horní části města.“

S úspěchem začal zneužívat ostatní?

V roce 1963, to mu bylo 21 let, se Dylanovi podařilo prorazit díky písni Blowin‘ in the Wind. Tím začala jeho úspěšná kariéra, za kterou vydal 39 alb a nashromáždil majetek v hodnotě 375 milionů dolarů.

- Reklama -

Jak ale píše web volture.com, Bob Dyla dnes také čelí žalobě neznámé ženy, která ho viní, že ji sexuálně zneužil. Bylo jí tehdy 12 let a jemu 24. Incident se měl odehrát v roce 1965. Podle právníků žena utrpěla v důsledku tohoto zneužívání „fyzickou a psychickou újmu, mimo jiné těžké emocionální a psychické utrpení, ponížení, strach, rozpolcenost, hněv, depresi, úzkost, osobní zmatek a ztrátu víry, těžký šok nervového systému, fyzickou bolest, duševní utrpení a emocionální a psychickou újmu“, uvádí se v žalobě.

Zpěvák obvinění popírá, ženě jde podle jeho právníků jen o peníze.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -