- Reklama -

Bob Dylan prodával své tělo za heroin. Málem mě zabili, přiznal

Nositel Nobelovy ceny za hudbu Bob Dylan učinil šokující přiznání. Jako začínající zpěvák na tom byl tak zle, že obrážel ulice jako bisexuální prostitut. A nabízel se každému, kdo mu dal peníze!

- Reklama -

V nově objeveném rozhovoru z roku 1966, nahraném na magnetofonové pásce, se zpěvák Bob Dylan přiznává, že potřeboval peníze, aby si mohl koupit heroin. Užívání drogy se autorovi hitu Like a rolling stone v mládí poměrně vymklo kontrole, píše web rollingstone.com.

Bob Dylan, který v současnosti čelí obvinění ze sexuálního zneužívání dvanáctileté dívky, které se mělo odehrát v době, kdy mu bylo 24 let, v rozhovoru přiznává, že droze naprosto propadl. „Chvíli jsem byl velmi, velmi závislý,“ vzpomíná Dylan na dobu, kdy se potýkal s problémy v zapadlých ulicích New Yorku.

Bob Dylan za peníze dělal vše

Jeho touha po heroinu byla tak velký, že dokonce prodával své tělo za peníze, aby si mohl drogu koupit. „Někdy jsme vydělávali stovku za noc, opravdu od čtyř odpoledne do tří nebo čtyř ráno. Balili nás kočky i chlapi. A dělali jsme všechno, co jste chtěli, hlavně že to bylo zaplacené.“

Šlapání na ulici bylo ale nebezpečné a jedné noci „mě málem zabili,“ přiznal Bob Dylan. „Do Village jsem se vrátil až o dva měsíce později. Nikdo nevěděl, že jsem se pohyboval v horní části města.“

S úspěchem začal zneužívat ostatní?

V roce 1963, to mu bylo 21 let, se Dylanovi podařilo prorazit díky písni Blowin‘ in the Wind. Tím začala jeho úspěšná kariéra, za kterou vydal 39 alb a nashromáždil majetek v hodnotě 375 milionů dolarů.

Jak ale píše web volture.com, Bob Dyla dnes také čelí žalobě neznámé ženy, která ho viní, že ji sexuálně zneužil. Bylo jí tehdy 12 let a jemu 24. Incident se měl odehrát v roce 1965. Podle právníků žena utrpěla v důsledku tohoto zneužívání „fyzickou a psychickou újmu, mimo jiné těžké emocionální a psychické utrpení, ponížení, strach, rozpolcenost, hněv, depresi, úzkost, osobní zmatek a ztrátu víry, těžký šok nervového systému, fyzickou bolest, duševní utrpení a emocionální a psychickou újmu“, uvádí se v žalobě.

Zpěvák obvinění popírá, ženě jde podle jeho právníků jen o peníze.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -