- Reklama -

Bob Dylan prodával své tělo za heroin. Málem mě zabili, přiznal

Nositel Nobelovy ceny za hudbu Bob Dylan učinil šokující přiznání. Jako začínající zpěvák na tom byl tak zle, že obrážel ulice jako bisexuální prostitut. A nabízel se každému, kdo mu dal peníze!

- Reklama -

V nově objeveném rozhovoru z roku 1966, nahraném na magnetofonové pásce, se zpěvák Bob Dylan přiznává, že potřeboval peníze, aby si mohl koupit heroin. Užívání drogy se autorovi hitu Like a rolling stone v mládí poměrně vymklo kontrole, píše web rollingstone.com.

Bob Dylan, který v současnosti čelí obvinění ze sexuálního zneužívání dvanáctileté dívky, které se mělo odehrát v době, kdy mu bylo 24 let, v rozhovoru přiznává, že droze naprosto propadl. „Chvíli jsem byl velmi, velmi závislý,“ vzpomíná Dylan na dobu, kdy se potýkal s problémy v zapadlých ulicích New Yorku.

Bob Dylan za peníze dělal vše

Jeho touha po heroinu byla tak velký, že dokonce prodával své tělo za peníze, aby si mohl drogu koupit. „Někdy jsme vydělávali stovku za noc, opravdu od čtyř odpoledne do tří nebo čtyř ráno. Balili nás kočky i chlapi. A dělali jsme všechno, co jste chtěli, hlavně že to bylo zaplacené.“

Šlapání na ulici bylo ale nebezpečné a jedné noci „mě málem zabili,“ přiznal Bob Dylan. „Do Village jsem se vrátil až o dva měsíce později. Nikdo nevěděl, že jsem se pohyboval v horní části města.“

S úspěchem začal zneužívat ostatní?

V roce 1963, to mu bylo 21 let, se Dylanovi podařilo prorazit díky písni Blowin‘ in the Wind. Tím začala jeho úspěšná kariéra, za kterou vydal 39 alb a nashromáždil majetek v hodnotě 375 milionů dolarů.

Jak ale píše web volture.com, Bob Dyla dnes také čelí žalobě neznámé ženy, která ho viní, že ji sexuálně zneužil. Bylo jí tehdy 12 let a jemu 24. Incident se měl odehrát v roce 1965. Podle právníků žena utrpěla v důsledku tohoto zneužívání „fyzickou a psychickou újmu, mimo jiné těžké emocionální a psychické utrpení, ponížení, strach, rozpolcenost, hněv, depresi, úzkost, osobní zmatek a ztrátu víry, těžký šok nervového systému, fyzickou bolest, duševní utrpení a emocionální a psychickou újmu“, uvádí se v žalobě.

Zpěvák obvinění popírá, ženě jde podle jeho právníků jen o peníze.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -