- Reklama -

Bob Dylan prodával své tělo za heroin. Málem mě zabili, přiznal

Nositel Nobelovy ceny za hudbu Bob Dylan učinil šokující přiznání. Jako začínající zpěvák na tom byl tak zle, že obrážel ulice jako bisexuální prostitut. A nabízel se každému, kdo mu dal peníze!

- Reklama -

V nově objeveném rozhovoru z roku 1966, nahraném na magnetofonové pásce, se zpěvák Bob Dylan přiznává, že potřeboval peníze, aby si mohl koupit heroin. Užívání drogy se autorovi hitu Like a rolling stone v mládí poměrně vymklo kontrole, píše web rollingstone.com.

Bob Dylan, který v současnosti čelí obvinění ze sexuálního zneužívání dvanáctileté dívky, které se mělo odehrát v době, kdy mu bylo 24 let, v rozhovoru přiznává, že droze naprosto propadl. „Chvíli jsem byl velmi, velmi závislý,“ vzpomíná Dylan na dobu, kdy se potýkal s problémy v zapadlých ulicích New Yorku.

Bob Dylan za peníze dělal vše

Jeho touha po heroinu byla tak velký, že dokonce prodával své tělo za peníze, aby si mohl drogu koupit. „Někdy jsme vydělávali stovku za noc, opravdu od čtyř odpoledne do tří nebo čtyř ráno. Balili nás kočky i chlapi. A dělali jsme všechno, co jste chtěli, hlavně že to bylo zaplacené.“

Šlapání na ulici bylo ale nebezpečné a jedné noci „mě málem zabili,“ přiznal Bob Dylan. „Do Village jsem se vrátil až o dva měsíce později. Nikdo nevěděl, že jsem se pohyboval v horní části města.“

S úspěchem začal zneužívat ostatní?

V roce 1963, to mu bylo 21 let, se Dylanovi podařilo prorazit díky písni Blowin‘ in the Wind. Tím začala jeho úspěšná kariéra, za kterou vydal 39 alb a nashromáždil majetek v hodnotě 375 milionů dolarů.

- Reklama -

Jak ale píše web volture.com, Bob Dyla dnes také čelí žalobě neznámé ženy, která ho viní, že ji sexuálně zneužil. Bylo jí tehdy 12 let a jemu 24. Incident se měl odehrát v roce 1965. Podle právníků žena utrpěla v důsledku tohoto zneužívání „fyzickou a psychickou újmu, mimo jiné těžké emocionální a psychické utrpení, ponížení, strach, rozpolcenost, hněv, depresi, úzkost, osobní zmatek a ztrátu víry, těžký šok nervového systému, fyzickou bolest, duševní utrpení a emocionální a psychickou újmu“, uvádí se v žalobě.

Zpěvák obvinění popírá, ženě jde podle jeho právníků jen o peníze.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -