- Reklama -

Prince a jeho fatální závislost na lécích: Nemohl za ni, tvrdí jeho manažer

Mučivá zranění z vystoupení. Ta stála za tím, že se zpěvák Prince dlouhá léta neobešel bez léků. Trpěl nekonečnými bolestmi, píše se v nové knize o jeho životě, a proto se stal narkomanem.

- Reklama -

Mrazivé odhalení je jedním z taháků knihy „Nothing Compares 2 U: The Oral History of Prince“ hudebního kritika Touré Nebbleta (který se nechává oficiálně titulovat jen jako Touré).

Touré ve své knize odhaluje, že Prince se ve svých šestadvaceti zranil při nácviku kaskadérského kousku na propagačním turné Purple Rain v roce 1984. Autor podle NY Post píše, že na závěr show Prince naplánoval sekvenci, při níž zpíval píseň z vany zavěšené čtyři metry nad pódiem. Při předvádění tohoto kousku v Minnesotě se však vana zřítila na pódium.

Spadla s ním vana z 12 metrů

„Spadla i s ním z výšky tří nebo čtyř metrů,“ prozrazuje v knize zpěvákův manažer Alan Leeds. „Potom ho bolela záda. Každý den. Pak v L. A. ještě navíc uklouzl a poranil si koleno. Dostal nějaké léky a turné i přes bolesti dokončil. Podle mě ale jeho kyčel a noha už nikdy nefungovaly úplně normálně.“

Následky zranění nakonec přivedly vzrůstem nevelkého zpěváka, který často chodil o holi, ke zneužívání prášků na předpis, které také stály za jeho smrtí 21. dubna 2016. Alespoň to je zřejmé z výpovědí lidí z Princova okolí, které přináší kniha.

Ironií přitom je, že podle manažera Leedse byl zpěvák v počátcích své kariéry zapřísáhlým odpůrcem drog. Vlivem osudu se ale nakonec se stal závislým a zemřel při náhodném předávkování fentanylem ve svém domě v Paisley Park…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -