- Reklama -

Prince a jeho fatální závislost na lécích: Nemohl za ni, tvrdí jeho manažer

Mučivá zranění z vystoupení. Ta stála za tím, že se zpěvák Prince dlouhá léta neobešel bez léků. Trpěl nekonečnými bolestmi, píše se v nové knize o jeho životě, a proto se stal narkomanem.

- Reklama -

Mrazivé odhalení je jedním z taháků knihy „Nothing Compares 2 U: The Oral History of Prince“ hudebního kritika Touré Nebbleta (který se nechává oficiálně titulovat jen jako Touré).

Touré ve své knize odhaluje, že Prince se ve svých šestadvaceti zranil při nácviku kaskadérského kousku na propagačním turné Purple Rain v roce 1984. Autor podle NY Post píše, že na závěr show Prince naplánoval sekvenci, při níž zpíval píseň z vany zavěšené čtyři metry nad pódiem. Při předvádění tohoto kousku v Minnesotě se však vana zřítila na pódium.

Spadla s ním vana z 12 metrů

„Spadla i s ním z výšky tří nebo čtyř metrů,“ prozrazuje v knize zpěvákův manažer Alan Leeds. „Potom ho bolela záda. Každý den. Pak v L. A. ještě navíc uklouzl a poranil si koleno. Dostal nějaké léky a turné i přes bolesti dokončil. Podle mě ale jeho kyčel a noha už nikdy nefungovaly úplně normálně.“

Následky zranění nakonec přivedly vzrůstem nevelkého zpěváka, který často chodil o holi, ke zneužívání prášků na předpis, které také stály za jeho smrtí 21. dubna 2016. Alespoň to je zřejmé z výpovědí lidí z Princova okolí, které přináší kniha.

- Reklama -

Ironií přitom je, že podle manažera Leedse byl zpěvák v počátcích své kariéry zapřísáhlým odpůrcem drog. Vlivem osudu se ale nakonec se stal závislým a zemřel při náhodném předávkování fentanylem ve svém domě v Paisley Park…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -