- Reklama -

Prince a jeho fatální závislost na lécích: Nemohl za ni, tvrdí jeho manažer

Mučivá zranění z vystoupení. Ta stála za tím, že se zpěvák Prince dlouhá léta neobešel bez léků. Trpěl nekonečnými bolestmi, píše se v nové knize o jeho životě, a proto se stal narkomanem.

- Reklama -

Mrazivé odhalení je jedním z taháků knihy „Nothing Compares 2 U: The Oral History of Prince“ hudebního kritika Touré Nebbleta (který se nechává oficiálně titulovat jen jako Touré).

Touré ve své knize odhaluje, že Prince se ve svých šestadvaceti zranil při nácviku kaskadérského kousku na propagačním turné Purple Rain v roce 1984. Autor podle NY Post píše, že na závěr show Prince naplánoval sekvenci, při níž zpíval píseň z vany zavěšené čtyři metry nad pódiem. Při předvádění tohoto kousku v Minnesotě se však vana zřítila na pódium.

Spadla s ním vana z 12 metrů

„Spadla i s ním z výšky tří nebo čtyř metrů,“ prozrazuje v knize zpěvákův manažer Alan Leeds. „Potom ho bolela záda. Každý den. Pak v L. A. ještě navíc uklouzl a poranil si koleno. Dostal nějaké léky a turné i přes bolesti dokončil. Podle mě ale jeho kyčel a noha už nikdy nefungovaly úplně normálně.“

Následky zranění nakonec přivedly vzrůstem nevelkého zpěváka, který často chodil o holi, ke zneužívání prášků na předpis, které také stály za jeho smrtí 21. dubna 2016. Alespoň to je zřejmé z výpovědí lidí z Princova okolí, které přináší kniha.

- Reklama -

Ironií přitom je, že podle manažera Leedse byl zpěvák v počátcích své kariéry zapřísáhlým odpůrcem drog. Vlivem osudu se ale nakonec se stal závislým a zemřel při náhodném předávkování fentanylem ve svém domě v Paisley Park…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -