- Reklama -

Prince a jeho fatální závislost na lécích: Nemohl za ni, tvrdí jeho manažer

Mučivá zranění z vystoupení. Ta stála za tím, že se zpěvák Prince dlouhá léta neobešel bez léků. Trpěl nekonečnými bolestmi, píše se v nové knize o jeho životě, a proto se stal narkomanem.

- Reklama -

Mrazivé odhalení je jedním z taháků knihy „Nothing Compares 2 U: The Oral History of Prince“ hudebního kritika Touré Nebbleta (který se nechává oficiálně titulovat jen jako Touré).

Touré ve své knize odhaluje, že Prince se ve svých šestadvaceti zranil při nácviku kaskadérského kousku na propagačním turné Purple Rain v roce 1984. Autor podle NY Post píše, že na závěr show Prince naplánoval sekvenci, při níž zpíval píseň z vany zavěšené čtyři metry nad pódiem. Při předvádění tohoto kousku v Minnesotě se však vana zřítila na pódium.

Spadla s ním vana z 12 metrů

„Spadla i s ním z výšky tří nebo čtyř metrů,“ prozrazuje v knize zpěvákův manažer Alan Leeds. „Potom ho bolela záda. Každý den. Pak v L. A. ještě navíc uklouzl a poranil si koleno. Dostal nějaké léky a turné i přes bolesti dokončil. Podle mě ale jeho kyčel a noha už nikdy nefungovaly úplně normálně.“

Následky zranění nakonec přivedly vzrůstem nevelkého zpěváka, který často chodil o holi, ke zneužívání prášků na předpis, které také stály za jeho smrtí 21. dubna 2016. Alespoň to je zřejmé z výpovědí lidí z Princova okolí, které přináší kniha.

Ironií přitom je, že podle manažera Leedse byl zpěvák v počátcích své kariéry zapřísáhlým odpůrcem drog. Vlivem osudu se ale nakonec se stal závislým a zemřel při náhodném předávkování fentanylem ve svém domě v Paisley Park…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -