- Reklama -

Bruce Willis končí kvůli vážné nemoci. V posledních letech nezvládl točit více než 2 dny v kuse

Bruce Willis se rozhodl dobrovolně opustit záři hollywoodských reflektorů. Herec totiž trpí děsivou nemocí zvanou afázie a chce věnovat všechny své síly do boje s nejtěžším nepřítelem svého života.

- Reklama -

Bruce Willis ukončil svou 35let trvající hereckou kariéru poté, co se u něj rozvinula devastující mozková porucha. Rodina hvězdy filmů Smrtonosná past uvedla, že Bruceovi diagnostikovali afázii. To je onemocnění, při kterém člověk postupně ztrácí schopnost dorozumívat se řečí.

„[Bruce] ukončuje kariéru, která pro něj tolik znamenala,“ uvedla na sociální síti rodina, za kterou se podepsala Bruceova manželka Emma Hemingová, bývalá žena Demi Moore a jeho pět dcer: Rumer, Scout, Tallulah, Mabel a Evelyn.

„Pro naši rodinu je to opravdu náročné období,“ pokračovala Demi. Vyjádřila přitom obdiv Bruceově manželce, kterou je od roku 2009 herečka Emma Hemingová, a jejich dcerám, desetileté Mabel a sedmileté Evelyn. Demi dodala: „Projdeme tím jako silná rodina.“

Celá herecká branže smutní

- Reklama -

Krátce po zveřejnění zdrcující zprávy se okamžitě objevily zprávy plné podpory od Willisových kolegů z herecké branže, píše usmagazine.com. Rita Wilsonová, Katie Couricová, Jenna Dewanová nebo Debi Mazurová posílaly sílu a přání všeho dobrého. Stejně jako nespočet dalších kolegů a obdivovatelů.

„Mám Bruce Willise strašně moc rád a jsem vděčný za každou postavu, kterou nám dal,“ vzkázal Seth Green na Twitteru. Jamie Lee Curtis zase napsala „Klid a odvahu!“

Bruce Willis sklízel v poslední době posměch

Zpráva o hercově nemoci je zárověň vysvětlením toho, jak překvapivě rychle v posledních letech stagnovala jeho kariéra. V poslední době však Bruce točil velkou spoustu béčkových filmů – jen v roce 2021 jich bylo osm. V rámci udílení cen za nejhorší herecké výkony Zlatá malina se dokonce vyhlásila nová kategorie „Nejhorší herecký výkon Bruce Willise ve filmu za rok 2021“. Byly na ni nominovány všechny filmy, které Bruce ten rok natočil.

Americký bulvár se shoduje v tom, že béčkové filmy pro herce představovaly způsob, jak zajistit svou rodinu na doby, kdy už nebude moct hrát vůbec.

Nesměl točit více jak 8 hodin denně. A ne déle než 2 dny

Podle zjištění deníku Los Angeles Times totiž šly Willisovy herecké kvality v posledních letech radidně dolů. Vykládalo se, že se na place chová podivně. Nemoc se na něm v té době zřejmě už projevovala a měl tak problémy se zapamatováním textů. Podle listu Willisovi často napovídal repliky přes sluchátko herec Adam Huel Potter. Ten údajně dostával malé role v mnoha posledních filmech s Willisem jen za to, že Willisovi pomáhal s textem.

The Times také uvádějí, že filmaři při natáčení s Willisem používali dvojníky pro většinu Willisových akčních scén. Willisovi manažeři z agentury Creative Artists navíc v posledních letech úpěnlivě hlídali, aby Willis na žádném natáčení nestrávil více než dva dny. Jeho smlouvy také stanovovaly, že herec nikdy nebude pracovat déle než 8 hodin denně. Ani to už ale herec nezvládal, Willis prý často odcházel už po polovině této doby. Navzdory této omezené účasti na natáčení dostával Willis podle Timesů za tyto dva dny práce často až 2 miliony dolarů.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -