- Reklama -

Bruce Willis končí kvůli vážné nemoci. V posledních letech nezvládl točit více než 2 dny v kuse

Bruce Willis se rozhodl dobrovolně opustit záři hollywoodských reflektorů. Herec totiž trpí děsivou nemocí zvanou afázie a chce věnovat všechny své síly do boje s nejtěžším nepřítelem svého života.

- Reklama -

Bruce Willis ukončil svou 35let trvající hereckou kariéru poté, co se u něj rozvinula devastující mozková porucha. Rodina hvězdy filmů Smrtonosná past uvedla, že Bruceovi diagnostikovali afázii. To je onemocnění, při kterém člověk postupně ztrácí schopnost dorozumívat se řečí.

„[Bruce] ukončuje kariéru, která pro něj tolik znamenala,“ uvedla na sociální síti rodina, za kterou se podepsala Bruceova manželka Emma Hemingová, bývalá žena Demi Moore a jeho pět dcer: Rumer, Scout, Tallulah, Mabel a Evelyn.

„Pro naši rodinu je to opravdu náročné období,“ pokračovala Demi. Vyjádřila přitom obdiv Bruceově manželce, kterou je od roku 2009 herečka Emma Hemingová, a jejich dcerám, desetileté Mabel a sedmileté Evelyn. Demi dodala: „Projdeme tím jako silná rodina.“

Celá herecká branže smutní

Krátce po zveřejnění zdrcující zprávy se okamžitě objevily zprávy plné podpory od Willisových kolegů z herecké branže, píše usmagazine.com. Rita Wilsonová, Katie Couricová, Jenna Dewanová nebo Debi Mazurová posílaly sílu a přání všeho dobrého. Stejně jako nespočet dalších kolegů a obdivovatelů.

„Mám Bruce Willise strašně moc rád a jsem vděčný za každou postavu, kterou nám dal,“ vzkázal Seth Green na Twitteru. Jamie Lee Curtis zase napsala „Klid a odvahu!“

Bruce Willis sklízel v poslední době posměch

Zpráva o hercově nemoci je zárověň vysvětlením toho, jak překvapivě rychle v posledních letech stagnovala jeho kariéra. V poslední době však Bruce točil velkou spoustu béčkových filmů – jen v roce 2021 jich bylo osm. V rámci udílení cen za nejhorší herecké výkony Zlatá malina se dokonce vyhlásila nová kategorie „Nejhorší herecký výkon Bruce Willise ve filmu za rok 2021“. Byly na ni nominovány všechny filmy, které Bruce ten rok natočil.

Americký bulvár se shoduje v tom, že béčkové filmy pro herce představovaly způsob, jak zajistit svou rodinu na doby, kdy už nebude moct hrát vůbec.

Nesměl točit více jak 8 hodin denně. A ne déle než 2 dny

Podle zjištění deníku Los Angeles Times totiž šly Willisovy herecké kvality v posledních letech radidně dolů. Vykládalo se, že se na place chová podivně. Nemoc se na něm v té době zřejmě už projevovala a měl tak problémy se zapamatováním textů. Podle listu Willisovi často napovídal repliky přes sluchátko herec Adam Huel Potter. Ten údajně dostával malé role v mnoha posledních filmech s Willisem jen za to, že Willisovi pomáhal s textem.

The Times také uvádějí, že filmaři při natáčení s Willisem používali dvojníky pro většinu Willisových akčních scén. Willisovi manažeři z agentury Creative Artists navíc v posledních letech úpěnlivě hlídali, aby Willis na žádném natáčení nestrávil více než dva dny. Jeho smlouvy také stanovovaly, že herec nikdy nebude pracovat déle než 8 hodin denně. Ani to už ale herec nezvládal, Willis prý často odcházel už po polovině této doby. Navzdory této omezené účasti na natáčení dostával Willis podle Timesů za tyto dva dny práce často až 2 miliony dolarů.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -