- Reklama -

Bruce Willis končí kvůli vážné nemoci. V posledních letech nezvládl točit více než 2 dny v kuse

Bruce Willis se rozhodl dobrovolně opustit záři hollywoodských reflektorů. Herec totiž trpí děsivou nemocí zvanou afázie a chce věnovat všechny své síly do boje s nejtěžším nepřítelem svého života.

- Reklama -

Bruce Willis ukončil svou 35let trvající hereckou kariéru poté, co se u něj rozvinula devastující mozková porucha. Rodina hvězdy filmů Smrtonosná past uvedla, že Bruceovi diagnostikovali afázii. To je onemocnění, při kterém člověk postupně ztrácí schopnost dorozumívat se řečí.

„[Bruce] ukončuje kariéru, která pro něj tolik znamenala,“ uvedla na sociální síti rodina, za kterou se podepsala Bruceova manželka Emma Hemingová, bývalá žena Demi Moore a jeho pět dcer: Rumer, Scout, Tallulah, Mabel a Evelyn.

„Pro naši rodinu je to opravdu náročné období,“ pokračovala Demi. Vyjádřila přitom obdiv Bruceově manželce, kterou je od roku 2009 herečka Emma Hemingová, a jejich dcerám, desetileté Mabel a sedmileté Evelyn. Demi dodala: „Projdeme tím jako silná rodina.“

Celá herecká branže smutní

- Reklama -

Krátce po zveřejnění zdrcující zprávy se okamžitě objevily zprávy plné podpory od Willisových kolegů z herecké branže, píše usmagazine.com. Rita Wilsonová, Katie Couricová, Jenna Dewanová nebo Debi Mazurová posílaly sílu a přání všeho dobrého. Stejně jako nespočet dalších kolegů a obdivovatelů.

„Mám Bruce Willise strašně moc rád a jsem vděčný za každou postavu, kterou nám dal,“ vzkázal Seth Green na Twitteru. Jamie Lee Curtis zase napsala „Klid a odvahu!“

Bruce Willis sklízel v poslední době posměch

Zpráva o hercově nemoci je zárověň vysvětlením toho, jak překvapivě rychle v posledních letech stagnovala jeho kariéra. V poslední době však Bruce točil velkou spoustu béčkových filmů – jen v roce 2021 jich bylo osm. V rámci udílení cen za nejhorší herecké výkony Zlatá malina se dokonce vyhlásila nová kategorie „Nejhorší herecký výkon Bruce Willise ve filmu za rok 2021“. Byly na ni nominovány všechny filmy, které Bruce ten rok natočil.

Americký bulvár se shoduje v tom, že béčkové filmy pro herce představovaly způsob, jak zajistit svou rodinu na doby, kdy už nebude moct hrát vůbec.

Nesměl točit více jak 8 hodin denně. A ne déle než 2 dny

Podle zjištění deníku Los Angeles Times totiž šly Willisovy herecké kvality v posledních letech radidně dolů. Vykládalo se, že se na place chová podivně. Nemoc se na něm v té době zřejmě už projevovala a měl tak problémy se zapamatováním textů. Podle listu Willisovi často napovídal repliky přes sluchátko herec Adam Huel Potter. Ten údajně dostával malé role v mnoha posledních filmech s Willisem jen za to, že Willisovi pomáhal s textem.

The Times také uvádějí, že filmaři při natáčení s Willisem používali dvojníky pro většinu Willisových akčních scén. Willisovi manažeři z agentury Creative Artists navíc v posledních letech úpěnlivě hlídali, aby Willis na žádném natáčení nestrávil více než dva dny. Jeho smlouvy také stanovovaly, že herec nikdy nebude pracovat déle než 8 hodin denně. Ani to už ale herec nezvládal, Willis prý často odcházel už po polovině této doby. Navzdory této omezené účasti na natáčení dostával Willis podle Timesů za tyto dva dny práce často až 2 miliony dolarů.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -