- Reklama -

Bruce Willis končí kvůli vážné nemoci. V posledních letech nezvládl točit více než 2 dny v kuse

Bruce Willis se rozhodl dobrovolně opustit záři hollywoodských reflektorů. Herec totiž trpí děsivou nemocí zvanou afázie a chce věnovat všechny své síly do boje s nejtěžším nepřítelem svého života.

- Reklama -

Bruce Willis ukončil svou 35let trvající hereckou kariéru poté, co se u něj rozvinula devastující mozková porucha. Rodina hvězdy filmů Smrtonosná past uvedla, že Bruceovi diagnostikovali afázii. To je onemocnění, při kterém člověk postupně ztrácí schopnost dorozumívat se řečí.

„[Bruce] ukončuje kariéru, která pro něj tolik znamenala,“ uvedla na sociální síti rodina, za kterou se podepsala Bruceova manželka Emma Hemingová, bývalá žena Demi Moore a jeho pět dcer: Rumer, Scout, Tallulah, Mabel a Evelyn.

„Pro naši rodinu je to opravdu náročné období,“ pokračovala Demi. Vyjádřila přitom obdiv Bruceově manželce, kterou je od roku 2009 herečka Emma Hemingová, a jejich dcerám, desetileté Mabel a sedmileté Evelyn. Demi dodala: „Projdeme tím jako silná rodina.“

Celá herecká branže smutní

- Reklama -

Krátce po zveřejnění zdrcující zprávy se okamžitě objevily zprávy plné podpory od Willisových kolegů z herecké branže, píše usmagazine.com. Rita Wilsonová, Katie Couricová, Jenna Dewanová nebo Debi Mazurová posílaly sílu a přání všeho dobrého. Stejně jako nespočet dalších kolegů a obdivovatelů.

„Mám Bruce Willise strašně moc rád a jsem vděčný za každou postavu, kterou nám dal,“ vzkázal Seth Green na Twitteru. Jamie Lee Curtis zase napsala „Klid a odvahu!“

Bruce Willis sklízel v poslední době posměch

Zpráva o hercově nemoci je zárověň vysvětlením toho, jak překvapivě rychle v posledních letech stagnovala jeho kariéra. V poslední době však Bruce točil velkou spoustu béčkových filmů – jen v roce 2021 jich bylo osm. V rámci udílení cen za nejhorší herecké výkony Zlatá malina se dokonce vyhlásila nová kategorie „Nejhorší herecký výkon Bruce Willise ve filmu za rok 2021“. Byly na ni nominovány všechny filmy, které Bruce ten rok natočil.

Americký bulvár se shoduje v tom, že béčkové filmy pro herce představovaly způsob, jak zajistit svou rodinu na doby, kdy už nebude moct hrát vůbec.

Nesměl točit více jak 8 hodin denně. A ne déle než 2 dny

Podle zjištění deníku Los Angeles Times totiž šly Willisovy herecké kvality v posledních letech radidně dolů. Vykládalo se, že se na place chová podivně. Nemoc se na něm v té době zřejmě už projevovala a měl tak problémy se zapamatováním textů. Podle listu Willisovi často napovídal repliky přes sluchátko herec Adam Huel Potter. Ten údajně dostával malé role v mnoha posledních filmech s Willisem jen za to, že Willisovi pomáhal s textem.

The Times také uvádějí, že filmaři při natáčení s Willisem používali dvojníky pro většinu Willisových akčních scén. Willisovi manažeři z agentury Creative Artists navíc v posledních letech úpěnlivě hlídali, aby Willis na žádném natáčení nestrávil více než dva dny. Jeho smlouvy také stanovovaly, že herec nikdy nebude pracovat déle než 8 hodin denně. Ani to už ale herec nezvládal, Willis prý často odcházel už po polovině této doby. Navzdory této omezené účasti na natáčení dostával Willis podle Timesů za tyto dva dny práce často až 2 miliony dolarů.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -