- Reklama -

Co bude v Ulici: Jirku vyšetřují, Nyklová neustojí novinky o Lumírovi a Kateřině

Tento týden se v Ulici máme na co těšit. Tvůrci seriálu si pro diváky připravili opravdu zajímavé zvraty. Co bude v Ulici nejzajímavější?

- Reklama -

Seriál Ulice je bezpochyby jedním z nejsledovanějších českých seriálů všech dob. Na televizních obrazovkách se vysílá již od roku 2005. A většina z nás od té doby bedlivě sleduje život svých oblíbených hrdinů a denně s nimi sdílíme jejich radosti i strasti. Co je čeká tentokrát? Nebo lépe: Co bude v Ulici tento týden?

Další trapas nenechavé Věrky

Nejkrásnější svátky v roce se postupně blíží. Do kouzelné noci, kdy se plní naše skrytá přání, rozsvěcují se vánoční stromky a Ježíšek pod nimi nechává své dárky, zbývá už jen pár dní. Je to noc, kterou toužíme strávit se svými blízkými a těmi, kterých si vážíme. Ne každý si však tohoto ročního období váží a na Vánoce se těší. Například Luboše (Rostislav Novák st.) a Věrku (Milena Steinmasslová) Marečkovy zaměstnávají starosti s bydlením. Dočasně se nastěhovali ke Karle (Markéta Stehlíková) a Márovi (Kryštof Rímský), ale není jasné, jak dlouho tam zůstanou.

Věrka má navíc na mysli synovo manželství, což situaci jen zhoršuje. Musela by být úplně slepá, aby jí neuniklo, že mladí mají problémy. Věrce stačí málo, aby chytila stopu a jako správný ohař se jí už nepustila. Když navíc dojde k nečekané souhře náhod, Věrka získá jistotu, že se mezi Karlou a Márou něco děje. Proto se rozhodne, že Karlu a Kryštofa podpoří v tom, aby spolu vycházeli. Přirozeně to udělá po svém. Tím si však nakonec jen připraví pozici pro další trapnou situaci, která bude mít nečekaný závěr.

Případem s pistolí se zabývá vyšetřovatel

Gábina a její rodina mají za sebou velmi náročný rok. Šimon (Jakub Krause) byl ve škole vystaven kruté šikaně ze strany starších spolužáků. Gábina (Aneta Krejčíková) zase bojovala o život v důsledku život ohrožující nemoci. Šimon nakonec situaci se šikanou neustál, vzal Jirkovi (Jan Holík) jeho služební zbraň a přinesl ji do školy, aby šikanující zastavil.

- Reklama -

Následky jeho rozhodnutí pociťuje celá rodina včetně Jirky dodnes. Už tak náročná situace začíná být navíc ještě složitější, protože se celým případem začal zabývat vyšetřovatel Tomášek (Petr Uhlík). Třešničkou na dortu je, že do napjaté situace vnese další neklid i Milena Pumrová (Alena Štréblová), která začíná řešit Štědrý den. Na rozdíl od Radka Mastného (Pavel Novotný) už Jirku začlenila do rodiny. Chtěla by ho proto mít s rodinou na Vánoce, což může být docela velký problém. Jak zareagují ostatní?

Nyklová neustojí návrat Lumíra a Kateřiny

Ke spokojenosti Lumírových blízkých se Lumír (Václav Svoboda) a Kateřina (Martina Randová) opět chovají jako zamilovaný pár. Všichni to však neslaví. Vilma Nyklová (Jaroslava Obermaierová), Lumírova matka, zatím totiž stále neví, že Lumír a Kateřina jsou opět spolu. Když se to dozví od svého syna, zažije nevídaný šok. A i dál nereaguje stejně dobře jako ostatní.

Nechce to nechat být. Překvapí syna rozhodnutím, které se dá vyložit různě a které se týká Vánoc, rodinného svátku, který vždy slavili společně. Kateřina ji naštěstí moc neřeší a akceptuje ji takovou, jaká je. Učiní tedy vstřícný krok směrem k jejich opětovnému usmíření.

Blanka vytváří v práci nepříjemné napětí

Ani Adam (Vojtch Machuta), Jarka (Natalie Golovchenko) a Blanka (Linda Rybová) se nedokážou dostat do sváteční nálady. I když se Blanka s Jarkou snaží chovat profesionálně a nenosit do práce osobní věci, moc jí to nejde. Nejvíce to vnímá Jarka, která si práci v takovém prostředí nepřeje. A protože si váží svého vztahu s Adamem, udělá ráznou změnu, aby se toxického prostředí zbavila.

Reakce Blanky přijde rychle. A tím, co udělá, všem doslova vyrazí dech…

Pro letošní rok to bude od Ulice vše. Na Štědrý den vyjde speciální vánoční díl jako dárek tvůrců seriálu jeho divákům. Od nového roku budou příběhy Ulice pokračují dál. Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečer od 18:25 a diváci je mohou sledovat na Voyo s týdenním předstihem.

Zdroj:

Tiskové materiály TV Nova

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -