- Reklama -

Co bude v Ulici: Jirku vyšetřují, Nyklová neustojí novinky o Lumírovi a Kateřině

Tento týden se v Ulici máme na co těšit. Tvůrci seriálu si pro diváky připravili opravdu zajímavé zvraty. Co bude v Ulici nejzajímavější?

- Reklama -

Seriál Ulice je bezpochyby jedním z nejsledovanějších českých seriálů všech dob. Na televizních obrazovkách se vysílá již od roku 2005. A většina z nás od té doby bedlivě sleduje život svých oblíbených hrdinů a denně s nimi sdílíme jejich radosti i strasti. Co je čeká tentokrát? Nebo lépe: Co bude v Ulici tento týden?

Další trapas nenechavé Věrky

Nejkrásnější svátky v roce se postupně blíží. Do kouzelné noci, kdy se plní naše skrytá přání, rozsvěcují se vánoční stromky a Ježíšek pod nimi nechává své dárky, zbývá už jen pár dní. Je to noc, kterou toužíme strávit se svými blízkými a těmi, kterých si vážíme. Ne každý si však tohoto ročního období váží a na Vánoce se těší. Například Luboše (Rostislav Novák st.) a Věrku (Milena Steinmasslová) Marečkovy zaměstnávají starosti s bydlením. Dočasně se nastěhovali ke Karle (Markéta Stehlíková) a Márovi (Kryštof Rímský), ale není jasné, jak dlouho tam zůstanou.

Věrka má navíc na mysli synovo manželství, což situaci jen zhoršuje. Musela by být úplně slepá, aby jí neuniklo, že mladí mají problémy. Věrce stačí málo, aby chytila stopu a jako správný ohař se jí už nepustila. Když navíc dojde k nečekané souhře náhod, Věrka získá jistotu, že se mezi Karlou a Márou něco děje. Proto se rozhodne, že Karlu a Kryštofa podpoří v tom, aby spolu vycházeli. Přirozeně to udělá po svém. Tím si však nakonec jen připraví pozici pro další trapnou situaci, která bude mít nečekaný závěr.

Případem s pistolí se zabývá vyšetřovatel

Gábina a její rodina mají za sebou velmi náročný rok. Šimon (Jakub Krause) byl ve škole vystaven kruté šikaně ze strany starších spolužáků. Gábina (Aneta Krejčíková) zase bojovala o život v důsledku život ohrožující nemoci. Šimon nakonec situaci se šikanou neustál, vzal Jirkovi (Jan Holík) jeho služební zbraň a přinesl ji do školy, aby šikanující zastavil.

- Reklama -

Následky jeho rozhodnutí pociťuje celá rodina včetně Jirky dodnes. Už tak náročná situace začíná být navíc ještě složitější, protože se celým případem začal zabývat vyšetřovatel Tomášek (Petr Uhlík). Třešničkou na dortu je, že do napjaté situace vnese další neklid i Milena Pumrová (Alena Štréblová), která začíná řešit Štědrý den. Na rozdíl od Radka Mastného (Pavel Novotný) už Jirku začlenila do rodiny. Chtěla by ho proto mít s rodinou na Vánoce, což může být docela velký problém. Jak zareagují ostatní?

Nyklová neustojí návrat Lumíra a Kateřiny

Ke spokojenosti Lumírových blízkých se Lumír (Václav Svoboda) a Kateřina (Martina Randová) opět chovají jako zamilovaný pár. Všichni to však neslaví. Vilma Nyklová (Jaroslava Obermaierová), Lumírova matka, zatím totiž stále neví, že Lumír a Kateřina jsou opět spolu. Když se to dozví od svého syna, zažije nevídaný šok. A i dál nereaguje stejně dobře jako ostatní.

Nechce to nechat být. Překvapí syna rozhodnutím, které se dá vyložit různě a které se týká Vánoc, rodinného svátku, který vždy slavili společně. Kateřina ji naštěstí moc neřeší a akceptuje ji takovou, jaká je. Učiní tedy vstřícný krok směrem k jejich opětovnému usmíření.

Blanka vytváří v práci nepříjemné napětí

Ani Adam (Vojtch Machuta), Jarka (Natalie Golovchenko) a Blanka (Linda Rybová) se nedokážou dostat do sváteční nálady. I když se Blanka s Jarkou snaží chovat profesionálně a nenosit do práce osobní věci, moc jí to nejde. Nejvíce to vnímá Jarka, která si práci v takovém prostředí nepřeje. A protože si váží svého vztahu s Adamem, udělá ráznou změnu, aby se toxického prostředí zbavila.

Reakce Blanky přijde rychle. A tím, co udělá, všem doslova vyrazí dech…

Pro letošní rok to bude od Ulice vše. Na Štědrý den vyjde speciální vánoční díl jako dárek tvůrců seriálu jeho divákům. Od nového roku budou příběhy Ulice pokračují dál. Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečer od 18:25 a diváci je mohou sledovat na Voyo s týdenním předstihem.

Zdroj:

Tiskové materiály TV Nova

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -