- Reklama -

Co bude v Ulici: Jirku vyšetřují, Nyklová neustojí novinky o Lumírovi a Kateřině

Tento týden se v Ulici máme na co těšit. Tvůrci seriálu si pro diváky připravili opravdu zajímavé zvraty. Co bude v Ulici nejzajímavější?

- Reklama -

Seriál Ulice je bezpochyby jedním z nejsledovanějších českých seriálů všech dob. Na televizních obrazovkách se vysílá již od roku 2005. A většina z nás od té doby bedlivě sleduje život svých oblíbených hrdinů a denně s nimi sdílíme jejich radosti i strasti. Co je čeká tentokrát? Nebo lépe: Co bude v Ulici tento týden?

Další trapas nenechavé Věrky

Nejkrásnější svátky v roce se postupně blíží. Do kouzelné noci, kdy se plní naše skrytá přání, rozsvěcují se vánoční stromky a Ježíšek pod nimi nechává své dárky, zbývá už jen pár dní. Je to noc, kterou toužíme strávit se svými blízkými a těmi, kterých si vážíme. Ne každý si však tohoto ročního období váží a na Vánoce se těší. Například Luboše (Rostislav Novák st.) a Věrku (Milena Steinmasslová) Marečkovy zaměstnávají starosti s bydlením. Dočasně se nastěhovali ke Karle (Markéta Stehlíková) a Márovi (Kryštof Rímský), ale není jasné, jak dlouho tam zůstanou.

Věrka má navíc na mysli synovo manželství, což situaci jen zhoršuje. Musela by být úplně slepá, aby jí neuniklo, že mladí mají problémy. Věrce stačí málo, aby chytila stopu a jako správný ohař se jí už nepustila. Když navíc dojde k nečekané souhře náhod, Věrka získá jistotu, že se mezi Karlou a Márou něco děje. Proto se rozhodne, že Karlu a Kryštofa podpoří v tom, aby spolu vycházeli. Přirozeně to udělá po svém. Tím si však nakonec jen připraví pozici pro další trapnou situaci, která bude mít nečekaný závěr.

Případem s pistolí se zabývá vyšetřovatel

Gábina a její rodina mají za sebou velmi náročný rok. Šimon (Jakub Krause) byl ve škole vystaven kruté šikaně ze strany starších spolužáků. Gábina (Aneta Krejčíková) zase bojovala o život v důsledku život ohrožující nemoci. Šimon nakonec situaci se šikanou neustál, vzal Jirkovi (Jan Holík) jeho služební zbraň a přinesl ji do školy, aby šikanující zastavil.

Následky jeho rozhodnutí pociťuje celá rodina včetně Jirky dodnes. Už tak náročná situace začíná být navíc ještě složitější, protože se celým případem začal zabývat vyšetřovatel Tomášek (Petr Uhlík). Třešničkou na dortu je, že do napjaté situace vnese další neklid i Milena Pumrová (Alena Štréblová), která začíná řešit Štědrý den. Na rozdíl od Radka Mastného (Pavel Novotný) už Jirku začlenila do rodiny. Chtěla by ho proto mít s rodinou na Vánoce, což může být docela velký problém. Jak zareagují ostatní?

Nyklová neustojí návrat Lumíra a Kateřiny

Ke spokojenosti Lumírových blízkých se Lumír (Václav Svoboda) a Kateřina (Martina Randová) opět chovají jako zamilovaný pár. Všichni to však neslaví. Vilma Nyklová (Jaroslava Obermaierová), Lumírova matka, zatím totiž stále neví, že Lumír a Kateřina jsou opět spolu. Když se to dozví od svého syna, zažije nevídaný šok. A i dál nereaguje stejně dobře jako ostatní.

Nechce to nechat být. Překvapí syna rozhodnutím, které se dá vyložit různě a které se týká Vánoc, rodinného svátku, který vždy slavili společně. Kateřina ji naštěstí moc neřeší a akceptuje ji takovou, jaká je. Učiní tedy vstřícný krok směrem k jejich opětovnému usmíření.

Blanka vytváří v práci nepříjemné napětí

Ani Adam (Vojtch Machuta), Jarka (Natalie Golovchenko) a Blanka (Linda Rybová) se nedokážou dostat do sváteční nálady. I když se Blanka s Jarkou snaží chovat profesionálně a nenosit do práce osobní věci, moc jí to nejde. Nejvíce to vnímá Jarka, která si práci v takovém prostředí nepřeje. A protože si váží svého vztahu s Adamem, udělá ráznou změnu, aby se toxického prostředí zbavila.

Reakce Blanky přijde rychle. A tím, co udělá, všem doslova vyrazí dech…

Pro letošní rok to bude od Ulice vše. Na Štědrý den vyjde speciální vánoční díl jako dárek tvůrců seriálu jeho divákům. Od nového roku budou příběhy Ulice pokračují dál. Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečer od 18:25 a diváci je mohou sledovat na Voyo s týdenním předstihem.

Zdroj:

Tiskové materiály TV Nova

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -