- Reklama -

Ulice míří na Voyo s novými epizodami: Na co se diváci mohou těšit?

Po krátké prázdninové pauze ve vysílání se dnes znovu rozjíždějí příběhy postav z nekonečného seriálu Ulice.

- Reklama -

Na Voyo startují exkluzivně již nyní nové epizody devatenácté sezony tohoto divácky oblíbeného a úspěšného seriálu, jenž se vrátí na obrazovky TV Nova hned následující pondělí v obvyklém podvečerním čase. Co si tvůrci Ulice připravili pro fanoušky seriálu a diváky tentokrát?

Nové hvězdné tváře

Jeden z divácky nejoblíbenějších původních seriálů u nás se vrací po krátké vysílací pauze s novými příběhy v pořadí již devatenácté sezony. Diváci se mohou těšit například na hvězdné posily. Lucie Vondráčková se představí jako Soňa Čechová, nová zástupkyně ředitelky školy Magdy (Veronika Čermák Macková). Soňa zasáhne do dění ve škole i v Magdině životě, navíc jí hned od začátku bude sympatický Prokop (Ondřej Studénka), jenž se s Magdou před prázdninami rozešel a pak toho začal litovat. Uliční herecký tým posílí také Adéla Gondíková, jež ztvární Hanu Šmýdovou. Ta připomene Evženovi (Martin Finger) jejich společnou temnou minulost, na niž se on snažil zapomenout.

Velké návraty známých postav

Do Ulice se zároveň vrací tři důvěrně známé postavy, které to tam jaksepatří rozvíří. Tou první je Márova (Kryštof Rímský) takřka osudová láska Monika Farská (Anna Fixová). Druhý velký návrat se týká Magdina bývalého partnera a její první velké lásky – Eddieho Rambouska (Jiří Panzner). Třetí návrat určitě přivítají všichni fanoušci Luďkovy (Vasil Fridrich) manželky a věčné potížistky Vandy (Kristýna Hrušínská). Příchody těchto postav ovlivní nejen osudy jejich bývalých či stávajících partnerů, ale také jejich blízkých, neboť jednotlivé návraty vyvolají spoustu otázek. Potvrdí se i u nich, že stará láska nerezaví? A jak na ně zareagují Karla (Markéta Stehlíková), která by byla ráda, kdyby se k sobě s Márou vrátili, Prokop, jemuž na Magdě stále záleží, nebo Luděk, jenž vidí rudě jen při zmínce Vandina jména?

Pestré a nabité děje

Luděk bude navíc spolu s Blankou (Linda Rybová) i celou rodinou řešit Kristýnu (Sára Korbelová) a její boj s ezošmejdkou Julií (Jitka Schneiderová), která o sobě dá znovu vědět. Gábina (Aneta Krejčíková) a Jirka Herman (Jan Holík) si docela užijí s pubertálním Šimonem (Jakub Krause), z něhož se vyklube velký smolař i průšvihář. Jeho kousky namíchnou také Hynka (Roman Vojtek), jenž to samozřejmě nenechá jen tak. Na obrátkách nabere také věčné vtipné hašteření Gábininých rodičů Mileny Pumrové (Alena Štréblová) a Radka Mastného (Pavel Novotný). Nudit se nebudou ani Nyklovi. Jejich životy se začnou točit kolem svéhlavé babičky Vilmy (Jaroslava Obermaierová), která to roztočí jako zamlada na Lumírově (Václav Svoboda) pánské jízdě a krátce na to skončí v nemocnici se zraněním, jež v jejím věku znamená spoustu komplikací. Asi není třeba dodávat, že Vilma dá coby pacientka všem pořádně zabrat.

- Reklama -

Nové love story

Pokračovat bude i netradiční sbližování starosty Jirky Hložánka (Ondřej Havel) a Kateřininy (Martina Randová) dcery Martiny (Natálie Holíková). Láska se bude skloňovat ve všech pádech a s potřebným nadhledem také u Klímových. Vítek (Filip Čapka) začne regulérně žárlit kvůli Ivě (Hana Baroňová) na Roberta Duška (Tomáš Petřík), a to ne zcela bezdůvodně. Zamilovaná Bára (Eliška Bašusová) bude řešit nedostatek soukromí kvůli vztahu s Brunem (Jaroslav Blažek), Michal (Karel Klement) by zase rád začal chodit se starší Žofkou (Kateřina Ujfaluši).

Humorná nadsázka

Veselo bude také u Knoblochových, kteří se nastěhují do bývalého bytu Liškových, kam se bude vracet z Amsterdamu i František Hrubý (Matyáš Valenta). Miloš (Jiří Štrébl) s hrůzou zjistí, že už není takový chlapák jako dříve a že ho strašák andropauzy bohužel nemine. S jeho noční můrou začne úzce souviset i nové Evino (Vanda Hybnerová) podnikání, do kterého se pustí s vervou jí vlastní…

Nové díly seriálu Ulice, které startují již nyní na Voyo, přinesou nejen spoustu nejrůznějších emocí, ale také hodně humoru, hezkých okamžiků i dramatických situací, přesně jak mají diváci a fanoušci seriálu rádi.

Zdroj:

Tiskové materiály TV Nova

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -