- Reklama -

John Wick 4 je nejtěžší film, co jsem kdy točil, přiznal Keanu Reeves

Keanu Reeves opět ztvární postavu Johna Wicka ve čtvrtém pokračování série. Cílem filmu John Wick 4 je nejen uzavřít příběh, který sérii proslavil, ale také otevřít dveře novým dějovým liniím a případně i spin-offům.

- Reklama -

Produkce filmu se však neobešla bez problémů. Keanu Reeves v nedávném rozhovoru přiznal, že John Wick 4 byl nejtěžší celovečerní film, jaký kdy natočil. To je vzhledem k jeho bohaté praxi v akčních filmech překvapivé.

Nejtěžší, ale právě proto dobrý, říká Keanu Reeves

Tyto komentáře zazněly během propagace filmu na akci CCXP 2022 v Brazílii, kde Reeves rovněž hovořil o náročnosti produkce. Příběh, který je přímým pokračováním filmu „Parabellum“, sleduje Wicka, který se snaží uniknout organizaci High Table. Také se musí vyhnout četným zločincům, kteří po něm pátrají, což povede k rychlé cestě známým světem nájemných vrahů.

„John Wick 4 je nejtěžší film, jaký jsem kdy natočil,“ řekl Reeves podle stránek collider.com. „Z hlediska akce je nejsložitější film, jaký jsem kdy dělal. Ale právě proto je dobrý.“

Složitá choreografie filmu John Wick 4

Reeves také zmínil, že se ve filmu vrátí k důležitým momentům ze série. A objeví se v něm zručně choreografované akční scény a kvalitní automobilové honičky, které se staly charakteristickým znakem série. Účastníkům konference také řekl, že „po [Wickovi] jde spousta lidí a že [ve filmu] je spousta různých druhů akčních scén, které jsou zábavné“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -