- Reklama -

John Wick 4 je nejtěžší film, co jsem kdy točil, přiznal Keanu Reeves

Keanu Reeves opět ztvární postavu Johna Wicka ve čtvrtém pokračování série. Cílem filmu John Wick 4 je nejen uzavřít příběh, který sérii proslavil, ale také otevřít dveře novým dějovým liniím a případně i spin-offům.

- Reklama -

Produkce filmu se však neobešla bez problémů. Keanu Reeves v nedávném rozhovoru přiznal, že John Wick 4 byl nejtěžší celovečerní film, jaký kdy natočil. To je vzhledem k jeho bohaté praxi v akčních filmech překvapivé.

Nejtěžší, ale právě proto dobrý, říká Keanu Reeves

Tyto komentáře zazněly během propagace filmu na akci CCXP 2022 v Brazílii, kde Reeves rovněž hovořil o náročnosti produkce. Příběh, který je přímým pokračováním filmu „Parabellum“, sleduje Wicka, který se snaží uniknout organizaci High Table. Také se musí vyhnout četným zločincům, kteří po něm pátrají, což povede k rychlé cestě známým světem nájemných vrahů.

„John Wick 4 je nejtěžší film, jaký jsem kdy natočil,“ řekl Reeves podle stránek collider.com. „Z hlediska akce je nejsložitější film, jaký jsem kdy dělal. Ale právě proto je dobrý.“

Složitá choreografie filmu John Wick 4

Reeves také zmínil, že se ve filmu vrátí k důležitým momentům ze série. A objeví se v něm zručně choreografované akční scény a kvalitní automobilové honičky, které se staly charakteristickým znakem série. Účastníkům konference také řekl, že „po [Wickovi] jde spousta lidí a že [ve filmu] je spousta různých druhů akčních scén, které jsou zábavné“.

- Reklama -
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -