- Reklama -

John Wick 4 je nejtěžší film, co jsem kdy točil, přiznal Keanu Reeves

Keanu Reeves opět ztvární postavu Johna Wicka ve čtvrtém pokračování série. Cílem filmu John Wick 4 je nejen uzavřít příběh, který sérii proslavil, ale také otevřít dveře novým dějovým liniím a případně i spin-offům.

- Reklama -

Produkce filmu se však neobešla bez problémů. Keanu Reeves v nedávném rozhovoru přiznal, že John Wick 4 byl nejtěžší celovečerní film, jaký kdy natočil. To je vzhledem k jeho bohaté praxi v akčních filmech překvapivé.

Nejtěžší, ale právě proto dobrý, říká Keanu Reeves

Tyto komentáře zazněly během propagace filmu na akci CCXP 2022 v Brazílii, kde Reeves rovněž hovořil o náročnosti produkce. Příběh, který je přímým pokračováním filmu „Parabellum“, sleduje Wicka, který se snaží uniknout organizaci High Table. Také se musí vyhnout četným zločincům, kteří po něm pátrají, což povede k rychlé cestě známým světem nájemných vrahů.

„John Wick 4 je nejtěžší film, jaký jsem kdy natočil,“ řekl Reeves podle stránek collider.com. „Z hlediska akce je nejsložitější film, jaký jsem kdy dělal. Ale právě proto je dobrý.“

Složitá choreografie filmu John Wick 4

Reeves také zmínil, že se ve filmu vrátí k důležitým momentům ze série. A objeví se v něm zručně choreografované akční scény a kvalitní automobilové honičky, které se staly charakteristickým znakem série. Účastníkům konference také řekl, že „po [Wickovi] jde spousta lidí a že [ve filmu] je spousta různých druhů akčních scén, které jsou zábavné“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -