- Reklama -

Matrix 4: Trailer je venku. Datum premiéry? V prosinci. Potvrzena Christina Ricci

Vše, co potřebujete vědět o pokračování sci-fi hitu s Keanu Reevesem v hlavní roli. Kdy se Matrix 4 dostane do kin? A o čem bude?

- Reklama -

Matrix 4 se neodvratně blíží. A fanoušci po celém světě se nemohou dočkat, až se Keanu Reeves znovu vrátí v roli Nea.

O pokračování se toho zatím moc neví. Není znám ani oficiální název. Světohled přesto shromáždil všechny dostupné informace o obsazení, datu premiéry a ději.

Kdo je v obsazení?

Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss se vracejí jako Neo a Trinity, přestože jejich postavy na konci třetího filmu Matrix Revolutions z roku 2003 zemřely.

Daniel Bernhardt si zopakuje svou roli agenta Johnsona. Jada Pinkett Smith se vrací jako Niobe, kterou hrála ve filmech Matrix Reloaded a Matrix Revolutions.

- Reklama -

Lambert Wilson se údajně také vrací jako Merovingian. Pokud se skutečně ve filmu objeví, vrátí se pravděpodobně i Monica Bellucci jako Persefona, Merovingianova manželka.

Novým přírůstkem v obsazení je hvězda filmů Aquaman a Watchmen Yahya Abdul-Mateen II. O tom se proslýchá, že bude hrát mladší verzi Morfea.

Laurence Fishburne, původní představitel Morfea, loni potvrdil, že se ve čtvrtého filmu neobjeví.

Obsazeni byli také Neil Patrick Harris ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku a hvězda Marvelu Jessica Henwicková. Dále Jonathan Groff z Mindhunteru a Frozen, Stephen Graham z Line of Duty, Priyanka Chopra Jonas z Bílého tygra, Ellen Hollmanová ze Spartaka, Andrew Caldwell z iZombie a Brian J. Smith, Toby Onwumere a Eréndira Ibarra ze Sense8.

Hugo Weaving se v roli agenta Smithe nevrátí, herec potvrdil, že mu v tom zabránil nabitý pracovní program.

Poslední potvrzenou členkou obsazení je Christina Ricci, která je známá tím, že hraje neobvyklé postavy.

Kdy bude film uveden do kin?

Společnost Warner Bros nyní posunula premiéru filmu na 22. prosince 2021. Už je také venku první oficiální trailer.

Ten ukazuje první větší pohled do světa Matrix 4. Ten ukazuje překvapivý pohled na zestárlého Nea, který vypadá, že zapomněl všechno, co se stalo v předchozích dílech.

O čem bude Matrix 4?

Stručně řečeno: těžko říct. Herci jsou ohledně toho, o čem film bude, velmi zdrženliví.

Na scénáři se ale podíleli Lana Wachowski, autor projektu Lazarus Aleksandar Hemon a autor Atlasu mraků David Mitchell. Dá se tedy očekávat poměrně složitý děj.

Yahya Madul-Abteen II, mladý Morfeus, prozradil před natáčením, že film je „tak aktuální“, že se „dotýká se témat, o kterých by se mělo mluvit v letech 2020, 2021, 2022“.

Reeves zase řekl, že film má „krásný scénář, který je milostným příběhem“.

„Je to další verze jakési výzvy k probuzení. Baví mě to… Má to skvělou akci. Odhalíme všechno,“ dodal filmový Neo.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -