- Reklama -

Matrix 4: Trailer je venku. Datum premiéry? V prosinci. Potvrzena Christina Ricci

Vše, co potřebujete vědět o pokračování sci-fi hitu s Keanu Reevesem v hlavní roli. Kdy se Matrix 4 dostane do kin? A o čem bude?

- Reklama -

Matrix 4 se neodvratně blíží. A fanoušci po celém světě se nemohou dočkat, až se Keanu Reeves znovu vrátí v roli Nea.

O pokračování se toho zatím moc neví. Není znám ani oficiální název. Světohled přesto shromáždil všechny dostupné informace o obsazení, datu premiéry a ději.

Kdo je v obsazení?

Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss se vracejí jako Neo a Trinity, přestože jejich postavy na konci třetího filmu Matrix Revolutions z roku 2003 zemřely.

Daniel Bernhardt si zopakuje svou roli agenta Johnsona. Jada Pinkett Smith se vrací jako Niobe, kterou hrála ve filmech Matrix Reloaded a Matrix Revolutions.

Lambert Wilson se údajně také vrací jako Merovingian. Pokud se skutečně ve filmu objeví, vrátí se pravděpodobně i Monica Bellucci jako Persefona, Merovingianova manželka.

Novým přírůstkem v obsazení je hvězda filmů Aquaman a Watchmen Yahya Abdul-Mateen II. O tom se proslýchá, že bude hrát mladší verzi Morfea.

Laurence Fishburne, původní představitel Morfea, loni potvrdil, že se ve čtvrtého filmu neobjeví.

Obsazeni byli také Neil Patrick Harris ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku a hvězda Marvelu Jessica Henwicková. Dále Jonathan Groff z Mindhunteru a Frozen, Stephen Graham z Line of Duty, Priyanka Chopra Jonas z Bílého tygra, Ellen Hollmanová ze Spartaka, Andrew Caldwell z iZombie a Brian J. Smith, Toby Onwumere a Eréndira Ibarra ze Sense8.

Hugo Weaving se v roli agenta Smithe nevrátí, herec potvrdil, že mu v tom zabránil nabitý pracovní program.

Poslední potvrzenou členkou obsazení je Christina Ricci, která je známá tím, že hraje neobvyklé postavy.

Kdy bude film uveden do kin?

Společnost Warner Bros nyní posunula premiéru filmu na 22. prosince 2021. Už je také venku první oficiální trailer.

Ten ukazuje první větší pohled do světa Matrix 4. Ten ukazuje překvapivý pohled na zestárlého Nea, který vypadá, že zapomněl všechno, co se stalo v předchozích dílech.

O čem bude Matrix 4?

Stručně řečeno: těžko říct. Herci jsou ohledně toho, o čem film bude, velmi zdrženliví.

Na scénáři se ale podíleli Lana Wachowski, autor projektu Lazarus Aleksandar Hemon a autor Atlasu mraků David Mitchell. Dá se tedy očekávat poměrně složitý děj.

Yahya Madul-Abteen II, mladý Morfeus, prozradil před natáčením, že film je „tak aktuální“, že se „dotýká se témat, o kterých by se mělo mluvit v letech 2020, 2021, 2022“.

Reeves zase řekl, že film má „krásný scénář, který je milostným příběhem“.

„Je to další verze jakési výzvy k probuzení. Baví mě to… Má to skvělou akci. Odhalíme všechno,“ dodal filmový Neo.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -