- Reklama -

Matrix 4: Trailer je venku. Datum premiéry? V prosinci. Potvrzena Christina Ricci

Vše, co potřebujete vědět o pokračování sci-fi hitu s Keanu Reevesem v hlavní roli. Kdy se Matrix 4 dostane do kin? A o čem bude?

- Reklama -

Matrix 4 se neodvratně blíží. A fanoušci po celém světě se nemohou dočkat, až se Keanu Reeves znovu vrátí v roli Nea.

O pokračování se toho zatím moc neví. Není znám ani oficiální název. Světohled přesto shromáždil všechny dostupné informace o obsazení, datu premiéry a ději.

Kdo je v obsazení?

Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss se vracejí jako Neo a Trinity, přestože jejich postavy na konci třetího filmu Matrix Revolutions z roku 2003 zemřely.

Daniel Bernhardt si zopakuje svou roli agenta Johnsona. Jada Pinkett Smith se vrací jako Niobe, kterou hrála ve filmech Matrix Reloaded a Matrix Revolutions.

Lambert Wilson se údajně také vrací jako Merovingian. Pokud se skutečně ve filmu objeví, vrátí se pravděpodobně i Monica Bellucci jako Persefona, Merovingianova manželka.

Novým přírůstkem v obsazení je hvězda filmů Aquaman a Watchmen Yahya Abdul-Mateen II. O tom se proslýchá, že bude hrát mladší verzi Morfea.

Laurence Fishburne, původní představitel Morfea, loni potvrdil, že se ve čtvrtého filmu neobjeví.

Obsazeni byli také Neil Patrick Harris ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku a hvězda Marvelu Jessica Henwicková. Dále Jonathan Groff z Mindhunteru a Frozen, Stephen Graham z Line of Duty, Priyanka Chopra Jonas z Bílého tygra, Ellen Hollmanová ze Spartaka, Andrew Caldwell z iZombie a Brian J. Smith, Toby Onwumere a Eréndira Ibarra ze Sense8.

Hugo Weaving se v roli agenta Smithe nevrátí, herec potvrdil, že mu v tom zabránil nabitý pracovní program.

Poslední potvrzenou členkou obsazení je Christina Ricci, která je známá tím, že hraje neobvyklé postavy.

Kdy bude film uveden do kin?

Společnost Warner Bros nyní posunula premiéru filmu na 22. prosince 2021. Už je také venku první oficiální trailer.

Ten ukazuje první větší pohled do světa Matrix 4. Ten ukazuje překvapivý pohled na zestárlého Nea, který vypadá, že zapomněl všechno, co se stalo v předchozích dílech.

O čem bude Matrix 4?

Stručně řečeno: těžko říct. Herci jsou ohledně toho, o čem film bude, velmi zdrženliví.

Na scénáři se ale podíleli Lana Wachowski, autor projektu Lazarus Aleksandar Hemon a autor Atlasu mraků David Mitchell. Dá se tedy očekávat poměrně složitý děj.

Yahya Madul-Abteen II, mladý Morfeus, prozradil před natáčením, že film je „tak aktuální“, že se „dotýká se témat, o kterých by se mělo mluvit v letech 2020, 2021, 2022“.

Reeves zase řekl, že film má „krásný scénář, který je milostným příběhem“.

„Je to další verze jakési výzvy k probuzení. Baví mě to… Má to skvělou akci. Odhalíme všechno,“ dodal filmový Neo.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -