- Reklama -

K zemi hleď! Proč Jennifer Lawrence při natáčení vdechovala magnety?

Leonardo DiCaprio a Jennifer Lawrence hrají ve filmu K zemi hleď! astronomy varující před apokalypsou.

- Reklama -

Vzhledem k tomu, že NASA v současné době testuje způsoby, jak změnit dráhu asteroidu pro případ, že by se jeden z nich měl časem kolizní kurz se Zemí, nemohla premiéra sci-fi komedie K zemi hleď! přijít v lepší dobu.

Film, který napsal a režíroval Adam McKay, sleduje astronomy doktora Randalla Mindyho (Leonardo DiCaprio) a Kate Dibiaskyovou (Jennifer Lawrenceová), kteří učiní děsivý objev.

„Doktor Randall je profesor, Kate jeho studentka,“ vysvětlila pro web Jennifer Lawrence. „Objeví kometu, což je zpočátku velmi vzrušující – dokud nevysledují její trajektorii.“

Chaos kolem meteoritu

Když si dvojice uvědomí, že kometa může zničit planetu, pustí se do akce. „Snaží se předat informaci, že Zemi zasáhne smrtící kometa,“ říká Lawrence. „Takže prostě kontaktují všechna média.“

Informují také americkou prezidentku (Meryl Streepová) a šéfa jejího štábu (Jonah Hill), který je zároveň její syn. K jejich údivu hrozivá varování padnou na úrodnou půdu…

Film si dělá legraci z lidí velmi rozdílného politického přesvědčení. Zatímco krajní pravice trvá na tom, že celá hysterie kolem komety je přehnaná reakce zhýčkaných sluníčkářů, liberálové nasadí krkolomné akce celebrit, jako je koncert na záchranu světa. McKay tvrdí, že prezidentčina roli ve filmu ovlivnilo chování Donalda Trumpa během pandemie.

Trump jako inspirace

„Vidět prezidenta Spojených států, jak se vznáší nad myšlenkou požití bělidla, aby se vypořádal s lékařskou pohotovostí, je neobvyklé,“ řekl . „Když se to stalo, napsal jsem svému producentovi, Leonardovi a Jennifer a řekl, že to uděláme trochu šílenější!“

V hvězdném obsazení se objeví také Timothée Chalamet v roli Yuleho, posedlého sociálními médii, Cate Blanchettová jako moderátorka televizní show a sir Mark Rylance v roli mediálního magnáta.

Problémový piercing

Jennifer Lawrenceová se kvůli roli Kate radila se skutečným astronomem a nechala si nasadit kaštanovou paruku a při natáčení nosila dva falešné piercingy v nose. Což se ukázalo jako problematické.

„Jeden z nich byl na magnet,“ prozradila. „A mnohokrát jsem část omylem vdechla. Musela jsem ho pak před Leonardem vyplivovat!“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -