- Reklama -

Netflix novinky prosinec 2021: Komedie s DiCapriem, návrat Zaklínače, Cobry Kai i Papírového domu

Z hlediska diváka patří prosinec mezi nejlepší měsíce roku. Protože i když třeba většinou nic neplánujete, můžete se vsadit, že velkou část prosince strávíte sledováním filmů. Proto se hodí vědět, jaké budou Netflix novinky prosinec 2021.

- Reklama -

Ať už si chcete užít sledování oblíbených vánočních filmů, nebo jste otevřeni jakémukoli žánru, který vás rozptýlí od sychravého počasí venku, Netflix vám v prosinci nabídne spoustu novinek ke sledování. Kromě sváteční homosexuální romance se můžete těšit na kriminální drama se Sandrou Bullock, western Síla psa se skvělým Benedictem Cumberbatchem v hlavní roli, temně zábavnou sci-fi s divoce nabitým obsazením a mnoho dalšího.

Vrací se totiž také fantasy epos „Zaklínač„, který 17. prosince představí svou druhé sérii. Uzavře se také seriál Papírový dům, který konečně představí dlouho očekávané poslední díly. Profesor a jeho stále se zmenšující parta se snaží uniknout z obléhané Španělské banky, ideálně i s úlovkem ukradeného zlata. Další řadu ukáže také seriál „Emily v Paříži“. 31. prosince se pak můžeme těšit na 4. sérii „Cobra Kai“, ve které Daniel (Ralph Macchio) a Johnny (William Zabka) spojí své síly ve snaze vyhrát stále důležitější celostátní turnaj v karate do 18 let.

Závěr měsíce Netflix ještě vylepší uvedením hvězdně obsazeného snímku K zemi hleď!, očekávané sci-fi komedie Adama McKaye s Leonardem DiCapriem a Jennifer Lawrence v hlavních rolích. Dvojice hraje dva astronomy, kteří objeví obří asteroid mířící přímo k Zemi – ačkoli jim to nikdo nevěří. V hereckém obsazení se objeví snad všechny celebrity, na které si vzpomenete, včetně Timothée Chalameta známého z filmu Duna, Ariany Grande, Jonaha Hilla, Cate Blanchett, Meryl Streep, Rona Perlmana, Tylera Perryho, Kida Cudiho a dalších.

Zajímá vás, co dalšího se v prosinci 2021 objeví na Netflixu? Zde je přehled nejočekávanějších filmů a pořadů, které budou mít na Netflixu premiéru v prosinci a neměly by uniknout vaší pozornosti.

1. prosinec

Síla psa

Charismatický, ale despotický majitel ranče se k bratrově nové manželce i jejímu dospívajícímu synovi chová velmi krutě. Jednoho dne ale vyjdou na světlo dávná tajemství.

Ztraceni ve vesmíru

Po nouzovém přistání na neznámé planetě se rodina Robinsonových navzdory všemu pouští do boje o přežití a šanci na útěk. Kolem ale číhá plno nebezpečí.

2. prosince

Jako kůl v plotě

Peter chce, aby jeho nejlepší kámoš o Vánocích předstíral, že spolu chodí. Rodina se mu ale pořád snaží někoho dohodit a z domluvené habaďúry je rázem něco víc. Dívejte se, na cokoli chcete.

10. prosince

V nemilosti

Odseděla si svoje, ale lidi jí minulost neodpustí. Teď chce napravit svoje chyby, a tak se pustí do pátrání po sestře, kterou opustila.

16. prosince

California Christmas: City light

Rok potom, co se dali dohromady, opouštějí Callie a Joseph ranč, aby se postarali o rodinný podnik v San Franciscu – a v dálce už jsou slyšet svatební zvony.

17. prosince

Zaklínač 2. řada

22. prosince

Emily v Paříži

Marketingová manažerka Emily Cooperová sbalí v Chicagu kufry a odjede za prací snů do Paříže. V novém životě musí řešit pracovní trable, přátele i lásku.

24. prosince

K zemi hleď!

Dva astronomové vyrážejí na mediální turné, aby varovali lidstvo před smrtící kometou, která se řítí přímo na planetu Zemi. Zdá se ale, že to nikoho nezajímá.

31. prosince

Cobra Kai 4. série

Pár desítek let po turnaji, který jim změnil život, na sebe znova narazí soupeři Johnny a Daniel. Další pokračování série filmů „Karate Kid“.

Temná dcera

Vyrazila si odpočinout k moři, jenže kvůli mladé matce z nedaleké vily se jí tam vybaví dávné vzpomínky. A klidná dovolená se nepříjemně zvrtne.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -