- Reklama -

Netflix novinky prosinec 2021: Komedie s DiCapriem, návrat Zaklínače, Cobry Kai i Papírového domu

Z hlediska diváka patří prosinec mezi nejlepší měsíce roku. Protože i když třeba většinou nic neplánujete, můžete se vsadit, že velkou část prosince strávíte sledováním filmů. Proto se hodí vědět, jaké budou Netflix novinky prosinec 2021.

- Reklama -

Ať už si chcete užít sledování oblíbených vánočních filmů, nebo jste otevřeni jakémukoli žánru, který vás rozptýlí od sychravého počasí venku, Netflix vám v prosinci nabídne spoustu novinek ke sledování. Kromě sváteční homosexuální romance se můžete těšit na kriminální drama se Sandrou Bullock, western Síla psa se skvělým Benedictem Cumberbatchem v hlavní roli, temně zábavnou sci-fi s divoce nabitým obsazením a mnoho dalšího.

Vrací se totiž také fantasy epos „Zaklínač„, který 17. prosince představí svou druhé sérii. Uzavře se také seriál Papírový dům, který konečně představí dlouho očekávané poslední díly. Profesor a jeho stále se zmenšující parta se snaží uniknout z obléhané Španělské banky, ideálně i s úlovkem ukradeného zlata. Další řadu ukáže také seriál „Emily v Paříži“. 31. prosince se pak můžeme těšit na 4. sérii „Cobra Kai“, ve které Daniel (Ralph Macchio) a Johnny (William Zabka) spojí své síly ve snaze vyhrát stále důležitější celostátní turnaj v karate do 18 let.

Závěr měsíce Netflix ještě vylepší uvedením hvězdně obsazeného snímku K zemi hleď!, očekávané sci-fi komedie Adama McKaye s Leonardem DiCapriem a Jennifer Lawrence v hlavních rolích. Dvojice hraje dva astronomy, kteří objeví obří asteroid mířící přímo k Zemi – ačkoli jim to nikdo nevěří. V hereckém obsazení se objeví snad všechny celebrity, na které si vzpomenete, včetně Timothée Chalameta známého z filmu Duna, Ariany Grande, Jonaha Hilla, Cate Blanchett, Meryl Streep, Rona Perlmana, Tylera Perryho, Kida Cudiho a dalších.

Zajímá vás, co dalšího se v prosinci 2021 objeví na Netflixu? Zde je přehled nejočekávanějších filmů a pořadů, které budou mít na Netflixu premiéru v prosinci a neměly by uniknout vaší pozornosti.

1. prosinec

Síla psa

Charismatický, ale despotický majitel ranče se k bratrově nové manželce i jejímu dospívajícímu synovi chová velmi krutě. Jednoho dne ale vyjdou na světlo dávná tajemství.

Ztraceni ve vesmíru

Po nouzovém přistání na neznámé planetě se rodina Robinsonových navzdory všemu pouští do boje o přežití a šanci na útěk. Kolem ale číhá plno nebezpečí.

- Reklama -

2. prosince

Jako kůl v plotě

Peter chce, aby jeho nejlepší kámoš o Vánocích předstíral, že spolu chodí. Rodina se mu ale pořád snaží někoho dohodit a z domluvené habaďúry je rázem něco víc. Dívejte se, na cokoli chcete.

10. prosince

V nemilosti

Odseděla si svoje, ale lidi jí minulost neodpustí. Teď chce napravit svoje chyby, a tak se pustí do pátrání po sestře, kterou opustila.

16. prosince

California Christmas: City light

Rok potom, co se dali dohromady, opouštějí Callie a Joseph ranč, aby se postarali o rodinný podnik v San Franciscu – a v dálce už jsou slyšet svatební zvony.

17. prosince

Zaklínač 2. řada

22. prosince

Emily v Paříži

Marketingová manažerka Emily Cooperová sbalí v Chicagu kufry a odjede za prací snů do Paříže. V novém životě musí řešit pracovní trable, přátele i lásku.

24. prosince

K zemi hleď!

Dva astronomové vyrážejí na mediální turné, aby varovali lidstvo před smrtící kometou, která se řítí přímo na planetu Zemi. Zdá se ale, že to nikoho nezajímá.

31. prosince

Cobra Kai 4. série

Pár desítek let po turnaji, který jim změnil život, na sebe znova narazí soupeři Johnny a Daniel. Další pokračování série filmů „Karate Kid“.

Temná dcera

Vyrazila si odpočinout k moři, jenže kvůli mladé matce z nedaleké vily se jí tam vybaví dávné vzpomínky. A klidná dovolená se nepříjemně zvrtne.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -