- Reklama -

Netflix novinky prosinec 2021: Komedie s DiCapriem, návrat Zaklínače, Cobry Kai i Papírového domu

Z hlediska diváka patří prosinec mezi nejlepší měsíce roku. Protože i když třeba většinou nic neplánujete, můžete se vsadit, že velkou část prosince strávíte sledováním filmů. Proto se hodí vědět, jaké budou Netflix novinky prosinec 2021.

- Reklama -

Ať už si chcete užít sledování oblíbených vánočních filmů, nebo jste otevřeni jakémukoli žánru, který vás rozptýlí od sychravého počasí venku, Netflix vám v prosinci nabídne spoustu novinek ke sledování. Kromě sváteční homosexuální romance se můžete těšit na kriminální drama se Sandrou Bullock, western Síla psa se skvělým Benedictem Cumberbatchem v hlavní roli, temně zábavnou sci-fi s divoce nabitým obsazením a mnoho dalšího.

Vrací se totiž také fantasy epos „Zaklínač„, který 17. prosince představí svou druhé sérii. Uzavře se také seriál Papírový dům, který konečně představí dlouho očekávané poslední díly. Profesor a jeho stále se zmenšující parta se snaží uniknout z obléhané Španělské banky, ideálně i s úlovkem ukradeného zlata. Další řadu ukáže také seriál „Emily v Paříži“. 31. prosince se pak můžeme těšit na 4. sérii „Cobra Kai“, ve které Daniel (Ralph Macchio) a Johnny (William Zabka) spojí své síly ve snaze vyhrát stále důležitější celostátní turnaj v karate do 18 let.

Závěr měsíce Netflix ještě vylepší uvedením hvězdně obsazeného snímku K zemi hleď!, očekávané sci-fi komedie Adama McKaye s Leonardem DiCapriem a Jennifer Lawrence v hlavních rolích. Dvojice hraje dva astronomy, kteří objeví obří asteroid mířící přímo k Zemi – ačkoli jim to nikdo nevěří. V hereckém obsazení se objeví snad všechny celebrity, na které si vzpomenete, včetně Timothée Chalameta známého z filmu Duna, Ariany Grande, Jonaha Hilla, Cate Blanchett, Meryl Streep, Rona Perlmana, Tylera Perryho, Kida Cudiho a dalších.

Zajímá vás, co dalšího se v prosinci 2021 objeví na Netflixu? Zde je přehled nejočekávanějších filmů a pořadů, které budou mít na Netflixu premiéru v prosinci a neměly by uniknout vaší pozornosti.

1. prosinec

Síla psa

Charismatický, ale despotický majitel ranče se k bratrově nové manželce i jejímu dospívajícímu synovi chová velmi krutě. Jednoho dne ale vyjdou na světlo dávná tajemství.

Ztraceni ve vesmíru

Po nouzovém přistání na neznámé planetě se rodina Robinsonových navzdory všemu pouští do boje o přežití a šanci na útěk. Kolem ale číhá plno nebezpečí.

- Reklama -

2. prosince

Jako kůl v plotě

Peter chce, aby jeho nejlepší kámoš o Vánocích předstíral, že spolu chodí. Rodina se mu ale pořád snaží někoho dohodit a z domluvené habaďúry je rázem něco víc. Dívejte se, na cokoli chcete.

10. prosince

V nemilosti

Odseděla si svoje, ale lidi jí minulost neodpustí. Teď chce napravit svoje chyby, a tak se pustí do pátrání po sestře, kterou opustila.

16. prosince

California Christmas: City light

Rok potom, co se dali dohromady, opouštějí Callie a Joseph ranč, aby se postarali o rodinný podnik v San Franciscu – a v dálce už jsou slyšet svatební zvony.

17. prosince

Zaklínač 2. řada

22. prosince

Emily v Paříži

Marketingová manažerka Emily Cooperová sbalí v Chicagu kufry a odjede za prací snů do Paříže. V novém životě musí řešit pracovní trable, přátele i lásku.

24. prosince

K zemi hleď!

Dva astronomové vyrážejí na mediální turné, aby varovali lidstvo před smrtící kometou, která se řítí přímo na planetu Zemi. Zdá se ale, že to nikoho nezajímá.

31. prosince

Cobra Kai 4. série

Pár desítek let po turnaji, který jim změnil život, na sebe znova narazí soupeři Johnny a Daniel. Další pokračování série filmů „Karate Kid“.

Temná dcera

Vyrazila si odpočinout k moři, jenže kvůli mladé matce z nedaleké vily se jí tam vybaví dávné vzpomínky. A klidná dovolená se nepříjemně zvrtne.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -