- Reklama -

Bel-Air: Přichází remake legendárního Fresh Prince

Seriál Bel-Air je předělávkou sitcomu Fresh Prince z devadesátých let. Při jeho sledování ale zažijete mnohem méně legrace, než tomu bylo u původních dílů.

- Reklama -

Udělat remake nebo pokračování klasického seriálu z 90. let není dnes nic neobvyklého. Ale fanoušci seriálu Fresh Prince nejspíš zažijí pořádný šok, až začnou sledovat nový seriál Bel-Air, který je volně inspirovaný komedií Willa Smithe.

Stejně jako původní Fresh Prince sleduje seriál Bel-Air mladíka Willa, který přijede z Philadelfie, aby žil se svými bohatými příbuznými, rodinou Banksových, na elegantním losangeleském předměstí Bel-Air.

Tentokrát však děj přinese především drsné a úderné drama, které si podle tvůrců zachovává lesk a švih sitcomu. Desetidílný seriál startuje 14. února třemi epizodami, po kterých se objeví každý týden nový díl. Děj je inspirován čtyřminutovou verzí původního seriálového hitu, kterou natočil režisér Morgan Cooper a která se stala na YouTube naprostou senzací.

Cooper, velký fanoušek původního seriálu z 90. let, použil vlastní prostředky k vytvoření upoutávky, která ukazoval, jak by sitcom vypadal, kdyby se odehrával v současnosti.

Seriál produkuje Will Smith

Video rychle upoutalo pozornost Willa Smithe, který pozval Coopera na schůzku. Ta nakonec vedla ke vzniku seriálu, do něhož hollywoodská hvězda nastoupila jako výkonný producent.

„Dělám v branži už 30 let. Tohle se nestává,“ komentoval vznik seriálu Smith podle webu nordot.app. ‚Tohle je poprvé, co jsem viděl něco, u čeho jsem si okamžitě řekl, že to je geniální nápad.“ Jakkoli byl originál vtipný, byla tam celá další rovina, kterou jste nemohli prozkoumat. V této dramatické verzi ji teď prozkoumat můžeme.“

Jaké je obsazení seriálu Bel-Air?

V seriálu se můžeme těšit na Cassandru Freemanovou a Adriana Holmese jako tetu Vivian a strýce Phila. Britský herec Jimmy Akingbola se ujal role komorníka Geoffreyho – nyní nazývaného „správce domu“. Willa hraje Jabari Banks, který netají, že je velkým fanouškem původního seriálu.

Fresh Prince, na který Bel-Air navazuje, se vysílal v letech 1990-1996 a v epizodních rolích se v něm objevili například Naomi Campbellová, Tom Jones, BB King nebo Donald Trump.

„Když jsem vyrůstal, lidé mi vždycky říkali, že se podobám Willovi a jeho energii,“ řekl Banks podle sports.yahoo.com. „Když mi zavolali, řekli mi: „Tahle postava není Will Smith, superhvězda.“ A tak jsem se rozhodl, že to udělám. O to jim nešlo. Takže když si mě vybrali, trvalo mi pár týdnů, než jsem si uvědomil, že si mě vybrali kvůli mně. Musel jsem se prostě opřít o své instinkty a všechno, co jsem se naučil ze svých zkušeností.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -