- Reklama -

Bel-Air: Přichází remake legendárního Fresh Prince

Seriál Bel-Air je předělávkou sitcomu Fresh Prince z devadesátých let. Při jeho sledování ale zažijete mnohem méně legrace, než tomu bylo u původních dílů.

- Reklama -

Udělat remake nebo pokračování klasického seriálu z 90. let není dnes nic neobvyklého. Ale fanoušci seriálu Fresh Prince nejspíš zažijí pořádný šok, až začnou sledovat nový seriál Bel-Air, který je volně inspirovaný komedií Willa Smithe.

Stejně jako původní Fresh Prince sleduje seriál Bel-Air mladíka Willa, který přijede z Philadelfie, aby žil se svými bohatými příbuznými, rodinou Banksových, na elegantním losangeleském předměstí Bel-Air.

Tentokrát však děj přinese především drsné a úderné drama, které si podle tvůrců zachovává lesk a švih sitcomu. Desetidílný seriál startuje 14. února třemi epizodami, po kterých se objeví každý týden nový díl. Děj je inspirován čtyřminutovou verzí původního seriálového hitu, kterou natočil režisér Morgan Cooper a která se stala na YouTube naprostou senzací.

Cooper, velký fanoušek původního seriálu z 90. let, použil vlastní prostředky k vytvoření upoutávky, která ukazoval, jak by sitcom vypadal, kdyby se odehrával v současnosti.

- Reklama -

Seriál produkuje Will Smith

Video rychle upoutalo pozornost Willa Smithe, který pozval Coopera na schůzku. Ta nakonec vedla ke vzniku seriálu, do něhož hollywoodská hvězda nastoupila jako výkonný producent.

„Dělám v branži už 30 let. Tohle se nestává,“ komentoval vznik seriálu Smith podle webu nordot.app. ‚Tohle je poprvé, co jsem viděl něco, u čeho jsem si okamžitě řekl, že to je geniální nápad.“ Jakkoli byl originál vtipný, byla tam celá další rovina, kterou jste nemohli prozkoumat. V této dramatické verzi ji teď prozkoumat můžeme.“

Jaké je obsazení seriálu Bel-Air?

V seriálu se můžeme těšit na Cassandru Freemanovou a Adriana Holmese jako tetu Vivian a strýce Phila. Britský herec Jimmy Akingbola se ujal role komorníka Geoffreyho – nyní nazývaného „správce domu“. Willa hraje Jabari Banks, který netají, že je velkým fanouškem původního seriálu.

Fresh Prince, na který Bel-Air navazuje, se vysílal v letech 1990-1996 a v epizodních rolích se v něm objevili například Naomi Campbellová, Tom Jones, BB King nebo Donald Trump.

„Když jsem vyrůstal, lidé mi vždycky říkali, že se podobám Willovi a jeho energii,“ řekl Banks podle sports.yahoo.com. „Když mi zavolali, řekli mi: „Tahle postava není Will Smith, superhvězda.“ A tak jsem se rozhodl, že to udělám. O to jim nešlo. Takže když si mě vybrali, trvalo mi pár týdnů, než jsem si uvědomil, že si mě vybrali kvůli mně. Musel jsem se prostě opřít o své instinkty a všechno, co jsem se naučil ze svých zkušeností.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -