- Reklama -

Bel-Air: Přichází remake legendárního Fresh Prince

Seriál Bel-Air je předělávkou sitcomu Fresh Prince z devadesátých let. Při jeho sledování ale zažijete mnohem méně legrace, než tomu bylo u původních dílů.

- Reklama -

Udělat remake nebo pokračování klasického seriálu z 90. let není dnes nic neobvyklého. Ale fanoušci seriálu Fresh Prince nejspíš zažijí pořádný šok, až začnou sledovat nový seriál Bel-Air, který je volně inspirovaný komedií Willa Smithe.

Stejně jako původní Fresh Prince sleduje seriál Bel-Air mladíka Willa, který přijede z Philadelfie, aby žil se svými bohatými příbuznými, rodinou Banksových, na elegantním losangeleském předměstí Bel-Air.

Tentokrát však děj přinese především drsné a úderné drama, které si podle tvůrců zachovává lesk a švih sitcomu. Desetidílný seriál startuje 14. února třemi epizodami, po kterých se objeví každý týden nový díl. Děj je inspirován čtyřminutovou verzí původního seriálového hitu, kterou natočil režisér Morgan Cooper a která se stala na YouTube naprostou senzací.

Cooper, velký fanoušek původního seriálu z 90. let, použil vlastní prostředky k vytvoření upoutávky, která ukazoval, jak by sitcom vypadal, kdyby se odehrával v současnosti.

- Reklama -

Seriál produkuje Will Smith

Video rychle upoutalo pozornost Willa Smithe, který pozval Coopera na schůzku. Ta nakonec vedla ke vzniku seriálu, do něhož hollywoodská hvězda nastoupila jako výkonný producent.

„Dělám v branži už 30 let. Tohle se nestává,“ komentoval vznik seriálu Smith podle webu nordot.app. ‚Tohle je poprvé, co jsem viděl něco, u čeho jsem si okamžitě řekl, že to je geniální nápad.“ Jakkoli byl originál vtipný, byla tam celá další rovina, kterou jste nemohli prozkoumat. V této dramatické verzi ji teď prozkoumat můžeme.“

Jaké je obsazení seriálu Bel-Air?

V seriálu se můžeme těšit na Cassandru Freemanovou a Adriana Holmese jako tetu Vivian a strýce Phila. Britský herec Jimmy Akingbola se ujal role komorníka Geoffreyho – nyní nazývaného „správce domu“. Willa hraje Jabari Banks, který netají, že je velkým fanouškem původního seriálu.

Fresh Prince, na který Bel-Air navazuje, se vysílal v letech 1990-1996 a v epizodních rolích se v něm objevili například Naomi Campbellová, Tom Jones, BB King nebo Donald Trump.

„Když jsem vyrůstal, lidé mi vždycky říkali, že se podobám Willovi a jeho energii,“ řekl Banks podle sports.yahoo.com. „Když mi zavolali, řekli mi: „Tahle postava není Will Smith, superhvězda.“ A tak jsem se rozhodl, že to udělám. O to jim nešlo. Takže když si mě vybrali, trvalo mi pár týdnů, než jsem si uvědomil, že si mě vybrali kvůli mně. Musel jsem se prostě opřít o své instinkty a všechno, co jsem se naučil ze svých zkušeností.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -