- Reklama -

Noah Centineo konečně dorostl pro dospělé role, i když lidi mate podobností s Markem Ruffalo

Noah Centineo je herec známý svými rolemi ve filmech a seriálech společnosti Netflix. Navzdory zvěstem není ženatý a díky podobnému vzhledu ho fanoušci přirovnávají k herci Marku Ruffalovi.

- Reklama -

Noah Centineo je americký herec, který se objevil v řadě filmů a televizních seriálů. Naposledy zazářil v drsném seriálu Rekrut, ačkoli je obvykle hercem, kterého Netflix vyhledává, pokud se jedná o romantický film. Kdykoli potřebují hlavního představitele pro romantický film pro teenagery, vždycky bude na prvním místě jejich seznamu.  Od trilogie To All the Boys I’ve Loved Before (Všem klukům, které jsem předtím milovala) až po The Perfect Date (Dokonalé rande) vždy dostane hlavní mužskou roli. Objevil se také v televizních seriálech jako „The Fosters“ a „Austin & Ally“.

Jaké národnosti je Noah Centineo?

Centineo si díky rolím v těchto populárních projektech získal velké množství příznivců a stal se výraznou postavou zábavního průmyslu, částečně i díky vzhledu své tváře, která je směsicí několika národností.

V živém videu na Instagramu Noah o svém původu řekl: „Jsem Ital a rodilý Američan. Věřím, že mám v sobě i kousek Portorikánce a jsem Holanďan.“ Noah pochází z Floridy, ale v 16 letech se přestěhoval do Los Angeles, aby se věnoval herecké kariéře, informoval popbuzz.com. Jeho první významnou rolí byla postava Jadena Starka ve filmu stanice Disney Channel How to Build a Better Boy. Od té doby začala jeho hvězda zářit.

Zazářil i v klipu Camily Cabello

Noah však není jen filmový a televizní herec. Pravděpodobně jste zachytili jeho cameo ve videoklipu Camily Cabello k písni „Havana“. Noah si zahrál hlavní romantickou roli po boku Camily ve filmu, který její postava sleduje v kině.

- Reklama -

Herec zatím není ženatý, ačkoli kolovaly zvěsti, že se Noah Centineo a Stassie Karanikolaou vzali v září 2020 v Las Vegas. Cosmopolitan.com ale později potvrdil, že spekulace nejsou pravdivé. Pravdou je, že s nejlepší kamarádkou Kylie Jennerové Noah jen randí.

Je Noah Centineo příbuzný s Markem Ruffalo?

Vtipné je, že veřejnost zřejmě věří, že Noah Centineo a Mark Ruffalo, který hraje Hulka v Avengers, jsou příbuzní. Ruffalo, který byl v devadesátých letech tak trochu idolem sám o sobě, to vůbec nechápe.

Herec se k tomu vyjádřil v pořadu The Tonight Show Jimmyho Fallona, kde ho Fallon do celé situace zasvětil a zeptal se ho, jestli vůbec tušil, že se to děje.

„Jste si vědom srovnávání, které lidé dělají mezi vámi a Noahem Centineem? Lidé říkají, že jste si podobní,“ informoval Fallon Ruffala a vytáhl fotografii dvaadvacetiletého herce.

„Páni, to je úžasné. Vypadá mnohem líp než já. Děláte si srandu?“ zeptal se Ruffalo a zíral na fotografii Centinea vedle své mladší podoby. „Kéž bych takhle vypadal, přísahám Bohu.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -