- Reklama -

Noah Centineo konečně dorostl pro dospělé role, i když lidi mate podobností s Markem Ruffalo

Noah Centineo je herec známý svými rolemi ve filmech a seriálech společnosti Netflix. Navzdory zvěstem není ženatý a díky podobnému vzhledu ho fanoušci přirovnávají k herci Marku Ruffalovi.

- Reklama -

Noah Centineo je americký herec, který se objevil v řadě filmů a televizních seriálů. Naposledy zazářil v drsném seriálu Rekrut, ačkoli je obvykle hercem, kterého Netflix vyhledává, pokud se jedná o romantický film. Kdykoli potřebují hlavního představitele pro romantický film pro teenagery, vždycky bude na prvním místě jejich seznamu.  Od trilogie To All the Boys I’ve Loved Before (Všem klukům, které jsem předtím milovala) až po The Perfect Date (Dokonalé rande) vždy dostane hlavní mužskou roli. Objevil se také v televizních seriálech jako „The Fosters“ a „Austin & Ally“.

Jaké národnosti je Noah Centineo?

Centineo si díky rolím v těchto populárních projektech získal velké množství příznivců a stal se výraznou postavou zábavního průmyslu, částečně i díky vzhledu své tváře, která je směsicí několika národností.

V živém videu na Instagramu Noah o svém původu řekl: „Jsem Ital a rodilý Američan. Věřím, že mám v sobě i kousek Portorikánce a jsem Holanďan.“ Noah pochází z Floridy, ale v 16 letech se přestěhoval do Los Angeles, aby se věnoval herecké kariéře, informoval popbuzz.com. Jeho první významnou rolí byla postava Jadena Starka ve filmu stanice Disney Channel How to Build a Better Boy. Od té doby začala jeho hvězda zářit.

Zazářil i v klipu Camily Cabello

Noah však není jen filmový a televizní herec. Pravděpodobně jste zachytili jeho cameo ve videoklipu Camily Cabello k písni „Havana“. Noah si zahrál hlavní romantickou roli po boku Camily ve filmu, který její postava sleduje v kině.

- Reklama -

Herec zatím není ženatý, ačkoli kolovaly zvěsti, že se Noah Centineo a Stassie Karanikolaou vzali v září 2020 v Las Vegas. Cosmopolitan.com ale později potvrdil, že spekulace nejsou pravdivé. Pravdou je, že s nejlepší kamarádkou Kylie Jennerové Noah jen randí.

Je Noah Centineo příbuzný s Markem Ruffalo?

Vtipné je, že veřejnost zřejmě věří, že Noah Centineo a Mark Ruffalo, který hraje Hulka v Avengers, jsou příbuzní. Ruffalo, který byl v devadesátých letech tak trochu idolem sám o sobě, to vůbec nechápe.

Herec se k tomu vyjádřil v pořadu The Tonight Show Jimmyho Fallona, kde ho Fallon do celé situace zasvětil a zeptal se ho, jestli vůbec tušil, že se to děje.

„Jste si vědom srovnávání, které lidé dělají mezi vámi a Noahem Centineem? Lidé říkají, že jste si podobní,“ informoval Fallon Ruffala a vytáhl fotografii dvaadvacetiletého herce.

„Páni, to je úžasné. Vypadá mnohem líp než já. Děláte si srandu?“ zeptal se Ruffalo a zíral na fotografii Centinea vedle své mladší podoby. „Kéž bych takhle vypadal, přísahám Bohu.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -