- Reklama -

Noah Centineo konečně dorostl pro dospělé role, i když lidi mate podobností s Markem Ruffalo

Noah Centineo je herec známý svými rolemi ve filmech a seriálech společnosti Netflix. Navzdory zvěstem není ženatý a díky podobnému vzhledu ho fanoušci přirovnávají k herci Marku Ruffalovi.

- Reklama -

Noah Centineo je americký herec, který se objevil v řadě filmů a televizních seriálů. Naposledy zazářil v drsném seriálu Rekrut, ačkoli je obvykle hercem, kterého Netflix vyhledává, pokud se jedná o romantický film. Kdykoli potřebují hlavního představitele pro romantický film pro teenagery, vždycky bude na prvním místě jejich seznamu.  Od trilogie To All the Boys I’ve Loved Before (Všem klukům, které jsem předtím milovala) až po The Perfect Date (Dokonalé rande) vždy dostane hlavní mužskou roli. Objevil se také v televizních seriálech jako „The Fosters“ a „Austin & Ally“.

Jaké národnosti je Noah Centineo?

Centineo si díky rolím v těchto populárních projektech získal velké množství příznivců a stal se výraznou postavou zábavního průmyslu, částečně i díky vzhledu své tváře, která je směsicí několika národností.

V živém videu na Instagramu Noah o svém původu řekl: „Jsem Ital a rodilý Američan. Věřím, že mám v sobě i kousek Portorikánce a jsem Holanďan.“ Noah pochází z Floridy, ale v 16 letech se přestěhoval do Los Angeles, aby se věnoval herecké kariéře, informoval popbuzz.com. Jeho první významnou rolí byla postava Jadena Starka ve filmu stanice Disney Channel How to Build a Better Boy. Od té doby začala jeho hvězda zářit.

Zazářil i v klipu Camily Cabello

Noah však není jen filmový a televizní herec. Pravděpodobně jste zachytili jeho cameo ve videoklipu Camily Cabello k písni „Havana“. Noah si zahrál hlavní romantickou roli po boku Camily ve filmu, který její postava sleduje v kině.

Herec zatím není ženatý, ačkoli kolovaly zvěsti, že se Noah Centineo a Stassie Karanikolaou vzali v září 2020 v Las Vegas. Cosmopolitan.com ale později potvrdil, že spekulace nejsou pravdivé. Pravdou je, že s nejlepší kamarádkou Kylie Jennerové Noah jen randí.

Je Noah Centineo příbuzný s Markem Ruffalo?

Vtipné je, že veřejnost zřejmě věří, že Noah Centineo a Mark Ruffalo, který hraje Hulka v Avengers, jsou příbuzní. Ruffalo, který byl v devadesátých letech tak trochu idolem sám o sobě, to vůbec nechápe.

Herec se k tomu vyjádřil v pořadu The Tonight Show Jimmyho Fallona, kde ho Fallon do celé situace zasvětil a zeptal se ho, jestli vůbec tušil, že se to děje.

„Jste si vědom srovnávání, které lidé dělají mezi vámi a Noahem Centineem? Lidé říkají, že jste si podobní,“ informoval Fallon Ruffala a vytáhl fotografii dvaadvacetiletého herce.

„Páni, to je úžasné. Vypadá mnohem líp než já. Děláte si srandu?“ zeptal se Ruffalo a zíral na fotografii Centinea vedle své mladší podoby. „Kéž bych takhle vypadal, přísahám Bohu.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -