- Reklama -

Mark Ruffalo má život protkaný tragédiemi: Deprese, nádor v mozku, sebevražda kamaráda

Filmový Hulk, kterého nezapomenutelně ztvárnil Mark Ruffalo, to neměl v osobním životě zrovna lehké.

- Reklama -

Mark Ruffalo je známý herec, který se proslavil rolí Neuvěřitelného Hulka ve slavných Avengers. Kromě toho, že Ruffalo exceluje jako herec, se velmi hlasitě vyjadřuje k různým sociálním otázkám týkajícím se životního prostředí a dalších humanitárních témat. A přestože byl úspěšný herec ověnčený mnoha prestižními cenami a nominacemi, jeho cesta k úspěchu byla velmi trnitá. Ruffalo má za sebou tragický život, od diagnózy deprese až po řešení různých zdravotních problémů a osobních ztrát.

Dlouholetý boj s depresí

Mark Ruffalo byl již od dětství obětí depresí. V jednom rozhovoru Ruffalo prozradil, že na střední škole prožíval těžké období. Býval samotářem, který trávil většinu času o samotě, toulal se, surfoval a kouřil. Měl také sebevražedné myšlenky, informují stránky nickyswift.com.

Když žil v Los Angeles, našel si nejlepšího přítele jménem Michael. V jednom rozhovoru Ruffalo prozradil, že Michael byl jediný, s kým si mohl pokaždé promluvit. Jejich vztah vznikl na základě podobných zájmů, zkušeností a přesvědčení. Když Michael v roce 1994 spáchal sebevraždu, Ruffala to zdrtilo. Tato událost ho však nakonec vyvedla z temného období a přiměla ho uvědomit si, že sebevražda není řešení. Díky této události si uvědomil hodnotu vlastního života.

Nádor v mozku přede všemi tajil

Ruffalovi také v určitém období diagnostikovali nádor na mozku, který si musel nechat chirurgicky odstranit. Navzdory úspěšné operaci Ruffalo trpěl vedlejšími účinky jako je úplné ochrnutí levé strany obličeje a ztráta sluchu v levém uchu, napsal parade.com.

Byl tak zlomený, že se uzavřel do sebe. Jeho reflexy ochably. Měl potíže s chápáním jednoduchých pojmů, jako je například vázání uzlu. Právě když jeho kariéra začala nabírat na obrátkách, musel se stáhnout z herectví, protože se jeho zdravotní stav začal ještě více zhoršovat.

Nakonec se ale po pauze dokázal vrátit. A snad v ještě lepší formě než dřív. Navzdory všem obtížím, s nimiž se celý život potýkal, se dočkal mnoha prestižních ocenění, jako je Humanitární cena BAFTA z roku 2014 nebo soška Emmy. Je dokonalým příkladem toho, že talent nelze spoutat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -