- Reklama -

Mark Ruffalo má život protkaný tragédiemi: Deprese, nádor v mozku, sebevražda kamaráda

Filmový Hulk, kterého nezapomenutelně ztvárnil Mark Ruffalo, to neměl v osobním životě zrovna lehké.

- Reklama -

Mark Ruffalo je známý herec, který se proslavil rolí Neuvěřitelného Hulka ve slavných Avengers. Kromě toho, že Ruffalo exceluje jako herec, se velmi hlasitě vyjadřuje k různým sociálním otázkám týkajícím se životního prostředí a dalších humanitárních témat. A přestože byl úspěšný herec ověnčený mnoha prestižními cenami a nominacemi, jeho cesta k úspěchu byla velmi trnitá. Ruffalo má za sebou tragický život, od diagnózy deprese až po řešení různých zdravotních problémů a osobních ztrát.

Dlouholetý boj s depresí

Mark Ruffalo byl již od dětství obětí depresí. V jednom rozhovoru Ruffalo prozradil, že na střední škole prožíval těžké období. Býval samotářem, který trávil většinu času o samotě, toulal se, surfoval a kouřil. Měl také sebevražedné myšlenky, informují stránky nickyswift.com.

Když žil v Los Angeles, našel si nejlepšího přítele jménem Michael. V jednom rozhovoru Ruffalo prozradil, že Michael byl jediný, s kým si mohl pokaždé promluvit. Jejich vztah vznikl na základě podobných zájmů, zkušeností a přesvědčení. Když Michael v roce 1994 spáchal sebevraždu, Ruffala to zdrtilo. Tato událost ho však nakonec vyvedla z temného období a přiměla ho uvědomit si, že sebevražda není řešení. Díky této události si uvědomil hodnotu vlastního života.

Nádor v mozku přede všemi tajil

Ruffalovi také v určitém období diagnostikovali nádor na mozku, který si musel nechat chirurgicky odstranit. Navzdory úspěšné operaci Ruffalo trpěl vedlejšími účinky jako je úplné ochrnutí levé strany obličeje a ztráta sluchu v levém uchu, napsal parade.com.

- Reklama -

Byl tak zlomený, že se uzavřel do sebe. Jeho reflexy ochably. Měl potíže s chápáním jednoduchých pojmů, jako je například vázání uzlu. Právě když jeho kariéra začala nabírat na obrátkách, musel se stáhnout z herectví, protože se jeho zdravotní stav začal ještě více zhoršovat.

Nakonec se ale po pauze dokázal vrátit. A snad v ještě lepší formě než dřív. Navzdory všem obtížím, s nimiž se celý život potýkal, se dočkal mnoha prestižních ocenění, jako je Humanitární cena BAFTA z roku 2014 nebo soška Emmy. Je dokonalým příkladem toho, že talent nelze spoutat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -