- Reklama -

Mark Ruffalo má život protkaný tragédiemi: Deprese, nádor v mozku, sebevražda kamaráda

Filmový Hulk, kterého nezapomenutelně ztvárnil Mark Ruffalo, to neměl v osobním životě zrovna lehké.

- Reklama -

Mark Ruffalo je známý herec, který se proslavil rolí Neuvěřitelného Hulka ve slavných Avengers. Kromě toho, že Ruffalo exceluje jako herec, se velmi hlasitě vyjadřuje k různým sociálním otázkám týkajícím se životního prostředí a dalších humanitárních témat. A přestože byl úspěšný herec ověnčený mnoha prestižními cenami a nominacemi, jeho cesta k úspěchu byla velmi trnitá. Ruffalo má za sebou tragický život, od diagnózy deprese až po řešení různých zdravotních problémů a osobních ztrát.

Dlouholetý boj s depresí

Mark Ruffalo byl již od dětství obětí depresí. V jednom rozhovoru Ruffalo prozradil, že na střední škole prožíval těžké období. Býval samotářem, který trávil většinu času o samotě, toulal se, surfoval a kouřil. Měl také sebevražedné myšlenky, informují stránky nickyswift.com.

Když žil v Los Angeles, našel si nejlepšího přítele jménem Michael. V jednom rozhovoru Ruffalo prozradil, že Michael byl jediný, s kým si mohl pokaždé promluvit. Jejich vztah vznikl na základě podobných zájmů, zkušeností a přesvědčení. Když Michael v roce 1994 spáchal sebevraždu, Ruffala to zdrtilo. Tato událost ho však nakonec vyvedla z temného období a přiměla ho uvědomit si, že sebevražda není řešení. Díky této události si uvědomil hodnotu vlastního života.

Nádor v mozku přede všemi tajil

Ruffalovi také v určitém období diagnostikovali nádor na mozku, který si musel nechat chirurgicky odstranit. Navzdory úspěšné operaci Ruffalo trpěl vedlejšími účinky jako je úplné ochrnutí levé strany obličeje a ztráta sluchu v levém uchu, napsal parade.com.

- Reklama -

Byl tak zlomený, že se uzavřel do sebe. Jeho reflexy ochably. Měl potíže s chápáním jednoduchých pojmů, jako je například vázání uzlu. Právě když jeho kariéra začala nabírat na obrátkách, musel se stáhnout z herectví, protože se jeho zdravotní stav začal ještě více zhoršovat.

Nakonec se ale po pauze dokázal vrátit. A snad v ještě lepší formě než dřív. Navzdory všem obtížím, s nimiž se celý život potýkal, se dočkal mnoha prestižních ocenění, jako je Humanitární cena BAFTA z roku 2014 nebo soška Emmy. Je dokonalým příkladem toho, že talent nelze spoutat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -