- Reklama -

Rekrut 2. řada: Akční seriál pochází z pera autora, co si nevystačí s jednou sezónou

Po šokujícím zvratu v závěru 1. série všichni přemýšlejí o pokračování. Bude Rekrut 2. řada? Co se zatím ví?

- Reklama -

Poté, co se první sezóna špionážního thrilleru Rekrut na Netflixu dočkala nečekaně vřelého přijetí. A všichni přemýšlejí, zda přijde i Rekrut 2. řada a kdy se tak případně stane. Seriál se soustředí na postavu Owena Hendrickse, právníka CIA Noaha Centinea, který se zaplete do významných mezinárodních sporů.

(Upozornění: článek obsahuje spoilery seriálu Rekrut)

Na konci 1. řady Rekruta Owena drží v zajetí Maxina do té doby mrtvá dcera. Hlavní hridna netuší, kdy se vrátí domů nebo kdy narazí na někoho, koho má rád. Finále končí tím, že mu Karolina drží pistoli u hlavy poté, co předtím v epizodě zabil ruského mafiána a přiblížil se k definitivnímu útěku ze CIA.

Osmidílný seriál je na Netflixu úplnou novinkou.A rychle se vyšplhal v žebříčku sledovanosti hned za úspěšný seriál Wednesday, všiml si express.co.uk. Není proto divu, že se fanoušci na sociálních sítích již dožadují dalších dílů. Co bude s Owenem dál a je Max stále naživu? Jak to s pokračováním vypadá?

Rekrut 2. řada zatím nemá zelenou od Netflixu

Špatnou zprávou je, že Netflix zatím nerozhodl, zda seriál Rekrut zruší, nebo se dočká obnovení. Jak už bývá u streamovacího giganta zvykem – rozhodne sledovanost seriálu v nejbližších týdnech. Nadějí, že bude Rekrut 2. řada, je v tomto případě předchozí práce autora seriálu Alexiho Hawleyho. Ten proslul především populárním krimi dramatem Castle a The Rookie, píší radiotimes.com.

Z tohoto jeho projektu se je patrné, že Rekrut je nejspíš podobně koncipován na několik sezón, od začátku se s ním tedy nepočítalo jako s limitovanou sérií. Navíc: na základě Hawleyho předchozí práce si nejde nevšimnout, že je zde také prostor pro další rozvoj základní seriálové premisy.

Kdo se objeví v obsazení další sezóny Rekruta?

Dá se předpokládat, že pokud dá Netflix pokračování zelenou, tak vrátí Owena Hendrickse do hlavní roli Noaha Centina. Zatím ale vzhledem ke konci první řady není jasné, kdo další ze stálého obsazení seriálu, které tvoří Fivel Stewart jako Hannah, Colton Dunn jako Lester, Aarti Mann jako Violet, Daniel Quincy Annoh jako Terence a Vondie Curtis-Hall jako Nyld, by se mohl vrátit.

Největší nezodpovězenou otázkou pak zůstává budoucnost Laury Haddock. Její postava Max v posledních vteřinách epizody buď zemřela, nebo byla nebezpečně poraněná.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -