- Reklama -

Rekrut 2. řada: Akční seriál pochází z pera autora, co si nevystačí s jednou sezónou

Po šokujícím zvratu v závěru 1. série všichni přemýšlejí o pokračování. Bude Rekrut 2. řada? Co se zatím ví?

- Reklama -

Poté, co se první sezóna špionážního thrilleru Rekrut na Netflixu dočkala nečekaně vřelého přijetí. A všichni přemýšlejí, zda přijde i Rekrut 2. řada a kdy se tak případně stane. Seriál se soustředí na postavu Owena Hendrickse, právníka CIA Noaha Centinea, který se zaplete do významných mezinárodních sporů.

(Upozornění: článek obsahuje spoilery seriálu Rekrut)

Na konci 1. řady Rekruta Owena drží v zajetí Maxina do té doby mrtvá dcera. Hlavní hridna netuší, kdy se vrátí domů nebo kdy narazí na někoho, koho má rád. Finále končí tím, že mu Karolina drží pistoli u hlavy poté, co předtím v epizodě zabil ruského mafiána a přiblížil se k definitivnímu útěku ze CIA.

Osmidílný seriál je na Netflixu úplnou novinkou.A rychle se vyšplhal v žebříčku sledovanosti hned za úspěšný seriál Wednesday, všiml si express.co.uk. Není proto divu, že se fanoušci na sociálních sítích již dožadují dalších dílů. Co bude s Owenem dál a je Max stále naživu? Jak to s pokračováním vypadá?

- Reklama -

Rekrut 2. řada zatím nemá zelenou od Netflixu

Špatnou zprávou je, že Netflix zatím nerozhodl, zda seriál Rekrut zruší, nebo se dočká obnovení. Jak už bývá u streamovacího giganta zvykem – rozhodne sledovanost seriálu v nejbližších týdnech. Nadějí, že bude Rekrut 2. řada, je v tomto případě předchozí práce autora seriálu Alexiho Hawleyho. Ten proslul především populárním krimi dramatem Castle a The Rookie, píší radiotimes.com.

Z tohoto jeho projektu se je patrné, že Rekrut je nejspíš podobně koncipován na několik sezón, od začátku se s ním tedy nepočítalo jako s limitovanou sérií. Navíc: na základě Hawleyho předchozí práce si nejde nevšimnout, že je zde také prostor pro další rozvoj základní seriálové premisy.

Kdo se objeví v obsazení další sezóny Rekruta?

Dá se předpokládat, že pokud dá Netflix pokračování zelenou, tak vrátí Owena Hendrickse do hlavní roli Noaha Centina. Zatím ale vzhledem ke konci první řady není jasné, kdo další ze stálého obsazení seriálu, které tvoří Fivel Stewart jako Hannah, Colton Dunn jako Lester, Aarti Mann jako Violet, Daniel Quincy Annoh jako Terence a Vondie Curtis-Hall jako Nyld, by se mohl vrátit.

Největší nezodpovězenou otázkou pak zůstává budoucnost Laury Haddock. Její postava Max v posledních vteřinách epizody buď zemřela, nebo byla nebezpečně poraněná.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -