- Reklama -

Projekt Adam má stejnou atmosféru jako E.T, tvrdí o novém sci-fi Ryan Reynolds

Jeden z nejočekávanějších filmů letošního roku společnosti Netflix se představí 11. března. To je den, kdy hvězda Deadpoola Ryan Reynolds ztvární Adama, cestovatele časem, který se vrací do své minulosti, v srdceryvném rodinném sci-fi dramatu Projekt Adam.

- Reklama -

Na začátku filmu zjišťujeme, že šikanovaný dvanáctiletý Adam Reed (Walker Scobell) stále truchlí nad náhlou smrtí svého otce (Mark Ruffalo). Když jednoho večera vejde do rodinné garáže, najde tam zraněného pilota, který se ukrývá u otcových starých věcí. Ukáže se, že tajemný muž je starší verzí Adama z roku 2050. To je doba, ze které přichází, a také období, kdy bylo cestování v čase teprve v plenkách, informuje collider.com.

Adam z budoucnosti riskoval vše, aby se mohl vrátit v čase na tajnou misi. Společně se vydávají na dobrodružnou cestu, aby našli svého otce a dali věci do pořádku. Ale jak se oba Adamové snaží zahojit rány, které je formovaly, zjišťují, že se nemají moc rádi. A uvědomují si, že musí přijít na to, jak spolu vycházet, pokud chtějí zachránit svět…

„Je to příběh, se kterým se může ztotožnit každý člověk,“ říká pětačtyřicetiletý Reynolds. „Působí to jako jeden z těch velkých filmů o splněných přáních, ale ve skutečnosti je to i o něčem velmi osobním. Co kdybyste se mohli vrátit a říct svému mladšímu já, že budete v pořádku? Co kdybyste se mohli vrátit a pochopit svou mámu nebo svého tátu ve věku, v jakém jste teď? To jsou opravdu zajímavé otázky, které tento film zkoumá, ale s cestováním v čase a spoustou velké akce.

Film plný zajímavých hvězd

Film režíruje Shawn Levy, který s Reynoldsem spolupracoval na snímku Free Guy. To je stejný chlap, co produkuje seriál Stranger Things. V hereckém obsazení vyníká Jennifer Garnerová v roli maminky mladého Adama Ellie, a hvězda Strážců Galaxie a Avatara Zoe Saldana jako budoucí Adamova nakopnutá kolegyně Laura. Hlavní hvězdou je však mladý Walker Scobell, který na plátně debutuje.

- Reklama -

Producenti na roli vyzkoušeli stovky mladých lidí, ale Reynolds během několika minut věděl, že Scobell je pro ni ideální. „Walker je jako mladý Adam skvělý, je tak živý. Jeho výběr bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsme kdy udělali,“ vysvětlil herec pro Variety.com. ‚Opravdu rozuměl tomu, jak přepínat emoce. Věděl, že film vyžaduje opravdu těžké emoce, stejně jako všechny ty vtipné zábavné věci.“

Bude Projekt Adam stejně úspěšný jako Návrat do budoucnosti?

„Projekt Adam má stejnou atmosféru, jakou jsem miloval na filmech z 80. let. Je jako Návrat do budoucnosti, E.T. a Rošťáci. Vrací se k tomuto druhu filmové tvorby – k oldschoolovému, hřejivému a nostalgickému stylu. Mám pocit, že něco takového právě teď nutně potřebujeme, protože všechno, na co se díváme, je takové pochmurné,“ dodal Reynolds.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -