- Reklama -

Projekt Adam má stejnou atmosféru jako E.T, tvrdí o novém sci-fi Ryan Reynolds

Jeden z nejočekávanějších filmů letošního roku společnosti Netflix se představí 11. března. To je den, kdy hvězda Deadpoola Ryan Reynolds ztvární Adama, cestovatele časem, který se vrací do své minulosti, v srdceryvném rodinném sci-fi dramatu Projekt Adam.

- Reklama -

Na začátku filmu zjišťujeme, že šikanovaný dvanáctiletý Adam Reed (Walker Scobell) stále truchlí nad náhlou smrtí svého otce (Mark Ruffalo). Když jednoho večera vejde do rodinné garáže, najde tam zraněného pilota, který se ukrývá u otcových starých věcí. Ukáže se, že tajemný muž je starší verzí Adama z roku 2050. To je doba, ze které přichází, a také období, kdy bylo cestování v čase teprve v plenkách, informuje collider.com.

Adam z budoucnosti riskoval vše, aby se mohl vrátit v čase na tajnou misi. Společně se vydávají na dobrodružnou cestu, aby našli svého otce a dali věci do pořádku. Ale jak se oba Adamové snaží zahojit rány, které je formovaly, zjišťují, že se nemají moc rádi. A uvědomují si, že musí přijít na to, jak spolu vycházet, pokud chtějí zachránit svět…

„Je to příběh, se kterým se může ztotožnit každý člověk,“ říká pětačtyřicetiletý Reynolds. „Působí to jako jeden z těch velkých filmů o splněných přáních, ale ve skutečnosti je to i o něčem velmi osobním. Co kdybyste se mohli vrátit a říct svému mladšímu já, že budete v pořádku? Co kdybyste se mohli vrátit a pochopit svou mámu nebo svého tátu ve věku, v jakém jste teď? To jsou opravdu zajímavé otázky, které tento film zkoumá, ale s cestováním v čase a spoustou velké akce.

Film plný zajímavých hvězd

Film režíruje Shawn Levy, který s Reynoldsem spolupracoval na snímku Free Guy. To je stejný chlap, co produkuje seriál Stranger Things. V hereckém obsazení vyníká Jennifer Garnerová v roli maminky mladého Adama Ellie, a hvězda Strážců Galaxie a Avatara Zoe Saldana jako budoucí Adamova nakopnutá kolegyně Laura. Hlavní hvězdou je však mladý Walker Scobell, který na plátně debutuje.

Producenti na roli vyzkoušeli stovky mladých lidí, ale Reynolds během několika minut věděl, že Scobell je pro ni ideální. „Walker je jako mladý Adam skvělý, je tak živý. Jeho výběr bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsme kdy udělali,“ vysvětlil herec pro Variety.com. ‚Opravdu rozuměl tomu, jak přepínat emoce. Věděl, že film vyžaduje opravdu těžké emoce, stejně jako všechny ty vtipné zábavné věci.“

Bude Projekt Adam stejně úspěšný jako Návrat do budoucnosti?

„Projekt Adam má stejnou atmosféru, jakou jsem miloval na filmech z 80. let. Je jako Návrat do budoucnosti, E.T. a Rošťáci. Vrací se k tomuto druhu filmové tvorby – k oldschoolovému, hřejivému a nostalgickému stylu. Mám pocit, že něco takového právě teď nutně potřebujeme, protože všechno, na co se díváme, je takové pochmurné,“ dodal Reynolds.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -