- Reklama -

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

- Reklama -

Deadpool 3 se připojí k filmovému vesmíru Marvelu. Ve filmu se totiž ukáže další známá postava Wolverina, kterého si v Deadpoolovi 3 zase zahraje Hugh Jackman. Ryan Reynolds, který Deadpoola hraje, prozradil příběh a výběr herců ve videu, které zveřejnil v úterý na Twitteru. Premiéra filmu je naplánována na 6. září 2024.

Ve videu mluví Reynolds o úvahách a vývoji filmu, protože bylo zásadní, aby byl debut postavy v MCU nezapomenutelný. Reynolds potvrdil, že po dlouhém zvažování a přemýšlení nemá nic. Napadla ho pouze jediná myšlenka… V pozadí lze vidět Jackmana, jak stoupá po schodech, zatímco Reynolds sedí na pohovce. „Hej, Hughu, nechtěl by sis znovu zahrát Wolverina?“ otočí se na něj Reynolds.

Hugh Jackman a nečekané vyznání lásky

„Ryane, jo, jasně,“ odpoví Jackman. Začně hrát slavní píseň Whitney Houston „I Will Always Love You“, v níž je slovo „You“ změněno na „Hugh“. Pak se objeví logo Deadpoola, které je probodnuto třemi adamantiovými drápy, a objeví se zářijové datum premiéry.

Už to je skvělá novinka. Ale příchod Hugha Jackmana, který si v trojce zopakuje roli Wolverina, zní přímo fantasticky. Bude to nejen Wolverinův debut v MCU, ale také Jackmanův návrat po údajně poslední roli ve filmu Logan (který mimochodem patřil k tomu nejlepšímu co s Wolverinem vzniklo).

Režie se chopí Shawn Levy, vrací se scénáristé

Na Deadpoolovi 3 se měly původně podílet scenáristky Wendy Molyneux a Lizzie Molyneux-Loeglin stojící za seriálem Bobovy burgery, ale nyní to spíš vypadá na návrat scénáristů prvního a druhého filmu – Rhetta Reese a Paula Wernicka, píše collider.com.

Film bude režírovat Shawn Levy, který se s Reynoldsem po Free Guyovi a The Adam Project potká už ve svém třetím společném filmu.

Dobrou zprávou také je, že Deadpool by si měl zachovat rating R, protože Marvel prohlásil, že to tak hodlá zachovat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -