- Reklama -

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

- Reklama -

Deadpool 3 se připojí k filmovému vesmíru Marvelu. Ve filmu se totiž ukáže další známá postava Wolverina, kterého si v Deadpoolovi 3 zase zahraje Hugh Jackman. Ryan Reynolds, který Deadpoola hraje, prozradil příběh a výběr herců ve videu, které zveřejnil v úterý na Twitteru. Premiéra filmu je naplánována na 6. září 2024.

Ve videu mluví Reynolds o úvahách a vývoji filmu, protože bylo zásadní, aby byl debut postavy v MCU nezapomenutelný. Reynolds potvrdil, že po dlouhém zvažování a přemýšlení nemá nic. Napadla ho pouze jediná myšlenka… V pozadí lze vidět Jackmana, jak stoupá po schodech, zatímco Reynolds sedí na pohovce. „Hej, Hughu, nechtěl by sis znovu zahrát Wolverina?“ otočí se na něj Reynolds.

Hugh Jackman a nečekané vyznání lásky

„Ryane, jo, jasně,“ odpoví Jackman. Začně hrát slavní píseň Whitney Houston „I Will Always Love You“, v níž je slovo „You“ změněno na „Hugh“. Pak se objeví logo Deadpoola, které je probodnuto třemi adamantiovými drápy, a objeví se zářijové datum premiéry.

- Reklama -

Už to je skvělá novinka. Ale příchod Hugha Jackmana, který si v trojce zopakuje roli Wolverina, zní přímo fantasticky. Bude to nejen Wolverinův debut v MCU, ale také Jackmanův návrat po údajně poslední roli ve filmu Logan (který mimochodem patřil k tomu nejlepšímu co s Wolverinem vzniklo).

Režie se chopí Shawn Levy, vrací se scénáristé

Na Deadpoolovi 3 se měly původně podílet scenáristky Wendy Molyneux a Lizzie Molyneux-Loeglin stojící za seriálem Bobovy burgery, ale nyní to spíš vypadá na návrat scénáristů prvního a druhého filmu – Rhetta Reese a Paula Wernicka, píše collider.com.

Film bude režírovat Shawn Levy, který se s Reynoldsem po Free Guyovi a The Adam Project potká už ve svém třetím společném filmu.

Dobrou zprávou také je, že Deadpool by si měl zachovat rating R, protože Marvel prohlásil, že to tak hodlá zachovat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -