- Reklama -

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

- Reklama -

Deadpool 3 se připojí k filmovému vesmíru Marvelu. Ve filmu se totiž ukáže další známá postava Wolverina, kterého si v Deadpoolovi 3 zase zahraje Hugh Jackman. Ryan Reynolds, který Deadpoola hraje, prozradil příběh a výběr herců ve videu, které zveřejnil v úterý na Twitteru. Premiéra filmu je naplánována na 6. září 2024.

Ve videu mluví Reynolds o úvahách a vývoji filmu, protože bylo zásadní, aby byl debut postavy v MCU nezapomenutelný. Reynolds potvrdil, že po dlouhém zvažování a přemýšlení nemá nic. Napadla ho pouze jediná myšlenka… V pozadí lze vidět Jackmana, jak stoupá po schodech, zatímco Reynolds sedí na pohovce. „Hej, Hughu, nechtěl by sis znovu zahrát Wolverina?“ otočí se na něj Reynolds.

Hugh Jackman a nečekané vyznání lásky

„Ryane, jo, jasně,“ odpoví Jackman. Začně hrát slavní píseň Whitney Houston „I Will Always Love You“, v níž je slovo „You“ změněno na „Hugh“. Pak se objeví logo Deadpoola, které je probodnuto třemi adamantiovými drápy, a objeví se zářijové datum premiéry.

Už to je skvělá novinka. Ale příchod Hugha Jackmana, který si v trojce zopakuje roli Wolverina, zní přímo fantasticky. Bude to nejen Wolverinův debut v MCU, ale také Jackmanův návrat po údajně poslední roli ve filmu Logan (který mimochodem patřil k tomu nejlepšímu co s Wolverinem vzniklo).

Režie se chopí Shawn Levy, vrací se scénáristé

Na Deadpoolovi 3 se měly původně podílet scenáristky Wendy Molyneux a Lizzie Molyneux-Loeglin stojící za seriálem Bobovy burgery, ale nyní to spíš vypadá na návrat scénáristů prvního a druhého filmu – Rhetta Reese a Paula Wernicka, píše collider.com.

Film bude režírovat Shawn Levy, který se s Reynoldsem po Free Guyovi a The Adam Project potká už ve svém třetím společném filmu.

Dobrou zprávou také je, že Deadpool by si měl zachovat rating R, protože Marvel prohlásil, že to tak hodlá zachovat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -