- Reklama -

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

- Reklama -

Deadpool 3 se připojí k filmovému vesmíru Marvelu. Ve filmu se totiž ukáže další známá postava Wolverina, kterého si v Deadpoolovi 3 zase zahraje Hugh Jackman. Ryan Reynolds, který Deadpoola hraje, prozradil příběh a výběr herců ve videu, které zveřejnil v úterý na Twitteru. Premiéra filmu je naplánována na 6. září 2024.

Ve videu mluví Reynolds o úvahách a vývoji filmu, protože bylo zásadní, aby byl debut postavy v MCU nezapomenutelný. Reynolds potvrdil, že po dlouhém zvažování a přemýšlení nemá nic. Napadla ho pouze jediná myšlenka… V pozadí lze vidět Jackmana, jak stoupá po schodech, zatímco Reynolds sedí na pohovce. „Hej, Hughu, nechtěl by sis znovu zahrát Wolverina?“ otočí se na něj Reynolds.

Hugh Jackman a nečekané vyznání lásky

„Ryane, jo, jasně,“ odpoví Jackman. Začně hrát slavní píseň Whitney Houston „I Will Always Love You“, v níž je slovo „You“ změněno na „Hugh“. Pak se objeví logo Deadpoola, které je probodnuto třemi adamantiovými drápy, a objeví se zářijové datum premiéry.

- Reklama -

Už to je skvělá novinka. Ale příchod Hugha Jackmana, který si v trojce zopakuje roli Wolverina, zní přímo fantasticky. Bude to nejen Wolverinův debut v MCU, ale také Jackmanův návrat po údajně poslední roli ve filmu Logan (který mimochodem patřil k tomu nejlepšímu co s Wolverinem vzniklo).

Režie se chopí Shawn Levy, vrací se scénáristé

Na Deadpoolovi 3 se měly původně podílet scenáristky Wendy Molyneux a Lizzie Molyneux-Loeglin stojící za seriálem Bobovy burgery, ale nyní to spíš vypadá na návrat scénáristů prvního a druhého filmu – Rhetta Reese a Paula Wernicka, píše collider.com.

Film bude režírovat Shawn Levy, který se s Reynoldsem po Free Guyovi a The Adam Project potká už ve svém třetím společném filmu.

Dobrou zprávou také je, že Deadpool by si měl zachovat rating R, protože Marvel prohlásil, že to tak hodlá zachovat.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -