- Reklama -

Netflix novinky březen 2022: Vrací se Bridgertonovi a Poslední království

Světohled vám přináší tradiční přehled nejzajímavějších titulů z pomyslného žebříčku „Netflix novinky březen 2022“.

- Reklama -

Je tu začátek nového měsíce a s ním už tradiční přehled Světohledu mapující nejlepší Netflix novinky březen 2022. Netflix v březnu zase chystá spoustu špičkového obsahu. Vedle nových filmů, ze kterých stojí za zmínku hlavně nové sci-fi dobrodružství Ryana Reynoldse nazvané Projekt Adam o cestování v čase a postapokalyptický thriller Černý krab, uvede streamovací služba také druhou řadu svého oblíbeného seriálu Bridgertonovi.

V březnu se na Netflixu objeví také spin-off seriálu Big Mouth. Seriál nazvaný Human Resources se ukáže 18. března. Za zmínku jistě stojí i mysteriózní seriál Toni Collette Mozaika lží. Kromě toho se chystá příchod dalšího velkolepého počinu na poli dokumentů. Za nejnovějším dokumentárním seriálem Veganka na útěku totiž stojí stejní lidé, co vyráběli seriály Tiger King a FYRE: The Greatest Party That Never Happened.

Co dalšího by vám ze seznamu Netflix novinky březen 2022 stojí za zkouknutí?

Nejlepší Netflix novinky březen 2022

2. března

Proti ledu

Hvězda seriálu Hra o trůny Nikolaj Coster-Waldau se na tomto filmu podílel hned v několika směrech. Pracoval na scénáři a hraje i hlavní roli. O čem film je? Jde o solidní převyprávění epické výpravy dánského badatele Ejnara Mikkelsena do Grónska.

- Reklama -

3. března

He-Man a vládci vesmíru

Neohrožený teenager Adam a jeho parta statečných outsiderů objevila legendární moc Grayskullu.

4. března

Mozaika lží

V tomto snímku dává žena dohromady temnou minulost své matky poté, co násilný útok v malém městě vynesl na světlo skryté hrozby a smrtící tajemství.

9. března

Poslední království

Pátou sérií Posledního království historické drama končí. Pro spoustu fanoušků to bude nejspíš hořkosladká podívaná.

11. března

Formula 1: Drive to Survive

Dokumentární seriál, který vznikl ve spolupráci Netflixu a Formule 1, přináší pohled do zákulisí jezdců a závodů Formule 1.

Projekt Adam

Pilot v podání Ryana Reynoldse cestuje časem a spojí se se svým mladším já a zesnulým otcem. Proč? Aby se vyrovnal se svou minulostí a zároveň zachránil budoucnost.

16. března

Veganka na útěku

Dokumentární sseriál o ženě, která si vezme muže, jenž tvrdí, že dokáže učinit jejího psa nesmrtelným.

18. března

Černý krab

Aby ukončila apokalyptickou válku a zachránila svou dceru, vydává se neochotná vojačka na zoufalou misi přes zamrzlé moře s přísně tajným nákladem.

Lidské zdroje

Sitcom, který je spin-offem animované hitovky Big Mouth, chystá svůj debut na streamovací platformě.

Top Boy 2. série

Top Boy zkoumá život na sídlištích prolezlých kriminalitou, kde je těžké uniknout obchodu s drogami. Drama od Netflixu debutovalo v roce 2019. Teprve teď ale končí čekání na nové díly.

25. března

Bridgertonovi

Úspěšné historické drama Bridgertonovi se vrátí s druhou sérií. V té se děj zaměří více na Anthonyho Bridgertona, bratra Daphne. Ta se na konci 1. řady provdala za vévodu Simona Basseta.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -