- Reklama -

Netflix novinky březen 2022: Vrací se Bridgertonovi a Poslední království

Světohled vám přináší tradiční přehled nejzajímavějších titulů z pomyslného žebříčku „Netflix novinky březen 2022“.

- Reklama -

Je tu začátek nového měsíce a s ním už tradiční přehled Světohledu mapující nejlepší Netflix novinky březen 2022. Netflix v březnu zase chystá spoustu špičkového obsahu. Vedle nových filmů, ze kterých stojí za zmínku hlavně nové sci-fi dobrodružství Ryana Reynoldse nazvané Projekt Adam o cestování v čase a postapokalyptický thriller Černý krab, uvede streamovací služba také druhou řadu svého oblíbeného seriálu Bridgertonovi.

V březnu se na Netflixu objeví také spin-off seriálu Big Mouth. Seriál nazvaný Human Resources se ukáže 18. března. Za zmínku jistě stojí i mysteriózní seriál Toni Collette Mozaika lží. Kromě toho se chystá příchod dalšího velkolepého počinu na poli dokumentů. Za nejnovějším dokumentárním seriálem Veganka na útěku totiž stojí stejní lidé, co vyráběli seriály Tiger King a FYRE: The Greatest Party That Never Happened.

Co dalšího by vám ze seznamu Netflix novinky březen 2022 stojí za zkouknutí?

Nejlepší Netflix novinky březen 2022

2. března

Proti ledu

Hvězda seriálu Hra o trůny Nikolaj Coster-Waldau se na tomto filmu podílel hned v několika směrech. Pracoval na scénáři a hraje i hlavní roli. O čem film je? Jde o solidní převyprávění epické výpravy dánského badatele Ejnara Mikkelsena do Grónska.

- Reklama -

3. března

He-Man a vládci vesmíru

Neohrožený teenager Adam a jeho parta statečných outsiderů objevila legendární moc Grayskullu.

4. března

Mozaika lží

V tomto snímku dává žena dohromady temnou minulost své matky poté, co násilný útok v malém městě vynesl na světlo skryté hrozby a smrtící tajemství.

9. března

Poslední království

Pátou sérií Posledního království historické drama končí. Pro spoustu fanoušků to bude nejspíš hořkosladká podívaná.

11. března

Formula 1: Drive to Survive

Dokumentární seriál, který vznikl ve spolupráci Netflixu a Formule 1, přináší pohled do zákulisí jezdců a závodů Formule 1.

Projekt Adam

Pilot v podání Ryana Reynoldse cestuje časem a spojí se se svým mladším já a zesnulým otcem. Proč? Aby se vyrovnal se svou minulostí a zároveň zachránil budoucnost.

16. března

Veganka na útěku

Dokumentární sseriál o ženě, která si vezme muže, jenž tvrdí, že dokáže učinit jejího psa nesmrtelným.

18. března

Černý krab

Aby ukončila apokalyptickou válku a zachránila svou dceru, vydává se neochotná vojačka na zoufalou misi přes zamrzlé moře s přísně tajným nákladem.

Lidské zdroje

Sitcom, který je spin-offem animované hitovky Big Mouth, chystá svůj debut na streamovací platformě.

Top Boy 2. série

Top Boy zkoumá život na sídlištích prolezlých kriminalitou, kde je těžké uniknout obchodu s drogami. Drama od Netflixu debutovalo v roce 2019. Teprve teď ale končí čekání na nové díly.

25. března

Bridgertonovi

Úspěšné historické drama Bridgertonovi se vrátí s druhou sérií. V té se děj zaměří více na Anthonyho Bridgertona, bratra Daphne. Ta se na konci 1. řady provdala za vévodu Simona Basseta.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -