- Reklama -

Netflix novinky březen 2022: Vrací se Bridgertonovi a Poslední království

Světohled vám přináší tradiční přehled nejzajímavějších titulů z pomyslného žebříčku „Netflix novinky březen 2022“.

- Reklama -

Je tu začátek nového měsíce a s ním už tradiční přehled Světohledu mapující nejlepší Netflix novinky březen 2022. Netflix v březnu zase chystá spoustu špičkového obsahu. Vedle nových filmů, ze kterých stojí za zmínku hlavně nové sci-fi dobrodružství Ryana Reynoldse nazvané Projekt Adam o cestování v čase a postapokalyptický thriller Černý krab, uvede streamovací služba také druhou řadu svého oblíbeného seriálu Bridgertonovi.

V březnu se na Netflixu objeví také spin-off seriálu Big Mouth. Seriál nazvaný Human Resources se ukáže 18. března. Za zmínku jistě stojí i mysteriózní seriál Toni Collette Mozaika lží. Kromě toho se chystá příchod dalšího velkolepého počinu na poli dokumentů. Za nejnovějším dokumentárním seriálem Veganka na útěku totiž stojí stejní lidé, co vyráběli seriály Tiger King a FYRE: The Greatest Party That Never Happened.

Co dalšího by vám ze seznamu Netflix novinky březen 2022 stojí za zkouknutí?

Nejlepší Netflix novinky březen 2022

2. března

Proti ledu

Hvězda seriálu Hra o trůny Nikolaj Coster-Waldau se na tomto filmu podílel hned v několika směrech. Pracoval na scénáři a hraje i hlavní roli. O čem film je? Jde o solidní převyprávění epické výpravy dánského badatele Ejnara Mikkelsena do Grónska.

3. března

He-Man a vládci vesmíru

Neohrožený teenager Adam a jeho parta statečných outsiderů objevila legendární moc Grayskullu.

4. března

Mozaika lží

V tomto snímku dává žena dohromady temnou minulost své matky poté, co násilný útok v malém městě vynesl na světlo skryté hrozby a smrtící tajemství.

9. března

Poslední království

Pátou sérií Posledního království historické drama končí. Pro spoustu fanoušků to bude nejspíš hořkosladká podívaná.

11. března

Formula 1: Drive to Survive

Dokumentární seriál, který vznikl ve spolupráci Netflixu a Formule 1, přináší pohled do zákulisí jezdců a závodů Formule 1.

Projekt Adam

Pilot v podání Ryana Reynoldse cestuje časem a spojí se se svým mladším já a zesnulým otcem. Proč? Aby se vyrovnal se svou minulostí a zároveň zachránil budoucnost.

16. března

Veganka na útěku

Dokumentární sseriál o ženě, která si vezme muže, jenž tvrdí, že dokáže učinit jejího psa nesmrtelným.

18. března

Černý krab

Aby ukončila apokalyptickou válku a zachránila svou dceru, vydává se neochotná vojačka na zoufalou misi přes zamrzlé moře s přísně tajným nákladem.

Lidské zdroje

Sitcom, který je spin-offem animované hitovky Big Mouth, chystá svůj debut na streamovací platformě.

Top Boy 2. série

Top Boy zkoumá život na sídlištích prolezlých kriminalitou, kde je těžké uniknout obchodu s drogami. Drama od Netflixu debutovalo v roce 2019. Teprve teď ale končí čekání na nové díly.

25. března

Bridgertonovi

Úspěšné historické drama Bridgertonovi se vrátí s druhou sérií. V té se děj zaměří více na Anthonyho Bridgertona, bratra Daphne. Ta se na konci 1. řady provdala za vévodu Simona Basseta.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -