- Reklama -

Quentin Tarantino chystá televizní seriál a vysvětlil, proč jeho další film bude poslední

Quentin Tarantino promluvil o svém rozhodnutí skončit s režírováním filmů. Tvůrce slavných "Pulp Fiction" také prozradil, že ještě před svým posledním filmem chce v roce 2023 natočit svůj první televizní seriál.

- Reklama -

Quentin Tarantino se po letech vrací k televizní práci, informuje variety.com. Po režírování dvou epizod seriálu Kriminálka Las Vegas v roce 2005 hodlá v roce 2023 zahájit produkci osmidílného seriálu. Slavný režisér to prozradil na poslední zastávce svého turné ke knize „Cinema Speculation“, která je kompilací esejů o filmech, které ovlivnily Tarantinův život.

V rozhovoru pro CNN se Tarantino rovněž zmínil o svém plánu úplně přestat po svém dalším filmu s tvorbou filmů. „Dělám to už 30 let. Je na čase to zabalit,“ řekl Tarantino. „Jsem bavič, chci odejít, zatímco chcete víc.“

„Nechci se stát tím starým chlápkem, co je úplně mimo,“ přiznal. „Už teď si připadám trochu jako stařík, který je mimo, pokud jde o současné filmy, které právě vycházejí. A to se [v průmyslu] stává, to je přesně to, co se stává.“

Tarantino momentálně „neví, co je to film“

Vzhledem k rapidním změnám v diváckých návycích totiž podle Tarantina v tuto chvíli není pro filmy v kinech takový prostor. A je zřejmé, že to režisérovi vadí. „Je film něco, co se hraje na Netflixu? Je to něco, co se přehrává na Amazonu a lidé se na to dívají na gauči se svou ženou nebo manželem? To je film? Protože můj poslední film měl premiéru ve třech tisících kinech a hrál se několik měsíců po celém světě.“

- Reklama -

Uznávaný režisér dále uvedl, že zatím se zahájením produkce svého posledního snímku nijak nespěchá. Vyvíjející se stav kinematografie podle všeho nutí Tarantina přehodnotit jeho způsob natáčení. „Právě teď ani nevím, co je to film,“ řekl.

Nejasné zprávy o posledním snímku

Zatím není bohužel ani jasné, o čem by měl jeho film vyprávět. Není známý ani jeho název, což možná s ohledem na režisérova slova není až takové překvapení. Režisér přitom ještě poměrně nedávno zvažoval produkci a potenciální režii dalšího dílu „Star Treku“, nicméně následně prohlásil, že se od tohoto konceptu „odklání“.

Snad mu práce na seriálu alespoň trochu vynahradí zklamání a vrátí mu radost z filmařiny. Bez jeho tvorby by totiž byl filmový umělecký svět o poznání chudší.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -