- Reklama -

Quentin Tarantino nechce dávat matce žádné peníze

Hollywoodský režisér Quentin Tarantino přiznává, že je tak trochu Hanebný parchant vůči své pětasedmdesátileté matce Connie.

- Reklama -

Quentin Tarantino prohlásil, že z jeho miliardového jmění neuvidí ani halíř. Důvod? Když byl malý kluk, zesměšnila jeho psaní.

Kdo by ve filmovém světě neznal jméno Quentin Tarantino. Filmový tvůrce, který získal Oscara za scénář k filmu Pulp Fiction a Nespoutaný Django. Pan spisovatel. Zároveň i muž, který se k vlastní matce chová s velkou nelibostí. Říká, že kdysi přísahal, že jeho matka že od něj nedostane „nic“.

Má k tomu podle svých slov dobrý důvod. Hořkou vzpomínku z dětství. Rozhodl se tak totiž poté, co mu maminka znevážila sny o spisovatelské kariéře, když mu bylo 12 let.

Zahořklý 58letý Tarantino na to nejspíš stále nemůže zapomenout. Stále má v mysli, jak se mu vysmívala, když se dostal do problémů se spolužáky za to, že ve škole psal scénáře.

- Reklama -

„Řekla: ‚A mimochodem, tahle tvá malá spisovatelská – a prsty naznačovala uvozovky – kariéra, kterou děláš? S tou s* * * kou je konec,“ zavzpomínal Tarantino.

„Když mi to řekla, tak zle sarkasticky způsobem, tak jsem řekl: „Dobře, dámo, když se stanu úspěšným scénáristou, neuvidíš z mého úspěchu ani halíř. Nedostaneš žádný dům, nepřijede pro maminku žádný cadillac, jak pro Elvise. Nedostaneš nic. Protože jsi řekl, co jsi řekla,“ popsal Quentin své rozhodnutí.

To naštěstí neplatí tak úplně. Když na tom byla jeho matka zle, režisér jí totiž pomohl. „Pomohl jsem jí z nouze. s finančním úřadem,“ přiznal.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -