- Reklama -

Quentin Tarantino nechce dávat matce žádné peníze

Hollywoodský režisér Quentin Tarantino přiznává, že je tak trochu Hanebný parchant vůči své pětasedmdesátileté matce Connie.

- Reklama -

Quentin Tarantino prohlásil, že z jeho miliardového jmění neuvidí ani halíř. Důvod? Když byl malý kluk, zesměšnila jeho psaní.

Kdo by ve filmovém světě neznal jméno Quentin Tarantino. Filmový tvůrce, který získal Oscara za scénář k filmu Pulp Fiction a Nespoutaný Django. Pan spisovatel. Zároveň i muž, který se k vlastní matce chová s velkou nelibostí. Říká, že kdysi přísahal, že jeho matka že od něj nedostane „nic“.

Má k tomu podle svých slov dobrý důvod. Hořkou vzpomínku z dětství. Rozhodl se tak totiž poté, co mu maminka znevážila sny o spisovatelské kariéře, když mu bylo 12 let.

Zahořklý 58letý Tarantino na to nejspíš stále nemůže zapomenout. Stále má v mysli, jak se mu vysmívala, když se dostal do problémů se spolužáky za to, že ve škole psal scénáře.

„Řekla: ‚A mimochodem, tahle tvá malá spisovatelská – a prsty naznačovala uvozovky – kariéra, kterou děláš? S tou s* * * kou je konec,“ zavzpomínal Tarantino.

„Když mi to řekla, tak zle sarkasticky způsobem, tak jsem řekl: „Dobře, dámo, když se stanu úspěšným scénáristou, neuvidíš z mého úspěchu ani halíř. Nedostaneš žádný dům, nepřijede pro maminku žádný cadillac, jak pro Elvise. Nedostaneš nic. Protože jsi řekl, co jsi řekla,“ popsal Quentin své rozhodnutí.

To naštěstí neplatí tak úplně. Když na tom byla jeho matka zle, režisér jí totiž pomohl. „Pomohl jsem jí z nouze. s finančním úřadem,“ přiznal.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -