- Reklama -

Quentin Tarantino nechce dávat matce žádné peníze

Hollywoodský režisér Quentin Tarantino přiznává, že je tak trochu Hanebný parchant vůči své pětasedmdesátileté matce Connie.

- Reklama -

Quentin Tarantino prohlásil, že z jeho miliardového jmění neuvidí ani halíř. Důvod? Když byl malý kluk, zesměšnila jeho psaní.

Kdo by ve filmovém světě neznal jméno Quentin Tarantino. Filmový tvůrce, který získal Oscara za scénář k filmu Pulp Fiction a Nespoutaný Django. Pan spisovatel. Zároveň i muž, který se k vlastní matce chová s velkou nelibostí. Říká, že kdysi přísahal, že jeho matka že od něj nedostane „nic“.

Má k tomu podle svých slov dobrý důvod. Hořkou vzpomínku z dětství. Rozhodl se tak totiž poté, co mu maminka znevážila sny o spisovatelské kariéře, když mu bylo 12 let.

Zahořklý 58letý Tarantino na to nejspíš stále nemůže zapomenout. Stále má v mysli, jak se mu vysmívala, když se dostal do problémů se spolužáky za to, že ve škole psal scénáře.

- Reklama -

„Řekla: ‚A mimochodem, tahle tvá malá spisovatelská – a prsty naznačovala uvozovky – kariéra, kterou děláš? S tou s* * * kou je konec,“ zavzpomínal Tarantino.

„Když mi to řekla, tak zle sarkasticky způsobem, tak jsem řekl: „Dobře, dámo, když se stanu úspěšným scénáristou, neuvidíš z mého úspěchu ani halíř. Nedostaneš žádný dům, nepřijede pro maminku žádný cadillac, jak pro Elvise. Nedostaneš nic. Protože jsi řekl, co jsi řekla,“ popsal Quentin své rozhodnutí.

To naštěstí neplatí tak úplně. Když na tom byla jeho matka zle, režisér jí totiž pomohl. „Pomohl jsem jí z nouze. s finančním úřadem,“ přiznal.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -