- Reklama -

Quentin Tarantino nechce dávat matce žádné peníze

Hollywoodský režisér Quentin Tarantino přiznává, že je tak trochu Hanebný parchant vůči své pětasedmdesátileté matce Connie.

- Reklama -

Quentin Tarantino prohlásil, že z jeho miliardového jmění neuvidí ani halíř. Důvod? Když byl malý kluk, zesměšnila jeho psaní.

Kdo by ve filmovém světě neznal jméno Quentin Tarantino. Filmový tvůrce, který získal Oscara za scénář k filmu Pulp Fiction a Nespoutaný Django. Pan spisovatel. Zároveň i muž, který se k vlastní matce chová s velkou nelibostí. Říká, že kdysi přísahal, že jeho matka že od něj nedostane „nic“.

Má k tomu podle svých slov dobrý důvod. Hořkou vzpomínku z dětství. Rozhodl se tak totiž poté, co mu maminka znevážila sny o spisovatelské kariéře, když mu bylo 12 let.

Zahořklý 58letý Tarantino na to nejspíš stále nemůže zapomenout. Stále má v mysli, jak se mu vysmívala, když se dostal do problémů se spolužáky za to, že ve škole psal scénáře.

- Reklama -

„Řekla: ‚A mimochodem, tahle tvá malá spisovatelská – a prsty naznačovala uvozovky – kariéra, kterou děláš? S tou s* * * kou je konec,“ zavzpomínal Tarantino.

„Když mi to řekla, tak zle sarkasticky způsobem, tak jsem řekl: „Dobře, dámo, když se stanu úspěšným scénáristou, neuvidíš z mého úspěchu ani halíř. Nedostaneš žádný dům, nepřijede pro maminku žádný cadillac, jak pro Elvise. Nedostaneš nic. Protože jsi řekl, co jsi řekla,“ popsal Quentin své rozhodnutí.

To naštěstí neplatí tak úplně. Když na tom byla jeho matka zle, režisér jí totiž pomohl. „Pomohl jsem jí z nouze. s finančním úřadem,“ přiznal.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -