- Reklama -

Quentin Tarantino nechce dávat matce žádné peníze

Hollywoodský režisér Quentin Tarantino přiznává, že je tak trochu Hanebný parchant vůči své pětasedmdesátileté matce Connie.

- Reklama -

Quentin Tarantino prohlásil, že z jeho miliardového jmění neuvidí ani halíř. Důvod? Když byl malý kluk, zesměšnila jeho psaní.

Kdo by ve filmovém světě neznal jméno Quentin Tarantino. Filmový tvůrce, který získal Oscara za scénář k filmu Pulp Fiction a Nespoutaný Django. Pan spisovatel. Zároveň i muž, který se k vlastní matce chová s velkou nelibostí. Říká, že kdysi přísahal, že jeho matka že od něj nedostane „nic“.

Má k tomu podle svých slov dobrý důvod. Hořkou vzpomínku z dětství. Rozhodl se tak totiž poté, co mu maminka znevážila sny o spisovatelské kariéře, když mu bylo 12 let.

Zahořklý 58letý Tarantino na to nejspíš stále nemůže zapomenout. Stále má v mysli, jak se mu vysmívala, když se dostal do problémů se spolužáky za to, že ve škole psal scénáře.

„Řekla: ‚A mimochodem, tahle tvá malá spisovatelská – a prsty naznačovala uvozovky – kariéra, kterou děláš? S tou s* * * kou je konec,“ zavzpomínal Tarantino.

„Když mi to řekla, tak zle sarkasticky způsobem, tak jsem řekl: „Dobře, dámo, když se stanu úspěšným scénáristou, neuvidíš z mého úspěchu ani halíř. Nedostaneš žádný dům, nepřijede pro maminku žádný cadillac, jak pro Elvise. Nedostaneš nic. Protože jsi řekl, co jsi řekla,“ popsal Quentin své rozhodnutí.

To naštěstí neplatí tak úplně. Když na tom byla jeho matka zle, režisér jí totiž pomohl. „Pomohl jsem jí z nouze. s finančním úřadem,“ přiznal.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -