- Reklama -

Nicole Kidmanová vzdělání k úspěchu nepotřebovala: Nemá ani střední školu

Australská herečka Nicole Kidmanová přiznává, že v životě nechala jednu zásadní věc nedokončenou. Nikdy totiž nedokončila střední školu. Stejně je na tom i její manžel, country hvězda Keith Urban!

- Reklama -

Nicole Kidmanová se rozhodně nedá označit jako neúspěšná žena. Je držitelkou cen Emmy, Zlatých glóbů, Oscara a mnoha dalších cen. V herectví úspěšně získala ta největší ocenění.

Něco se jí ale v životě nepodařilo získat – přiznává, že nikdy nedokončila střední školu, ani nebyla v maturitním ročníku. „Nedokončila jsem třeťák“, přiznala podle dailymail.co.uk. Přesto se jí „nějak“ podařilo stát se úspěšnou, přestože měla problémy se vzděláním!

Ani jeden manžel ji ve škole netrumfnul…

Stejně „nevzdělaný“ je přitom podle webu arynews.tv i životní partner Keith Urban, který odešel ze školy ještě o rok mladší než jeho manželka. „Myslím, že ani Keith nedokončil druhák,“ řekla. „Ale to bychom neměli moc zveřejňovat, není to pro nás dobrá reklama!“

Mezi hollywoodskými hvězdami přitom nejsou zdaleka jediní, kdo měl ve škole problémy s prospěchem. Střední školu totiž nedokončil ani první manžel Nicole, herec Tom Cruise. K maturitě se ovšem nedostal ani režisér Pulp Fiction Quentin Tarantino, herec z Iron Mana Robert Downey Jr nebo třeba fenomenální zpěvačka Katy Perry!

Odešla, aby pomohla matce s nemocí

Co se týče Nicole Kidmanové, skončila se školou v 17 letech. Důvod byl více než prozaický – chtěla do rodiny přinést více peněz, aby pomohla matce. Té totiž v té době diagnostikovali rakovinu prsu. Proto chodila pracovat jako uvaděčka do divadla Capitol v Sydney a vyzkoušela si i práci masérky a chůvy.

Do školy se už nevrátila. Poté, co její matka rakovinu úspěšně porazila, začala Nicole aktivně chodit na konkurzy a velmi rychle upoutala pozornost. Dostala několik lukrativních nabídek a návrat do školy pro ni už nepřipadal v úvahu. První roli, která ji proslavila, si zahrála ve filmu Vánoce v lese.

Dál už její příběh většina lidí zná.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -