- Reklama -

Nicole Kidmanová vzdělání k úspěchu nepotřebovala: Nemá ani střední školu

Australská herečka Nicole Kidmanová přiznává, že v životě nechala jednu zásadní věc nedokončenou. Nikdy totiž nedokončila střední školu. Stejně je na tom i její manžel, country hvězda Keith Urban!

- Reklama -

Nicole Kidmanová se rozhodně nedá označit jako neúspěšná žena. Je držitelkou cen Emmy, Zlatých glóbů, Oscara a mnoha dalších cen. V herectví úspěšně získala ta největší ocenění.

Něco se jí ale v životě nepodařilo získat – přiznává, že nikdy nedokončila střední školu, ani nebyla v maturitním ročníku. „Nedokončila jsem třeťák“, přiznala podle dailymail.co.uk. Přesto se jí „nějak“ podařilo stát se úspěšnou, přestože měla problémy se vzděláním!

Ani jeden manžel ji ve škole netrumfnul…

Stejně „nevzdělaný“ je přitom podle webu arynews.tv i životní partner Keith Urban, který odešel ze školy ještě o rok mladší než jeho manželka. „Myslím, že ani Keith nedokončil druhák,“ řekla. „Ale to bychom neměli moc zveřejňovat, není to pro nás dobrá reklama!“

Mezi hollywoodskými hvězdami přitom nejsou zdaleka jediní, kdo měl ve škole problémy s prospěchem. Střední školu totiž nedokončil ani první manžel Nicole, herec Tom Cruise. K maturitě se ovšem nedostal ani režisér Pulp Fiction Quentin Tarantino, herec z Iron Mana Robert Downey Jr nebo třeba fenomenální zpěvačka Katy Perry!

Odešla, aby pomohla matce s nemocí

Co se týče Nicole Kidmanové, skončila se školou v 17 letech. Důvod byl více než prozaický – chtěla do rodiny přinést více peněz, aby pomohla matce. Té totiž v té době diagnostikovali rakovinu prsu. Proto chodila pracovat jako uvaděčka do divadla Capitol v Sydney a vyzkoušela si i práci masérky a chůvy.

Do školy se už nevrátila. Poté, co její matka rakovinu úspěšně porazila, začala Nicole aktivně chodit na konkurzy a velmi rychle upoutala pozornost. Dostala několik lukrativních nabídek a návrat do školy pro ni už nepřipadal v úvahu. První roli, která ji proslavila, si zahrála ve filmu Vánoce v lese.

Dál už její příběh většina lidí zná.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -