- Reklama -

Nicole Kidmanová vzdělání k úspěchu nepotřebovala: Nemá ani střední školu

Australská herečka Nicole Kidmanová přiznává, že v životě nechala jednu zásadní věc nedokončenou. Nikdy totiž nedokončila střední školu. Stejně je na tom i její manžel, country hvězda Keith Urban!

- Reklama -

Nicole Kidmanová se rozhodně nedá označit jako neúspěšná žena. Je držitelkou cen Emmy, Zlatých glóbů, Oscara a mnoha dalších cen. V herectví úspěšně získala ta největší ocenění.

Něco se jí ale v životě nepodařilo získat – přiznává, že nikdy nedokončila střední školu, ani nebyla v maturitním ročníku. „Nedokončila jsem třeťák“, přiznala podle dailymail.co.uk. Přesto se jí „nějak“ podařilo stát se úspěšnou, přestože měla problémy se vzděláním!

Ani jeden manžel ji ve škole netrumfnul…

Stejně „nevzdělaný“ je přitom podle webu arynews.tv i životní partner Keith Urban, který odešel ze školy ještě o rok mladší než jeho manželka. „Myslím, že ani Keith nedokončil druhák,“ řekla. „Ale to bychom neměli moc zveřejňovat, není to pro nás dobrá reklama!“

Mezi hollywoodskými hvězdami přitom nejsou zdaleka jediní, kdo měl ve škole problémy s prospěchem. Střední školu totiž nedokončil ani první manžel Nicole, herec Tom Cruise. K maturitě se ovšem nedostal ani režisér Pulp Fiction Quentin Tarantino, herec z Iron Mana Robert Downey Jr nebo třeba fenomenální zpěvačka Katy Perry!

Odešla, aby pomohla matce s nemocí

Co se týče Nicole Kidmanové, skončila se školou v 17 letech. Důvod byl více než prozaický – chtěla do rodiny přinést více peněz, aby pomohla matce. Té totiž v té době diagnostikovali rakovinu prsu. Proto chodila pracovat jako uvaděčka do divadla Capitol v Sydney a vyzkoušela si i práci masérky a chůvy.

- Reklama -

Do školy se už nevrátila. Poté, co její matka rakovinu úspěšně porazila, začala Nicole aktivně chodit na konkurzy a velmi rychle upoutala pozornost. Dostala několik lukrativních nabídek a návrat do školy pro ni už nepřipadal v úvahu. První roli, která ji proslavila, si zahrála ve filmu Vánoce v lese.

Dál už její příběh většina lidí zná.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -