- Reklama -

Nicole Kidmanová vzdělání k úspěchu nepotřebovala: Nemá ani střední školu

Australská herečka Nicole Kidmanová přiznává, že v životě nechala jednu zásadní věc nedokončenou. Nikdy totiž nedokončila střední školu. Stejně je na tom i její manžel, country hvězda Keith Urban!

- Reklama -

Nicole Kidmanová se rozhodně nedá označit jako neúspěšná žena. Je držitelkou cen Emmy, Zlatých glóbů, Oscara a mnoha dalších cen. V herectví úspěšně získala ta největší ocenění.

Něco se jí ale v životě nepodařilo získat – přiznává, že nikdy nedokončila střední školu, ani nebyla v maturitním ročníku. „Nedokončila jsem třeťák“, přiznala podle dailymail.co.uk. Přesto se jí „nějak“ podařilo stát se úspěšnou, přestože měla problémy se vzděláním!

Ani jeden manžel ji ve škole netrumfnul…

Stejně „nevzdělaný“ je přitom podle webu arynews.tv i životní partner Keith Urban, který odešel ze školy ještě o rok mladší než jeho manželka. „Myslím, že ani Keith nedokončil druhák,“ řekla. „Ale to bychom neměli moc zveřejňovat, není to pro nás dobrá reklama!“

Mezi hollywoodskými hvězdami přitom nejsou zdaleka jediní, kdo měl ve škole problémy s prospěchem. Střední školu totiž nedokončil ani první manžel Nicole, herec Tom Cruise. K maturitě se ovšem nedostal ani režisér Pulp Fiction Quentin Tarantino, herec z Iron Mana Robert Downey Jr nebo třeba fenomenální zpěvačka Katy Perry!

Odešla, aby pomohla matce s nemocí

Co se týče Nicole Kidmanové, skončila se školou v 17 letech. Důvod byl více než prozaický – chtěla do rodiny přinést více peněz, aby pomohla matce. Té totiž v té době diagnostikovali rakovinu prsu. Proto chodila pracovat jako uvaděčka do divadla Capitol v Sydney a vyzkoušela si i práci masérky a chůvy.

- Reklama -

Do školy se už nevrátila. Poté, co její matka rakovinu úspěšně porazila, začala Nicole aktivně chodit na konkurzy a velmi rychle upoutala pozornost. Dostala několik lukrativních nabídek a návrat do školy pro ni už nepřipadal v úvahu. První roli, která ji proslavila, si zahrála ve filmu Vánoce v lese.

Dál už její příběh většina lidí zná.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -