- Reklama -

Tomáš Klus nastupuje do seriálu ZOO. Bude z něj fotograf

Seriál ZOO se brzy rozroste o novou postavu. A bude ji hrát hvězdná posila. Jako nový fotograf totiž nastupuje Tomáš Klus.

- Reklama -

Tomáš Klus bude v seriálu ZOO hrát postavu Filipa Jandy. Ten se mezi ostatní přiřítí jako čerstvý vítr a svým entuziasmem nakazí nejednoho seriálového zaměstnance. Obzvláště si bude rozumět s dámským osazenstvem, včetně Sid v podání Michaely Pecháčkové.

Postava Filipa Jandy je bývalý sportovec, pětibojař, bývalý holkař a také bývalý olympijský vítěz. „Ano, něco společného bychom měli,“ komentoval jeho charakter s úsměvem muzikant Tomáš Klus, který se před kameru vrací po delší době.

Holkař, gambler a bývalý alkoholik

Jak je patrné z popisu děje, Filip Janda bude více než zajímavým zpříjemněním seriálového obsazení. Focení v ZOO je pro něj tak trochu novým startem. Filip Janda svoje medaile prodal, aby věnoval peníze na charitu. Ve finále s ním sláva pěkně zahýbala, stal se závislým na automatech a alkoholu. Padl až na dno, manželka se s ním rozvedla a teď ho čeká nový start v ZOO, kde bude pracovat jako fotograf.

V seriálu se objeví přesně v okamžiku, kdy Adam Hruška odjíždí do Amazonie, Sid zůstává sama a mezi nimi dvěma se začínají rýsovat sympatie. A o tom, že je Filip pověstný holkař, kterému žádná žena neodolá, není vůbec pochyb.

- Reklama -

S Filipem máme hodně společného, přiznává Tomáš Klus

„O ZOO jsem hodně slyšel od Šimona Biliny, se kterým se potkáváme v jednom muzikálu, a líbilo se mi, jak o natáčení hezky vypráví. No, a najednou mi volali z produkce, a tak jsem tady,“ prozrazuje Klus, jak k němu nabídka Filipa Jandy přišla. „V okamžiku, kdy mi nastínili, o co jde, tak jsem řekl, že to beru. Máme s Filipem hodně společného, i minulost, a za to musím poděkovat René Decastelovi, který to vymyslel. Třeba právě ten pětiboj.“

Filip tak bude ZOO hezky proplouvat a nejvíc času bude trávit se Sid, tedy Michaelou Pecháčkovou. „Vím, že ZOO jede a je to dobrý seriál. Na to, co se odvysílalo, jsem se nedíval, nemám televizi. Taky jsem nechtěl, abych byl ovlivněný, chtěl jsem přijít s čistým štítem. Jde tu o lásku a o zvířata, to mě baví. Když jsem sem přišel, tak jsem byl konsternovaný, jak to tady frčí a jede. Není tu zbytečné napětí a to je dobře. Myslím, že to je základ, aby ten seriál byl úspěšný.“

Sid ho představí mamince, prozradila Pecháčková

Do seriálu Klus podle všeho bez problémů zapadne. Fotograf Filip se hodně točí kolem Sid a už teď je patrné, že její představitelce Michaele Pecháčkové to není vůbec nepříjemné. „Tomáš má velký smysl pro humor a jsem ráda, že jsme si sedli. Jsem vděčná, že mám štěstí na parťáky před kamerou, ať se to týká Šimona Biliny, nebo teď Tomáše,“ řekla.

A jak to tedy tihle dva spolu budou mít? „To vám přeci nemůžu prozradit. To nejde, ale jediné, co řeknu, je, že se líbí i mamince,“ usmívá se Pecháčková při pohledu na svou seriálovou mámu Sabinu Laurinovou. „Tomáš je milý, kreativní a dobře se s ním hraje. A dál? Alice nic neví, takže nic říct nemůžu.“

Tomáš Klus vtrhne do ZOO poslední díl před vánoční pauzou, která bude trvat až do 10. ledna, kdy se oblíbený seriál opět vrátí na obrazovky televize Prima.

Zdroj:

Tiskové materiály TV Prima

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -