- Reklama -

Tomáš Klus nastupuje do seriálu ZOO. Bude z něj fotograf

Seriál ZOO se brzy rozroste o novou postavu. A bude ji hrát hvězdná posila. Jako nový fotograf totiž nastupuje Tomáš Klus.

- Reklama -

Tomáš Klus bude v seriálu ZOO hrát postavu Filipa Jandy. Ten se mezi ostatní přiřítí jako čerstvý vítr a svým entuziasmem nakazí nejednoho seriálového zaměstnance. Obzvláště si bude rozumět s dámským osazenstvem, včetně Sid v podání Michaely Pecháčkové.

Postava Filipa Jandy je bývalý sportovec, pětibojař, bývalý holkař a také bývalý olympijský vítěz. „Ano, něco společného bychom měli,“ komentoval jeho charakter s úsměvem muzikant Tomáš Klus, který se před kameru vrací po delší době.

Holkař, gambler a bývalý alkoholik

Jak je patrné z popisu děje, Filip Janda bude více než zajímavým zpříjemněním seriálového obsazení. Focení v ZOO je pro něj tak trochu novým startem. Filip Janda svoje medaile prodal, aby věnoval peníze na charitu. Ve finále s ním sláva pěkně zahýbala, stal se závislým na automatech a alkoholu. Padl až na dno, manželka se s ním rozvedla a teď ho čeká nový start v ZOO, kde bude pracovat jako fotograf.

V seriálu se objeví přesně v okamžiku, kdy Adam Hruška odjíždí do Amazonie, Sid zůstává sama a mezi nimi dvěma se začínají rýsovat sympatie. A o tom, že je Filip pověstný holkař, kterému žádná žena neodolá, není vůbec pochyb.

- Reklama -

S Filipem máme hodně společného, přiznává Tomáš Klus

„O ZOO jsem hodně slyšel od Šimona Biliny, se kterým se potkáváme v jednom muzikálu, a líbilo se mi, jak o natáčení hezky vypráví. No, a najednou mi volali z produkce, a tak jsem tady,“ prozrazuje Klus, jak k němu nabídka Filipa Jandy přišla. „V okamžiku, kdy mi nastínili, o co jde, tak jsem řekl, že to beru. Máme s Filipem hodně společného, i minulost, a za to musím poděkovat René Decastelovi, který to vymyslel. Třeba právě ten pětiboj.“

Filip tak bude ZOO hezky proplouvat a nejvíc času bude trávit se Sid, tedy Michaelou Pecháčkovou. „Vím, že ZOO jede a je to dobrý seriál. Na to, co se odvysílalo, jsem se nedíval, nemám televizi. Taky jsem nechtěl, abych byl ovlivněný, chtěl jsem přijít s čistým štítem. Jde tu o lásku a o zvířata, to mě baví. Když jsem sem přišel, tak jsem byl konsternovaný, jak to tady frčí a jede. Není tu zbytečné napětí a to je dobře. Myslím, že to je základ, aby ten seriál byl úspěšný.“

Sid ho představí mamince, prozradila Pecháčková

Do seriálu Klus podle všeho bez problémů zapadne. Fotograf Filip se hodně točí kolem Sid a už teď je patrné, že její představitelce Michaele Pecháčkové to není vůbec nepříjemné. „Tomáš má velký smysl pro humor a jsem ráda, že jsme si sedli. Jsem vděčná, že mám štěstí na parťáky před kamerou, ať se to týká Šimona Biliny, nebo teď Tomáše,“ řekla.

A jak to tedy tihle dva spolu budou mít? „To vám přeci nemůžu prozradit. To nejde, ale jediné, co řeknu, je, že se líbí i mamince,“ usmívá se Pecháčková při pohledu na svou seriálovou mámu Sabinu Laurinovou. „Tomáš je milý, kreativní a dobře se s ním hraje. A dál? Alice nic neví, takže nic říct nemůžu.“

Tomáš Klus vtrhne do ZOO poslední díl před vánoční pauzou, která bude trvat až do 10. ledna, kdy se oblíbený seriál opět vrátí na obrazovky televize Prima.

Zdroj:

Tiskové materiály TV Prima

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -