- Reklama -

Tomáš Klus nastupuje do seriálu ZOO. Bude z něj fotograf

Seriál ZOO se brzy rozroste o novou postavu. A bude ji hrát hvězdná posila. Jako nový fotograf totiž nastupuje Tomáš Klus.

- Reklama -

Tomáš Klus bude v seriálu ZOO hrát postavu Filipa Jandy. Ten se mezi ostatní přiřítí jako čerstvý vítr a svým entuziasmem nakazí nejednoho seriálového zaměstnance. Obzvláště si bude rozumět s dámským osazenstvem, včetně Sid v podání Michaely Pecháčkové.

Postava Filipa Jandy je bývalý sportovec, pětibojař, bývalý holkař a také bývalý olympijský vítěz. „Ano, něco společného bychom měli,“ komentoval jeho charakter s úsměvem muzikant Tomáš Klus, který se před kameru vrací po delší době.

Holkař, gambler a bývalý alkoholik

Jak je patrné z popisu děje, Filip Janda bude více než zajímavým zpříjemněním seriálového obsazení. Focení v ZOO je pro něj tak trochu novým startem. Filip Janda svoje medaile prodal, aby věnoval peníze na charitu. Ve finále s ním sláva pěkně zahýbala, stal se závislým na automatech a alkoholu. Padl až na dno, manželka se s ním rozvedla a teď ho čeká nový start v ZOO, kde bude pracovat jako fotograf.

V seriálu se objeví přesně v okamžiku, kdy Adam Hruška odjíždí do Amazonie, Sid zůstává sama a mezi nimi dvěma se začínají rýsovat sympatie. A o tom, že je Filip pověstný holkař, kterému žádná žena neodolá, není vůbec pochyb.

S Filipem máme hodně společného, přiznává Tomáš Klus

„O ZOO jsem hodně slyšel od Šimona Biliny, se kterým se potkáváme v jednom muzikálu, a líbilo se mi, jak o natáčení hezky vypráví. No, a najednou mi volali z produkce, a tak jsem tady,“ prozrazuje Klus, jak k němu nabídka Filipa Jandy přišla. „V okamžiku, kdy mi nastínili, o co jde, tak jsem řekl, že to beru. Máme s Filipem hodně společného, i minulost, a za to musím poděkovat René Decastelovi, který to vymyslel. Třeba právě ten pětiboj.“

Filip tak bude ZOO hezky proplouvat a nejvíc času bude trávit se Sid, tedy Michaelou Pecháčkovou. „Vím, že ZOO jede a je to dobrý seriál. Na to, co se odvysílalo, jsem se nedíval, nemám televizi. Taky jsem nechtěl, abych byl ovlivněný, chtěl jsem přijít s čistým štítem. Jde tu o lásku a o zvířata, to mě baví. Když jsem sem přišel, tak jsem byl konsternovaný, jak to tady frčí a jede. Není tu zbytečné napětí a to je dobře. Myslím, že to je základ, aby ten seriál byl úspěšný.“

Sid ho představí mamince, prozradila Pecháčková

Do seriálu Klus podle všeho bez problémů zapadne. Fotograf Filip se hodně točí kolem Sid a už teď je patrné, že její představitelce Michaele Pecháčkové to není vůbec nepříjemné. „Tomáš má velký smysl pro humor a jsem ráda, že jsme si sedli. Jsem vděčná, že mám štěstí na parťáky před kamerou, ať se to týká Šimona Biliny, nebo teď Tomáše,“ řekla.

A jak to tedy tihle dva spolu budou mít? „To vám přeci nemůžu prozradit. To nejde, ale jediné, co řeknu, je, že se líbí i mamince,“ usmívá se Pecháčková při pohledu na svou seriálovou mámu Sabinu Laurinovou. „Tomáš je milý, kreativní a dobře se s ním hraje. A dál? Alice nic neví, takže nic říct nemůžu.“

Tomáš Klus vtrhne do ZOO poslední díl před vánoční pauzou, která bude trvat až do 10. ledna, kdy se oblíbený seriál opět vrátí na obrazovky televize Prima.

Zdroj:

Tiskové materiály TV Prima

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -