- Reklama -

Seriál Poslední oběť dal Adéle Gondíkové zabrat. Poprvé hrála bez hereckých partnerů

Už dnes na televizi Prima startuje čtyřdílná krimi série Poslední oběť. V ní musela Adéla Gondíková rozlousknout pořádně tvrdý herecký oříšek.

- Reklama -

Jako ambiciózní vědkyně Táňa Hrubanová Adéla Gondíková se svým týmem intenzivně pracuje v laboratoři na významném léku, který by se mohl stát přelomovým objevem pro léčbu onkologických pacientů. Po dlouhém dni míří autem na schůzku, kam už ale nedojede.

S manželem Lukášem Vaculíkem alias Tomášem má domluvenou večeři k výročí svatby, tam už ale Adéla Gondíková coby Táňa nedorazí. Její auto havaruje, a tím život její postavy vyhasne. „Jak se hraje mrtvola? Nesmíte dýchat, hýbat se, byla jsem přikrytá pytlem a byla vidět jen moje ruka. Tak přesně se hraje a je to už má druhá,“ přiznává hlavní hrdinka.

Herecké kolegy Gondíková při natáčení téměř nepotkala

Od té doby se v seriálu Poslední oběť ukazuje už jen ve vzpomínkách. „Bylo to velmi zvláštní natáčení, kde mým partnerem byla jen kamera a za ní David Ployhar. Jsem zvyklá mluvit do kamery, ale když točíte seriál, tak se do ní nekoukáte. Tady byl jen ten David a asi miliarda lidí ve štábu kolem. To bylo zvláštní. Vždy mě jen převlékli, měla jsem naučené kousky textu, které musely být perfektně připravené, a hrát. Bylo to náročné, tak jsme to s Kateřinou a Jitkou Bártů musely rozfázovat. To se na jeden zátah nedalo natočit. Fiktivně jsem tak mluvila se svým manželem a milencem,“ popisuje Gondíková, jak probíhalo natáčení seriálu, ve kterém se prakticky s nikým nepotkala.

„S Markem Lamborou, který hraje kněze Alberta a mého milence, jsem točila jen jeden den. S manželem Lukášem Vaculíkem ani jeden, stejně tak ani se svou rodinou – mámou a sestrou. Jen jsem se se všemi míjela v maskérně a zázemí,“ přiznala Gondíková.

- Reklama -

Z vlastní smrti udělala herečka vtip

Nejvíc smíchu Adéla Gondíková zažila v okamžiku, kdy všichni natáčeli její pohřeb. Do mobilu jí přistála její vlastní fotka s černou páskou. „Mámu mi hraje Olga Želenská, je to má velká kamarádka, a hlavně spolu hrajeme v divadelním spolku Háta. Když se točil pohřeb, tak mi do naší divadelní komunikační skupiny poslala moji fotku s tím černým páskem, jakože jsem zemřela. Přišlo mi to vtipné, ale ostatní ve skupině se lekli, co to proboha je. Víte, my jsme ale hrozně cynické, ze všeho si děláme legraci.“

Ač se Adéla Gondíková v seriálu jako vědkyně moc neukáže a v laboratoři toho příliš nenatočila, tak ji tahle profese fascinuje. „Mě by to bavilo. Je to ale tak vzdálený obor od herectví. Fyzika, chemie, to bych dělat nemohla, ale vůbec by mi to nevadilo. Má představa je, že ti vědečtí pracovníci jenom bádají a zkoumají. Na něco přijdou, něco objeví, ale třeba se mýlím, já nevím… Nicméně s těmi vědci kolikrát hovořím v rádiu na Českém rozhlase. Přijdou mi celkem normální a mám k nim obrovský obdiv. Nejvíc mě udiví, že jsou všichni mladší než já a jsou neuvěřitelně chytří. Před jménem a za jménem mají všechny ty tituly. Jsem ohromena.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -