- Reklama -

Eva Burešová na čas opouští seriál ZOO. Na rozdíl od Slunečné se loučila ráda

Postava Evy Burešové, Viky, řeší v seriálu ZOO nejednu nelehkou situaci, především svou lásku se soudcem Petrem Křížem. Teď vše na chvíli trochu ulehčilo nedávné těhotenství herečky.

- Reklama -

Protože Eva Burešová musela na čas přestat natáčet kvůli svému těhotenství, tvůrci seriálu museli s nečekanou situací nějak šikovně naložit. A řešení vymysleli vskutku lišácké! Eva Burešová seriál na čas opouští. Díky tahům scénáristů ale odchází se šťastným úsměvem. Odjíždí totiž se svou láskou.

Herečka, která je už dva měsíce šťastnou maminkou malého Tristana, jehož má se šéfkuchařem Přemkem Forejtem, logicky musela z obrazovek a děje seriálu ZOO na nějakou dobu zmizet. A nebylo to nijak nešťastné loučení, protože její postava Viky odjíždí se svou velkou láskou Petrem (hraje ho Robert Urban) do zahraničí, kde její milý dostal práci.

S kolegy ze seriálu Eva Burešová zůstává v kontaktu

Burešová přiznala, že odchod ze ZOO byl v podstatě pohodovou záležitostí. „Samozřejmě, že jsem to ráno, kdy jsem měla poslední natáčecí den, o tom, že něco končí, přemýšlela. Ale jen na chvíli, a jelikož jsem věděla, že můj odchod není definitivní, tolik jsem to neprožívala,“ zavzpomínala na den, kdy byla v ateliérech naposledy.

Jak sama přiznává, krátkodobý odchod ze ZOO byl i díky radosti z potomka takřka radostnou záležitostí. „K tomu, že jsem odcházela s úsměvem, mi taky pomohlo to, že jsem končila kvůli krásné věci – narození syna. Moc jsem se na to těšila, a nebojte, nejsem odstřižená. S Robertem si volám poměrně často. I se Štěpánem Benonim. Ty svoje kluky kolem sebe mám,“ prozradila Burešová, že s kolegy ze seriálu zůstává v kontaktu.

Loučení mělo nakonec jen jedno negativum

A ani na mateřské nezmeškává nic ze seriálového děje. Aby měla přehled o všech změnách, co se v ZOO udály, nevynechá jediný díl. „Samozřejmě, že se koukám. Mám to moc ráda, jsem fanynka, která je stále v obraze,“ přiznává herečka. „Navíc se vrátím, takže to bylo naprosto jiné loučení, než bylo ve Slunečné. Tam jsem si uvědomovala, že si naposledy oblékám svoji kostkovanou košili, dojím kozy… U ZOO vím, že tam zase za chvíli budu.“

Na svém odchodu tak Eva Burešová našla v podstatě jediné negativum. „Zamrzelo mě, že jsem se na natáčení nestihla potkat s Tomášem Klusem. Myslím, že to ale doženeme,“ doufá seriálová Viky, která by se měla na plac vrátit, jakmile to její mateřské povinnosti dovolí.

Současný plán je takový, že by se herečka měla v seriálu znovu objevit po Novém roce.

Zdroj:

Tiskové materiály TV Prima

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -