- Reklama -

Eva Burešová na čas opouští seriál ZOO. Na rozdíl od Slunečné se loučila ráda

Postava Evy Burešové, Viky, řeší v seriálu ZOO nejednu nelehkou situaci, především svou lásku se soudcem Petrem Křížem. Teď vše na chvíli trochu ulehčilo nedávné těhotenství herečky.

- Reklama -

Protože Eva Burešová musela na čas přestat natáčet kvůli svému těhotenství, tvůrci seriálu museli s nečekanou situací nějak šikovně naložit. A řešení vymysleli vskutku lišácké! Eva Burešová seriál na čas opouští. Díky tahům scénáristů ale odchází se šťastným úsměvem. Odjíždí totiž se svou láskou.

Herečka, která je už dva měsíce šťastnou maminkou malého Tristana, jehož má se šéfkuchařem Přemkem Forejtem, logicky musela z obrazovek a děje seriálu ZOO na nějakou dobu zmizet. A nebylo to nijak nešťastné loučení, protože její postava Viky odjíždí se svou velkou láskou Petrem (hraje ho Robert Urban) do zahraničí, kde její milý dostal práci.

S kolegy ze seriálu Eva Burešová zůstává v kontaktu

Burešová přiznala, že odchod ze ZOO byl v podstatě pohodovou záležitostí. „Samozřejmě, že jsem to ráno, kdy jsem měla poslední natáčecí den, o tom, že něco končí, přemýšlela. Ale jen na chvíli, a jelikož jsem věděla, že můj odchod není definitivní, tolik jsem to neprožívala,“ zavzpomínala na den, kdy byla v ateliérech naposledy.

Jak sama přiznává, krátkodobý odchod ze ZOO byl i díky radosti z potomka takřka radostnou záležitostí. „K tomu, že jsem odcházela s úsměvem, mi taky pomohlo to, že jsem končila kvůli krásné věci – narození syna. Moc jsem se na to těšila, a nebojte, nejsem odstřižená. S Robertem si volám poměrně často. I se Štěpánem Benonim. Ty svoje kluky kolem sebe mám,“ prozradila Burešová, že s kolegy ze seriálu zůstává v kontaktu.

- Reklama -

Loučení mělo nakonec jen jedno negativum

A ani na mateřské nezmeškává nic ze seriálového děje. Aby měla přehled o všech změnách, co se v ZOO udály, nevynechá jediný díl. „Samozřejmě, že se koukám. Mám to moc ráda, jsem fanynka, která je stále v obraze,“ přiznává herečka. „Navíc se vrátím, takže to bylo naprosto jiné loučení, než bylo ve Slunečné. Tam jsem si uvědomovala, že si naposledy oblékám svoji kostkovanou košili, dojím kozy… U ZOO vím, že tam zase za chvíli budu.“

Na svém odchodu tak Eva Burešová našla v podstatě jediné negativum. „Zamrzelo mě, že jsem se na natáčení nestihla potkat s Tomášem Klusem. Myslím, že to ale doženeme,“ doufá seriálová Viky, která by se měla na plac vrátit, jakmile to její mateřské povinnosti dovolí.

Současný plán je takový, že by se herečka měla v seriálu znovu objevit po Novém roce.

Zdroj:

Tiskové materiály TV Prima

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -