- Reklama -

Eva Burešová na čas opouští seriál ZOO. Na rozdíl od Slunečné se loučila ráda

Postava Evy Burešové, Viky, řeší v seriálu ZOO nejednu nelehkou situaci, především svou lásku se soudcem Petrem Křížem. Teď vše na chvíli trochu ulehčilo nedávné těhotenství herečky.

- Reklama -

Protože Eva Burešová musela na čas přestat natáčet kvůli svému těhotenství, tvůrci seriálu museli s nečekanou situací nějak šikovně naložit. A řešení vymysleli vskutku lišácké! Eva Burešová seriál na čas opouští. Díky tahům scénáristů ale odchází se šťastným úsměvem. Odjíždí totiž se svou láskou.

Herečka, která je už dva měsíce šťastnou maminkou malého Tristana, jehož má se šéfkuchařem Přemkem Forejtem, logicky musela z obrazovek a děje seriálu ZOO na nějakou dobu zmizet. A nebylo to nijak nešťastné loučení, protože její postava Viky odjíždí se svou velkou láskou Petrem (hraje ho Robert Urban) do zahraničí, kde její milý dostal práci.

S kolegy ze seriálu Eva Burešová zůstává v kontaktu

Burešová přiznala, že odchod ze ZOO byl v podstatě pohodovou záležitostí. „Samozřejmě, že jsem to ráno, kdy jsem měla poslední natáčecí den, o tom, že něco končí, přemýšlela. Ale jen na chvíli, a jelikož jsem věděla, že můj odchod není definitivní, tolik jsem to neprožívala,“ zavzpomínala na den, kdy byla v ateliérech naposledy.

Jak sama přiznává, krátkodobý odchod ze ZOO byl i díky radosti z potomka takřka radostnou záležitostí. „K tomu, že jsem odcházela s úsměvem, mi taky pomohlo to, že jsem končila kvůli krásné věci – narození syna. Moc jsem se na to těšila, a nebojte, nejsem odstřižená. S Robertem si volám poměrně často. I se Štěpánem Benonim. Ty svoje kluky kolem sebe mám,“ prozradila Burešová, že s kolegy ze seriálu zůstává v kontaktu.

Loučení mělo nakonec jen jedno negativum

A ani na mateřské nezmeškává nic ze seriálového děje. Aby měla přehled o všech změnách, co se v ZOO udály, nevynechá jediný díl. „Samozřejmě, že se koukám. Mám to moc ráda, jsem fanynka, která je stále v obraze,“ přiznává herečka. „Navíc se vrátím, takže to bylo naprosto jiné loučení, než bylo ve Slunečné. Tam jsem si uvědomovala, že si naposledy oblékám svoji kostkovanou košili, dojím kozy… U ZOO vím, že tam zase za chvíli budu.“

Na svém odchodu tak Eva Burešová našla v podstatě jediné negativum. „Zamrzelo mě, že jsem se na natáčení nestihla potkat s Tomášem Klusem. Myslím, že to ale doženeme,“ doufá seriálová Viky, která by se měla na plac vrátit, jakmile to její mateřské povinnosti dovolí.

Současný plán je takový, že by se herečka měla v seriálu znovu objevit po Novém roce.

Zdroj:

Tiskové materiály TV Prima

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -