- Reklama -

Eva Burešová na čas opouští seriál ZOO. Na rozdíl od Slunečné se loučila ráda

Postava Evy Burešové, Viky, řeší v seriálu ZOO nejednu nelehkou situaci, především svou lásku se soudcem Petrem Křížem. Teď vše na chvíli trochu ulehčilo nedávné těhotenství herečky.

- Reklama -

Protože Eva Burešová musela na čas přestat natáčet kvůli svému těhotenství, tvůrci seriálu museli s nečekanou situací nějak šikovně naložit. A řešení vymysleli vskutku lišácké! Eva Burešová seriál na čas opouští. Díky tahům scénáristů ale odchází se šťastným úsměvem. Odjíždí totiž se svou láskou.

Herečka, která je už dva měsíce šťastnou maminkou malého Tristana, jehož má se šéfkuchařem Přemkem Forejtem, logicky musela z obrazovek a děje seriálu ZOO na nějakou dobu zmizet. A nebylo to nijak nešťastné loučení, protože její postava Viky odjíždí se svou velkou láskou Petrem (hraje ho Robert Urban) do zahraničí, kde její milý dostal práci.

S kolegy ze seriálu Eva Burešová zůstává v kontaktu

Burešová přiznala, že odchod ze ZOO byl v podstatě pohodovou záležitostí. „Samozřejmě, že jsem to ráno, kdy jsem měla poslední natáčecí den, o tom, že něco končí, přemýšlela. Ale jen na chvíli, a jelikož jsem věděla, že můj odchod není definitivní, tolik jsem to neprožívala,“ zavzpomínala na den, kdy byla v ateliérech naposledy.

Jak sama přiznává, krátkodobý odchod ze ZOO byl i díky radosti z potomka takřka radostnou záležitostí. „K tomu, že jsem odcházela s úsměvem, mi taky pomohlo to, že jsem končila kvůli krásné věci – narození syna. Moc jsem se na to těšila, a nebojte, nejsem odstřižená. S Robertem si volám poměrně často. I se Štěpánem Benonim. Ty svoje kluky kolem sebe mám,“ prozradila Burešová, že s kolegy ze seriálu zůstává v kontaktu.

- Reklama -

Loučení mělo nakonec jen jedno negativum

A ani na mateřské nezmeškává nic ze seriálového děje. Aby měla přehled o všech změnách, co se v ZOO udály, nevynechá jediný díl. „Samozřejmě, že se koukám. Mám to moc ráda, jsem fanynka, která je stále v obraze,“ přiznává herečka. „Navíc se vrátím, takže to bylo naprosto jiné loučení, než bylo ve Slunečné. Tam jsem si uvědomovala, že si naposledy oblékám svoji kostkovanou košili, dojím kozy… U ZOO vím, že tam zase za chvíli budu.“

Na svém odchodu tak Eva Burešová našla v podstatě jediné negativum. „Zamrzelo mě, že jsem se na natáčení nestihla potkat s Tomášem Klusem. Myslím, že to ale doženeme,“ doufá seriálová Viky, která by se měla na plac vrátit, jakmile to její mateřské povinnosti dovolí.

Současný plán je takový, že by se herečka měla v seriálu znovu objevit po Novém roce.

Zdroj:

Tiskové materiály TV Prima

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -