- Reklama -

Vychováni vlky 2. řada: Datum premiéry se neúprosně blíží

S naším oblíbeným Otcem se vracíme na Kepler-22b.

- Reklama -

Děkujte Solovi, protože 2. řada seriálu Vychováni vlky se oficiálně začala natáčet. Abubakar Salim, který hraje robotického Otce, zveřejnil na Twitteru snímek, kterým dal vědět, že herci a štáb opět natáčejí. Po premiéře v září 2020 byl seriál jen o pár týdnů později obnoven pro druhou sérii.

Sci-fi seriál byl jedním z prvních původních počinů HBO Max. Stojí za ním jako výkonný producent Ridley Scott a tvůrce Aaron Guzikowski. Vychováni vlky sleduje dva androidy jménem Otec a Matka. Ti jsou pověřeni výchovou lidských dětí na cizí planetě poté, co je Země zničena náboženskou válkou mezi mithraiky a ateisty. Seriál si získal pozornost reprodukcí Scottových ikonických scén. Včetně divácky oblíbené scény zrození mimozemšťana se spoustou bílého slizu…

Co Matka porodila?!?

Naposledy jsme viděli Matku a Otce, jak se pokoušejí zabít Matčino děsivé hadí dítě. Toho chtěli dosáhnout tím, že vletí lodí do jednoho z tajemných nekonečných tunelů a pak vystřelí na druhé straně planety. Podle zeleného listí a modré oblohy to vypadá, že by se mohlo jednat o „Tropickou zónu“. To je místo, o kterém rodina v průběhu seriálu často diskutovala. Vypadá to, jako by Matka s Otcem jednoduše procestovali celou planetu a vynořili se na druhé straně. Stále rostoucí dítě, které Matka porodila, odletělo (nebo se odplazilo) bez úhony neznámo kam.

Otázek, na které je třeba odpovědět, je hodně. Co to matka porodila? Proč Marcus v podání Travise Fimmela slyší hlasy? Co jsou zač ty záhadné mimozemské fosilie a bytosti na planetě? Proč Campion není zasažen radiací?

- Reklama -

Vychováni vlky 2. řada: Je známé datum premiéry?

Matka, kterou hraje Amanda Collinová, byla díky svému emotivnímu a složitému příběhu hlavní postavou první sezóny. Byla součástí jednoho z nejvíce šokujících momentů minulé sezóny. Divoké a šílené sexuální scény, která vedla k onomu podivnému létajícímu hadovi, co porodila.

První série seriálu Raised by Wolves je k dispozici na HBO GO. Datum vydání druhé série je už známé. HBO oznámilo, že se Vychování vlky 2 objeví 22. února 2022. A ještě jedna novinka – druhá řada si nese podtitul „oběť pro přežití“. Zřejme se tak máme na co těšit. Trailer navíc také naznačuje, že nuda rozhodně nehrozí…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -