- Reklama -

Vychováni vlky 2. řada: Datum premiéry se neúprosně blíží

S naším oblíbeným Otcem se vracíme na Kepler-22b.

- Reklama -

Děkujte Solovi, protože 2. řada seriálu Vychováni vlky se oficiálně začala natáčet. Abubakar Salim, který hraje robotického Otce, zveřejnil na Twitteru snímek, kterým dal vědět, že herci a štáb opět natáčejí. Po premiéře v září 2020 byl seriál jen o pár týdnů později obnoven pro druhou sérii.

Sci-fi seriál byl jedním z prvních původních počinů HBO Max. Stojí za ním jako výkonný producent Ridley Scott a tvůrce Aaron Guzikowski. Vychováni vlky sleduje dva androidy jménem Otec a Matka. Ti jsou pověřeni výchovou lidských dětí na cizí planetě poté, co je Země zničena náboženskou válkou mezi mithraiky a ateisty. Seriál si získal pozornost reprodukcí Scottových ikonických scén. Včetně divácky oblíbené scény zrození mimozemšťana se spoustou bílého slizu…

Co Matka porodila?!?

Naposledy jsme viděli Matku a Otce, jak se pokoušejí zabít Matčino děsivé hadí dítě. Toho chtěli dosáhnout tím, že vletí lodí do jednoho z tajemných nekonečných tunelů a pak vystřelí na druhé straně planety. Podle zeleného listí a modré oblohy to vypadá, že by se mohlo jednat o „Tropickou zónu“. To je místo, o kterém rodina v průběhu seriálu často diskutovala. Vypadá to, jako by Matka s Otcem jednoduše procestovali celou planetu a vynořili se na druhé straně. Stále rostoucí dítě, které Matka porodila, odletělo (nebo se odplazilo) bez úhony neznámo kam.

Otázek, na které je třeba odpovědět, je hodně. Co to matka porodila? Proč Marcus v podání Travise Fimmela slyší hlasy? Co jsou zač ty záhadné mimozemské fosilie a bytosti na planetě? Proč Campion není zasažen radiací?

Vychováni vlky 2. řada: Je známé datum premiéry?

Matka, kterou hraje Amanda Collinová, byla díky svému emotivnímu a složitému příběhu hlavní postavou první sezóny. Byla součástí jednoho z nejvíce šokujících momentů minulé sezóny. Divoké a šílené sexuální scény, která vedla k onomu podivnému létajícímu hadovi, co porodila.

První série seriálu Raised by Wolves je k dispozici na HBO GO. Datum vydání druhé série je už známé. HBO oznámilo, že se Vychování vlky 2 objeví 22. února 2022. A ještě jedna novinka – druhá řada si nese podtitul „oběť pro přežití“. Zřejme se tak máme na co těšit. Trailer navíc také naznačuje, že nuda rozhodně nehrozí…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.

Daisy Jones & the Six: Příběh o slávě, štěstí a zlomených srdcích

Koncem 70. let svět zachvátila elektrizující hudba folkrockové skupiny Daisy Jones & the Six, která se z neznámého prostředí stala jednou z největších světových kapel. V zákulisí však kapelu sužovaly hádky, závislost a bolest srdce, což nakonec vedlo k jejímu dramatickému rozpadu.

1923 2. série: Návrat synovce Spencera. Co prozradil jeho představitel?

Složitá časová osa Yellowstonu se v prequelu s Harrisonem Fordem a Helen Mirrenovou v hlavních rolích odehrává v roce 1923. Co přinese 2. série tohoto úspěšného seriálu?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -