- Reklama -

Vychováni vlky 2. řada: Datum premiéry se neúprosně blíží

S naším oblíbeným Otcem se vracíme na Kepler-22b.

- Reklama -

Děkujte Solovi, protože 2. řada seriálu Vychováni vlky se oficiálně začala natáčet. Abubakar Salim, který hraje robotického Otce, zveřejnil na Twitteru snímek, kterým dal vědět, že herci a štáb opět natáčejí. Po premiéře v září 2020 byl seriál jen o pár týdnů později obnoven pro druhou sérii.

Sci-fi seriál byl jedním z prvních původních počinů HBO Max. Stojí za ním jako výkonný producent Ridley Scott a tvůrce Aaron Guzikowski. Vychováni vlky sleduje dva androidy jménem Otec a Matka. Ti jsou pověřeni výchovou lidských dětí na cizí planetě poté, co je Země zničena náboženskou válkou mezi mithraiky a ateisty. Seriál si získal pozornost reprodukcí Scottových ikonických scén. Včetně divácky oblíbené scény zrození mimozemšťana se spoustou bílého slizu…

Co Matka porodila?!?

Naposledy jsme viděli Matku a Otce, jak se pokoušejí zabít Matčino děsivé hadí dítě. Toho chtěli dosáhnout tím, že vletí lodí do jednoho z tajemných nekonečných tunelů a pak vystřelí na druhé straně planety. Podle zeleného listí a modré oblohy to vypadá, že by se mohlo jednat o „Tropickou zónu“. To je místo, o kterém rodina v průběhu seriálu často diskutovala. Vypadá to, jako by Matka s Otcem jednoduše procestovali celou planetu a vynořili se na druhé straně. Stále rostoucí dítě, které Matka porodila, odletělo (nebo se odplazilo) bez úhony neznámo kam.

Otázek, na které je třeba odpovědět, je hodně. Co to matka porodila? Proč Marcus v podání Travise Fimmela slyší hlasy? Co jsou zač ty záhadné mimozemské fosilie a bytosti na planetě? Proč Campion není zasažen radiací?

- Reklama -

Vychováni vlky 2. řada: Je známé datum premiéry?

Matka, kterou hraje Amanda Collinová, byla díky svému emotivnímu a složitému příběhu hlavní postavou první sezóny. Byla součástí jednoho z nejvíce šokujících momentů minulé sezóny. Divoké a šílené sexuální scény, která vedla k onomu podivnému létajícímu hadovi, co porodila.

První série seriálu Raised by Wolves je k dispozici na HBO GO. Datum vydání druhé série je už známé. HBO oznámilo, že se Vychování vlky 2 objeví 22. února 2022. A ještě jedna novinka – druhá řada si nese podtitul „oběť pro přežití“. Zřejme se tak máme na co těšit. Trailer navíc také naznačuje, že nuda rozhodně nehrozí…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -