- Reklama -

Travis Fimmel: Existuje jeho manželka? Má děti?

Travis Fimmel nejvíce proslul rolí legendárního válečníka Ragnara Lothbroka v prvních čtyřech sezónách seriálu Vikingové. A od té doby je o jeho jméno velký zájem. Fanynky zajímá především to, jestli je ženatý a má děti.

- Reklama -

Přelomová role Travise Fimmela přišla v roce 2013, kdy získal roli legendární vikingského hrdiny Ragnara Lothbroka v dramatickém seriálu Vikingové. V seriálu měla Ragnar tři manželky. Je ale i jeho představitel Travis Fimmel ve skutečnosti ženatý? V článku Světohledu se dozvíte vše, co potřebujete na téma Travis Fimmel a vztahy vědět.

Je hvězda Vikingů Travis Fimmel ženatý?

Travis Fimmel je australský herec a bývalý model z Echucy ve Victorii v Austrálii. Fimmel si přes svou rostoucí pečlivě střeží své soukromí, a tak se bohužel o jeho milostném životě příliš neví.

Podle všeho ale Fimmel není ženatý a ani nikdy nebyl.

- Reklama -

Rovněž se nikdy neobjevily žádné zprávy o tom, že by byl snad s někým zasnoubený.

Mluvilo se o tom, že poslední dva roky chodil s Paulou Pattonovou, se kterou hrál ve filmu Warcraft.

Pattonová jinak nejspíš nejvíce proslula rolí Mandy ve filmu Hitch z roku 2005, kde si zahrála po boku Willa Smitha a Evy Mendesové. Má syna jménem Julian se zpěvákem Robinem Thickem.

Pattonová ani Fimmel svůj vztah přes mnohé spekulace nikdy oficiálně nepotvrdili.

Když však před vydáním filmu Warcraft přišla řeč na jejich vzájemnou chemii, Pattonová prozradila, že se před kamerou hrála poměrně snadno. „No… Pokud jste Travise viděli ve skutečném životě… Jo, bylo to docela snadné,“ přiznala herečka, že propadnout kouzlu Fimmela vážně není těžké.

V čem hrál Travis Fimmel po odchodu z Vikingů?

Fimmel opustil Vikingy v roce 2017, poté, co byla jeho postava Ragnara Lothbroka zabita.

Od té doby se objevil v mnoha filmech a televizních seriálech.

Ze všech stojí za zmínku především jedna z hlavních rolích ve sci-fi seriálu HBO Vychováni vlky, který vytvořil slavný režisér Ridley Scott.

Seriál Vikingové aktuální nabízí streamovací platforma Netflix.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -