- Reklama -

Travis Fimmel: Existuje jeho manželka? Má děti?

Travis Fimmel nejvíce proslul rolí legendárního válečníka Ragnara Lothbroka v prvních čtyřech sezónách seriálu Vikingové. A od té doby je o jeho jméno velký zájem. Fanynky zajímá především to, jestli je ženatý a má děti.

- Reklama -

Přelomová role Travise Fimmela přišla v roce 2013, kdy získal roli legendární vikingského hrdiny Ragnara Lothbroka v dramatickém seriálu Vikingové. V seriálu měla Ragnar tři manželky. Je ale i jeho představitel Travis Fimmel ve skutečnosti ženatý? V článku Světohledu se dozvíte vše, co potřebujete na téma Travis Fimmel a vztahy vědět.

Je hvězda Vikingů Travis Fimmel ženatý?

Travis Fimmel je australský herec a bývalý model z Echucy ve Victorii v Austrálii. Fimmel si přes svou rostoucí pečlivě střeží své soukromí, a tak se bohužel o jeho milostném životě příliš neví.

Podle všeho ale Fimmel není ženatý a ani nikdy nebyl.

- Reklama -

Rovněž se nikdy neobjevily žádné zprávy o tom, že by byl snad s někým zasnoubený.

Mluvilo se o tom, že poslední dva roky chodil s Paulou Pattonovou, se kterou hrál ve filmu Warcraft.

Pattonová jinak nejspíš nejvíce proslula rolí Mandy ve filmu Hitch z roku 2005, kde si zahrála po boku Willa Smitha a Evy Mendesové. Má syna jménem Julian se zpěvákem Robinem Thickem.

Pattonová ani Fimmel svůj vztah přes mnohé spekulace nikdy oficiálně nepotvrdili.

Když však před vydáním filmu Warcraft přišla řeč na jejich vzájemnou chemii, Pattonová prozradila, že se před kamerou hrála poměrně snadno. „No… Pokud jste Travise viděli ve skutečném životě… Jo, bylo to docela snadné,“ přiznala herečka, že propadnout kouzlu Fimmela vážně není těžké.

V čem hrál Travis Fimmel po odchodu z Vikingů?

Fimmel opustil Vikingy v roce 2017, poté, co byla jeho postava Ragnara Lothbroka zabita.

Od té doby se objevil v mnoha filmech a televizních seriálech.

Ze všech stojí za zmínku především jedna z hlavních rolích ve sci-fi seriálu HBO Vychováni vlky, který vytvořil slavný režisér Ridley Scott.

Seriál Vikingové aktuální nabízí streamovací platforma Netflix.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -