- Reklama -

Travis Fimmel: Existuje jeho manželka? Má děti?

Travis Fimmel nejvíce proslul rolí legendárního válečníka Ragnara Lothbroka v prvních čtyřech sezónách seriálu Vikingové. A od té doby je o jeho jméno velký zájem. Fanynky zajímá především to, jestli je ženatý a má děti.

- Reklama -

Přelomová role Travise Fimmela přišla v roce 2013, kdy získal roli legendární vikingského hrdiny Ragnara Lothbroka v dramatickém seriálu Vikingové. V seriálu měla Ragnar tři manželky. Je ale i jeho představitel Travis Fimmel ve skutečnosti ženatý? V článku Světohledu se dozvíte vše, co potřebujete na téma Travis Fimmel a vztahy vědět.

Je hvězda Vikingů Travis Fimmel ženatý?

Travis Fimmel je australský herec a bývalý model z Echucy ve Victorii v Austrálii. Fimmel si přes svou rostoucí pečlivě střeží své soukromí, a tak se bohužel o jeho milostném životě příliš neví.

Podle všeho ale Fimmel není ženatý a ani nikdy nebyl.

Rovněž se nikdy neobjevily žádné zprávy o tom, že by byl snad s někým zasnoubený.

Mluvilo se o tom, že poslední dva roky chodil s Paulou Pattonovou, se kterou hrál ve filmu Warcraft.

Pattonová jinak nejspíš nejvíce proslula rolí Mandy ve filmu Hitch z roku 2005, kde si zahrála po boku Willa Smitha a Evy Mendesové. Má syna jménem Julian se zpěvákem Robinem Thickem.

Pattonová ani Fimmel svůj vztah přes mnohé spekulace nikdy oficiálně nepotvrdili.

Když však před vydáním filmu Warcraft přišla řeč na jejich vzájemnou chemii, Pattonová prozradila, že se před kamerou hrála poměrně snadno. „No… Pokud jste Travise viděli ve skutečném životě… Jo, bylo to docela snadné,“ přiznala herečka, že propadnout kouzlu Fimmela vážně není těžké.

V čem hrál Travis Fimmel po odchodu z Vikingů?

Fimmel opustil Vikingy v roce 2017, poté, co byla jeho postava Ragnara Lothbroka zabita.

Od té doby se objevil v mnoha filmech a televizních seriálech.

Ze všech stojí za zmínku především jedna z hlavních rolích ve sci-fi seriálu HBO Vychováni vlky, který vytvořil slavný režisér Ridley Scott.

Seriál Vikingové aktuální nabízí streamovací platforma Netflix.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -