- Reklama -

Matka z Vychováni vlky: Kvůli roli přišla o vlasy. Jak předtím vypadala?

V roli matky uchvátila svět, jaká je ale Amanda Collin, když zrovna nehraje robotku?

- Reklama -

Seriál Vychováni vlky se rychle po uvedení stal kultovní záležitostí. Sci-fi z produkce Ridleyho Scotta zároveň představilo světu nové herecké hvězdy. Největším překvapením byla představitelka Matky Amanda Collin.

Seriál HBO Raised By Wolves je napínavá, divoká jízda, která až do konce 2. řady nepřestala diváky šokovat. Kdo si získal nejvíc pozornosti? Matka v podání Amandy Collin. Androidka posedlá ochranou svých lidských dětí (pro kterou neváhá zabít vlastně kohokoli).

Matka je totiž i Nekromantka, největší zbraň lidského ničení, jakou lidstvo poznalo. Ničitelkou se stane jen tím, že si vymění oči – a může pak dělat opravdu podivuhodné kousky. Když má Matka své „superoči“, promění se v hotového agenta chaosu, který je schopen zničit křikem, který v mžiku promění lidské tělo na louži krvi.

Kdo je Nekromant ve skutečnosti?

Raised By Wolves 105 6/20/19 ph: Coco Van Opens RBW3_200619_Ep5-3659 Raised By Wolves SD19 Scenes: 524pt

Dánská herečka díky svému fenomenálnímu výkonu v roli Matka upoutala pozornost celého světa. Pravdou je, že předtím byla známá především v rodném Dánsku. Tam si vybudovala poměrně stabilní kariéru. Vše se pro herečku změnilo na irském filmovém festivalu Subtitles 2018, kde dostala svou životní příležitost. Během návštěvy festivalu ji oslovila produkční seriálu Vychováni vlky a požádala ji o konkurz.

- Reklama -

„Bylo to pro mě štěstí, protože jsem neměla čas přemýšlet o tom, jak je to šílené. Prostě jsem se naučila svůj text a šla tam se bez nějakého velkého očekávání,“ zavzpomínala s odstupem času.

Přiznává, že teprve po konkurzu pochopila, o jak jedinečný projekt se jedná.

„Abych byla upřímná, když vám dají scénář k novému sci-fi seriálu Ridleyho Scotta a vy se den poté chystáte na casting, moc nepřemýšlíte o tom, o čem ten scénář je. Jen si ho přečtete a naučíte se své repliky,“ zavzpomínala Collin pro web Decider.com. „Teprve potom jsem začala o scénáři přemýšlet… V žádném případě mě ale nenapadlo, jaký je tahle role dar. Jsem neuvěřitelně šťastná, že zrovna já mohu hrát matku.“

Amanda Collin si chválí spolupráci s Ridley Scottem

A herečka si životní rozhodnutí nemůže vychválit i z jiného důvodu. Stejně jako pro mnoho herců je pro ni obrovským zážitkem spolupráce s legendárním režisérem Vetřelce. „Ridley je prostě ten nejlepší režisér, jakého si můžete přát. Postykne vám bezpečí a svobody, za poznáním s ním jdete hravou cestou. On má na všechno odpověď, ale zároveň vás nechává rozhodnout.“

A o rozhodnutích herečka něco ví. Před natáčením seriálu se totiž pyšnila dlouhými vlasy do půli zad. Jenže ty musely pryč. A tak se s nimi talentovaná Dánka – byť nerada – rozloučila. Amanda Collin toho asi nelituje. Ale při pohledu na to, jak jí to slušelo, člověka stejně napadne, jestli to nebyla škoda…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -