- Reklama -

Matka z Vychováni vlky: Kvůli roli přišla o vlasy. Jak předtím vypadala?

V roli matky uchvátila svět, jaká je ale Amanda Collin, když zrovna nehraje robotku?

- Reklama -

Seriál Vychováni vlky se rychle po uvedení stal kultovní záležitostí. Sci-fi z produkce Ridleyho Scotta zároveň představilo světu nové herecké hvězdy. Největším překvapením byla představitelka Matky Amanda Collin.

Seriál HBO Raised By Wolves je napínavá, divoká jízda, která až do konce 2. řady nepřestala diváky šokovat. Kdo si získal nejvíc pozornosti? Matka v podání Amandy Collin. Androidka posedlá ochranou svých lidských dětí (pro kterou neváhá zabít vlastně kohokoli).

Matka je totiž i Nekromantka, největší zbraň lidského ničení, jakou lidstvo poznalo. Ničitelkou se stane jen tím, že si vymění oči – a může pak dělat opravdu podivuhodné kousky. Když má Matka své „superoči“, promění se v hotového agenta chaosu, který je schopen zničit křikem, který v mžiku promění lidské tělo na louži krvi.

Kdo je Nekromant ve skutečnosti?

Raised By Wolves 105 6/20/19 ph: Coco Van Opens RBW3_200619_Ep5-3659 Raised By Wolves SD19 Scenes: 524pt

Dánská herečka díky svému fenomenálnímu výkonu v roli Matka upoutala pozornost celého světa. Pravdou je, že předtím byla známá především v rodném Dánsku. Tam si vybudovala poměrně stabilní kariéru. Vše se pro herečku změnilo na irském filmovém festivalu Subtitles 2018, kde dostala svou životní příležitost. Během návštěvy festivalu ji oslovila produkční seriálu Vychováni vlky a požádala ji o konkurz.

„Bylo to pro mě štěstí, protože jsem neměla čas přemýšlet o tom, jak je to šílené. Prostě jsem se naučila svůj text a šla tam se bez nějakého velkého očekávání,“ zavzpomínala s odstupem času.

Přiznává, že teprve po konkurzu pochopila, o jak jedinečný projekt se jedná.

„Abych byla upřímná, když vám dají scénář k novému sci-fi seriálu Ridleyho Scotta a vy se den poté chystáte na casting, moc nepřemýšlíte o tom, o čem ten scénář je. Jen si ho přečtete a naučíte se své repliky,“ zavzpomínala Collin pro web Decider.com. „Teprve potom jsem začala o scénáři přemýšlet… V žádném případě mě ale nenapadlo, jaký je tahle role dar. Jsem neuvěřitelně šťastná, že zrovna já mohu hrát matku.“

Amanda Collin si chválí spolupráci s Ridley Scottem

A herečka si životní rozhodnutí nemůže vychválit i z jiného důvodu. Stejně jako pro mnoho herců je pro ni obrovským zážitkem spolupráce s legendárním režisérem Vetřelce. „Ridley je prostě ten nejlepší režisér, jakého si můžete přát. Postykne vám bezpečí a svobody, za poznáním s ním jdete hravou cestou. On má na všechno odpověď, ale zároveň vás nechává rozhodnout.“

A o rozhodnutích herečka něco ví. Před natáčením seriálu se totiž pyšnila dlouhými vlasy do půli zad. Jenže ty musely pryč. A tak se s nimi talentovaná Dánka – byť nerada – rozloučila. Amanda Collin toho asi nelituje. Ale při pohledu na to, jak jí to slušelo, člověka stejně napadne, jestli to nebyla škoda…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -