- Reklama -

Matka z Vychováni vlky: Kvůli roli přišla o vlasy. Jak předtím vypadala?

V roli matky uchvátila svět, jaká je ale Amanda Collin, když zrovna nehraje robotku?

- Reklama -

Seriál Vychováni vlky se rychle po uvedení stal kultovní záležitostí. Sci-fi z produkce Ridleyho Scotta zároveň představilo světu nové herecké hvězdy. Největším překvapením byla představitelka Matky Amanda Collin.

Seriál HBO Raised By Wolves je napínavá, divoká jízda, která až do konce 2. řady nepřestala diváky šokovat. Kdo si získal nejvíc pozornosti? Matka v podání Amandy Collin. Androidka posedlá ochranou svých lidských dětí (pro kterou neváhá zabít vlastně kohokoli).

Matka je totiž i Nekromantka, největší zbraň lidského ničení, jakou lidstvo poznalo. Ničitelkou se stane jen tím, že si vymění oči – a může pak dělat opravdu podivuhodné kousky. Když má Matka své „superoči“, promění se v hotového agenta chaosu, který je schopen zničit křikem, který v mžiku promění lidské tělo na louži krvi.

Kdo je Nekromant ve skutečnosti?

Raised By Wolves 105 6/20/19 ph: Coco Van Opens RBW3_200619_Ep5-3659 Raised By Wolves SD19 Scenes: 524pt

Dánská herečka díky svému fenomenálnímu výkonu v roli Matka upoutala pozornost celého světa. Pravdou je, že předtím byla známá především v rodném Dánsku. Tam si vybudovala poměrně stabilní kariéru. Vše se pro herečku změnilo na irském filmovém festivalu Subtitles 2018, kde dostala svou životní příležitost. Během návštěvy festivalu ji oslovila produkční seriálu Vychováni vlky a požádala ji o konkurz.

„Bylo to pro mě štěstí, protože jsem neměla čas přemýšlet o tom, jak je to šílené. Prostě jsem se naučila svůj text a šla tam se bez nějakého velkého očekávání,“ zavzpomínala s odstupem času.

Přiznává, že teprve po konkurzu pochopila, o jak jedinečný projekt se jedná.

„Abych byla upřímná, když vám dají scénář k novému sci-fi seriálu Ridleyho Scotta a vy se den poté chystáte na casting, moc nepřemýšlíte o tom, o čem ten scénář je. Jen si ho přečtete a naučíte se své repliky,“ zavzpomínala Collin pro web Decider.com. „Teprve potom jsem začala o scénáři přemýšlet… V žádném případě mě ale nenapadlo, jaký je tahle role dar. Jsem neuvěřitelně šťastná, že zrovna já mohu hrát matku.“

Amanda Collin si chválí spolupráci s Ridley Scottem

A herečka si životní rozhodnutí nemůže vychválit i z jiného důvodu. Stejně jako pro mnoho herců je pro ni obrovským zážitkem spolupráce s legendárním režisérem Vetřelce. „Ridley je prostě ten nejlepší režisér, jakého si můžete přát. Postykne vám bezpečí a svobody, za poznáním s ním jdete hravou cestou. On má na všechno odpověď, ale zároveň vás nechává rozhodnout.“

A o rozhodnutích herečka něco ví. Před natáčením seriálu se totiž pyšnila dlouhými vlasy do půli zad. Jenže ty musely pryč. A tak se s nimi talentovaná Dánka – byť nerada – rozloučila. Amanda Collin toho asi nelituje. Ale při pohledu na to, jak jí to slušelo, člověka stejně napadne, jestli to nebyla škoda…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -