- Reklama -

Matka z Vychováni vlky: Kvůli roli přišla o vlasy. Jak předtím vypadala?

V roli matky uchvátila svět, jaká je ale Amanda Collin, když zrovna nehraje robotku?

- Reklama -

Seriál Vychováni vlky se rychle po uvedení stal kultovní záležitostí. Sci-fi z produkce Ridleyho Scotta zároveň představilo světu nové herecké hvězdy. Největším překvapením byla představitelka Matky Amanda Collin.

Seriál HBO Raised By Wolves je napínavá, divoká jízda, která až do konce 2. řady nepřestala diváky šokovat. Kdo si získal nejvíc pozornosti? Matka v podání Amandy Collin. Androidka posedlá ochranou svých lidských dětí (pro kterou neváhá zabít vlastně kohokoli).

Matka je totiž i Nekromantka, největší zbraň lidského ničení, jakou lidstvo poznalo. Ničitelkou se stane jen tím, že si vymění oči – a může pak dělat opravdu podivuhodné kousky. Když má Matka své „superoči“, promění se v hotového agenta chaosu, který je schopen zničit křikem, který v mžiku promění lidské tělo na louži krvi.

Kdo je Nekromant ve skutečnosti?

Raised By Wolves 105 6/20/19 ph: Coco Van Opens RBW3_200619_Ep5-3659 Raised By Wolves SD19 Scenes: 524pt

Dánská herečka díky svému fenomenálnímu výkonu v roli Matka upoutala pozornost celého světa. Pravdou je, že předtím byla známá především v rodném Dánsku. Tam si vybudovala poměrně stabilní kariéru. Vše se pro herečku změnilo na irském filmovém festivalu Subtitles 2018, kde dostala svou životní příležitost. Během návštěvy festivalu ji oslovila produkční seriálu Vychováni vlky a požádala ji o konkurz.

„Bylo to pro mě štěstí, protože jsem neměla čas přemýšlet o tom, jak je to šílené. Prostě jsem se naučila svůj text a šla tam se bez nějakého velkého očekávání,“ zavzpomínala s odstupem času.

Přiznává, že teprve po konkurzu pochopila, o jak jedinečný projekt se jedná.

„Abych byla upřímná, když vám dají scénář k novému sci-fi seriálu Ridleyho Scotta a vy se den poté chystáte na casting, moc nepřemýšlíte o tom, o čem ten scénář je. Jen si ho přečtete a naučíte se své repliky,“ zavzpomínala Collin pro web Decider.com. „Teprve potom jsem začala o scénáři přemýšlet… V žádném případě mě ale nenapadlo, jaký je tahle role dar. Jsem neuvěřitelně šťastná, že zrovna já mohu hrát matku.“

Amanda Collin si chválí spolupráci s Ridley Scottem

A herečka si životní rozhodnutí nemůže vychválit i z jiného důvodu. Stejně jako pro mnoho herců je pro ni obrovským zážitkem spolupráce s legendárním režisérem Vetřelce. „Ridley je prostě ten nejlepší režisér, jakého si můžete přát. Postykne vám bezpečí a svobody, za poznáním s ním jdete hravou cestou. On má na všechno odpověď, ale zároveň vás nechává rozhodnout.“

A o rozhodnutích herečka něco ví. Před natáčením seriálu se totiž pyšnila dlouhými vlasy do půli zad. Jenže ty musely pryč. A tak se s nimi talentovaná Dánka – byť nerada – rozloučila. Amanda Collin toho asi nelituje. Ale při pohledu na to, jak jí to slušelo, člověka stejně napadne, jestli to nebyla škoda…

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -