- Reklama -

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

- Reklama -

Připravte se na rozloučení s rozsáhlým westernovým dramatem Yellowstone. Společnost Paramount Network už oficiálně oznámila, že seriál po 5. sérii definitivně končí. Ale nebojte se, protože se již pracuje na pokračování série, která by ducha seriálu udržela při životě. Toto odhalení následuje po smršti dramat v zákulisí, kdy se proslýchá, že mezi panují spory mezi tvůrcem seriálu Taylorem Sheridanem a hlavní hvězdou Kevinem Costnerem.

Poslední díly se zaměří na rodinnou válku Duttonových

Se závěrečnými šesti epizodami páté série Yellowstone je ještě potřeba uzavřít nespočet rozpletených dějových linek. V rodině Duttonových vypukla hotová válka, která proti sobě postavila sourozence Jamieho (Wes Bentley) a Beth (Kelly Reilly), zatímco patriarcha John Dutton (Costner) čelí zlověstné hrozbě sesazení z vůdčí funkce. Mezitím v Montaně řádí vyčerpávající nemoc, která ohrožuje dobytek Duttonových. Podle všeho bychom se tak měli připravit na hodně výbušný závěr seriálu.

Naštěstí už se ví, že se na uzavření celého příběhu nebude čekat dlouho. Paramount Network oznámil, že poslední epizody Yellowstonu se na obrazovkách objeví v listopadu. Přesné datum premiéry zatím není známo, ale pouhá informace o měsíci vydání přináší jak vzrušení, tak i nádech melancholie.

Teaser fanoušky zklamal absencí nových záběrů

K závěrečným dílům už je dokonce i teaser. Bystří fanoušci si ale rychle všimnou, že v něm chybí jakékoli čerstvé záběry, protože natáčení posledních šesti epizod ještě nezačalo. Cesta, která nás čeká, zůstává zahalena tajemstvím, a to i dokonce i pro samotné herce. Piper Perabo, která se k seriálu připojila v nedávné sezóně, se pro tvguide.com svěřila, že blaženě netuší, co její postavu čeká po osmé epizodě.

- Reklama -

Nejistý zatím zůstává rozsah role Kevina Costnera. V nedávné době se podle stránek etonline.com objevily zprávy, které naznačovaly, že už chce s natáčením seriálu přestat. Deadline.com pak uvádí, že natáčení závěrečných epizod by mělo začít v srpnu. Nám tak zatím nezbývá, než netrpělivě očekávat, jak celý seriál nakonec skončí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -