- Reklama -

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

- Reklama -

Připravte se na rozloučení s rozsáhlým westernovým dramatem Yellowstone. Společnost Paramount Network už oficiálně oznámila, že seriál po 5. sérii definitivně končí. Ale nebojte se, protože se již pracuje na pokračování série, která by ducha seriálu udržela při životě. Toto odhalení následuje po smršti dramat v zákulisí, kdy se proslýchá, že mezi panují spory mezi tvůrcem seriálu Taylorem Sheridanem a hlavní hvězdou Kevinem Costnerem.

Poslední díly se zaměří na rodinnou válku Duttonových

Se závěrečnými šesti epizodami páté série Yellowstone je ještě potřeba uzavřít nespočet rozpletených dějových linek. V rodině Duttonových vypukla hotová válka, která proti sobě postavila sourozence Jamieho (Wes Bentley) a Beth (Kelly Reilly), zatímco patriarcha John Dutton (Costner) čelí zlověstné hrozbě sesazení z vůdčí funkce. Mezitím v Montaně řádí vyčerpávající nemoc, která ohrožuje dobytek Duttonových. Podle všeho bychom se tak měli připravit na hodně výbušný závěr seriálu.

Naštěstí už se ví, že se na uzavření celého příběhu nebude čekat dlouho. Paramount Network oznámil, že poslední epizody Yellowstonu se na obrazovkách objeví v listopadu. Přesné datum premiéry zatím není známo, ale pouhá informace o měsíci vydání přináší jak vzrušení, tak i nádech melancholie.

Teaser fanoušky zklamal absencí nových záběrů

K závěrečným dílům už je dokonce i teaser. Bystří fanoušci si ale rychle všimnou, že v něm chybí jakékoli čerstvé záběry, protože natáčení posledních šesti epizod ještě nezačalo. Cesta, která nás čeká, zůstává zahalena tajemstvím, a to i dokonce i pro samotné herce. Piper Perabo, která se k seriálu připojila v nedávné sezóně, se pro tvguide.com svěřila, že blaženě netuší, co její postavu čeká po osmé epizodě.

Nejistý zatím zůstává rozsah role Kevina Costnera. V nedávné době se podle stránek etonline.com objevily zprávy, které naznačovaly, že už chce s natáčením seriálu přestat. Deadline.com pak uvádí, že natáčení závěrečných epizod by mělo začít v srpnu. Nám tak zatím nezbývá, než netrpělivě očekávat, jak celý seriál nakonec skončí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.

Zdeněk Piškula se představí v minisérii od streamovací služby Canal+

V Česku začala nabízet své služby nová streamovací služba Canal+, která hodlá lákat diváky i na seriály s českými hvězdami. V projektu Planeta Singl: Osm příběhů se představí v hlavní roli prvního dílu Zdeněk Piškula.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -