- Reklama -

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

- Reklama -

Připravte se na rozloučení s rozsáhlým westernovým dramatem Yellowstone. Společnost Paramount Network už oficiálně oznámila, že seriál po 5. sérii definitivně končí. Ale nebojte se, protože se již pracuje na pokračování série, která by ducha seriálu udržela při životě. Toto odhalení následuje po smršti dramat v zákulisí, kdy se proslýchá, že mezi panují spory mezi tvůrcem seriálu Taylorem Sheridanem a hlavní hvězdou Kevinem Costnerem.

Poslední díly se zaměří na rodinnou válku Duttonových

Se závěrečnými šesti epizodami páté série Yellowstone je ještě potřeba uzavřít nespočet rozpletených dějových linek. V rodině Duttonových vypukla hotová válka, která proti sobě postavila sourozence Jamieho (Wes Bentley) a Beth (Kelly Reilly), zatímco patriarcha John Dutton (Costner) čelí zlověstné hrozbě sesazení z vůdčí funkce. Mezitím v Montaně řádí vyčerpávající nemoc, která ohrožuje dobytek Duttonových. Podle všeho bychom se tak měli připravit na hodně výbušný závěr seriálu.

Naštěstí už se ví, že se na uzavření celého příběhu nebude čekat dlouho. Paramount Network oznámil, že poslední epizody Yellowstonu se na obrazovkách objeví v listopadu. Přesné datum premiéry zatím není známo, ale pouhá informace o měsíci vydání přináší jak vzrušení, tak i nádech melancholie.

Teaser fanoušky zklamal absencí nových záběrů

K závěrečným dílům už je dokonce i teaser. Bystří fanoušci si ale rychle všimnou, že v něm chybí jakékoli čerstvé záběry, protože natáčení posledních šesti epizod ještě nezačalo. Cesta, která nás čeká, zůstává zahalena tajemstvím, a to i dokonce i pro samotné herce. Piper Perabo, která se k seriálu připojila v nedávné sezóně, se pro tvguide.com svěřila, že blaženě netuší, co její postavu čeká po osmé epizodě.

- Reklama -

Nejistý zatím zůstává rozsah role Kevina Costnera. V nedávné době se podle stránek etonline.com objevily zprávy, které naznačovaly, že už chce s natáčením seriálu přestat. Deadline.com pak uvádí, že natáčení závěrečných epizod by mělo začít v srpnu. Nám tak zatím nezbývá, než netrpělivě očekávat, jak celý seriál nakonec skončí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -