- Reklama -

1923 2. série: Návrat synovce Spencera. Co prozradil jeho představitel?

Složitá časová osa Yellowstonu se v prequelu s Harrisonem Fordem a Helen Mirrenovou v hlavních rolích odehrává v roce 1923. Co přinese 2. série tohoto úspěšného seriálu?

- Reklama -

Příběh rodiny Duttonových ze světa seriálu Yellowstone působí jako velmi složitá skládačka. Zdá se to jako jednoduchý příběh o kovbojích a životě na ranči. Jenže tvůrce Taylor Sheridan k němu upletl síť prequelů, sequelů a spin-offů, ve kterých se diváci jen těžko orientují. Kolik je vlastně seriálů kolem Yellowstone? V první řadě tu máme omezený prequelový seriál 1883. Pak zatím ještě stále chystaný spinoff 6666. A nakonec aktuální prequel 1923 s Harrisonem Fordem a Helen Mirren. Ke všem kouskům příběhu a členům rančerské rodiny se přitom přistupuje stejně vážně jako k rodokmenu seriálu Hra o trůny.

O čem je seriál 1923?

V nejnovějším přírůstku celé ságy sleduje seriál 1923 Duttony v bouřlivém období hladomoru, hospodářské krize a lovu velké zvěře v Africe. Prequel je jakási předehra k hlavnímu dílu – seriálu Yellowstone s Kevinem Costnerem v hlavní roli. Seriál 1923 je ale zároveň jakýsi pseudonásledek událostí z dalšího prequelu nazvaného 1883, což je období, ve kterém se odehrává. Děj příběhu rodiny Duttonových je ale tak hustý a složitý, že i tvůrce Taylor Sheridan přiznal, že rozplést historii rodiny v Montaně může trvat v seriálu 1923 ještě dvě další série.

První řada seriálu přinesla Duttonovým jen problémy

(Upozornění: článek v dalším textu obsahuje spoilery 1. řady seriálu 1923)

Po strhujícím finále první řady seriálu 1923 se seriál rychle dočkal obnovení pro druhou řadu. V první řadě se Jacob Dutton v podání Harrisona Forda zotavoval z útoku pasáka ovcí Bannera Creightona. Cara Duttonová přitom prosila svého synovce Spencera, aby se vrátil domů a bránil rodinný ranč. Došlo však k tragédii. Při útoku byl zabit John Dutton starší a Spencerova nová manželka Alexandra je od něj odtržena po souboji se svým bývalým snoubencem.

- Reklama -

Mezitím se Duttonovi potýkají s finančními problémy. Bojují totiž proti Whitfieldovým silám a jejich banka jim odmítá pomoci v kruté zimě.

Dvě verze vracejícího se synovce

S výhledem na druhou sezónu tak Duttonovi zoufale potřebují Spencerův návrat. Zima rodinu nesmírně finančně zatěžuje, a navíc nemají dostatek mužů, aby mohli bojovat proti Whitfeldovým silám. Spencer naštěstí přijde. Jeho příběh je prý „v podstatě Homérova Odyssea a cesta hrdiny“ a očekává se, že jeho návrat bude hodně výbušný. „Muž, kterého potkáme v prvním díle druhé série, je mnohem jiný než ten, kterého uvidíme na konci této série,“ přiznal Spencerův představitel Brandon Sklenar webu Esquire.com. „Bude vzrušující proniknout do této nové verze Spencera,“ dodal.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -