- Reklama -

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.

- Reklama -

Netflix na Emily v Paříži sází, protože seriál obnovil po druhé řadě pro třetí i čtvrtou sérii současně. Co se o zatím připravované 4. sérii zatím ví? Jisté je, že Lily Collinsová nás i nadále bude okouzlovat svým ztvárněním Emily, módní a sociálními médii protřelé marketingové guru z Chicaga, která se svým jedinečným stylem a nakažlivou osobností dobývá Paříž.

Natáčení se kvůli stávce scénáristů opožďuje

Třetí série Emily v Paříži přinesla smršť romantických pletek, svateb, rozchodů a nečekaných překvapení. Není proto divu, že jsou všichni zvědaví, co nás čeká ve čtvrté sérii. Ačkoli Netflix zatím neoznámil oficiální datum vydání, informace webu Elle.com naznačují, že části 4. série se točily už během natáčení 3. série. Takže čekání by nemuselo být příliš dlouhé. Poslední detaily se však stále dolaďují, protože Lily Collinsová prozradila, že při natáčení finále 3. série museli být tvůrci opatrní. Ještě si nebyli jistí, odkud bude 4. série vycházet.

Stránky variety.com navíc upozorňují na zpoždění produkce, za které může probíhající stávka scénáristů. Natáčení, které mělo původně začít koncem léta nebo začátkem podzimu, se posunulo nejméně o dva měsíce.

Kdo se objeví ve 4. sérii Emily v Paříži?

Zatímco netrpělivě očekáváme návrat Emily v Paříži, dá se už rozhodně odhadovat, které tváře seriálu se vrátí v další řadě. Lily Collins si určitě zopakuje svou roli Emily, o tom asi nikdo ani nepochyboval. V další řadě se k ní také připojí Ashley Parková jako Mindy, Lucas Bravo jako Gabriel, Camille Razatová jako Camille, Philippine Leroy-Beaulieu jako Sylvie, Bruno Gouery jako Luc a William Abadie jako Antoine.

- Reklama -

Vzhledem k událostem 3. série u některých postav není jisté, že se vrátí, ale všichni tak nějak doufáme, že ještě uvidíme talentovaného Samuela Arnolda jako Juliena nebo charismatického Luciena Laviscounta jako Alfieho.

O čem bude Emily v Paříži 4. série?

A co čeká Emily v dalších dílech? Ve videoukázce sdílené během nedávno akce Tudum prozradila Lily Collins fanouškům pár detailů z nadcházející sezóny. Drama podle ní ještě zdaleka nekončí, protože Emilyin život nabere nečekaný spád. Děj se také na čas přesune mimo Francii, protože představitelka hlavní role fanouškům slíbila, že se můžeme těšit na římskou dovolenou a ultimátum, které všechny naprosto zaskočí. Emily totiž bude čelit zásadnímu rozhodnutí, jež povede k otázce, zda se touhy jejího srdce shodují s jejími skutečnými potřebami.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -