- Reklama -

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.

- Reklama -

Netflix na Emily v Paříži sází, protože seriál obnovil po druhé řadě pro třetí i čtvrtou sérii současně. Co se o zatím připravované 4. sérii zatím ví? Jisté je, že Lily Collinsová nás i nadále bude okouzlovat svým ztvárněním Emily, módní a sociálními médii protřelé marketingové guru z Chicaga, která se svým jedinečným stylem a nakažlivou osobností dobývá Paříž.

Natáčení se kvůli stávce scénáristů opožďuje

Třetí série Emily v Paříži přinesla smršť romantických pletek, svateb, rozchodů a nečekaných překvapení. Není proto divu, že jsou všichni zvědaví, co nás čeká ve čtvrté sérii. Ačkoli Netflix zatím neoznámil oficiální datum vydání, informace webu Elle.com naznačují, že části 4. série se točily už během natáčení 3. série. Takže čekání by nemuselo být příliš dlouhé. Poslední detaily se však stále dolaďují, protože Lily Collinsová prozradila, že při natáčení finále 3. série museli být tvůrci opatrní. Ještě si nebyli jistí, odkud bude 4. série vycházet.

Stránky variety.com navíc upozorňují na zpoždění produkce, za které může probíhající stávka scénáristů. Natáčení, které mělo původně začít koncem léta nebo začátkem podzimu, se posunulo nejméně o dva měsíce.

Kdo se objeví ve 4. sérii Emily v Paříži?

Zatímco netrpělivě očekáváme návrat Emily v Paříži, dá se už rozhodně odhadovat, které tváře seriálu se vrátí v další řadě. Lily Collins si určitě zopakuje svou roli Emily, o tom asi nikdo ani nepochyboval. V další řadě se k ní také připojí Ashley Parková jako Mindy, Lucas Bravo jako Gabriel, Camille Razatová jako Camille, Philippine Leroy-Beaulieu jako Sylvie, Bruno Gouery jako Luc a William Abadie jako Antoine.

- Reklama -

Vzhledem k událostem 3. série u některých postav není jisté, že se vrátí, ale všichni tak nějak doufáme, že ještě uvidíme talentovaného Samuela Arnolda jako Juliena nebo charismatického Luciena Laviscounta jako Alfieho.

O čem bude Emily v Paříži 4. série?

A co čeká Emily v dalších dílech? Ve videoukázce sdílené během nedávno akce Tudum prozradila Lily Collins fanouškům pár detailů z nadcházející sezóny. Drama podle ní ještě zdaleka nekončí, protože Emilyin život nabere nečekaný spád. Děj se také na čas přesune mimo Francii, protože představitelka hlavní role fanouškům slíbila, že se můžeme těšit na římskou dovolenou a ultimátum, které všechny naprosto zaskočí. Emily totiž bude čelit zásadnímu rozhodnutí, jež povede k otázce, zda se touhy jejího srdce shodují s jejími skutečnými potřebami.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -