- Reklama -

Emily v Paříži 3. série: Kdy bude premiéra? Co můžeme čekat?

Seriál Emily v Paříži nedávno potěšil fanoušky novými díly. Ty ale divákům nestačili, a tak je na místě otázka, kdy bude Emily v Paříži 3. série?

- Reklama -

Netflix nedávno uvedl očekávanou druhou sérii seriálu Emily v Paříži, která přinesla všechna očekávaná dramata, jako jsou milostné trojúhelníky a pochybné volby oblečení, a navíc několik překvapení. Vzhledem k tomu, že nové epizody splnily očekávání, nemůžeme si pomoci, ale zajímalo by nás, zda a kdy streamovací služba uvede pokračování. Kdy bude venku Emily v Paříži 3. série?

Vrátí se Emily v Paříži ve 3. sérii?

Netflix bohužel dosud ještě oficiálně neobnovil Emily v Paříži. Vzhledem k popularitě seriálu je to ale nejspíš jen otázka času. Nemluvě o tom, že tvůrce seriálu Darren Star již dříve hovořil o Emilyině budoucnosti a potvrdil, že se v dohledné době konec nechystá.

„Emily stojí před zásadním rozhodnutím. Na konci druhé série má důvody vybrat si několik dveří a naším úkolem je rozhodnout, které z těch dveří si vybere a proč,“ řekl pro TVLine. „O tom bude třetí sezóna. Když žijete v cizí zemi, jednou z otázek je, kde je vaše srdce? Je to místo, odkud jste přišli, nebo místo, kde se právě nacházíte? S tím se bude potýkat i Emily.“

Kdy vyjde Emily v Paříži 3. série?

Vzhledem k tomu, že 3. řada ještě nedostala zelenou, není potvrzené ani datum vydání, informují webové stránky the-sun.com. První sezóna však vyšla v roce 2020 a druhá sezóna o něco více než o rok později v roce 2021. Zdá se tedy, že Netflix je v produkci rychlý. Nedávno oznámil, že třetí série Emily in Paris bude mít premiéru 21. prosince.

Emily v Paříži 3. série: Jaké bude obsazení?

Zatím to vypadá, že pokud vyjde třetí série, vrátí se většina, ne-li všichni členové dosud známého hereckého obsazení. Podle všeho se tak můžeme těšit na Lily Collins jako Emily, Philippine Leroy-Beaulieu jako Sylvii nebo Ashley Park jako Mindy. Chybět by neměli ani Lucas Bravo jako Gabriel a Samuel Arnold jako Julien. Počítá se prý ale i s Brune Gouerym jako Lucem, Camille Razatovou pro roli Camille či Williama Abadie jako Antoina.

Podle Netflixu se k obsazení přidají také dvě nové tváře. Ve 3. sérii se jako hosté objeví Paul Forman a Melia Kreilingová. Kreilingová se objeví v epizodní roli řecké umělkyně Sofie Sideris a Forman si zahraje obchodního ředitele Nicolase De Leona.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -