- Reklama -

Emily v Paříži 3. série: Kdy bude premiéra? Co můžeme čekat?

Seriál Emily v Paříži nedávno potěšil fanoušky novými díly. Ty ale divákům nestačili, a tak je na místě otázka, kdy bude Emily v Paříži 3. série?

- Reklama -

Netflix nedávno uvedl očekávanou druhou sérii seriálu Emily v Paříži, která přinesla všechna očekávaná dramata, jako jsou milostné trojúhelníky a pochybné volby oblečení, a navíc několik překvapení. Vzhledem k tomu, že nové epizody splnily očekávání, nemůžeme si pomoci, ale zajímalo by nás, zda a kdy streamovací služba uvede pokračování. Kdy bude venku Emily v Paříži 3. série?

Vrátí se Emily v Paříži ve 3. sérii?

Netflix bohužel dosud ještě oficiálně neobnovil Emily v Paříži. Vzhledem k popularitě seriálu je to ale nejspíš jen otázka času. Nemluvě o tom, že tvůrce seriálu Darren Star již dříve hovořil o Emilyině budoucnosti a potvrdil, že se v dohledné době konec nechystá.

„Emily stojí před zásadním rozhodnutím. Na konci druhé série má důvody vybrat si několik dveří a naším úkolem je rozhodnout, které z těch dveří si vybere a proč,“ řekl pro TVLine. „O tom bude třetí sezóna. Když žijete v cizí zemi, jednou z otázek je, kde je vaše srdce? Je to místo, odkud jste přišli, nebo místo, kde se právě nacházíte? S tím se bude potýkat i Emily.“

Kdy vyjde Emily v Paříži 3. série?

Vzhledem k tomu, že 3. řada ještě nedostala zelenou, není potvrzené ani datum vydání, informují webové stránky the-sun.com. První sezóna však vyšla v roce 2020 a druhá sezóna o něco více než o rok později v roce 2021. Zdá se tedy, že Netflix je v produkci rychlý. Nedávno oznámil, že třetí série Emily in Paris bude mít premiéru 21. prosince.

- Reklama -

Emily v Paříži 3. série: Jaké bude obsazení?

Zatím to vypadá, že pokud vyjde třetí série, vrátí se většina, ne-li všichni členové dosud známého hereckého obsazení. Podle všeho se tak můžeme těšit na Lily Collins jako Emily, Philippine Leroy-Beaulieu jako Sylvii nebo Ashley Park jako Mindy. Chybět by neměli ani Lucas Bravo jako Gabriel a Samuel Arnold jako Julien. Počítá se prý ale i s Brune Gouerym jako Lucem, Camille Razatovou pro roli Camille či Williama Abadie jako Antoina.

Podle Netflixu se k obsazení přidají také dvě nové tváře. Ve 3. sérii se jako hosté objeví Paul Forman a Melia Kreilingová. Kreilingová se objeví v epizodní roli řecké umělkyně Sofie Sideris a Forman si zahraje obchodního ředitele Nicolase De Leona.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -