- Reklama -

Emily v Paříži 3. série: Kdy bude premiéra? Co můžeme čekat?

Seriál Emily v Paříži nedávno potěšil fanoušky novými díly. Ty ale divákům nestačili, a tak je na místě otázka, kdy bude Emily v Paříži 3. série?

- Reklama -

Netflix nedávno uvedl očekávanou druhou sérii seriálu Emily v Paříži, která přinesla všechna očekávaná dramata, jako jsou milostné trojúhelníky a pochybné volby oblečení, a navíc několik překvapení. Vzhledem k tomu, že nové epizody splnily očekávání, nemůžeme si pomoci, ale zajímalo by nás, zda a kdy streamovací služba uvede pokračování. Kdy bude venku Emily v Paříži 3. série?

Vrátí se Emily v Paříži ve 3. sérii?

Netflix bohužel dosud ještě oficiálně neobnovil Emily v Paříži. Vzhledem k popularitě seriálu je to ale nejspíš jen otázka času. Nemluvě o tom, že tvůrce seriálu Darren Star již dříve hovořil o Emilyině budoucnosti a potvrdil, že se v dohledné době konec nechystá.

„Emily stojí před zásadním rozhodnutím. Na konci druhé série má důvody vybrat si několik dveří a naším úkolem je rozhodnout, které z těch dveří si vybere a proč,“ řekl pro TVLine. „O tom bude třetí sezóna. Když žijete v cizí zemi, jednou z otázek je, kde je vaše srdce? Je to místo, odkud jste přišli, nebo místo, kde se právě nacházíte? S tím se bude potýkat i Emily.“

Kdy vyjde Emily v Paříži 3. série?

Vzhledem k tomu, že 3. řada ještě nedostala zelenou, není potvrzené ani datum vydání, informují webové stránky the-sun.com. První sezóna však vyšla v roce 2020 a druhá sezóna o něco více než o rok později v roce 2021. Zdá se tedy, že Netflix je v produkci rychlý. Nedávno oznámil, že třetí série Emily in Paris bude mít premiéru 21. prosince.

Emily v Paříži 3. série: Jaké bude obsazení?

Zatím to vypadá, že pokud vyjde třetí série, vrátí se většina, ne-li všichni členové dosud známého hereckého obsazení. Podle všeho se tak můžeme těšit na Lily Collins jako Emily, Philippine Leroy-Beaulieu jako Sylvii nebo Ashley Park jako Mindy. Chybět by neměli ani Lucas Bravo jako Gabriel a Samuel Arnold jako Julien. Počítá se prý ale i s Brune Gouerym jako Lucem, Camille Razatovou pro roli Camille či Williama Abadie jako Antoina.

Podle Netflixu se k obsazení přidají také dvě nové tváře. Ve 3. sérii se jako hosté objeví Paul Forman a Melia Kreilingová. Kreilingová se objeví v epizodní roli řecké umělkyně Sofie Sideris a Forman si zahraje obchodního ředitele Nicolase De Leona.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -