- Reklama -

Emily v Paříži 3. série: Kdy bude premiéra? Co můžeme čekat?

Seriál Emily v Paříži nedávno potěšil fanoušky novými díly. Ty ale divákům nestačili, a tak je na místě otázka, kdy bude Emily v Paříži 3. série?

- Reklama -

Netflix nedávno uvedl očekávanou druhou sérii seriálu Emily v Paříži, která přinesla všechna očekávaná dramata, jako jsou milostné trojúhelníky a pochybné volby oblečení, a navíc několik překvapení. Vzhledem k tomu, že nové epizody splnily očekávání, nemůžeme si pomoci, ale zajímalo by nás, zda a kdy streamovací služba uvede pokračování. Kdy bude venku Emily v Paříži 3. série?

Vrátí se Emily v Paříži ve 3. sérii?

Netflix bohužel dosud ještě oficiálně neobnovil Emily v Paříži. Vzhledem k popularitě seriálu je to ale nejspíš jen otázka času. Nemluvě o tom, že tvůrce seriálu Darren Star již dříve hovořil o Emilyině budoucnosti a potvrdil, že se v dohledné době konec nechystá.

„Emily stojí před zásadním rozhodnutím. Na konci druhé série má důvody vybrat si několik dveří a naším úkolem je rozhodnout, které z těch dveří si vybere a proč,“ řekl pro TVLine. „O tom bude třetí sezóna. Když žijete v cizí zemi, jednou z otázek je, kde je vaše srdce? Je to místo, odkud jste přišli, nebo místo, kde se právě nacházíte? S tím se bude potýkat i Emily.“

Kdy vyjde Emily v Paříži 3. série?

Vzhledem k tomu, že 3. řada ještě nedostala zelenou, není potvrzené ani datum vydání, informují webové stránky the-sun.com. První sezóna však vyšla v roce 2020 a druhá sezóna o něco více než o rok později v roce 2021. Zdá se tedy, že Netflix je v produkci rychlý. Nedávno oznámil, že třetí série Emily in Paris bude mít premiéru 21. prosince.

- Reklama -

Emily v Paříži 3. série: Jaké bude obsazení?

Zatím to vypadá, že pokud vyjde třetí série, vrátí se většina, ne-li všichni členové dosud známého hereckého obsazení. Podle všeho se tak můžeme těšit na Lily Collins jako Emily, Philippine Leroy-Beaulieu jako Sylvii nebo Ashley Park jako Mindy. Chybět by neměli ani Lucas Bravo jako Gabriel a Samuel Arnold jako Julien. Počítá se prý ale i s Brune Gouerym jako Lucem, Camille Razatovou pro roli Camille či Williama Abadie jako Antoina.

Podle Netflixu se k obsazení přidají také dvě nové tváře. Ve 3. sérii se jako hosté objeví Paul Forman a Melia Kreilingová. Kreilingová se objeví v epizodní roli řecké umělkyně Sofie Sideris a Forman si zahraje obchodního ředitele Nicolase De Leona.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -