- Reklama -

Emily v Paříži 4. řada: Kdy se pokračování objeví na Netflixu?

Seriál Emily v Paříži se dočká pokračování. Emily v Paříži 4. řada se totiž připravovala ještě před odvysíláním třetí série. Netflix pokračování potvrdil už v lednu 2022.

- Reklama -

Přestože třetí řada je na Netflixu teprve krátce, fanoušci se už nemohou dočkat, zda neuvěřitelně bouřlivé zážitky Emily Cooperové v Paříži budou pokračovat a přijde i Emily v Paříži 4. řada. Od třetí série dostali diváci přesně to, co chtěli: katastrofální románek, zmatky v kanceláři a pobuřující módní oblečení. V tuto chvíli je proto těžké si představit, že pařížské eskapády Emily Cooperové (Lily Collinsová) si počkají na pokračování minimálně další rok. Lily Collins, hvězda a producentka seriálu, v rozhovoru pro ew.com řekla, že by si všichni „přáli, aby byla hned čtvrtá série“. A rozhodně se nemýlila.

V odlehčeném komediálním seriálu, který píše a režíruje Darren Star, hraje hlavní roli Emily, marketingová manažerka, která se nečekaně přestěhuje z Chicaga do města světel, zatímco její šéfka je na mateřské dovolené. Během pobytu v Paříži postupuje ve své práci a zaplétá se do milostného trojúhelníku s britským studentem Alfiem a sousedem, gurmánským kuchařem Gabrielem.

(Upozornění: článek obsahuje spoilery 3. řady seriálu Emily v Paříži)

Finále třetí řady přineslo šokující změny

Třetí řadu ukončil velmi nečekaný zvrat, informuje digitalspy.com. Poté, co se Camille (Camille Razatová) před Alfiem (Lucien Laviscount) vyznala z neopětované lásky ke Gabrielovi (Lucas Bravo), se Emily Cooper (Lily Collins) ocitá nečekaně sama. Když pak Camille změní názor a rozhodne se Gabriela si nevzít, situace se ještě více zkomplikuje. Zatímco se vše odehrávalo, si totiž Emily a Gabriel konečně přiznali, že se milují. Jenže Camille nyní čeká jeho dítě… Jaké bude pokračování?

- Reklama -

To se nejspíš dozvíme už brzy. Ve svém příspěvku na Instagramu na začátku tohoto roku o tom své sledující informovala Lily Collinsová, která naznačila že by se 3. a 4. řada mohly točit rychle za sebou.

Emily 4. řada bude k dispozici příští Vánoce?

„Vzbudila jsem se brzy, abych vám sdělila VELMI vzrušující novinky,“ napsala k fotografii, na níž má na sobě pyžamo. „@emilyinparis se vrací ve 3. sérii… A počkejte si na to, 4. série!!!!!. Nedokážu říct, jestli by Emily tenhle outfit na oznámení milovala, nebo nenáviděla, ale v každém případě by křičela. Opravdu vás všechny miluju, moc děkuju za neuvěřitelnou podporu. Vážně se nemůžu dočkat dalších dílů. Merci Beaucoup!!…“

Datum vydání čtvrté série Emily v Paříži zatím Netflix oficiálně neoznámil. Pokud by však data vydání 2. a 3. série – 22. prosince 2021, respektive 21. prosince 2022 – byla nějakým ukazatelem, mohla by se Emily v Paříži 4. řada objevit na Netflixu někdy v prosinci 2023, těsně před Vánoci.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -