- Reklama -

Emily v Paříži 4. řada: Kdy se pokračování objeví na Netflixu?

Seriál Emily v Paříži se dočká pokračování. Emily v Paříži 4. řada se totiž připravovala ještě před odvysíláním třetí série. Netflix pokračování potvrdil už v lednu 2022.

- Reklama -

Přestože třetí řada je na Netflixu teprve krátce, fanoušci se už nemohou dočkat, zda neuvěřitelně bouřlivé zážitky Emily Cooperové v Paříži budou pokračovat a přijde i Emily v Paříži 4. řada. Od třetí série dostali diváci přesně to, co chtěli: katastrofální románek, zmatky v kanceláři a pobuřující módní oblečení. V tuto chvíli je proto těžké si představit, že pařížské eskapády Emily Cooperové (Lily Collinsová) si počkají na pokračování minimálně další rok. Lily Collins, hvězda a producentka seriálu, v rozhovoru pro ew.com řekla, že by si všichni „přáli, aby byla hned čtvrtá série“. A rozhodně se nemýlila.

V odlehčeném komediálním seriálu, který píše a režíruje Darren Star, hraje hlavní roli Emily, marketingová manažerka, která se nečekaně přestěhuje z Chicaga do města světel, zatímco její šéfka je na mateřské dovolené. Během pobytu v Paříži postupuje ve své práci a zaplétá se do milostného trojúhelníku s britským studentem Alfiem a sousedem, gurmánským kuchařem Gabrielem.

(Upozornění: článek obsahuje spoilery 3. řady seriálu Emily v Paříži)

Finále třetí řady přineslo šokující změny

Třetí řadu ukončil velmi nečekaný zvrat, informuje digitalspy.com. Poté, co se Camille (Camille Razatová) před Alfiem (Lucien Laviscount) vyznala z neopětované lásky ke Gabrielovi (Lucas Bravo), se Emily Cooper (Lily Collins) ocitá nečekaně sama. Když pak Camille změní názor a rozhodne se Gabriela si nevzít, situace se ještě více zkomplikuje. Zatímco se vše odehrávalo, si totiž Emily a Gabriel konečně přiznali, že se milují. Jenže Camille nyní čeká jeho dítě… Jaké bude pokračování?

- Reklama -

To se nejspíš dozvíme už brzy. Ve svém příspěvku na Instagramu na začátku tohoto roku o tom své sledující informovala Lily Collinsová, která naznačila že by se 3. a 4. řada mohly točit rychle za sebou.

Emily 4. řada bude k dispozici příští Vánoce?

„Vzbudila jsem se brzy, abych vám sdělila VELMI vzrušující novinky,“ napsala k fotografii, na níž má na sobě pyžamo. „@emilyinparis se vrací ve 3. sérii… A počkejte si na to, 4. série!!!!!. Nedokážu říct, jestli by Emily tenhle outfit na oznámení milovala, nebo nenáviděla, ale v každém případě by křičela. Opravdu vás všechny miluju, moc děkuju za neuvěřitelnou podporu. Vážně se nemůžu dočkat dalších dílů. Merci Beaucoup!!…“

Datum vydání čtvrté série Emily v Paříži zatím Netflix oficiálně neoznámil. Pokud by však data vydání 2. a 3. série – 22. prosince 2021, respektive 21. prosince 2022 – byla nějakým ukazatelem, mohla by se Emily v Paříži 4. řada objevit na Netflixu někdy v prosinci 2023, těsně před Vánoci.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -