- Reklama -

Emily v Paříži 4. řada: Kdy se pokračování objeví na Netflixu?

Seriál Emily v Paříži se dočká pokračování. Emily v Paříži 4. řada se totiž připravovala ještě před odvysíláním třetí série. Netflix pokračování potvrdil už v lednu 2022.

- Reklama -

Přestože třetí řada je na Netflixu teprve krátce, fanoušci se už nemohou dočkat, zda neuvěřitelně bouřlivé zážitky Emily Cooperové v Paříži budou pokračovat a přijde i Emily v Paříži 4. řada. Od třetí série dostali diváci přesně to, co chtěli: katastrofální románek, zmatky v kanceláři a pobuřující módní oblečení. V tuto chvíli je proto těžké si představit, že pařížské eskapády Emily Cooperové (Lily Collinsová) si počkají na pokračování minimálně další rok. Lily Collins, hvězda a producentka seriálu, v rozhovoru pro ew.com řekla, že by si všichni „přáli, aby byla hned čtvrtá série“. A rozhodně se nemýlila.

V odlehčeném komediálním seriálu, který píše a režíruje Darren Star, hraje hlavní roli Emily, marketingová manažerka, která se nečekaně přestěhuje z Chicaga do města světel, zatímco její šéfka je na mateřské dovolené. Během pobytu v Paříži postupuje ve své práci a zaplétá se do milostného trojúhelníku s britským studentem Alfiem a sousedem, gurmánským kuchařem Gabrielem.

(Upozornění: článek obsahuje spoilery 3. řady seriálu Emily v Paříži)

Finále třetí řady přineslo šokující změny

Třetí řadu ukončil velmi nečekaný zvrat, informuje digitalspy.com. Poté, co se Camille (Camille Razatová) před Alfiem (Lucien Laviscount) vyznala z neopětované lásky ke Gabrielovi (Lucas Bravo), se Emily Cooper (Lily Collins) ocitá nečekaně sama. Když pak Camille změní názor a rozhodne se Gabriela si nevzít, situace se ještě více zkomplikuje. Zatímco se vše odehrávalo, si totiž Emily a Gabriel konečně přiznali, že se milují. Jenže Camille nyní čeká jeho dítě… Jaké bude pokračování?

To se nejspíš dozvíme už brzy. Ve svém příspěvku na Instagramu na začátku tohoto roku o tom své sledující informovala Lily Collinsová, která naznačila že by se 3. a 4. řada mohly točit rychle za sebou.

Emily 4. řada bude k dispozici příští Vánoce?

„Vzbudila jsem se brzy, abych vám sdělila VELMI vzrušující novinky,“ napsala k fotografii, na níž má na sobě pyžamo. „@emilyinparis se vrací ve 3. sérii… A počkejte si na to, 4. série!!!!!. Nedokážu říct, jestli by Emily tenhle outfit na oznámení milovala, nebo nenáviděla, ale v každém případě by křičela. Opravdu vás všechny miluju, moc děkuju za neuvěřitelnou podporu. Vážně se nemůžu dočkat dalších dílů. Merci Beaucoup!!…“

Datum vydání čtvrté série Emily v Paříži zatím Netflix oficiálně neoznámil. Pokud by však data vydání 2. a 3. série – 22. prosince 2021, respektive 21. prosince 2022 – byla nějakým ukazatelem, mohla by se Emily v Paříži 4. řada objevit na Netflixu někdy v prosinci 2023, těsně před Vánoci.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -