- Reklama -

Gabriel Basso: V jakých filmech ještě hrála hvězda Nočního agenta?

Americký herec Gabriel Basso se ocitl v kurzu díky roli v seriálu Noční agent.

- Reklama -

Gabriel Basso si v poslední době užívá rostoucí popularitu díky své roli v seriálu Noční agent společnosti Netflix. Basso, který hraje postavu Petera Sutherlanda, je v seriálu agentem FBI na nízké úrovni, který se zaplete do složitého spiknutí. A Basso ho sehrál tak dobře, že nyní každého zajímá, kdo vlastně tenhle muž ve skutečnosti je.

Ve filmech a seriálech hraje už 16 let

Osmadvacetiletý americký herec, který se narodil jako Louis Gabriel Basso III. Poprvé se objevil před kamerou v roce 2007, kdy si zahrál menší roli ve filmu Bill. Do povědomí diváků se ale dostal až rolí Adama Jamisona v komediálním seriálu Ve znamení raka z roku 2010. Jak připomínají stránky sportskeeda.com, Basso se objevil i ve filmech Super 8, Králové léta, Barely Lethal, American wrestler: The Wizard nebo Americká elegie.

K seriálu Noční agent ho přitahovala vize jeho tvůrce Shawna Ryana. Ryanovo přání udržet seriál při zemi a v jakési obdobě drsného obrazu staré americké detektivní školy. Právě pro dnešní dobu neobvyklé pojetí připomínající detektivy z minulosti, co se nebojí pár ran rozdat, ale také nějakou tu ránu schytat, bylo tím, co Bassa zaujalo. „Nemám rád, když se násilí tak nějak romantizuje. A dělá se z něj něco jako… ‚Aha, já se tlemím, i když jsem dostal ránu‘,“ svěřil se herec pro people.com. „Takže jsem rád, že Shawnova vize tohoto seriálu byla opravdu drsná.“

Kaskadéra Gabriel Basso skoro nepotřebuje

Při vytváření postavy Petera Sutherlanda Basso s Ryanem úzce spolupracoval, aby Peter Sutherland byl co nejvíce osobitý a působil důvěryhodně. „Myslím, že to, aby Peter zůstal člověkem po celou dobu seriálu a nestal se superhrdinou, kterého nic nemůže ovlivnit a vyvést z míry, bylo pro Shawna i pro mě hodně důležité,“ svěřil se Gabriel Basso.

Ten navíc sám absolvoval mnoho akčních scén, včetně soubojů, kaskadér za něj obstarával pouze ty nesložitější kousky. A přestože se Basso objevil před kamerou již dříve, až svým výkonem v Nočním agentovi se dočkal zasloužené pozornosti.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -