- Reklama -

Gabriel Basso: V jakých filmech ještě hrála hvězda Nočního agenta?

Americký herec Gabriel Basso se ocitl v kurzu díky roli v seriálu Noční agent.

- Reklama -

Gabriel Basso si v poslední době užívá rostoucí popularitu díky své roli v seriálu Noční agent společnosti Netflix. Basso, který hraje postavu Petera Sutherlanda, je v seriálu agentem FBI na nízké úrovni, který se zaplete do složitého spiknutí. A Basso ho sehrál tak dobře, že nyní každého zajímá, kdo vlastně tenhle muž ve skutečnosti je.

Ve filmech a seriálech hraje už 16 let

Osmadvacetiletý americký herec, který se narodil jako Louis Gabriel Basso III. Poprvé se objevil před kamerou v roce 2007, kdy si zahrál menší roli ve filmu Bill. Do povědomí diváků se ale dostal až rolí Adama Jamisona v komediálním seriálu Ve znamení raka z roku 2010. Jak připomínají stránky sportskeeda.com, Basso se objevil i ve filmech Super 8, Králové léta, Barely Lethal, American wrestler: The Wizard nebo Americká elegie.

K seriálu Noční agent ho přitahovala vize jeho tvůrce Shawna Ryana. Ryanovo přání udržet seriál při zemi a v jakési obdobě drsného obrazu staré americké detektivní školy. Právě pro dnešní dobu neobvyklé pojetí připomínající detektivy z minulosti, co se nebojí pár ran rozdat, ale také nějakou tu ránu schytat, bylo tím, co Bassa zaujalo. „Nemám rád, když se násilí tak nějak romantizuje. A dělá se z něj něco jako… ‚Aha, já se tlemím, i když jsem dostal ránu‘,“ svěřil se herec pro people.com. „Takže jsem rád, že Shawnova vize tohoto seriálu byla opravdu drsná.“

Kaskadéra Gabriel Basso skoro nepotřebuje

Při vytváření postavy Petera Sutherlanda Basso s Ryanem úzce spolupracoval, aby Peter Sutherland byl co nejvíce osobitý a působil důvěryhodně. „Myslím, že to, aby Peter zůstal člověkem po celou dobu seriálu a nestal se superhrdinou, kterého nic nemůže ovlivnit a vyvést z míry, bylo pro Shawna i pro mě hodně důležité,“ svěřil se Gabriel Basso.

- Reklama -

Ten navíc sám absolvoval mnoho akčních scén, včetně soubojů, kaskadér za něj obstarával pouze ty nesložitější kousky. A přestože se Basso objevil před kamerou již dříve, až svým výkonem v Nočním agentovi se dočkal zasloužené pozornosti.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -