- Reklama -

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

- Reklama -

Desetidílný opus Noční agent popisuje hrdinské činy Petera Sutherlanda, kterého hraje Gabriel Basso. Peter je podřadný agent FBI. Lopotí se v suterénu Bílého domu a zvedá horkou linku pro americké špiony, která jako by nikdy nezazvonila. Vše se ale změní jedné noci, kdy telefon konečně zazvoní.

Na druhém konci linky se ozve hlas zpanikařené civilistky Rose Larkinové v podání Luciane Buchananové. Je to podnikatelka v oblasti technologií, která se ocitne v zoufalé situaci a volá o pomoc. Její tetu a jejího strýce zavraždil hrozivý cizinec! Protože i Rosein život visí na vlásku, Peter opustí pracovní stůl a vrhne se po hlavě do labyrintu spiknutí, které vede až do Oválné pracovny. Utká se s nejhrozivějšími ruskými agenty a celou silou FBI.

Noční agent je podle tvůrce smolař v akci

„Peter není nějaký nepřemožitelný superhrdinský stroj na zabíjení,“ prozradil tvůrce seriálu Shawn Ryan pro poslední vydání magazínu TV & Satellite Week. „Je to agent FBI s určitým výcvikem, ale není to žádný Jason Bourne. Uprostřed toho všeho je skutečným smolařem.“

Seriál je adaptací stejnojmenného bestselleru Matthewa Quirka. Kromě Sutherlanda se v něm objeví Hong Chau v roli Diane Farrové, šéfky personálu amerického prezidenta. A také Sarah Desjardinsová jako Maddie Redfieldová, dospívající dcera viceprezidenta, která se snaží vymanit ze stínu, který na ni vrhá její mocný otec.

- Reklama -

Něco pro fanoušky Jacka Ryan nebo Jacka Reacheara

Ryan na sebe už upozornil seriály jako je The Shield a S.W.A.T., takže se dá očekávat solidní propracovanost akčních scén. Nočního agenta tvůrce popisuje jako „Všechny prezidentovy muže s automobilovými honičkami“.

Od přečtení Quirkova románu je Ryan vášnivým obdivovatelem autorovy tvorby. A doufá, že diváci budou stejně nadšeni z jeho televizní adaptace. „Pokud jste fanoušky knih o Jacku Ryanovi, Jacku Reacherovi nebo politických intrik, pak je Noční agent seriálem přesně pro vás,“ tvrdí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -