- Reklama -

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

- Reklama -

Desetidílný opus Noční agent popisuje hrdinské činy Petera Sutherlanda, kterého hraje Gabriel Basso. Peter je podřadný agent FBI. Lopotí se v suterénu Bílého domu a zvedá horkou linku pro americké špiony, která jako by nikdy nezazvonila. Vše se ale změní jedné noci, kdy telefon konečně zazvoní.

Na druhém konci linky se ozve hlas zpanikařené civilistky Rose Larkinové v podání Luciane Buchananové. Je to podnikatelka v oblasti technologií, která se ocitne v zoufalé situaci a volá o pomoc. Její tetu a jejího strýce zavraždil hrozivý cizinec! Protože i Rosein život visí na vlásku, Peter opustí pracovní stůl a vrhne se po hlavě do labyrintu spiknutí, které vede až do Oválné pracovny. Utká se s nejhrozivějšími ruskými agenty a celou silou FBI.

Noční agent je podle tvůrce smolař v akci

„Peter není nějaký nepřemožitelný superhrdinský stroj na zabíjení,“ prozradil tvůrce seriálu Shawn Ryan pro poslední vydání magazínu TV & Satellite Week. „Je to agent FBI s určitým výcvikem, ale není to žádný Jason Bourne. Uprostřed toho všeho je skutečným smolařem.“

Seriál je adaptací stejnojmenného bestselleru Matthewa Quirka. Kromě Sutherlanda se v něm objeví Hong Chau v roli Diane Farrové, šéfky personálu amerického prezidenta. A také Sarah Desjardinsová jako Maddie Redfieldová, dospívající dcera viceprezidenta, která se snaží vymanit ze stínu, který na ni vrhá její mocný otec.

- Reklama -

Něco pro fanoušky Jacka Ryan nebo Jacka Reacheara

Ryan na sebe už upozornil seriály jako je The Shield a S.W.A.T., takže se dá očekávat solidní propracovanost akčních scén. Nočního agenta tvůrce popisuje jako „Všechny prezidentovy muže s automobilovými honičkami“.

Od přečtení Quirkova románu je Ryan vášnivým obdivovatelem autorovy tvorby. A doufá, že diváci budou stejně nadšeni z jeho televizní adaptace. „Pokud jste fanoušky knih o Jacku Ryanovi, Jacku Reacherovi nebo politických intrik, pak je Noční agent seriálem přesně pro vás,“ tvrdí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -