- Reklama -

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

- Reklama -

Desetidílný opus Noční agent popisuje hrdinské činy Petera Sutherlanda, kterého hraje Gabriel Basso. Peter je podřadný agent FBI. Lopotí se v suterénu Bílého domu a zvedá horkou linku pro americké špiony, která jako by nikdy nezazvonila. Vše se ale změní jedné noci, kdy telefon konečně zazvoní.

Na druhém konci linky se ozve hlas zpanikařené civilistky Rose Larkinové v podání Luciane Buchananové. Je to podnikatelka v oblasti technologií, která se ocitne v zoufalé situaci a volá o pomoc. Její tetu a jejího strýce zavraždil hrozivý cizinec! Protože i Rosein život visí na vlásku, Peter opustí pracovní stůl a vrhne se po hlavě do labyrintu spiknutí, které vede až do Oválné pracovny. Utká se s nejhrozivějšími ruskými agenty a celou silou FBI.

Noční agent je podle tvůrce smolař v akci

„Peter není nějaký nepřemožitelný superhrdinský stroj na zabíjení,“ prozradil tvůrce seriálu Shawn Ryan pro poslední vydání magazínu TV & Satellite Week. „Je to agent FBI s určitým výcvikem, ale není to žádný Jason Bourne. Uprostřed toho všeho je skutečným smolařem.“

Seriál je adaptací stejnojmenného bestselleru Matthewa Quirka. Kromě Sutherlanda se v něm objeví Hong Chau v roli Diane Farrové, šéfky personálu amerického prezidenta. A také Sarah Desjardinsová jako Maddie Redfieldová, dospívající dcera viceprezidenta, která se snaží vymanit ze stínu, který na ni vrhá její mocný otec.

- Reklama -

Něco pro fanoušky Jacka Ryan nebo Jacka Reacheara

Ryan na sebe už upozornil seriály jako je The Shield a S.W.A.T., takže se dá očekávat solidní propracovanost akčních scén. Nočního agenta tvůrce popisuje jako „Všechny prezidentovy muže s automobilovými honičkami“.

Od přečtení Quirkova románu je Ryan vášnivým obdivovatelem autorovy tvorby. A doufá, že diváci budou stejně nadšeni z jeho televizní adaptace. „Pokud jste fanoušky knih o Jacku Ryanovi, Jacku Reacherovi nebo politických intrik, pak je Noční agent seriálem přesně pro vás,“ tvrdí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -