- Reklama -

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

- Reklama -

Desetidílný opus Noční agent popisuje hrdinské činy Petera Sutherlanda, kterého hraje Gabriel Basso. Peter je podřadný agent FBI. Lopotí se v suterénu Bílého domu a zvedá horkou linku pro americké špiony, která jako by nikdy nezazvonila. Vše se ale změní jedné noci, kdy telefon konečně zazvoní.

Na druhém konci linky se ozve hlas zpanikařené civilistky Rose Larkinové v podání Luciane Buchananové. Je to podnikatelka v oblasti technologií, která se ocitne v zoufalé situaci a volá o pomoc. Její tetu a jejího strýce zavraždil hrozivý cizinec! Protože i Rosein život visí na vlásku, Peter opustí pracovní stůl a vrhne se po hlavě do labyrintu spiknutí, které vede až do Oválné pracovny. Utká se s nejhrozivějšími ruskými agenty a celou silou FBI.

Noční agent je podle tvůrce smolař v akci

„Peter není nějaký nepřemožitelný superhrdinský stroj na zabíjení,“ prozradil tvůrce seriálu Shawn Ryan pro poslední vydání magazínu TV & Satellite Week. „Je to agent FBI s určitým výcvikem, ale není to žádný Jason Bourne. Uprostřed toho všeho je skutečným smolařem.“

Seriál je adaptací stejnojmenného bestselleru Matthewa Quirka. Kromě Sutherlanda se v něm objeví Hong Chau v roli Diane Farrové, šéfky personálu amerického prezidenta. A také Sarah Desjardinsová jako Maddie Redfieldová, dospívající dcera viceprezidenta, která se snaží vymanit ze stínu, který na ni vrhá její mocný otec.

Něco pro fanoušky Jacka Ryan nebo Jacka Reacheara

Ryan na sebe už upozornil seriály jako je The Shield a S.W.A.T., takže se dá očekávat solidní propracovanost akčních scén. Nočního agenta tvůrce popisuje jako „Všechny prezidentovy muže s automobilovými honičkami“.

Od přečtení Quirkova románu je Ryan vášnivým obdivovatelem autorovy tvorby. A doufá, že diváci budou stejně nadšeni z jeho televizní adaptace. „Pokud jste fanoušky knih o Jacku Ryanovi, Jacku Reacherovi nebo politických intrik, pak je Noční agent seriálem přesně pro vás,“ tvrdí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -