- Reklama -

Seriál Noční agent se zařadil mezi 10 nejsledovanějších pořadů Netflixu všech dob

"Noční agent", napínavý seriál od Shawna Ryana, se v celkovém žebříčku Netflixu nejsledovanějších titulů v angličtině během pouhého třetího týdne vyšplhal na deváté místo. Odsunul minisérii "Neskutečná Anna" na desátou příčku a odsunul z první desítky seriál "Ginny & Georgia".

- Reklama -

Seriál Noční agent měl premiéru 22. března. Za těch pár týdnů už nasbíral celkem 515,57 milionu hodin zhlédnutí, přičemž jen ve třetím týdnu bylo zhlédnuto dalších 130,48 milionu hodin. To jej řadí mezi 1. sérii „Zaklínače“ a limitovaný seriál „Neskutečná Anna“. Seznamy Top 10 Netflixu se po 28 dnech dostupnosti už neaktualizují, takže „Noční agent“ má ještě devět dní na to, aby nasbíral ještě více zhlédnutí a v žebříčku se posunul.

Nejsledovanější zůstává stále Squid game

Netflix sleduje anglické a neanglické tituly odděleně, přičemž v současné době si drží první místo jako nejoblíbenější neanglický seriál „Squid game“ a nejoblíbenější pořad celkově s celkovým počtem 1,65 miliardy hodin zhlédnutí během premiéry na podzim 2021.

„Noční agent“ začal po své premiéře v žebříčcích sledovanosti nečekaně dobře a nadále nabírá na síle, přičemž jen za první čtyři dny se dostal do čela týdenního žebříčku anglických televizních pořadů se 168,71 miliony zhlédnutých hodin. Jedná se o třetí nejlepší premiérový týden pro zbrusu nový seriál Netflixu od června 2021, kdy streamer začal týdenní sledování. Lépe debutovaly pouze seriály „Wednesday“ a „Dahmer“, píše web variety.com.

Z novinek boduje také seriál Ve při

Seriál „Noční agent“, natočený podle románu Matthewa Quirka, sleduje agenta FBI Petera Sutherlanda (Gabriel Basso), telefonního operátora v Bílém domě, který se zaplete do vládního spiknutí. V seriálu hrají Hong Chau, Luciane Buchanan, Fola Evans-Akingbola, Sarah Desjardins, Eve Harlow, Phoenix Raei, Enrique Murciano a D. B. Woodside a výkonnými producenty jsou Ryan, Seth Gordon, Marney Hochman, Julia Gunn, Jamie Vanderbilt, William Sherak, Paul Neinstein, Nicole Tossou a David Beaubaire. Už je potvrzené, že se seriál dočká i druhé série.

- Reklama -

V dalších žebříčcích debutoval na třetím místě žebříčku seriál „Ve při“ s 34,08 miliony hodin zhlédnutí v období od 3. do 9. dubna. Ve filmech zůstal nejsledovanějším anglicky mluveným titulem film Adama Sandlera a Jennifer Aniston „Vražda v Paříži“ s necelými 60 miliony hodin zhlédnutí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -