- Reklama -

Seriál Noční agent se zařadil mezi 10 nejsledovanějších pořadů Netflixu všech dob

"Noční agent", napínavý seriál od Shawna Ryana, se v celkovém žebříčku Netflixu nejsledovanějších titulů v angličtině během pouhého třetího týdne vyšplhal na deváté místo. Odsunul minisérii "Neskutečná Anna" na desátou příčku a odsunul z první desítky seriál "Ginny & Georgia".

- Reklama -

Seriál Noční agent měl premiéru 22. března. Za těch pár týdnů už nasbíral celkem 515,57 milionu hodin zhlédnutí, přičemž jen ve třetím týdnu bylo zhlédnuto dalších 130,48 milionu hodin. To jej řadí mezi 1. sérii „Zaklínače“ a limitovaný seriál „Neskutečná Anna“. Seznamy Top 10 Netflixu se po 28 dnech dostupnosti už neaktualizují, takže „Noční agent“ má ještě devět dní na to, aby nasbíral ještě více zhlédnutí a v žebříčku se posunul.

Nejsledovanější zůstává stále Squid game

Netflix sleduje anglické a neanglické tituly odděleně, přičemž v současné době si drží první místo jako nejoblíbenější neanglický seriál „Squid game“ a nejoblíbenější pořad celkově s celkovým počtem 1,65 miliardy hodin zhlédnutí během premiéry na podzim 2021.

„Noční agent“ začal po své premiéře v žebříčcích sledovanosti nečekaně dobře a nadále nabírá na síle, přičemž jen za první čtyři dny se dostal do čela týdenního žebříčku anglických televizních pořadů se 168,71 miliony zhlédnutých hodin. Jedná se o třetí nejlepší premiérový týden pro zbrusu nový seriál Netflixu od června 2021, kdy streamer začal týdenní sledování. Lépe debutovaly pouze seriály „Wednesday“ a „Dahmer“, píše web variety.com.

Z novinek boduje také seriál Ve při

Seriál „Noční agent“, natočený podle románu Matthewa Quirka, sleduje agenta FBI Petera Sutherlanda (Gabriel Basso), telefonního operátora v Bílém domě, který se zaplete do vládního spiknutí. V seriálu hrají Hong Chau, Luciane Buchanan, Fola Evans-Akingbola, Sarah Desjardins, Eve Harlow, Phoenix Raei, Enrique Murciano a D. B. Woodside a výkonnými producenty jsou Ryan, Seth Gordon, Marney Hochman, Julia Gunn, Jamie Vanderbilt, William Sherak, Paul Neinstein, Nicole Tossou a David Beaubaire. Už je potvrzené, že se seriál dočká i druhé série.

- Reklama -

V dalších žebříčcích debutoval na třetím místě žebříčku seriál „Ve při“ s 34,08 miliony hodin zhlédnutí v období od 3. do 9. dubna. Ve filmech zůstal nejsledovanějším anglicky mluveným titulem film Adama Sandlera a Jennifer Aniston „Vražda v Paříži“ s necelými 60 miliony hodin zhlédnutí.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -