- Reklama -

Noční agent 2. série: Tvůrce slibuje nový samostatný příběh

Pokud jste už viděli seriál Noční agent, nejspíš jste si i vy všimli, že si nechal na konci otevřená vrátka pro případnou druhou sérii. Jak to s ní vypadá? Bude Noční agent 2. řada?

- Reklama -

Seriál Noční agent vytvořil Shawn Ryan podle stejnojmenného románu Matthewa Quirka. Od své premiéry na Netflixu 23. března 2023 se stal nepřehlédnutelným hitem. Seriál sleduje agenta FBI Petera Sutherlanda (hraje ho Gabriel Basso) a odbornici na kybernetickou bezpečnost Rose Larkinovou (Luciane Buchananová), jak odhalují smrtící spiknutí zahrnující „krtka“ v Bílém domě. Zatím ale není jasné, jestli budou jejich dobrodružství pokračovat a jestli přijde i Noční agent 2. série.

Nadějná slova tvůrce Shawna Ryana

První sezóna seriálu Noční agent nabídla divákům pouze 10 epizod. Po jejich shlédnutí se fanoušci už nyní ptají, zda se dočkají i druhé série. Zatím si na oficiální vyjádření ze strany Netflixu musíme počkat. Dosud totiž nedošlo k žádnému oficiálnímu stanovisku a společnost ani nic nesdělila k případným plánům druhé řady.

Pokud jde o tvůrce seriálu, ten by se očividně pokračování nebránil. Shawn Ryan už naznačil, že má pro možné pokračování schovaných v rukávu několik nápadů. „Určitě mám nějaké nápady. Ty si ale asi chci nechat pro sebe, dokud nepřijde čas,“ prohlásil Ryan v rozhovoru pro deadline.com. „Co vám ale řeknu, je, že původní návrh tohoto seriálu, který jsme prodali Netflixu, byl, že každá sezóna bude vyprávět svůj vlastní, většinou samostatně uzavřený příběh. Začátek, prostředek a konec. A případné další sezóny budou zahrnovat několik, ale ne většinu postav, které jsme viděli v předchozí sezóně.“

Kdo se objeví v 2. řadě seriálu Noční agent?

Pokud se druhé série Nočního agenta dočkáme, fanoušci se mohou těšit, že se vrátí většina z jejich oblíbených postav. Vedle Bassa a Buchanana by se pravděpodobně objevil v pokračování i Hong Chau, Christopher Shyer, Fola Evans-Akingbola a Sarah Desjardins.

- Reklama -

Pokud se seriál dočká obnovení, bude se pravděpodobně řídit podobným produkčním plánem jako první sezóna. Ta se natáčela v roce 2022 od února do července.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -