- Reklama -

Noční agent 2. série: Tvůrce slibuje nový samostatný příběh

Pokud jste už viděli seriál Noční agent, nejspíš jste si i vy všimli, že si nechal na konci otevřená vrátka pro případnou druhou sérii. Jak to s ní vypadá? Bude Noční agent 2. řada?

- Reklama -

Seriál Noční agent vytvořil Shawn Ryan podle stejnojmenného románu Matthewa Quirka. Od své premiéry na Netflixu 23. března 2023 se stal nepřehlédnutelným hitem. Seriál sleduje agenta FBI Petera Sutherlanda (hraje ho Gabriel Basso) a odbornici na kybernetickou bezpečnost Rose Larkinovou (Luciane Buchananová), jak odhalují smrtící spiknutí zahrnující „krtka“ v Bílém domě. Zatím ale není jasné, jestli budou jejich dobrodružství pokračovat a jestli přijde i Noční agent 2. série.

Nadějná slova tvůrce Shawna Ryana

První sezóna seriálu Noční agent nabídla divákům pouze 10 epizod. Po jejich shlédnutí se fanoušci už nyní ptají, zda se dočkají i druhé série. Zatím si na oficiální vyjádření ze strany Netflixu musíme počkat. Dosud totiž nedošlo k žádnému oficiálnímu stanovisku a společnost ani nic nesdělila k případným plánům druhé řady.

Pokud jde o tvůrce seriálu, ten by se očividně pokračování nebránil. Shawn Ryan už naznačil, že má pro možné pokračování schovaných v rukávu několik nápadů. „Určitě mám nějaké nápady. Ty si ale asi chci nechat pro sebe, dokud nepřijde čas,“ prohlásil Ryan v rozhovoru pro deadline.com. „Co vám ale řeknu, je, že původní návrh tohoto seriálu, který jsme prodali Netflixu, byl, že každá sezóna bude vyprávět svůj vlastní, většinou samostatně uzavřený příběh. Začátek, prostředek a konec. A případné další sezóny budou zahrnovat několik, ale ne většinu postav, které jsme viděli v předchozí sezóně.“

Kdo se objeví v 2. řadě seriálu Noční agent?

Pokud se druhé série Nočního agenta dočkáme, fanoušci se mohou těšit, že se vrátí většina z jejich oblíbených postav. Vedle Bassa a Buchanana by se pravděpodobně objevil v pokračování i Hong Chau, Christopher Shyer, Fola Evans-Akingbola a Sarah Desjardins.

- Reklama -

Pokud se seriál dočká obnovení, bude se pravděpodobně řídit podobným produkčním plánem jako první sezóna. Ta se natáčela v roce 2022 od února do července.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -