- Reklama -

Noční agent 2. série: Tvůrce slibuje nový samostatný příběh

Pokud jste už viděli seriál Noční agent, nejspíš jste si i vy všimli, že si nechal na konci otevřená vrátka pro případnou druhou sérii. Jak to s ní vypadá? Bude Noční agent 2. řada?

- Reklama -

Seriál Noční agent vytvořil Shawn Ryan podle stejnojmenného románu Matthewa Quirka. Od své premiéry na Netflixu 23. března 2023 se stal nepřehlédnutelným hitem. Seriál sleduje agenta FBI Petera Sutherlanda (hraje ho Gabriel Basso) a odbornici na kybernetickou bezpečnost Rose Larkinovou (Luciane Buchananová), jak odhalují smrtící spiknutí zahrnující „krtka“ v Bílém domě. Zatím ale není jasné, jestli budou jejich dobrodružství pokračovat a jestli přijde i Noční agent 2. série.

Nadějná slova tvůrce Shawna Ryana

První sezóna seriálu Noční agent nabídla divákům pouze 10 epizod. Po jejich shlédnutí se fanoušci už nyní ptají, zda se dočkají i druhé série. Zatím si na oficiální vyjádření ze strany Netflixu musíme počkat. Dosud totiž nedošlo k žádnému oficiálnímu stanovisku a společnost ani nic nesdělila k případným plánům druhé řady.

Pokud jde o tvůrce seriálu, ten by se očividně pokračování nebránil. Shawn Ryan už naznačil, že má pro možné pokračování schovaných v rukávu několik nápadů. „Určitě mám nějaké nápady. Ty si ale asi chci nechat pro sebe, dokud nepřijde čas,“ prohlásil Ryan v rozhovoru pro deadline.com. „Co vám ale řeknu, je, že původní návrh tohoto seriálu, který jsme prodali Netflixu, byl, že každá sezóna bude vyprávět svůj vlastní, většinou samostatně uzavřený příběh. Začátek, prostředek a konec. A případné další sezóny budou zahrnovat několik, ale ne většinu postav, které jsme viděli v předchozí sezóně.“

Kdo se objeví v 2. řadě seriálu Noční agent?

Pokud se druhé série Nočního agenta dočkáme, fanoušci se mohou těšit, že se vrátí většina z jejich oblíbených postav. Vedle Bassa a Buchanana by se pravděpodobně objevil v pokračování i Hong Chau, Christopher Shyer, Fola Evans-Akingbola a Sarah Desjardins.

Pokud se seriál dočká obnovení, bude se pravděpodobně řídit podobným produkčním plánem jako první sezóna. Ta se natáčela v roce 2022 od února do července.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -