- Reklama -

Love is blind 4. série dorazí na Netflix mnohem dřív, než všichni čekali

Oblíbená seznamovací show společnosti Netflix Love Is Blind se vrací se svou čtvrtou sérií dřív, než se očekávalo.

- Reklama -

Láska, jakkoli je vrtkavá, se na naše obrazovky vrací s nečekaným spěchem. Oblíbená seznamovací show společnosti Netflix Love Is Blind (Láska je slepá) totiž už 24. března představí čtvrtou sérii tohoto oblíbeného pořadu.

Jak už je u této reality show zvykem, vše se točí kolem skupiny nezadaných jedinců, kteří se navzájem dvoří, aniž by přitom spatřili svého potenciálního partnera. Teprve když soutěžící uvěří, že objevil spřízněnou duši, dojde na žádost o ruku a poprvé spatří svého (snad) celoživotního partnera.

Pak následuje seznamovací část – páry stráví nějaký čas, než se odhodlají k sňatku. Ačkoli, jak už to tak bývá, ne vždy dojde láska v tomhle pořadu až k tomuto bodu. Ale i v obyčejném životě ne všechny příběhy končí formulkou „žili spolu šťastně až do smrti“.

Kdy bude mít Love is Blind 4. řada premiéru?

Jak to tedy bude s připravovanou 4. řadou Love is Blind? První díl čtvrté série bude k dispozici 24. března na Netflixu. Zbývající epizody budou zveřejněné během následujících tří týdnů a nová řada skončí 14. dubna.

- Reklama -

Nejnovější pokračování se odehraje v Seattlu, rodišti Kurta Cobaina a kaváren Starbucks. Představí novou partu nezadaných, kteří hledají nadčasovou lásku.

Trailer slibuje dosud nepoznanou lásku

Netflix přitom už zveřejnil na YouTube upoutávku, v níž oznámil datum premiéry, ale kupodivu zatím drží pod pokličkou, kdo se v další řadě objeví. Teaser láká diváky na „zamilování jako nikdy předtím“. Zároveň dává možnost prozkoumat některé mužské soutěžící, přičemž jeden z nich se chlubí: „Nastavil jsem tuhle laťku šíleně vysoko.“ Další mimo kameru přiznává: „Jen doufám, že to splní to, v co doufáme.“

Netflix zveřejnil také plány na britskou verzi Love Is Blind, která by měla přijít v roce 2024.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -