- Reklama -

Love is blind 4. série dorazí na Netflix mnohem dřív, než všichni čekali

Oblíbená seznamovací show společnosti Netflix Love Is Blind se vrací se svou čtvrtou sérií dřív, než se očekávalo.

- Reklama -

Láska, jakkoli je vrtkavá, se na naše obrazovky vrací s nečekaným spěchem. Oblíbená seznamovací show společnosti Netflix Love Is Blind (Láska je slepá) totiž už 24. března představí čtvrtou sérii tohoto oblíbeného pořadu.

Jak už je u této reality show zvykem, vše se točí kolem skupiny nezadaných jedinců, kteří se navzájem dvoří, aniž by přitom spatřili svého potenciálního partnera. Teprve když soutěžící uvěří, že objevil spřízněnou duši, dojde na žádost o ruku a poprvé spatří svého (snad) celoživotního partnera.

Pak následuje seznamovací část – páry stráví nějaký čas, než se odhodlají k sňatku. Ačkoli, jak už to tak bývá, ne vždy dojde láska v tomhle pořadu až k tomuto bodu. Ale i v obyčejném životě ne všechny příběhy končí formulkou „žili spolu šťastně až do smrti“.

Kdy bude mít Love is Blind 4. řada premiéru?

Jak to tedy bude s připravovanou 4. řadou Love is Blind? První díl čtvrté série bude k dispozici 24. března na Netflixu. Zbývající epizody budou zveřejněné během následujících tří týdnů a nová řada skončí 14. dubna.

Nejnovější pokračování se odehraje v Seattlu, rodišti Kurta Cobaina a kaváren Starbucks. Představí novou partu nezadaných, kteří hledají nadčasovou lásku.

Trailer slibuje dosud nepoznanou lásku

Netflix přitom už zveřejnil na YouTube upoutávku, v níž oznámil datum premiéry, ale kupodivu zatím drží pod pokličkou, kdo se v další řadě objeví. Teaser láká diváky na „zamilování jako nikdy předtím“. Zároveň dává možnost prozkoumat některé mužské soutěžící, přičemž jeden z nich se chlubí: „Nastavil jsem tuhle laťku šíleně vysoko.“ Další mimo kameru přiznává: „Jen doufám, že to splní to, v co doufáme.“

Netflix zveřejnil také plány na britskou verzi Love Is Blind, která by měla přijít v roce 2024.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -