- Reklama -

Love is blind 4. série dorazí na Netflix mnohem dřív, než všichni čekali

Oblíbená seznamovací show společnosti Netflix Love Is Blind se vrací se svou čtvrtou sérií dřív, než se očekávalo.

- Reklama -

Láska, jakkoli je vrtkavá, se na naše obrazovky vrací s nečekaným spěchem. Oblíbená seznamovací show společnosti Netflix Love Is Blind (Láska je slepá) totiž už 24. března představí čtvrtou sérii tohoto oblíbeného pořadu.

Jak už je u této reality show zvykem, vše se točí kolem skupiny nezadaných jedinců, kteří se navzájem dvoří, aniž by přitom spatřili svého potenciálního partnera. Teprve když soutěžící uvěří, že objevil spřízněnou duši, dojde na žádost o ruku a poprvé spatří svého (snad) celoživotního partnera.

Pak následuje seznamovací část – páry stráví nějaký čas, než se odhodlají k sňatku. Ačkoli, jak už to tak bývá, ne vždy dojde láska v tomhle pořadu až k tomuto bodu. Ale i v obyčejném životě ne všechny příběhy končí formulkou „žili spolu šťastně až do smrti“.

Kdy bude mít Love is Blind 4. řada premiéru?

Jak to tedy bude s připravovanou 4. řadou Love is Blind? První díl čtvrté série bude k dispozici 24. března na Netflixu. Zbývající epizody budou zveřejněné během následujících tří týdnů a nová řada skončí 14. dubna.

- Reklama -

Nejnovější pokračování se odehraje v Seattlu, rodišti Kurta Cobaina a kaváren Starbucks. Představí novou partu nezadaných, kteří hledají nadčasovou lásku.

Trailer slibuje dosud nepoznanou lásku

Netflix přitom už zveřejnil na YouTube upoutávku, v níž oznámil datum premiéry, ale kupodivu zatím drží pod pokličkou, kdo se v další řadě objeví. Teaser láká diváky na „zamilování jako nikdy předtím“. Zároveň dává možnost prozkoumat některé mužské soutěžící, přičemž jeden z nich se chlubí: „Nastavil jsem tuhle laťku šíleně vysoko.“ Další mimo kameru přiznává: „Jen doufám, že to splní to, v co doufáme.“

Netflix zveřejnil také plány na britskou verzi Love Is Blind, která by měla přijít v roce 2024.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -