- Reklama -

Perfect Match po natáčení: Chloe Veitch odhalila novinky ve vztahu se Shaynem Jensenem

Chloe Veitch z Too Hot to Handle po finále seriálu Perfect Match řekla pravdu o svém vztahu s partnerem ze soutěže Shaynem Jensenem.

- Reklama -

Po finále Perfect Match, nejnovější seznamovací reality show Netflixu, se svět otřásl v základech. Soutěžící z různých reality show soutěžili o nalezení pravé lásky a fanoušky zaujala nepopiratelná chemie mezi Chloe Veitch a Shaynem Jensenem. Nyní, po konci soutěže, se Veitchová, která proslula v Too hot to handle, v sérii rozhovorů rozpovídala o stavu jejich vztahu po skončení pořadu.

Chloeina trnitá cesta k lásce

Veitchová a Jensen si v průběhu pořadu prošli řadou vzestupů a pádů a fanoušci se proto zajímali, zda jsou stále spolu. V exkluzivním rozhovoru pro server Cheatsheet.com Chloe prozradila, že nakonec bohužel v pořadu svůj dokonalý protějšek nenašla. „Neodešla jsem svobodná, odešla jsem zadaná, ale teď jsem single,“ přiznala.

V následném rozhovoru pro stránky today.com Veitch podrobněji popsala svůj vztah s Jensenem a vysvětlila, že se po skončení pořadu rozešli kvůli vzdálenosti i dalším důvodům. Chloe Veitch žije ve Velké Británii, zatímco Jensen sídlí téměř 4 000 kilometrů vzdáleném v Chicagu. „Bohužel už spolu nejsme,“ svěřila se Chloe. „Ke konci epizod v Perfect Match to bylo jako na horské dráze, nahoru a dolů.“ A jak se k tomu postavila?

Chloe Veitch přiznala, že bublina praskla

Veitchová si dělala velké naděje, když s Jensenem opouštěli show jako pár. V rozhovoru ale prozradila, že „bublina, kterou jsme kolem sebe měli, prostě splaskla“, jakmile se dvojice ocitla mimo vilu. Její aktivita na sociálních sítích jako by potvrzovala konec jejich vztahu – na TikToku se objevil příspěvek s plačící Chloe Veitch a popiskem „Když se modlíte k bohu za svůj dokonalý protějšek, ale je to ten na dálku“.

- Reklama -

Fanoušci se rychle domnívali, že má na mysli Jensena, a mnozí z nich nad touto zprávou vyjádřili svůj smutek. Navzdory složité společné cestě této dvojice se stále našlo dost fanoušků, kteří dvojici dávali naději. I Jensen v show prohlašoval, že po ukončení natáčení bude „ochoten udělat cokoli“. Jenže se zdá, že jejich lásce nebylo souzeno.

Přes to všechno zůstala Veitchová optimistická ohledně své budoucnosti. „Do ničeho se nehrnu. Jen si dávám na čas a sleduji, co mi budoucnost přinese,“ prozradila.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -