- Reklama -

Perfect Match po natáčení: Chloe Veitch odhalila novinky ve vztahu se Shaynem Jensenem

Chloe Veitch z Too Hot to Handle po finále seriálu Perfect Match řekla pravdu o svém vztahu s partnerem ze soutěže Shaynem Jensenem.

- Reklama -

Po finále Perfect Match, nejnovější seznamovací reality show Netflixu, se svět otřásl v základech. Soutěžící z různých reality show soutěžili o nalezení pravé lásky a fanoušky zaujala nepopiratelná chemie mezi Chloe Veitch a Shaynem Jensenem. Nyní, po konci soutěže, se Veitchová, která proslula v Too hot to handle, v sérii rozhovorů rozpovídala o stavu jejich vztahu po skončení pořadu.

Chloeina trnitá cesta k lásce

Veitchová a Jensen si v průběhu pořadu prošli řadou vzestupů a pádů a fanoušci se proto zajímali, zda jsou stále spolu. V exkluzivním rozhovoru pro server Cheatsheet.com Chloe prozradila, že nakonec bohužel v pořadu svůj dokonalý protějšek nenašla. „Neodešla jsem svobodná, odešla jsem zadaná, ale teď jsem single,“ přiznala.

V následném rozhovoru pro stránky today.com Veitch podrobněji popsala svůj vztah s Jensenem a vysvětlila, že se po skončení pořadu rozešli kvůli vzdálenosti i dalším důvodům. Chloe Veitch žije ve Velké Británii, zatímco Jensen sídlí téměř 4 000 kilometrů vzdáleném v Chicagu. „Bohužel už spolu nejsme,“ svěřila se Chloe. „Ke konci epizod v Perfect Match to bylo jako na horské dráze, nahoru a dolů.“ A jak se k tomu postavila?

Chloe Veitch přiznala, že bublina praskla

Veitchová si dělala velké naděje, když s Jensenem opouštěli show jako pár. V rozhovoru ale prozradila, že „bublina, kterou jsme kolem sebe měli, prostě splaskla“, jakmile se dvojice ocitla mimo vilu. Její aktivita na sociálních sítích jako by potvrzovala konec jejich vztahu – na TikToku se objevil příspěvek s plačící Chloe Veitch a popiskem „Když se modlíte k bohu za svůj dokonalý protějšek, ale je to ten na dálku“.

- Reklama -

Fanoušci se rychle domnívali, že má na mysli Jensena, a mnozí z nich nad touto zprávou vyjádřili svůj smutek. Navzdory složité společné cestě této dvojice se stále našlo dost fanoušků, kteří dvojici dávali naději. I Jensen v show prohlašoval, že po ukončení natáčení bude „ochoten udělat cokoli“. Jenže se zdá, že jejich lásce nebylo souzeno.

Přes to všechno zůstala Veitchová optimistická ohledně své budoucnosti. „Do ničeho se nehrnu. Jen si dávám na čas a sleduji, co mi budoucnost přinese,“ prozradila.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -