- Reklama -

Perfect Match po natáčení: Chloe Veitch odhalila novinky ve vztahu se Shaynem Jensenem

Chloe Veitch z Too Hot to Handle po finále seriálu Perfect Match řekla pravdu o svém vztahu s partnerem ze soutěže Shaynem Jensenem.

- Reklama -

Po finále Perfect Match, nejnovější seznamovací reality show Netflixu, se svět otřásl v základech. Soutěžící z různých reality show soutěžili o nalezení pravé lásky a fanoušky zaujala nepopiratelná chemie mezi Chloe Veitch a Shaynem Jensenem. Nyní, po konci soutěže, se Veitchová, která proslula v Too hot to handle, v sérii rozhovorů rozpovídala o stavu jejich vztahu po skončení pořadu.

Chloeina trnitá cesta k lásce

Veitchová a Jensen si v průběhu pořadu prošli řadou vzestupů a pádů a fanoušci se proto zajímali, zda jsou stále spolu. V exkluzivním rozhovoru pro server Cheatsheet.com Chloe prozradila, že nakonec bohužel v pořadu svůj dokonalý protějšek nenašla. „Neodešla jsem svobodná, odešla jsem zadaná, ale teď jsem single,“ přiznala.

V následném rozhovoru pro stránky today.com Veitch podrobněji popsala svůj vztah s Jensenem a vysvětlila, že se po skončení pořadu rozešli kvůli vzdálenosti i dalším důvodům. Chloe Veitch žije ve Velké Británii, zatímco Jensen sídlí téměř 4 000 kilometrů vzdáleném v Chicagu. „Bohužel už spolu nejsme,“ svěřila se Chloe. „Ke konci epizod v Perfect Match to bylo jako na horské dráze, nahoru a dolů.“ A jak se k tomu postavila?

Chloe Veitch přiznala, že bublina praskla

Veitchová si dělala velké naděje, když s Jensenem opouštěli show jako pár. V rozhovoru ale prozradila, že „bublina, kterou jsme kolem sebe měli, prostě splaskla“, jakmile se dvojice ocitla mimo vilu. Její aktivita na sociálních sítích jako by potvrzovala konec jejich vztahu – na TikToku se objevil příspěvek s plačící Chloe Veitch a popiskem „Když se modlíte k bohu za svůj dokonalý protějšek, ale je to ten na dálku“.

- Reklama -

Fanoušci se rychle domnívali, že má na mysli Jensena, a mnozí z nich nad touto zprávou vyjádřili svůj smutek. Navzdory složité společné cestě této dvojice se stále našlo dost fanoušků, kteří dvojici dávali naději. I Jensen v show prohlašoval, že po ukončení natáčení bude „ochoten udělat cokoli“. Jenže se zdá, že jejich lásce nebylo souzeno.

Přes to všechno zůstala Veitchová optimistická ohledně své budoucnosti. „Do ničeho se nehrnu. Jen si dávám na čas a sleduji, co mi budoucnost přinese,“ prozradila.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -