- Reklama -

Perfect Match po natáčení: Chloe Veitch odhalila novinky ve vztahu se Shaynem Jensenem

Chloe Veitch z Too Hot to Handle po finále seriálu Perfect Match řekla pravdu o svém vztahu s partnerem ze soutěže Shaynem Jensenem.

- Reklama -

Po finále Perfect Match, nejnovější seznamovací reality show Netflixu, se svět otřásl v základech. Soutěžící z různých reality show soutěžili o nalezení pravé lásky a fanoušky zaujala nepopiratelná chemie mezi Chloe Veitch a Shaynem Jensenem. Nyní, po konci soutěže, se Veitchová, která proslula v Too hot to handle, v sérii rozhovorů rozpovídala o stavu jejich vztahu po skončení pořadu.

Chloeina trnitá cesta k lásce

Veitchová a Jensen si v průběhu pořadu prošli řadou vzestupů a pádů a fanoušci se proto zajímali, zda jsou stále spolu. V exkluzivním rozhovoru pro server Cheatsheet.com Chloe prozradila, že nakonec bohužel v pořadu svůj dokonalý protějšek nenašla. „Neodešla jsem svobodná, odešla jsem zadaná, ale teď jsem single,“ přiznala.

V následném rozhovoru pro stránky today.com Veitch podrobněji popsala svůj vztah s Jensenem a vysvětlila, že se po skončení pořadu rozešli kvůli vzdálenosti i dalším důvodům. Chloe Veitch žije ve Velké Británii, zatímco Jensen sídlí téměř 4 000 kilometrů vzdáleném v Chicagu. „Bohužel už spolu nejsme,“ svěřila se Chloe. „Ke konci epizod v Perfect Match to bylo jako na horské dráze, nahoru a dolů.“ A jak se k tomu postavila?

Chloe Veitch přiznala, že bublina praskla

Veitchová si dělala velké naděje, když s Jensenem opouštěli show jako pár. V rozhovoru ale prozradila, že „bublina, kterou jsme kolem sebe měli, prostě splaskla“, jakmile se dvojice ocitla mimo vilu. Její aktivita na sociálních sítích jako by potvrzovala konec jejich vztahu – na TikToku se objevil příspěvek s plačící Chloe Veitch a popiskem „Když se modlíte k bohu za svůj dokonalý protějšek, ale je to ten na dálku“.

Fanoušci se rychle domnívali, že má na mysli Jensena, a mnozí z nich nad touto zprávou vyjádřili svůj smutek. Navzdory složité společné cestě této dvojice se stále našlo dost fanoušků, kteří dvojici dávali naději. I Jensen v show prohlašoval, že po ukončení natáčení bude „ochoten udělat cokoli“. Jenže se zdá, že jejich lásce nebylo souzeno.

Přes to všechno zůstala Veitchová optimistická ohledně své budoucnosti. „Do ničeho se nehrnu. Jen si dávám na čas a sleduji, co mi budoucnost přinese,“ prozradila.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -