- Reklama -

Netflix novinky únor 2022: Dorazí Rozčarování 4, další Vikingové, Čára 2 nebo Space Force 2

Jestli se vám v posledních měsících zdálo, že nemáte na co koukat, tak Netflix novinky únor 2022 to rozhodně změní. Streamovací gigant si na druhý měsíc roku nachystal nečekaně velkou nálož novinek, které by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti.

- Reklama -

Netflix si na únor připravil opravdu velkou plejádu premiér, které byste na každý pád měli zkusit.

Od romantické reality show, přes seriálová pokračování, po filmové novinky, nic z toho v seznamu Netflix novinky únor 2022 nechybí.


Co se týče originálních seriálů Netflix, je tu spousta nových seriálů, do kterých se můžete pustit. Tento měsíc na naše obrazovky dorazí seriál Vikingové: Valhalla a nebo drama Neskutečná Anna, které je inspirováno příběhem ruské špionky Anny Chapmanové, jíž se přezdívalo agentka 90-60-90. Ta byla v roce 2010 deportována z USA za špionáž. Po návratu do Ruska se stala vyhledávanou modelkou a tehdejší premiér Dmitrij Medvěděv jí udělil státní vyznamenání.

To ovšem není zdaleka všechno. V únoru se na Netflix vrátí také pokračování seriálu Rozčarování (Disenchantment), tentokrát už se svou 4. řadou. Dočkáme se taky jednoho dalšího pokračování – s druhým dílem se vrací úspěšná teenagerovská komedie Čára.

Když už je řeč o filmových novinkách, tak na své si díky nové verzi filmu Texaský masakr motorovou pilou přijdou v únoru i fanoušci hororu. A pokud náhodou hledáte nějaké to sci-fi, neměl by vaší pozornosti uniknout snímek BigBuck. Novinka od režiséra Amélie z Montmartru vypráví příběh z fiktivního světa, kde roboti slouží lidem a všechno za ně dělají. Jenže pak se roboti vzbouří a z většiny lidí se stanou vězni ve vlastních bytech.

Jenže ani to ještě není všechno! Co všechno byste měli vidět, sledujte i s ukázkami níže v našem seznamu Netflix novinky únor 2022.

9. únor

Rozčarování/Disenchantment

Disenchantment (L to R) Eric André as Luci, Abbi Jacobson as Bean and Nat Faxon as Elfo in Disenchantment. Cr. COURTESY OF NETFLIX © 2022

Příběhy princezny Bean a jejích parťáků Lucíka a Elma se vrací. Příběh by měl navázat přesně tam, kde skončila další série. A navíc: už teď je jasné, že nepůjde o poslední řadu.

10. února

Wrath of man

Akční film s Jasonem Stathamem v hlavní roli? To většinou stojí za to. A co teprve, když za kamerou sedí slavný Guy Ritchie. Tahle únorová novinka by rozhodně neměla uniknout vaší pozornosti.

11. únor

BigBug

Pokud jste viděli film Amélie z Montmartru, asi není třeba seznamovat vás se jménem Jean-Pierre Jeunet. Tentokrát se tenhle francouzský filmař vrhl na pole sci-fi, ale už z traileru je patrné, že se přitom nevzdal své obvyklé vypravěčské poetiky.

Love is Blind

S další řadou se vrací reality Love is Blind (Láska je slepá). Jak už název napovídá, v této reality show se dohromady dávají páry, které se v začátku svého vztahu nejdřív nemohou vidět.

Neskutečná Anna

Příběh špionky Anny Chapmanové zaujal celý svět už v roce 2010. Povede se to samé i seriálu, který sleduje její příběh?

Čára 2

Teenagerovská komedie v první díle sledovala spletitou cestu vytáhlé puberťačky Jodi za láskou. I v dalším díle bude bojovat se svou výškou, tentokrát ale jako muzikálová hvězda.

17. únor

Mo Gilligan – There’s Mo to life

Britský komik Mo Gilligan na sebe upozornil už před dvěma lety speciálem Momentum. Tentokrát se vrací s další show There’s Mo to life, ve které bude vtipkovat o svém dospívání a mezilidských vztazích.

18. únor

Texaský masakr motorovou pilou

Jméno tohohle hororu asi není třeba představovat. Tohle pokračování navazuje přímo na první díl z roku … a všechny ostatní ignoruje. Pro fanoušky série povinnost!

Jednotky vesmírného nasazení (Space Force)

Seriál Force Space patřil k těm prvním, které Netflix uváděl s českým dabingem. V Americe se dočkal těžké kritiky, protože zesměšňuje to pro Američany nejcennější – armádu. I přes vlažné přijetí kritiky se naštěstí dočkal druhé řady, a tak se můžeme těšit na další velitelské kousky

25. únor

Vikingové: Valhalla

Sequel seriálu Vikingové se bude dějově odehrávat 100 let po skončení původní série. Budeme sledovat legendární dobrodružství slavných Vikingů Leifa Erikssona, Freydise Eriksdottera, Haralda Hardrada.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -