- Reklama -

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

- Reklama -

V březnu pro nás Netflix připravil celou řadu novinek, se kterými tento měsíc můžeme zahánět nudu. Mezi ty nejočekávanější patří netrpělivě očekávaná 2. část 4. série You, druhá řada napínavého fantasy dramatu Světlo a stíny a čerstvá várka epizod oblíbené reality show Love is Blind. Nesmíme však zapomenout ani na další zajímavé novinky, které si pro nás Netflix tento měsíc připravil. Například soutěž o přežití Outlast, či stand-up vystoupení Mae Martina.

You, 4. série, 2. část

Druhá část 4. série You bude uvedena 9. března. Tedy pouhý měsíc po první části, což Netflixu zajistí, že se bude moci těšit z celých dvou měsíců příjmů z předplatného od zarytých fanoušků seriálu. V první polovině sezóny se náš hlavní hrdina Joe Goldberg (v podání talentovaného Penna Badgleyho) zapletl do záhadné vraždy, kterou řeší mladá londýnská smetánka. V osobě vraha se mu postaví impozantní protivník a v druhé polovině sezóny, která teprve přijde, mohou diváci očekávat ještě zamotanější a zajímavější děj.

Luther: Pád z nebes

Desátého března se zneuznaný detektiv John Luther, kterého hraje talentovaný Idris Elba, vrátí ve filmovém pokračování britského krimi seriálu Luther s názvem Luther: Pád z nebes. Luthera, který právě uprchl z vězení, pronásleduje děsivý sériový vrah (hraje ho Andy Serkis). Ten je odhodlán dokončit započatou práci jakýmikoliv prostředky a díky tomu, že se k obsazení připojí Cynthia Erivo a Dermot Crowley, který se vrací jako Martin Schenk, bude akce jistě obzvlášť divácky zajímavá.

Outlast 1. řada

V 1. sérii Outlast, která bude mít premiéru 10. března, si Netflix vyzkouší populární survivalovou reality soutěž Alone, která se původně vysílala na kanálu History Channel. Je tu však zvrat – osamělí vlci nyní musí spolupracovat jako tým. Drsní soutěžící o přežití jsou vysazeni do drsné aljašské divočiny a rozděleni do čtyřčlenných týmů, kde jsou jejich ega a individualismus dotlačeny až k bodu zlomu. V průběhu sezóny mohou diváci očekávat skutečně dramatické okamžiky, protože někteří soutěžící v sobě navzájem probudí to nejhorší.

Světlo a stíny – 2. série

Druhá série Světla a stínů se vrátí 16. března, téměř dva roky poté, co se poprvé objevila na našich obrazovkách. Fantasy seriál sleduje Alinu (hraje ji Jessie Mei Li) a Mala (Archie Renaux) na epické výpravě za dvěma mýtickými tvory, kteří posílí Alininy schopnosti a pomohou porazit Kirigan (Ben Barnes) a jeho armádu. Mezitím jsou Vrány vtaženy do nebezpečné loupeže, která je jistě přivede zpět do Alininy cesty.

Mae Martin: SAP

Konečně 28. března debutuje na Netflixu hodinový komediální speciál SAP talentovaného komika, spisovatele a herce Mae Martina. Pořad se natáčel ve Vancouveru a podle oficiálního popisu Netflixu pokryje širokou škálu témat, od setkání s losy až po „genderové spektrum v Krásce a zvířeti“. Půjde jistě o vtipnou a zábavnou hodinu komedie.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -