- Reklama -

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

- Reklama -

V březnu pro nás Netflix připravil celou řadu novinek, se kterými tento měsíc můžeme zahánět nudu. Mezi ty nejočekávanější patří netrpělivě očekávaná 2. část 4. série You, druhá řada napínavého fantasy dramatu Světlo a stíny a čerstvá várka epizod oblíbené reality show Love is Blind. Nesmíme však zapomenout ani na další zajímavé novinky, které si pro nás Netflix tento měsíc připravil. Například soutěž o přežití Outlast, či stand-up vystoupení Mae Martina.

You, 4. série, 2. část

Druhá část 4. série You bude uvedena 9. března. Tedy pouhý měsíc po první části, což Netflixu zajistí, že se bude moci těšit z celých dvou měsíců příjmů z předplatného od zarytých fanoušků seriálu. V první polovině sezóny se náš hlavní hrdina Joe Goldberg (v podání talentovaného Penna Badgleyho) zapletl do záhadné vraždy, kterou řeší mladá londýnská smetánka. V osobě vraha se mu postaví impozantní protivník a v druhé polovině sezóny, která teprve přijde, mohou diváci očekávat ještě zamotanější a zajímavější děj.

Luther: Pád z nebes

Desátého března se zneuznaný detektiv John Luther, kterého hraje talentovaný Idris Elba, vrátí ve filmovém pokračování britského krimi seriálu Luther s názvem Luther: Pád z nebes. Luthera, který právě uprchl z vězení, pronásleduje děsivý sériový vrah (hraje ho Andy Serkis). Ten je odhodlán dokončit započatou práci jakýmikoliv prostředky a díky tomu, že se k obsazení připojí Cynthia Erivo a Dermot Crowley, který se vrací jako Martin Schenk, bude akce jistě obzvlášť divácky zajímavá.

Outlast 1. řada

V 1. sérii Outlast, která bude mít premiéru 10. března, si Netflix vyzkouší populární survivalovou reality soutěž Alone, která se původně vysílala na kanálu History Channel. Je tu však zvrat – osamělí vlci nyní musí spolupracovat jako tým. Drsní soutěžící o přežití jsou vysazeni do drsné aljašské divočiny a rozděleni do čtyřčlenných týmů, kde jsou jejich ega a individualismus dotlačeny až k bodu zlomu. V průběhu sezóny mohou diváci očekávat skutečně dramatické okamžiky, protože někteří soutěžící v sobě navzájem probudí to nejhorší.

- Reklama -

Světlo a stíny – 2. série

Druhá série Světla a stínů se vrátí 16. března, téměř dva roky poté, co se poprvé objevila na našich obrazovkách. Fantasy seriál sleduje Alinu (hraje ji Jessie Mei Li) a Mala (Archie Renaux) na epické výpravě za dvěma mýtickými tvory, kteří posílí Alininy schopnosti a pomohou porazit Kirigan (Ben Barnes) a jeho armádu. Mezitím jsou Vrány vtaženy do nebezpečné loupeže, která je jistě přivede zpět do Alininy cesty.

Mae Martin: SAP

Konečně 28. března debutuje na Netflixu hodinový komediální speciál SAP talentovaného komika, spisovatele a herce Mae Martina. Pořad se natáčel ve Vancouveru a podle oficiálního popisu Netflixu pokryje širokou škálu témat, od setkání s losy až po „genderové spektrum v Krásce a zvířeti“. Půjde jistě o vtipnou a zábavnou hodinu komedie.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -