- Reklama -

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

- Reklama -

V březnu pro nás Netflix připravil celou řadu novinek, se kterými tento měsíc můžeme zahánět nudu. Mezi ty nejočekávanější patří netrpělivě očekávaná 2. část 4. série You, druhá řada napínavého fantasy dramatu Světlo a stíny a čerstvá várka epizod oblíbené reality show Love is Blind. Nesmíme však zapomenout ani na další zajímavé novinky, které si pro nás Netflix tento měsíc připravil. Například soutěž o přežití Outlast, či stand-up vystoupení Mae Martina.

You, 4. série, 2. část

Druhá část 4. série You bude uvedena 9. března. Tedy pouhý měsíc po první části, což Netflixu zajistí, že se bude moci těšit z celých dvou měsíců příjmů z předplatného od zarytých fanoušků seriálu. V první polovině sezóny se náš hlavní hrdina Joe Goldberg (v podání talentovaného Penna Badgleyho) zapletl do záhadné vraždy, kterou řeší mladá londýnská smetánka. V osobě vraha se mu postaví impozantní protivník a v druhé polovině sezóny, která teprve přijde, mohou diváci očekávat ještě zamotanější a zajímavější děj.

Luther: Pád z nebes

Desátého března se zneuznaný detektiv John Luther, kterého hraje talentovaný Idris Elba, vrátí ve filmovém pokračování britského krimi seriálu Luther s názvem Luther: Pád z nebes. Luthera, který právě uprchl z vězení, pronásleduje děsivý sériový vrah (hraje ho Andy Serkis). Ten je odhodlán dokončit započatou práci jakýmikoliv prostředky a díky tomu, že se k obsazení připojí Cynthia Erivo a Dermot Crowley, který se vrací jako Martin Schenk, bude akce jistě obzvlášť divácky zajímavá.

Outlast 1. řada

V 1. sérii Outlast, která bude mít premiéru 10. března, si Netflix vyzkouší populární survivalovou reality soutěž Alone, která se původně vysílala na kanálu History Channel. Je tu však zvrat – osamělí vlci nyní musí spolupracovat jako tým. Drsní soutěžící o přežití jsou vysazeni do drsné aljašské divočiny a rozděleni do čtyřčlenných týmů, kde jsou jejich ega a individualismus dotlačeny až k bodu zlomu. V průběhu sezóny mohou diváci očekávat skutečně dramatické okamžiky, protože někteří soutěžící v sobě navzájem probudí to nejhorší.

- Reklama -

Světlo a stíny – 2. série

Druhá série Světla a stínů se vrátí 16. března, téměř dva roky poté, co se poprvé objevila na našich obrazovkách. Fantasy seriál sleduje Alinu (hraje ji Jessie Mei Li) a Mala (Archie Renaux) na epické výpravě za dvěma mýtickými tvory, kteří posílí Alininy schopnosti a pomohou porazit Kirigan (Ben Barnes) a jeho armádu. Mezitím jsou Vrány vtaženy do nebezpečné loupeže, která je jistě přivede zpět do Alininy cesty.

Mae Martin: SAP

Konečně 28. března debutuje na Netflixu hodinový komediální speciál SAP talentovaného komika, spisovatele a herce Mae Martina. Pořad se natáčel ve Vancouveru a podle oficiálního popisu Netflixu pokryje širokou škálu témat, od setkání s losy až po „genderové spektrum v Krásce a zvířeti“. Půjde jistě o vtipnou a zábavnou hodinu komedie.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -