- Reklama -

Novinky na Netflixu v červenci: Přijde čtvrtý Policajt z Beverly Hills i nová nálož karate v seriálu Cobra Kai

Léto se blíží a s ním přichází i pořádná nálož novinek na Netflixu. Červenec 2024 přinese šest skvělých novinek, které si rozhodně nesmíte nechat ujít. Připravte se na pořádnou jízdu!

- Reklama -

Netflix se v červenci 2024 vytasí s řadou exkluzivních premiér, které zaručeně přilákají pozornost diváků po celém světě. Od návratu legendárních postav až po nové a inovativní příběhy, tento měsíc slibuje být jedním z nejlepších pro všechny milovníky filmů a seriálů. Připravte se na strhující akci, smích i napětí.

Léto na Netflixu začne pořádně žhavě, a tady jsou ty nejzajímavější novinky, které nás čekají:

Beverly Hills Cop: Axel F – 3. července

Eddie Murphy se vrací ve své ikonické roli detektiva Axela Foleyho. Po čtyřiceti letech od prvního filmu nás čeká další dávka humoru a napětí. Axel opět rozvíří vody, řeší zločiny a způsobuje chaos. Tento film je ideální na začátek léta a určitě pobaví každého fanouška akčních komedií.

Vikings: Valhalla – 11. července

Třetí sezóna tohoto epického seriálu je konečně tady. Uplynulo sedm let a hlavní hrdinové čelí novým výzvám. Harald touží stát se králem Norska, zatímco Leif hledá Zlatou zemi a Freydis se snaží najít klid pro svůj lid. Vikings: Valhalla slibuje napínavé dějové linie a velkolepé bitvy.

- Reklama -

Exploding Kittens – 12. července

Země už není to, co bývala, a Bůh (Tom Ellis) je poslán na Zemi, aby se znovu spojil s lidstvem. Problém je, že je uvězněn v těle tlusté domácí kočky. Připojuje se k dysfunkční rodině a snaží se řešit jejich problémy, ale většinu času tráví honěním laserového ukazovátka. Tato komedie slibuje nečekané zvraty a spoustu smíchu.

Five Star Chef – 14. července

Sedm profesionálních kuchařů soutěží o možnost představit svůj koncept fine-dining v historické Palm Court restauraci v luxusním londýnském Langham Hotelu. Tento kulinářský seriál nabídne nejen napětí a soutěžní atmosféru, ale i nádherné pokrmy, ze kterých divákům potečou sliny po tvářích.

Cobra Kai: Season 6 Part 1 – 18. července

Legendární Cobra Kai se vrací! Po eliminaci Cobra Kai z údolí musí naši senseiové a studenti rozhodnout, zda a jak se zúčastní světového šampionátu karate, Sekai Taikai. Nová řada slibuje další dávku akčních scén a dramatických momentů, které fanoušci tak milují.

Find Me Falling – 19. července

Harry Connick Jr. ztvárňuje rockovou hvězdu, která po neúspěšném comebacku uniká na středomořský ostrov. Jeho klid naruší nečekaní návštěvníci, včetně staré lásky, kterou dlouhé roky neviděl… Tento romantický film nabídne krásné scenérie a dojemný příběh o lásce a nových začátcích.

Zdroj: Tiskové materiály společnosti Netflix

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -