- Reklama -

Sebevražedný oddíl 2 má první trailer: Uniklé záběry ukazují, která postava ničí Supermana

Film Sebevražedný oddíl 2 bude mít premiéru v kinech i na HBO Max 6. srpna.

- Reklama -

Společnost Warner Bros. zveřejnila nový trailer k filmu Sebevražedný oddíl 2. Díky prvním záběrům připravovaného filmu se můžeme podrobněji seznámit s divoce bláznivou, krvavou adaptací slavného komiksu z dílny Jamese Gunna.

Nejnovější upoutávka s neurvalou bandou antihrdinů a padouchů vlastně jen připomíná, že se nezadržitelně blíží datum premiéry filmu 6. srpna. K té dojde jak v kinech, tak na HBO Max. Kromě toho společnost Warner Bros. zveřejnila několik nových fotek. Ty ukazují členy Sebevražedného oddílu 2, včetně všech oblíbenců: jako například King Sharka.

Trailer zveřejnila Margot Robbie

Nový trailer k Sebevražednému oddílu ve skutečnosti ještě před oficiálním vydáním vypustili jako reklamu na YouTube herci Jai Courtney a Margot Robbie. Dozvíme se z něj několik zajímavých informací. Tak například nyní víme, že Bloodsport (Idris Elba) se k Sebevražednému oddílu přidá z vězení, kde si odpykává trest za postřelení Supermana (Henry Cavill) kryptonitovou kulkou. To ostatně stačí k tomu, aby se Muž z oceli dostal na jednotku intenzivní péče…

Z traileru je také zřejmé, že existují nejméně dva samostatné oddíly. Harley Quinn je součást prvního týmu, který se na své poslední misi dostane do svízelné situace a musí být zachráněn týmem novým. Skutečný cíl? Likvidace čehosi, co je známé jako „Projekt Starfish“ – což se samozřejmě ukáže být doslova hvězdice ve Starru.

- Reklama -

Poslední informace je, že Sebevražedný oddíl bude mít stopáž 2 hodiny a 12 minut.

V Sebevražedném oddílu 2 se objeví John Cena jako Peacemaker, Joel Kinnaman jako Rick Flag, Viola Davis jako Amanda Waller, Peter Capaldi jako Thinker. Pak také David Dastmalchian jako Polka-Dot Man, Daniela Melchior jako Ratcatcher, Michael Rooker jako Savant. A v neposlední řadě Alice Braga jako Sol Soria, Pete Davidson jako Richard „Dick“ Hertz/Blackguard, Nathan Fillion jako T.D.K., Sean Gunn jako Weasel, Flula Borg jako Javelin a Mayling Ng jako Mongal.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Westworld 4. řada: Proměna Dolores a nečekané návraty

Po konci 3. série Westworldu se zdálo více než nepravděpodobné, že by se v seriálu ještě někdy objevil Dolores, hlavní robotí hrdinka. Jenže přesně to se dá čekat. Dolores totiž bude i v další řadě oblíbeného sci-fi.

The Boys 4. série: Amazon potvrdil pokračování. Explodující genitálie přinesly úspěch

Rekordní sledovanost nových dílů 3. řady seriálu The Boys donutila producenty rovnou schválit další pokračování.

Rowan Atkinson se vrací v nové roli: Čeká ho nelítostný souboj se včelou!

Komediální legenda Rowan Atkinson uvede na Netflixu svůj nový seriál.

Ve jménu našeho pána 3. série: Danny McBride prozradil, o čem budou další epizody

Stanice HBO potvrdila pokračování oblíbeného seriálu ještě před uvedením jeho druhé řady. Ve jménu našeho pána 3. série se bude hlouběji zabývat tím, jak Gemstoneovi přišli ke svému bohatství, prozradil tvůrce Danny McBride, který je zároveň jednou z hvězd seriálu.

Matrix má skrytý význam: Neo a jeho důležitá změna jména!

Geniální sci-fi, která upozorňuje na skryté hrozby nastupujícího přetechnizovaného světa? Ale kdepak! Série Matrix je ve skutečnosti o tom, jaké to je být trans, potvrdila režisérka Lilly Wachowski.

Je seriál Stranger Things podle skutečnosti? Tvůrci se inspirovali reálným příběhem

Koho by napadlo, že by seriál Stranger Things mohl vycházet ze skutečnosti? Jenže to tak vážně je. Bratři Dufferové totiž na obrazovky přenesli notně upravený příběh z laboratoří Camp Hero.
Reklama

Oblíbené články

- Reklama -