- Reklama -

Sebevražedný oddíl 2 má první trailer: Uniklé záběry ukazují, která postava ničí Supermana

Film Sebevražedný oddíl 2 bude mít premiéru v kinech i na HBO Max 6. srpna.

- Reklama -

Společnost Warner Bros. zveřejnila nový trailer k filmu Sebevražedný oddíl 2. Díky prvním záběrům připravovaného filmu se můžeme podrobněji seznámit s divoce bláznivou, krvavou adaptací slavného komiksu z dílny Jamese Gunna.

Nejnovější upoutávka s neurvalou bandou antihrdinů a padouchů vlastně jen připomíná, že se nezadržitelně blíží datum premiéry filmu 6. srpna. K té dojde jak v kinech, tak na HBO Max. Kromě toho společnost Warner Bros. zveřejnila několik nových fotek. Ty ukazují členy Sebevražedného oddílu 2, včetně všech oblíbenců: jako například King Sharka.

Trailer zveřejnila Margot Robbie

Nový trailer k Sebevražednému oddílu ve skutečnosti ještě před oficiálním vydáním vypustili jako reklamu na YouTube herci Jai Courtney a Margot Robbie. Dozvíme se z něj několik zajímavých informací. Tak například nyní víme, že Bloodsport (Idris Elba) se k Sebevražednému oddílu přidá z vězení, kde si odpykává trest za postřelení Supermana (Henry Cavill) kryptonitovou kulkou. To ostatně stačí k tomu, aby se Muž z oceli dostal na jednotku intenzivní péče…

Z traileru je také zřejmé, že existují nejméně dva samostatné oddíly. Harley Quinn je součást prvního týmu, který se na své poslední misi dostane do svízelné situace a musí být zachráněn týmem novým. Skutečný cíl? Likvidace čehosi, co je známé jako „Projekt Starfish“ – což se samozřejmě ukáže být doslova hvězdice ve Starru.

Poslední informace je, že Sebevražedný oddíl bude mít stopáž 2 hodiny a 12 minut.

V Sebevražedném oddílu 2 se objeví John Cena jako Peacemaker, Joel Kinnaman jako Rick Flag, Viola Davis jako Amanda Waller, Peter Capaldi jako Thinker. Pak také David Dastmalchian jako Polka-Dot Man, Daniela Melchior jako Ratcatcher, Michael Rooker jako Savant. A v neposlední řadě Alice Braga jako Sol Soria, Pete Davidson jako Richard „Dick“ Hertz/Blackguard, Nathan Fillion jako T.D.K., Sean Gunn jako Weasel, Flula Borg jako Javelin a Mayling Ng jako Mongal.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jenna Ortega září jako Wednesday Addamsová: Při natáčení strašila svou předchůdkyni

Jenna Ortega hraje hlavní roli v seriálu Wednesday, ve kterém Netflix a režisér Tim Burton po 30 letech oživili legendární Addamsovu rodinu.

Andor 2. řada: Premiéra nových dílů přijde až v roce 2024

Očekávaná 2. řada seriálu Andor se právě začala natáčet. Vyjít na Disney+ by mohla už za dva roky, záležet ale bude především na penězích.

Záhada seriálu 1899: Proč v něm tvůrci používají tolik různých jazyků?

Nový seriál Netflixu nazvaný prostě 1899 pojednává o skupině lidí, kteří nastoupí na loď ve snaze uniknout své problematické minulosti, ale nakonec se ocitnou v hotové noční můře.

Quentin Tarantino chystá televizní seriál a vysvětlil, proč jeho další film bude poslední

Quentin Tarantino promluvil o svém rozhodnutí skončit s režírováním filmů. Tvůrce slavných "Pulp Fiction" také prozradil, že ještě před svým posledním filmem chce v roce 2023 natočit svůj první televizní seriál.

„Tampongate“ v seriálu Koruna peskují jen ti, co epizodu neviděli, tvrdí Dominic West

Slavná „Tampongate“ se v seriálu Koruna probírá poměrně detailně. Podle představitele prince Charlese, Dominica Westa, ale mohou seriálovou sekvenci, která zachycuje intimní hovor mezi Charlesem a Camillou zachycuje, kritizovat jen lidé, co ji ještě neviděli.

Black Panther 2 už vydělal přes půl miliardy dolarů

Odhaduje se, že Black Panther: Wakanda nechť žije do neděle vydělal 546,3 milionu dolarů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -