- Reklama -

Sebevražedný oddíl 2 má první trailer: Uniklé záběry ukazují, která postava ničí Supermana

Film Sebevražedný oddíl 2 bude mít premiéru v kinech i na HBO Max 6. srpna.

- Reklama -

Společnost Warner Bros. zveřejnila nový trailer k filmu Sebevražedný oddíl 2. Díky prvním záběrům připravovaného filmu se můžeme podrobněji seznámit s divoce bláznivou, krvavou adaptací slavného komiksu z dílny Jamese Gunna.

Nejnovější upoutávka s neurvalou bandou antihrdinů a padouchů vlastně jen připomíná, že se nezadržitelně blíží datum premiéry filmu 6. srpna. K té dojde jak v kinech, tak na HBO Max. Kromě toho společnost Warner Bros. zveřejnila několik nových fotek. Ty ukazují členy Sebevražedného oddílu 2, včetně všech oblíbenců: jako například King Sharka.

Trailer zveřejnila Margot Robbie

Nový trailer k Sebevražednému oddílu ve skutečnosti ještě před oficiálním vydáním vypustili jako reklamu na YouTube herci Jai Courtney a Margot Robbie. Dozvíme se z něj několik zajímavých informací. Tak například nyní víme, že Bloodsport (Idris Elba) se k Sebevražednému oddílu přidá z vězení, kde si odpykává trest za postřelení Supermana (Henry Cavill) kryptonitovou kulkou. To ostatně stačí k tomu, aby se Muž z oceli dostal na jednotku intenzivní péče…

Z traileru je také zřejmé, že existují nejméně dva samostatné oddíly. Harley Quinn je součást prvního týmu, který se na své poslední misi dostane do svízelné situace a musí být zachráněn týmem novým. Skutečný cíl? Likvidace čehosi, co je známé jako „Projekt Starfish“ – což se samozřejmě ukáže být doslova hvězdice ve Starru.

- Reklama -

Poslední informace je, že Sebevražedný oddíl bude mít stopáž 2 hodiny a 12 minut.

V Sebevražedném oddílu 2 se objeví John Cena jako Peacemaker, Joel Kinnaman jako Rick Flag, Viola Davis jako Amanda Waller, Peter Capaldi jako Thinker. Pak také David Dastmalchian jako Polka-Dot Man, Daniela Melchior jako Ratcatcher, Michael Rooker jako Savant. A v neposlední řadě Alice Braga jako Sol Soria, Pete Davidson jako Richard „Dick“ Hertz/Blackguard, Nathan Fillion jako T.D.K., Sean Gunn jako Weasel, Flula Borg jako Javelin a Mayling Ng jako Mongal.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -