- Reklama -

Sebevražedný oddíl 2 má první trailer: Uniklé záběry ukazují, která postava ničí Supermana

Film Sebevražedný oddíl 2 bude mít premiéru v kinech i na HBO Max 6. srpna.

- Reklama -

Společnost Warner Bros. zveřejnila nový trailer k filmu Sebevražedný oddíl 2. Díky prvním záběrům připravovaného filmu se můžeme podrobněji seznámit s divoce bláznivou, krvavou adaptací slavného komiksu z dílny Jamese Gunna.

Nejnovější upoutávka s neurvalou bandou antihrdinů a padouchů vlastně jen připomíná, že se nezadržitelně blíží datum premiéry filmu 6. srpna. K té dojde jak v kinech, tak na HBO Max. Kromě toho společnost Warner Bros. zveřejnila několik nových fotek. Ty ukazují členy Sebevražedného oddílu 2, včetně všech oblíbenců: jako například King Sharka.

Trailer zveřejnila Margot Robbie

Nový trailer k Sebevražednému oddílu ve skutečnosti ještě před oficiálním vydáním vypustili jako reklamu na YouTube herci Jai Courtney a Margot Robbie. Dozvíme se z něj několik zajímavých informací. Tak například nyní víme, že Bloodsport (Idris Elba) se k Sebevražednému oddílu přidá z vězení, kde si odpykává trest za postřelení Supermana (Henry Cavill) kryptonitovou kulkou. To ostatně stačí k tomu, aby se Muž z oceli dostal na jednotku intenzivní péče…

Z traileru je také zřejmé, že existují nejméně dva samostatné oddíly. Harley Quinn je součást prvního týmu, který se na své poslední misi dostane do svízelné situace a musí být zachráněn týmem novým. Skutečný cíl? Likvidace čehosi, co je známé jako „Projekt Starfish“ – což se samozřejmě ukáže být doslova hvězdice ve Starru.

- Reklama -

Poslední informace je, že Sebevražedný oddíl bude mít stopáž 2 hodiny a 12 minut.

V Sebevražedném oddílu 2 se objeví John Cena jako Peacemaker, Joel Kinnaman jako Rick Flag, Viola Davis jako Amanda Waller, Peter Capaldi jako Thinker. Pak také David Dastmalchian jako Polka-Dot Man, Daniela Melchior jako Ratcatcher, Michael Rooker jako Savant. A v neposlední řadě Alice Braga jako Sol Soria, Pete Davidson jako Richard „Dick“ Hertz/Blackguard, Nathan Fillion jako T.D.K., Sean Gunn jako Weasel, Flula Borg jako Javelin a Mayling Ng jako Mongal.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -