- Reklama -

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

- Reklama -

Při natáčení historického dramatu Babylon, jehož scénář napsal a režii si vzal na starosti Damien Chazelle, došlo k momentu, který v původním scénáři vůbec nebyl v plánu. Margot Robbie (hraje Nellie LaRoy) a Brad Pitt (hraje Jacka Conrada) se dostali do okamžiku, ve kterém se jejich postavy spojili v neplánovaném polibku.

„Věděli jste, že to bylo improvizované? Nebylo to v scénáři. Ale říkala jsem si, ‚Kdy jindy budu mít šanci políbit Brada Pitta? Jdu do toho.‘ Bylo to úžasné,“ svěřila se podle stránek eonline.com Margot Robbie, rodačka z Austrálie, když popisovala svůj neplánovaný polibek s Bradem Pittem během natáčení filmu.

Pittův vtipný komentář k polibku

Robbie také dodala, že si myslela, že by to její postava udělala. „Řekla jsem: ‚Damienne, myslím, že Nellie (LaRoy) by jen přistoupila a políbila Jacka (Conrada)‘,“ popisovala se smíchem. „A Damien řekl: ‚Tak počkej, počkej, chceš jenom políbit Brada Pitta!‘ A já na to: ‚No jo, žalujte mě.'“

Tuhle verzi ale zpochybňuje Brad Pitt, který se svým vyjádřením tak trochu postavil na ochranu herečky Margot Robbie, která podle vlastních stála za nápadem dát mu neplánovaný polibek během natáčení Babylonu. Během rozhovoru s Entertainment Tonight jeden novinář Bradovi Pittovi řekl: „Neměla vás políbit, a přesto vás políbila.“ Pitt odpověděl: „Ne, tak to nebylo. Vždy je prostor pro výklad postavy.“

- Reklama -

Kdy jindy bych měl šanci, ptá se herec

Brad Pitt pak hájil Robbie, která tvrdila, že svým polibkem překvapila svého kolegu během natáčení. Pitt říká, že o tom věděl dopředu. Dokonce tvrdí, že zmíněný polibek ve skutečnosti navrhl. Podle informací ze stránek outlookindia.com Brad Pitt během rozhovoru s The Project uvedl: „Ne, to nebylo ve scénáři. Já jsem požádal, jestli bychom to tam mohli dopsat.“

Zmínil také, že postava Margot Robbie v tomto filmu líbá spoustu lidí. „Takže kdy jindy bych to měl udělat, kdy jindy bych měl takovou příležitost? A tak jsme to udělali. A mohu dodat, že Nellie (postava Margot) líbá v tomto filmu 15 lidí.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -