- Reklama -

Únorové novinky na HBO Max: Měsíc komedií, které stojí za to vidět

Připravte se na únorovou dávku dobré nálady se zábavnými novinkami na HBO a HBO Max.

- Reklama -

Nejkratší měsíc v roce se zdá překvapivě dlouhý, zejména s mrazivými teplotami a seznamem úkolů delším než Velká čínská zeď. Ale nebojte se, i na tomhle ponurém měsíci se najde nějaká ta světlá stránka. Třeba pohoda před televizí. Máme pro vás tři nové vzrušující novinky, které nám pomohou přežít únor, a všechny přicházejí na HBO a HBO Max!

Co týden dal a vzal s Johnem Oliverem

Jako první tu máme zábavného Brita Johna Olivera, který se vrací s desátou sérií pořadu Last Week Tonight (19. 2.). Připravte se na to, že se budete smát a učit se s Oliverovými bystrými, vtipnými a pečlivě prozkoumanými pohledy na aktuální události z celého světa. Oliverův pohled na politické, společenské a kulturní problémy, pro nějž jsou typické hluboké ponory a komediální kousky, vás jistě poučí i pobaví.

Harley Quinn: A Very Problematic Valentine’s Day Special

Dále se připravte na valentýnského ducha s Harley Quinn: A Very Problematic Valentine’s Day Special (2/9). Sledujte Harley, jak se snaží, aby její první Valentýn s Ivy byl ten nejlepší, zatímco Bane se snaží zapůsobit na nečekané rande a Clayface si dopřává trochu sebelásky po katastrofálním setkání na online seznamce.

Marc Maron: From Bleak To Dark

A konečně legendární komik Marc Maron se představí ve svém vůbec prvním komediálním speciálu Marc Maron: From Bleak To Dark (2. 11.). Maron, natočený před živým publikem v newyorské Town Hall, nás vezme na cestu svým životem, kde se zabývá univerzálními tématy, jako je stárnutí, antisemitismus, víra a radosti z toho, že máme kočky místo dětí, zejména v době pandemie. Otevírá se ztrátě partnerky a komplikovanému vztahu s otcem a do svého charakteristického stylu vyprávění vplétá humor i patos.

Takže únor sice může být díky mrazivému počasí svým založením poněkud ponurý, ale s těmito pořady bude alespoň trochu zábavný.

Zdroj:

Tiskové materiály HBO Max

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -