- Reklama -

Únorové novinky na HBO Max: Měsíc komedií, které stojí za to vidět

Připravte se na únorovou dávku dobré nálady se zábavnými novinkami na HBO a HBO Max.

- Reklama -

Nejkratší měsíc v roce se zdá překvapivě dlouhý, zejména s mrazivými teplotami a seznamem úkolů delším než Velká čínská zeď. Ale nebojte se, i na tomhle ponurém měsíci se najde nějaká ta světlá stránka. Třeba pohoda před televizí. Máme pro vás tři nové vzrušující novinky, které nám pomohou přežít únor, a všechny přicházejí na HBO a HBO Max!

Co týden dal a vzal s Johnem Oliverem

Jako první tu máme zábavného Brita Johna Olivera, který se vrací s desátou sérií pořadu Last Week Tonight (19. 2.). Připravte se na to, že se budete smát a učit se s Oliverovými bystrými, vtipnými a pečlivě prozkoumanými pohledy na aktuální události z celého světa. Oliverův pohled na politické, společenské a kulturní problémy, pro nějž jsou typické hluboké ponory a komediální kousky, vás jistě poučí i pobaví.

Harley Quinn: A Very Problematic Valentine’s Day Special

Dále se připravte na valentýnského ducha s Harley Quinn: A Very Problematic Valentine’s Day Special (2/9). Sledujte Harley, jak se snaží, aby její první Valentýn s Ivy byl ten nejlepší, zatímco Bane se snaží zapůsobit na nečekané rande a Clayface si dopřává trochu sebelásky po katastrofálním setkání na online seznamce.

Marc Maron: From Bleak To Dark

A konečně legendární komik Marc Maron se představí ve svém vůbec prvním komediálním speciálu Marc Maron: From Bleak To Dark (2. 11.). Maron, natočený před živým publikem v newyorské Town Hall, nás vezme na cestu svým životem, kde se zabývá univerzálními tématy, jako je stárnutí, antisemitismus, víra a radosti z toho, že máme kočky místo dětí, zejména v době pandemie. Otevírá se ztrátě partnerky a komplikovanému vztahu s otcem a do svého charakteristického stylu vyprávění vplétá humor i patos.

- Reklama -

Takže únor sice může být díky mrazivému počasí svým založením poněkud ponurý, ale s těmito pořady bude alespoň trochu zábavný.

Zdroj:

Tiskové materiály HBO Max

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -