- Reklama -

Únorové novinky na HBO Max: Měsíc komedií, které stojí za to vidět

Připravte se na únorovou dávku dobré nálady se zábavnými novinkami na HBO a HBO Max.

- Reklama -

Nejkratší měsíc v roce se zdá překvapivě dlouhý, zejména s mrazivými teplotami a seznamem úkolů delším než Velká čínská zeď. Ale nebojte se, i na tomhle ponurém měsíci se najde nějaká ta světlá stránka. Třeba pohoda před televizí. Máme pro vás tři nové vzrušující novinky, které nám pomohou přežít únor, a všechny přicházejí na HBO a HBO Max!

Co týden dal a vzal s Johnem Oliverem

Jako první tu máme zábavného Brita Johna Olivera, který se vrací s desátou sérií pořadu Last Week Tonight (19. 2.). Připravte se na to, že se budete smát a učit se s Oliverovými bystrými, vtipnými a pečlivě prozkoumanými pohledy na aktuální události z celého světa. Oliverův pohled na politické, společenské a kulturní problémy, pro nějž jsou typické hluboké ponory a komediální kousky, vás jistě poučí i pobaví.

Harley Quinn: A Very Problematic Valentine’s Day Special

Dále se připravte na valentýnského ducha s Harley Quinn: A Very Problematic Valentine’s Day Special (2/9). Sledujte Harley, jak se snaží, aby její první Valentýn s Ivy byl ten nejlepší, zatímco Bane se snaží zapůsobit na nečekané rande a Clayface si dopřává trochu sebelásky po katastrofálním setkání na online seznamce.

Marc Maron: From Bleak To Dark

A konečně legendární komik Marc Maron se představí ve svém vůbec prvním komediálním speciálu Marc Maron: From Bleak To Dark (2. 11.). Maron, natočený před živým publikem v newyorské Town Hall, nás vezme na cestu svým životem, kde se zabývá univerzálními tématy, jako je stárnutí, antisemitismus, víra a radosti z toho, že máme kočky místo dětí, zejména v době pandemie. Otevírá se ztrátě partnerky a komplikovanému vztahu s otcem a do svého charakteristického stylu vyprávění vplétá humor i patos.

- Reklama -

Takže únor sice může být díky mrazivému počasí svým založením poněkud ponurý, ale s těmito pořady bude alespoň trochu zábavný.

Zdroj:

Tiskové materiály HBO Max

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -