- Reklama -

Rozčarování: Matt Groening chce víc sérií a pořádný konec

Matt Groening chce svůj seriál Rozčarování rozšířit o několik dalších sezón. Stále ale musí, až se od Netflixu dozví, jestli budou příběhy princezny Bean vůbec pokračovat.

- Reklama -

Poslední projekt Matta Groeninga, legendárního tvůrce seriálu Simpsonovi vypráví příběh Bean – princezny v mystickém středověkém světě zvaném Dreamland. Na Netflixu jsou zatím k dispozici 3 série Rozčarování (a všechny s dabingem).

Jenže to není zdaleka tolik, kolik by jich chtěl mít Groening. Ten se netají tím, že by si tenhle animovaný seriál dokázal představit docela dost dlouhý. Jak moc? Tvůrce seriálu Rozčarování plánuje dalších až 7 řad! Kdyby každá řada měla 10. epizod, tak by nás čekalo ještě dalších 70. dílů.

„Máme konec, se kterým jsme opravdu spokojení. „Víme, kam jdeme. A chceme se tam dostat,“ komentoval pokračování svého posledního seriálu Groening, když dával rozhovor u příležitosti vydání 700. epizody Simpsonových.

„Máme 10 epizod, se kterými jsme téměř skončili, a čekáme na objednávku obnovení,“ prozradil Groening podle USA Today. „Těch sérií bude ale určitě víc.“

- Reklama -

Bylo by opravdu minimálně zvláštní, kdyby Netflix o pokračování nestál. Rozčarování totiž rozhodně patří mezi jeho nejlepší seriály.

Na seriálu pracuje Groening se svým týmem už od roku 2019. Právě tehdy jeho společnost Bapper Books začala plánovat příběh princezny Bean.

„Nakonec je Rozčarování o životě a smrti, lásce a sexu a o tom, jak se smát ve světě plném utrpení a idiotů. I přes to, co vám starší a kouzelníci říkají,“ řekl o seriálu v době jeho vzniku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -