- Reklama -

Rozčarování: Matt Groening chce víc sérií a pořádný konec

Matt Groening chce svůj seriál Rozčarování rozšířit o několik dalších sezón. Stále ale musí, až se od Netflixu dozví, jestli budou příběhy princezny Bean vůbec pokračovat.

- Reklama -

Poslední projekt Matta Groeninga, legendárního tvůrce seriálu Simpsonovi vypráví příběh Bean – princezny v mystickém středověkém světě zvaném Dreamland. Na Netflixu jsou zatím k dispozici 3 série Rozčarování (a všechny s dabingem).

Jenže to není zdaleka tolik, kolik by jich chtěl mít Groening. Ten se netají tím, že by si tenhle animovaný seriál dokázal představit docela dost dlouhý. Jak moc? Tvůrce seriálu Rozčarování plánuje dalších až 7 řad! Kdyby každá řada měla 10. epizod, tak by nás čekalo ještě dalších 70. dílů.

„Máme konec, se kterým jsme opravdu spokojení. „Víme, kam jdeme. A chceme se tam dostat,“ komentoval pokračování svého posledního seriálu Groening, když dával rozhovor u příležitosti vydání 700. epizody Simpsonových.

„Máme 10 epizod, se kterými jsme téměř skončili, a čekáme na objednávku obnovení,“ prozradil Groening podle USA Today. „Těch sérií bude ale určitě víc.“

Bylo by opravdu minimálně zvláštní, kdyby Netflix o pokračování nestál. Rozčarování totiž rozhodně patří mezi jeho nejlepší seriály.

Na seriálu pracuje Groening se svým týmem už od roku 2019. Právě tehdy jeho společnost Bapper Books začala plánovat příběh princezny Bean.

„Nakonec je Rozčarování o životě a smrti, lásce a sexu a o tom, jak se smát ve světě plném utrpení a idiotů. I přes to, co vám starší a kouzelníci říkají,“ řekl o seriálu v době jeho vzniku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -