- Reklama -

Rozčarování: Matt Groening chce víc sérií a pořádný konec

Matt Groening chce svůj seriál Rozčarování rozšířit o několik dalších sezón. Stále ale musí, až se od Netflixu dozví, jestli budou příběhy princezny Bean vůbec pokračovat.

- Reklama -

Poslední projekt Matta Groeninga, legendárního tvůrce seriálu Simpsonovi vypráví příběh Bean – princezny v mystickém středověkém světě zvaném Dreamland. Na Netflixu jsou zatím k dispozici 3 série Rozčarování (a všechny s dabingem).

Jenže to není zdaleka tolik, kolik by jich chtěl mít Groening. Ten se netají tím, že by si tenhle animovaný seriál dokázal představit docela dost dlouhý. Jak moc? Tvůrce seriálu Rozčarování plánuje dalších až 7 řad! Kdyby každá řada měla 10. epizod, tak by nás čekalo ještě dalších 70. dílů.

„Máme konec, se kterým jsme opravdu spokojení. „Víme, kam jdeme. A chceme se tam dostat,“ komentoval pokračování svého posledního seriálu Groening, když dával rozhovor u příležitosti vydání 700. epizody Simpsonových.

„Máme 10 epizod, se kterými jsme téměř skončili, a čekáme na objednávku obnovení,“ prozradil Groening podle USA Today. „Těch sérií bude ale určitě víc.“

- Reklama -

Bylo by opravdu minimálně zvláštní, kdyby Netflix o pokračování nestál. Rozčarování totiž rozhodně patří mezi jeho nejlepší seriály.

Na seriálu pracuje Groening se svým týmem už od roku 2019. Právě tehdy jeho společnost Bapper Books začala plánovat příběh princezny Bean.

„Nakonec je Rozčarování o životě a smrti, lásce a sexu a o tom, jak se smát ve světě plném utrpení a idiotů. I přes to, co vám starší a kouzelníci říkají,“ řekl o seriálu v době jeho vzniku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -