- Reklama -

Rozčarování: Matt Groening chce víc sérií a pořádný konec

Matt Groening chce svůj seriál Rozčarování rozšířit o několik dalších sezón. Stále ale musí, až se od Netflixu dozví, jestli budou příběhy princezny Bean vůbec pokračovat.

- Reklama -

Poslední projekt Matta Groeninga, legendárního tvůrce seriálu Simpsonovi vypráví příběh Bean – princezny v mystickém středověkém světě zvaném Dreamland. Na Netflixu jsou zatím k dispozici 3 série Rozčarování (a všechny s dabingem).

Jenže to není zdaleka tolik, kolik by jich chtěl mít Groening. Ten se netají tím, že by si tenhle animovaný seriál dokázal představit docela dost dlouhý. Jak moc? Tvůrce seriálu Rozčarování plánuje dalších až 7 řad! Kdyby každá řada měla 10. epizod, tak by nás čekalo ještě dalších 70. dílů.

„Máme konec, se kterým jsme opravdu spokojení. „Víme, kam jdeme. A chceme se tam dostat,“ komentoval pokračování svého posledního seriálu Groening, když dával rozhovor u příležitosti vydání 700. epizody Simpsonových.

„Máme 10 epizod, se kterými jsme téměř skončili, a čekáme na objednávku obnovení,“ prozradil Groening podle USA Today. „Těch sérií bude ale určitě víc.“

Bylo by opravdu minimálně zvláštní, kdyby Netflix o pokračování nestál. Rozčarování totiž rozhodně patří mezi jeho nejlepší seriály.

Na seriálu pracuje Groening se svým týmem už od roku 2019. Právě tehdy jeho společnost Bapper Books začala plánovat příběh princezny Bean.

„Nakonec je Rozčarování o životě a smrti, lásce a sexu a o tom, jak se smát ve světě plném utrpení a idiotů. I přes to, co vám starší a kouzelníci říkají,“ řekl o seriálu v době jeho vzniku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -