- Reklama -

Rozčarování 4. řada: Kdy přijde další série Disenchantment? Datum vydání

Rozčarování (v originále Disenchantment) je komediální animovaný sitcom Netflixu od tvůrce Simpsonových. Kdy bude Rozčarování 4. řada?

- Reklama -

Po úspěchu třetí sezóny fantasy sitcomu může být dalším esem v rukávech Netflixu Rozčarování 4. řada.

Seriál je totiž ve skutečnosti rozdělený jinak než na Netflixu. Pro každou sérii se počítá s 20 epizodami. Netflix 1. i 2. sezónu rozdělil na dvě části, přičemž druhá polovina 2. sezóny je společností označená jako část 4. Fanoušci, kteří touží zjistit, zda a kdy bude mít nová sezóna zelenou, najdou v tomto článku Světohledu vše, co potřebují vědět.

Bude další série rozčarování?

rozčarování bean a elfo
Bean a Elfo k sobě mají blízko od chvíle, kdy se poprvé setkali. Foto: Netflix

Americký seriál vytváří Matt Groening, který je známý tím, že vytvořil Simpsonovi a Futuramu. Animovaná série se odehrává ve fiktivním království Země snů a sleduje dobrodružství princezny Bean, která z království utíká před manželstvím.

Zatím byla každá sezóna rozdělena na dvě části, přičemž první polovina 1. sezóny byla vysílána v srpnu 2018. Druhá polovina byla vysílána v září 2019. Těsně po vydání prvních 10 epizod byla série obnovena pro druhý díl. První polovina druhé sezóny, která se označuje jako 3. část, byla vydána 15. ledna 2020. S ohledem na to již asi nikoho nepřekvapí, že 4. řada (podle Netflixu) už dostala zelenou.

Kdy vyjde 4. sezóna Disenchantment?

rozcarovani lucik jednorozec
Lucík je v seriálu zřejmě nejoblíbenější postavou. Foto: Netflix

Na dalších 10 epizod seriálu se muselo čekat neuvěřitelně dlouho. Po nekonečných měsících se ale konečně datum premiéry nových dílů blíží. Netflix je představí 9. února 2022. Čekat se muselo déle kvůli pandemii koronaviru.

Co nabídne 4. řada Rozčarování?

rozcarovani steamland
Ve 3. části seriálu se Bean s přáteli ocitla ve Steamlandu. Foto: Netflix

Jelikož první polovina sezóny vyšla teprve nedávno, je příliš brzy také na spekulace, co se může stát dál. Prvních 10 epizod sezóny nabízí samé jedinečné tituly, desátá epizoda má pak název Bean a její pád. Z toho to zní, jako by se Bean měl dostat do ožehavé situace, což může znamenat další velkou změnu.

Trailer na třetí řadu, která je nyní venku, ukazuje, že Bean se znovu setkává se svou matkou a zjišťuje, že v království jsou lidé, kteří ji chtějí mrtvou. Ona a její přátelé se rozhodnou opustit království, aby našli bezpečí, a narazí na vůdce Steamlandu…

Rozčarování 4. řada trailer

Jakkoli je nový trailer málo konkrétní, dá se z něj vyčíst, že se Disenchantment 4 ještě více přikloní k vážnému tónu, který seriál začal nabírat ve třetí sezóně, kde všichni jeho hrdinové byli různými způsoby nuceni dospět.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -