- Reklama -

Rozčarování 4. řada: Kdy přijde další série Disenchantment? Datum vydání

Rozčarování (v originále Disenchantment) je komediální animovaný sitcom Netflixu od tvůrce Simpsonových. Kdy bude Rozčarování 4. řada?

- Reklama -

Po úspěchu třetí sezóny fantasy sitcomu může být dalším esem v rukávech Netflixu Rozčarování 4. řada.

Seriál je totiž ve skutečnosti rozdělený jinak než na Netflixu. Pro každou sérii se počítá s 20 epizodami. Netflix 1. i 2. sezónu rozdělil na dvě části, přičemž druhá polovina 2. sezóny je společností označená jako část 4. Fanoušci, kteří touží zjistit, zda a kdy bude mít nová sezóna zelenou, najdou v tomto článku Světohledu vše, co potřebují vědět.

Bude další série rozčarování?

rozčarování bean a elfo
Bean a Elfo k sobě mají blízko od chvíle, kdy se poprvé setkali. Foto: Netflix

Americký seriál vytváří Matt Groening, který je známý tím, že vytvořil Simpsonovi a Futuramu. Animovaná série se odehrává ve fiktivním království Země snů a sleduje dobrodružství princezny Bean, která z království utíká před manželstvím.

Zatím byla každá sezóna rozdělena na dvě části, přičemž první polovina 1. sezóny byla vysílána v srpnu 2018. Druhá polovina byla vysílána v září 2019. Těsně po vydání prvních 10 epizod byla série obnovena pro druhý díl. První polovina druhé sezóny, která se označuje jako 3. část, byla vydána 15. ledna 2020. S ohledem na to již asi nikoho nepřekvapí, že 4. řada (podle Netflixu) už dostala zelenou.

- Reklama -

Kdy vyjde 4. sezóna Disenchantment?

rozcarovani lucik jednorozec
Lucík je v seriálu zřejmě nejoblíbenější postavou. Foto: Netflix

Na dalších 10 epizod seriálu se muselo čekat neuvěřitelně dlouho. Po nekonečných měsících se ale konečně datum premiéry nových dílů blíží. Netflix je představí 9. února 2022. Čekat se muselo déle kvůli pandemii koronaviru.

Co nabídne 4. řada Rozčarování?

rozcarovani steamland
Ve 3. části seriálu se Bean s přáteli ocitla ve Steamlandu. Foto: Netflix

Jelikož první polovina sezóny vyšla teprve nedávno, je příliš brzy také na spekulace, co se může stát dál. Prvních 10 epizod sezóny nabízí samé jedinečné tituly, desátá epizoda má pak název Bean a její pád. Z toho to zní, jako by se Bean měl dostat do ožehavé situace, což může znamenat další velkou změnu.

Trailer na třetí řadu, která je nyní venku, ukazuje, že Bean se znovu setkává se svou matkou a zjišťuje, že v království jsou lidé, kteří ji chtějí mrtvou. Ona a její přátelé se rozhodnou opustit království, aby našli bezpečí, a narazí na vůdce Steamlandu…

Rozčarování 4. řada trailer

Jakkoli je nový trailer málo konkrétní, dá se z něj vyčíst, že se Disenchantment 4 ještě více přikloní k vážnému tónu, který seriál začal nabírat ve třetí sezóně, kde všichni jeho hrdinové byli různými způsoby nuceni dospět.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -