- Reklama -

Rozčarování 4. řada: Kdy přijde další série Disenchantment? Datum vydání

Rozčarování (v originále Disenchantment) je komediální animovaný sitcom Netflixu od tvůrce Simpsonových. Kdy bude Rozčarování 4. řada?

- Reklama -

Po úspěchu třetí sezóny fantasy sitcomu může být dalším esem v rukávech Netflixu Rozčarování 4. řada.

Seriál je totiž ve skutečnosti rozdělený jinak než na Netflixu. Pro každou sérii se počítá s 20 epizodami. Netflix 1. i 2. sezónu rozdělil na dvě části, přičemž druhá polovina 2. sezóny je společností označená jako část 4. Fanoušci, kteří touží zjistit, zda a kdy bude mít nová sezóna zelenou, najdou v tomto článku Světohledu vše, co potřebují vědět.

Bude další série rozčarování?

rozčarování bean a elfo
Bean a Elfo k sobě mají blízko od chvíle, kdy se poprvé setkali. Foto: Netflix

Americký seriál vytváří Matt Groening, který je známý tím, že vytvořil Simpsonovi a Futuramu. Animovaná série se odehrává ve fiktivním království Země snů a sleduje dobrodružství princezny Bean, která z království utíká před manželstvím.

Zatím byla každá sezóna rozdělena na dvě části, přičemž první polovina 1. sezóny byla vysílána v srpnu 2018. Druhá polovina byla vysílána v září 2019. Těsně po vydání prvních 10 epizod byla série obnovena pro druhý díl. První polovina druhé sezóny, která se označuje jako 3. část, byla vydána 15. ledna 2020. S ohledem na to již asi nikoho nepřekvapí, že 4. řada (podle Netflixu) už dostala zelenou.

- Reklama -

Kdy vyjde 4. sezóna Disenchantment?

rozcarovani lucik jednorozec
Lucík je v seriálu zřejmě nejoblíbenější postavou. Foto: Netflix

Na dalších 10 epizod seriálu se muselo čekat neuvěřitelně dlouho. Po nekonečných měsících se ale konečně datum premiéry nových dílů blíží. Netflix je představí 9. února 2022. Čekat se muselo déle kvůli pandemii koronaviru.

Co nabídne 4. řada Rozčarování?

rozcarovani steamland
Ve 3. části seriálu se Bean s přáteli ocitla ve Steamlandu. Foto: Netflix

Jelikož první polovina sezóny vyšla teprve nedávno, je příliš brzy také na spekulace, co se může stát dál. Prvních 10 epizod sezóny nabízí samé jedinečné tituly, desátá epizoda má pak název Bean a její pád. Z toho to zní, jako by se Bean měl dostat do ožehavé situace, což může znamenat další velkou změnu.

Trailer na třetí řadu, která je nyní venku, ukazuje, že Bean se znovu setkává se svou matkou a zjišťuje, že v království jsou lidé, kteří ji chtějí mrtvou. Ona a její přátelé se rozhodnou opustit království, aby našli bezpečí, a narazí na vůdce Steamlandu…

Rozčarování 4. řada trailer

Jakkoli je nový trailer málo konkrétní, dá se z něj vyčíst, že se Disenchantment 4 ještě více přikloní k vážnému tónu, který seriál začal nabírat ve třetí sezóně, kde všichni jeho hrdinové byli různými způsoby nuceni dospět.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -