- Reklama -

Disenchantment 5. série: Konec nebo pokračování? Jak to se seriálem vypadá?

Kdy se vrátí Bean, Elfo a Lucík s dalšími díly svých dobrodružství?

- Reklama -

Na Netflixu nedávno vyšla 4. série seriálu Rozčarování. A fanoušci se po zhlédnutí nových epizod ptají, zda je oficiálně potvrzena Disenchantment 5. série? Zde je vše, co potřebujete vědět o dalších epizodách.

Animovaný seriál Disenchantment vytvořil Matt Groening společně s Joshem Weinsteinem. Satirický fantasy seriál se odehrává v království Země snů. Točí se kolem princezny Tiabeanie alias Bean, která je rebelka a ráda pije. Její život nabere vzrušující směr, když narazí na naivního elfa Elfa a démona Lucíka. Dokonce se dozví, že má kouzelné schopnosti.

Díky 4. sérii Rozčarování se tajemství původu Země snů – a sázky na jeho budoucnost – staly jasnějšími než kdykoli předtím, když se Bean, Lucík, Elfo a král Zøg vydali na osudové osobní cesty.

Přestože cestují z nebe do pekla a všude mezi tím, jejich příběhy ještě ani zdaleka nekončí. A ačkoli Netflix zatím neprodloužil Disenchantment na 5. sérii, je téměř jisté, že se animovaný seriál vrátí s dalšími epizodami, píše kino.de.

- Reklama -

Disenchantment 5. série: Obnovení zatím není potvrzené

Prozatím ale oficiálně seriál Disenchantment obnoven pro pátou sérii není. Vzhledem k tomu, jak brzy je po uvedení 4. série, to ale není až tak velké překvapení. O tom, jestli a kdy se Rozčarování vrátí, můžeme však spekulovat.

Matt Groening nedávno prohlásil, že by rád natočil ještě několik sezón svého animovaného seriálu. Bylo by proto obrovským překvapením, kdyby Netflix jeho tužeb nevyužil, zejména s ohledem na pověst a úspěchy legendárního tvůrce Simpsonových.

Disenchantment má navíc velmi věrnou fanouškovskou základnu. A poslední sezóna splnila očekávání všech, protože přinesla poutavý děj stejně jako v předchozích řadách. Sarkastický humor, fantastická animace, poutavé hlasy a temný příběh jsou více než dostatečnými faktory pro to, aby si poslední díly zamiloval každý.

Rozčarování 5. řada: Kdy bude premiéra?

Protože tvůrci stále plní očekávání všech, fanoušci chtějí mít díly Disenchantment 5. série na obrazovkách co nejdříve.

Tak snadné to ale nebude…

Jak připomíná bustle.com, Disenchantment měl premiéru v srpnu 2018 a každá další série přišla o více než rok později. Tedy s výjimkou 3. řady, která se kvůli zpoždění způsobenému koronavirem objevila až dva roky po té druhé. Vzhledem k tomu, že poslední dvě série měly premiéru v lednu, respektive v únoru, mohou fanoušci očekávat, že Disenchantment 5. série bude na Netflixu k dispozici na začátku roku 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -