- Reklama -

Disenchantment 5. série: Konec nebo pokračování? Jak to se seriálem vypadá?

Kdy se vrátí Bean, Elfo a Lucík s dalšími díly svých dobrodružství?

- Reklama -

Na Netflixu nedávno vyšla 4. série seriálu Rozčarování. A fanoušci se po zhlédnutí nových epizod ptají, zda je oficiálně potvrzena Disenchantment 5. série? Zde je vše, co potřebujete vědět o dalších epizodách.

Animovaný seriál Disenchantment vytvořil Matt Groening společně s Joshem Weinsteinem. Satirický fantasy seriál se odehrává v království Země snů. Točí se kolem princezny Tiabeanie alias Bean, která je rebelka a ráda pije. Její život nabere vzrušující směr, když narazí na naivního elfa Elfa a démona Lucíka. Dokonce se dozví, že má kouzelné schopnosti.

Díky 4. sérii Rozčarování se tajemství původu Země snů – a sázky na jeho budoucnost – staly jasnějšími než kdykoli předtím, když se Bean, Lucík, Elfo a král Zøg vydali na osudové osobní cesty.

Přestože cestují z nebe do pekla a všude mezi tím, jejich příběhy ještě ani zdaleka nekončí. A ačkoli Netflix zatím neprodloužil Disenchantment na 5. sérii, je téměř jisté, že se animovaný seriál vrátí s dalšími epizodami, píše kino.de.

Disenchantment 5. série: Obnovení zatím není potvrzené

Prozatím ale oficiálně seriál Disenchantment obnoven pro pátou sérii není. Vzhledem k tomu, jak brzy je po uvedení 4. série, to ale není až tak velké překvapení. O tom, jestli a kdy se Rozčarování vrátí, můžeme však spekulovat.

Matt Groening nedávno prohlásil, že by rád natočil ještě několik sezón svého animovaného seriálu. Bylo by proto obrovským překvapením, kdyby Netflix jeho tužeb nevyužil, zejména s ohledem na pověst a úspěchy legendárního tvůrce Simpsonových.

Disenchantment má navíc velmi věrnou fanouškovskou základnu. A poslední sezóna splnila očekávání všech, protože přinesla poutavý děj stejně jako v předchozích řadách. Sarkastický humor, fantastická animace, poutavé hlasy a temný příběh jsou více než dostatečnými faktory pro to, aby si poslední díly zamiloval každý.

Rozčarování 5. řada: Kdy bude premiéra?

Protože tvůrci stále plní očekávání všech, fanoušci chtějí mít díly Disenchantment 5. série na obrazovkách co nejdříve.

Tak snadné to ale nebude…

Jak připomíná bustle.com, Disenchantment měl premiéru v srpnu 2018 a každá další série přišla o více než rok později. Tedy s výjimkou 3. řady, která se kvůli zpoždění způsobenému koronavirem objevila až dva roky po té druhé. Vzhledem k tomu, že poslední dvě série měly premiéru v lednu, respektive v únoru, mohou fanoušci očekávat, že Disenchantment 5. série bude na Netflixu k dispozici na začátku roku 2023.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -