- Reklama -

Disenchantment 5. série: Konec nebo pokračování? Jak to se seriálem vypadá?

Kdy se vrátí Bean, Elfo a Lucík s dalšími díly svých dobrodružství?

- Reklama -

Na Netflixu nedávno vyšla 4. série seriálu Rozčarování. A fanoušci se po zhlédnutí nových epizod ptají, zda je oficiálně potvrzena Disenchantment 5. série? Zde je vše, co potřebujete vědět o dalších epizodách.

Animovaný seriál Disenchantment vytvořil Matt Groening společně s Joshem Weinsteinem. Satirický fantasy seriál se odehrává v království Země snů. Točí se kolem princezny Tiabeanie alias Bean, která je rebelka a ráda pije. Její život nabere vzrušující směr, když narazí na naivního elfa Elfa a démona Lucíka. Dokonce se dozví, že má kouzelné schopnosti.

Díky 4. sérii Rozčarování se tajemství původu Země snů – a sázky na jeho budoucnost – staly jasnějšími než kdykoli předtím, když se Bean, Lucík, Elfo a král Zøg vydali na osudové osobní cesty.

Přestože cestují z nebe do pekla a všude mezi tím, jejich příběhy ještě ani zdaleka nekončí. A ačkoli Netflix zatím neprodloužil Disenchantment na 5. sérii, je téměř jisté, že se animovaný seriál vrátí s dalšími epizodami, píše kino.de.

Disenchantment 5. série: Obnovení zatím není potvrzené

Prozatím ale oficiálně seriál Disenchantment obnoven pro pátou sérii není. Vzhledem k tomu, jak brzy je po uvedení 4. série, to ale není až tak velké překvapení. O tom, jestli a kdy se Rozčarování vrátí, můžeme však spekulovat.

Matt Groening nedávno prohlásil, že by rád natočil ještě několik sezón svého animovaného seriálu. Bylo by proto obrovským překvapením, kdyby Netflix jeho tužeb nevyužil, zejména s ohledem na pověst a úspěchy legendárního tvůrce Simpsonových.

Disenchantment má navíc velmi věrnou fanouškovskou základnu. A poslední sezóna splnila očekávání všech, protože přinesla poutavý děj stejně jako v předchozích řadách. Sarkastický humor, fantastická animace, poutavé hlasy a temný příběh jsou více než dostatečnými faktory pro to, aby si poslední díly zamiloval každý.

Rozčarování 5. řada: Kdy bude premiéra?

Protože tvůrci stále plní očekávání všech, fanoušci chtějí mít díly Disenchantment 5. série na obrazovkách co nejdříve.

Tak snadné to ale nebude…

Jak připomíná bustle.com, Disenchantment měl premiéru v srpnu 2018 a každá další série přišla o více než rok později. Tedy s výjimkou 3. řady, která se kvůli zpoždění způsobenému koronavirem objevila až dva roky po té druhé. Vzhledem k tomu, že poslední dvě série měly premiéru v lednu, respektive v únoru, mohou fanoušci očekávat, že Disenchantment 5. série bude na Netflixu k dispozici na začátku roku 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -