- Reklama -

Disenchantment 5. série: Konec nebo pokračování? Jak to se seriálem vypadá?

Kdy se vrátí Bean, Elfo a Lucík s dalšími díly svých dobrodružství?

- Reklama -

Na Netflixu nedávno vyšla 4. série seriálu Rozčarování. A fanoušci se po zhlédnutí nových epizod ptají, zda je oficiálně potvrzena Disenchantment 5. série? Zde je vše, co potřebujete vědět o dalších epizodách.

Animovaný seriál Disenchantment vytvořil Matt Groening společně s Joshem Weinsteinem. Satirický fantasy seriál se odehrává v království Země snů. Točí se kolem princezny Tiabeanie alias Bean, která je rebelka a ráda pije. Její život nabere vzrušující směr, když narazí na naivního elfa Elfa a démona Lucíka. Dokonce se dozví, že má kouzelné schopnosti.

Díky 4. sérii Rozčarování se tajemství původu Země snů – a sázky na jeho budoucnost – staly jasnějšími než kdykoli předtím, když se Bean, Lucík, Elfo a král Zøg vydali na osudové osobní cesty.

Přestože cestují z nebe do pekla a všude mezi tím, jejich příběhy ještě ani zdaleka nekončí. A ačkoli Netflix zatím neprodloužil Disenchantment na 5. sérii, je téměř jisté, že se animovaný seriál vrátí s dalšími epizodami, píše kino.de.

- Reklama -

Disenchantment 5. série: Obnovení zatím není potvrzené

Prozatím ale oficiálně seriál Disenchantment obnoven pro pátou sérii není. Vzhledem k tomu, jak brzy je po uvedení 4. série, to ale není až tak velké překvapení. O tom, jestli a kdy se Rozčarování vrátí, můžeme však spekulovat.

Matt Groening nedávno prohlásil, že by rád natočil ještě několik sezón svého animovaného seriálu. Bylo by proto obrovským překvapením, kdyby Netflix jeho tužeb nevyužil, zejména s ohledem na pověst a úspěchy legendárního tvůrce Simpsonových.

Disenchantment má navíc velmi věrnou fanouškovskou základnu. A poslední sezóna splnila očekávání všech, protože přinesla poutavý děj stejně jako v předchozích řadách. Sarkastický humor, fantastická animace, poutavé hlasy a temný příběh jsou více než dostatečnými faktory pro to, aby si poslední díly zamiloval každý.

Rozčarování 5. řada: Kdy bude premiéra?

Protože tvůrci stále plní očekávání všech, fanoušci chtějí mít díly Disenchantment 5. série na obrazovkách co nejdříve.

Tak snadné to ale nebude…

Jak připomíná bustle.com, Disenchantment měl premiéru v srpnu 2018 a každá další série přišla o více než rok později. Tedy s výjimkou 3. řady, která se kvůli zpoždění způsobenému koronavirem objevila až dva roky po té druhé. Vzhledem k tomu, že poslední dvě série měly premiéru v lednu, respektive v únoru, mohou fanoušci očekávat, že Disenchantment 5. série bude na Netflixu k dispozici na začátku roku 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -