- Reklama -

Disenchantment 5. série: Konec nebo pokračování? Jak to se seriálem vypadá?

Kdy se vrátí Bean, Elfo a Lucík s dalšími díly svých dobrodružství?

- Reklama -

Na Netflixu nedávno vyšla 4. série seriálu Rozčarování. A fanoušci se po zhlédnutí nových epizod ptají, zda je oficiálně potvrzena Disenchantment 5. série? Zde je vše, co potřebujete vědět o dalších epizodách.

Animovaný seriál Disenchantment vytvořil Matt Groening společně s Joshem Weinsteinem. Satirický fantasy seriál se odehrává v království Země snů. Točí se kolem princezny Tiabeanie alias Bean, která je rebelka a ráda pije. Její život nabere vzrušující směr, když narazí na naivního elfa Elfa a démona Lucíka. Dokonce se dozví, že má kouzelné schopnosti.

Díky 4. sérii Rozčarování se tajemství původu Země snů – a sázky na jeho budoucnost – staly jasnějšími než kdykoli předtím, když se Bean, Lucík, Elfo a král Zøg vydali na osudové osobní cesty.

Přestože cestují z nebe do pekla a všude mezi tím, jejich příběhy ještě ani zdaleka nekončí. A ačkoli Netflix zatím neprodloužil Disenchantment na 5. sérii, je téměř jisté, že se animovaný seriál vrátí s dalšími epizodami, píše kino.de.

Disenchantment 5. série: Obnovení zatím není potvrzené

Prozatím ale oficiálně seriál Disenchantment obnoven pro pátou sérii není. Vzhledem k tomu, jak brzy je po uvedení 4. série, to ale není až tak velké překvapení. O tom, jestli a kdy se Rozčarování vrátí, můžeme však spekulovat.

Matt Groening nedávno prohlásil, že by rád natočil ještě několik sezón svého animovaného seriálu. Bylo by proto obrovským překvapením, kdyby Netflix jeho tužeb nevyužil, zejména s ohledem na pověst a úspěchy legendárního tvůrce Simpsonových.

Disenchantment má navíc velmi věrnou fanouškovskou základnu. A poslední sezóna splnila očekávání všech, protože přinesla poutavý děj stejně jako v předchozích řadách. Sarkastický humor, fantastická animace, poutavé hlasy a temný příběh jsou více než dostatečnými faktory pro to, aby si poslední díly zamiloval každý.

Rozčarování 5. řada: Kdy bude premiéra?

Protože tvůrci stále plní očekávání všech, fanoušci chtějí mít díly Disenchantment 5. série na obrazovkách co nejdříve.

Tak snadné to ale nebude…

Jak připomíná bustle.com, Disenchantment měl premiéru v srpnu 2018 a každá další série přišla o více než rok později. Tedy s výjimkou 3. řady, která se kvůli zpoždění způsobenému koronavirem objevila až dva roky po té druhé. Vzhledem k tomu, že poslední dvě série měly premiéru v lednu, respektive v únoru, mohou fanoušci očekávat, že Disenchantment 5. série bude na Netflixu k dispozici na začátku roku 2023.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -