- Reklama -

Simon Leviev zase úřaduje: Podvodník z Tinderu obral krásnou Kate Konlin a další ženu

Podvodníka obvinila další žena, že ji obral. O neblahém konci vztahu se zmínila i modelka Kate Konlin. Simon Leviev s podváděním nepřestal.

- Reklama -

Když dokument Podvodník z Tinderu spatřil světlo světa, stal se z něj rychle celosvětový hit. Příběh podvodníka Simona Levieva (ve skutečnosti Shimona Hayuta) obírajícího nevinné ženy překvapivě končil zjištěním, že Leviev si běhá na svobodě a za své zločiny zůstal de facto nepotrestán. Simon Leviev tvrdil, že celý dokument je zinscenovaný. Oháněl se svým luxusním životem a tvrdil, že je dokonalý gentleman. To měl potvrzovat jeho vztah s modelkou Kate Konlin. Vše přitom znělo vlastně docela uvěřitelně.

Rok poté je ale více než jasné, na které straně ve skutečnosti byla pravda. A nebylo to Simonova strana. Kate Konlin pár dní před Vánoci 2023 dala na Instagram svou zničenou fotografii a srdceryvné přiznání, že prožila ten nejhorší rok v životě. Jak asi čekáte – vztah se Simonem ji zanechal v dluzích.

Vztah se Simonem? Padající vlasy, polykání prášků, volání z bank

„Prošla jsem si strašně extrémním rokem. Použít slovo hrůza by bylo příliš jednoduché. Bylo těžké udržet všechno v žaludku, když mi všichni přejí smrt a vyhrožují, banky mi denně zahlcují telefon nejméně 8 telefonáty,“ popsala, co vedle „dokonalého gentlemana“ Simona Levieva nakonec ve skutečnosti zažila. Stres, neštěstí a problémy.

A to je ještě slabé slovo, podle toho, jak to Kate popisuje, prošla díky Simonovi hotovým očistcem. „Měla jsem silnou alergii v obličeji, která trvala měsíc. Každé ráno jsem se probouzela s šíleným vypadáváním vlasů a ani prodlužování neskrývalo realitu… Vlasy byly po celém domě, v autě, všude. Ráno prášky na probuzení. Prášky přes den, abych byla v klidu. Prášky před spaním,“ popisuje, jaká byla její realita. „A to všechno jen proto, abych necítila úzkost z půjček a odpor k situaci a ke své osobě. Měl jsem docela dost myšlenek na sebevraždu… Protože jak dál? Půlka světa si myslí, že jste hloupí. A druhá si myslí, že jsi stejný podvodník jako on…“

Kate si nakonec našla nového partnera, který jí pomáhá nepříjemnou situaci řešit. Jak ale přiznala, než se vše vrátí do normálu, bude to ještě trvat.

Další ženu připravil Simon Leviev o peníze na nové auto

Je více než jasné, že Kate přitom za rok od premiéry dokumentu není jediná, koho Simon podfoukl. Izraelské stránky timesofisrael.com popisují případ 25leté ženy jménem Iren, která je poslední obětí Simona Levieva. Ta tvrdí, že jí ukradl přes 100 tisíc liber, přestože postavu Simona znala z dokumentu Netflixu.

V rozhovoru Iren uvedla, že Simon „nevypadal jako zločinec“ a podařilo se mu jí přesvědčit, že vše, co o něm bylo v dokumentu, byly sprosté lži. „Prošel se mnou všechny ženy, které si na něj stěžovaly, a u každé mi řekl, jak to byly lži a že měl pravdu,“ řekla. „Nevypadá jako kriminálník,“ hájila svou naivitu.

Iren s podvodníkem navázala přátelství a Simonovi řekla, že potřebuje nové auto. On ji přesvědčil, aby na něj převedla peníze. Během několika dní mu převedla potřebnou částku. Peníze už ale neviděla. Nejdřív dlouho trvalo, než jí peníze vrátil, a nakonec jí stejně dal jen šek, který nešel proplatit. Šek údajně podepsala jiná žena, která je považována za jeho další oběť.

Simon Leviev dál cestuje a loví naivní ženy

A Simon? Ten dělá, že se vlastně vůbec nic neděje. Překvapivě stále používá účet na Instagramu. Založil si také TikTok a Cameo, nejspíš aby rozšířil počet lidí, které by mohl nějakým vychytralým způsobem připravit o peníze. Většina jeho příspěvků se totiž točí okolo stejného tématu. Simon někam jede – kdo z fanoušků tam bydlí? A za pár týdnů zase Simon jede dál, a zase se ptá, kdo tam z jeho followerů žije? Proč asi? Je to přesně stejná taktika, jaká byla ukázána v dokumentu Netflixu o Simonově chování.

Vše se možná dozvíme v dalším díle dokumentu. Materiálu podle všeho bude dost. Třeba Simonova bývalá partnerka Kate Konlin se nyní hodlá mstít. „Udělala jsem a udělám vše pro to, aby se tato osoba neopakovala… a aby nikdo nebyl na mém místě,“ vzkázala na Instagramu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -