- Reklama -

Simon Leviev zase úřaduje: Podvodník z Tinderu obral krásnou Kate Konlin a další ženu

Podvodníka obvinila další žena, že ji obral. O neblahém konci vztahu se zmínila i modelka Kate Konlin. Simon Leviev s podváděním nepřestal.

- Reklama -

Když dokument Podvodník z Tinderu spatřil světlo světa, stal se z něj rychle celosvětový hit. Příběh podvodníka Simona Levieva (ve skutečnosti Shimona Hayuta) obírajícího nevinné ženy překvapivě končil zjištěním, že Leviev si běhá na svobodě a za své zločiny zůstal de facto nepotrestán. Simon Leviev tvrdil, že celý dokument je zinscenovaný. Oháněl se svým luxusním životem a tvrdil, že je dokonalý gentleman. To měl potvrzovat jeho vztah s modelkou Kate Konlin. Vše přitom znělo vlastně docela uvěřitelně.

Rok poté je ale více než jasné, na které straně ve skutečnosti byla pravda. A nebylo to Simonova strana. Kate Konlin pár dní před Vánoci 2023 dala na Instagram svou zničenou fotografii a srdceryvné přiznání, že prožila ten nejhorší rok v životě. Jak asi čekáte – vztah se Simonem ji zanechal v dluzích.

Vztah se Simonem? Padající vlasy, polykání prášků, volání z bank

„Prošla jsem si strašně extrémním rokem. Použít slovo hrůza by bylo příliš jednoduché. Bylo těžké udržet všechno v žaludku, když mi všichni přejí smrt a vyhrožují, banky mi denně zahlcují telefon nejméně 8 telefonáty,“ popsala, co vedle „dokonalého gentlemana“ Simona Levieva nakonec ve skutečnosti zažila. Stres, neštěstí a problémy.

A to je ještě slabé slovo, podle toho, jak to Kate popisuje, prošla díky Simonovi hotovým očistcem. „Měla jsem silnou alergii v obličeji, která trvala měsíc. Každé ráno jsem se probouzela s šíleným vypadáváním vlasů a ani prodlužování neskrývalo realitu… Vlasy byly po celém domě, v autě, všude. Ráno prášky na probuzení. Prášky přes den, abych byla v klidu. Prášky před spaním,“ popisuje, jaká byla její realita. „A to všechno jen proto, abych necítila úzkost z půjček a odpor k situaci a ke své osobě. Měl jsem docela dost myšlenek na sebevraždu… Protože jak dál? Půlka světa si myslí, že jste hloupí. A druhá si myslí, že jsi stejný podvodník jako on…“

Kate si nakonec našla nového partnera, který jí pomáhá nepříjemnou situaci řešit. Jak ale přiznala, než se vše vrátí do normálu, bude to ještě trvat.

Další ženu připravil Simon Leviev o peníze na nové auto

Je více než jasné, že Kate přitom za rok od premiéry dokumentu není jediná, koho Simon podfoukl. Izraelské stránky timesofisrael.com popisují případ 25leté ženy jménem Iren, která je poslední obětí Simona Levieva. Ta tvrdí, že jí ukradl přes 100 tisíc liber, přestože postavu Simona znala z dokumentu Netflixu.

V rozhovoru Iren uvedla, že Simon „nevypadal jako zločinec“ a podařilo se mu jí přesvědčit, že vše, co o něm bylo v dokumentu, byly sprosté lži. „Prošel se mnou všechny ženy, které si na něj stěžovaly, a u každé mi řekl, jak to byly lži a že měl pravdu,“ řekla. „Nevypadá jako kriminálník,“ hájila svou naivitu.

Iren s podvodníkem navázala přátelství a Simonovi řekla, že potřebuje nové auto. On ji přesvědčil, aby na něj převedla peníze. Během několika dní mu převedla potřebnou částku. Peníze už ale neviděla. Nejdřív dlouho trvalo, než jí peníze vrátil, a nakonec jí stejně dal jen šek, který nešel proplatit. Šek údajně podepsala jiná žena, která je považována za jeho další oběť.

Simon Leviev dál cestuje a loví naivní ženy

A Simon? Ten dělá, že se vlastně vůbec nic neděje. Překvapivě stále používá účet na Instagramu. Založil si také TikTok a Cameo, nejspíš aby rozšířil počet lidí, které by mohl nějakým vychytralým způsobem připravit o peníze. Většina jeho příspěvků se totiž točí okolo stejného tématu. Simon někam jede – kdo z fanoušků tam bydlí? A za pár týdnů zase Simon jede dál, a zase se ptá, kdo tam z jeho followerů žije? Proč asi? Je to přesně stejná taktika, jaká byla ukázána v dokumentu Netflixu o Simonově chování.

Vše se možná dozvíme v dalším díle dokumentu. Materiálu podle všeho bude dost. Třeba Simonova bývalá partnerka Kate Konlin se nyní hodlá mstít. „Udělala jsem a udělám vše pro to, aby se tato osoba neopakovala… a aby nikdo nebyl na mém místě,“ vzkázala na Instagramu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -