- Reklama -

Simon Leviev zase úřaduje: Podvodník z Tinderu obral krásnou Kate Konlin a další ženu

Podvodníka obvinila další žena, že ji obral. O neblahém konci vztahu se zmínila i modelka Kate Konlin. Simon Leviev s podváděním nepřestal.

- Reklama -

Když dokument Podvodník z Tinderu spatřil světlo světa, stal se z něj rychle celosvětový hit. Příběh podvodníka Simona Levieva (ve skutečnosti Shimona Hayuta) obírajícího nevinné ženy překvapivě končil zjištěním, že Leviev si běhá na svobodě a za své zločiny zůstal de facto nepotrestán. Simon Leviev tvrdil, že celý dokument je zinscenovaný. Oháněl se svým luxusním životem a tvrdil, že je dokonalý gentleman. To měl potvrzovat jeho vztah s modelkou Kate Konlin. Vše přitom znělo vlastně docela uvěřitelně.

Rok poté je ale více než jasné, na které straně ve skutečnosti byla pravda. A nebylo to Simonova strana. Kate Konlin pár dní před Vánoci 2023 dala na Instagram svou zničenou fotografii a srdceryvné přiznání, že prožila ten nejhorší rok v životě. Jak asi čekáte – vztah se Simonem ji zanechal v dluzích.

Vztah se Simonem? Padající vlasy, polykání prášků, volání z bank

„Prošla jsem si strašně extrémním rokem. Použít slovo hrůza by bylo příliš jednoduché. Bylo těžké udržet všechno v žaludku, když mi všichni přejí smrt a vyhrožují, banky mi denně zahlcují telefon nejméně 8 telefonáty,“ popsala, co vedle „dokonalého gentlemana“ Simona Levieva nakonec ve skutečnosti zažila. Stres, neštěstí a problémy.

- Reklama -

A to je ještě slabé slovo, podle toho, jak to Kate popisuje, prošla díky Simonovi hotovým očistcem. „Měla jsem silnou alergii v obličeji, která trvala měsíc. Každé ráno jsem se probouzela s šíleným vypadáváním vlasů a ani prodlužování neskrývalo realitu… Vlasy byly po celém domě, v autě, všude. Ráno prášky na probuzení. Prášky přes den, abych byla v klidu. Prášky před spaním,“ popisuje, jaká byla její realita. „A to všechno jen proto, abych necítila úzkost z půjček a odpor k situaci a ke své osobě. Měl jsem docela dost myšlenek na sebevraždu… Protože jak dál? Půlka světa si myslí, že jste hloupí. A druhá si myslí, že jsi stejný podvodník jako on…“

Kate si nakonec našla nového partnera, který jí pomáhá nepříjemnou situaci řešit. Jak ale přiznala, než se vše vrátí do normálu, bude to ještě trvat.

Další ženu připravil Simon Leviev o peníze na nové auto

Je více než jasné, že Kate přitom za rok od premiéry dokumentu není jediná, koho Simon podfoukl. Izraelské stránky timesofisrael.com popisují případ 25leté ženy jménem Iren, která je poslední obětí Simona Levieva. Ta tvrdí, že jí ukradl přes 100 tisíc liber, přestože postavu Simona znala z dokumentu Netflixu.

V rozhovoru Iren uvedla, že Simon „nevypadal jako zločinec“ a podařilo se mu jí přesvědčit, že vše, co o něm bylo v dokumentu, byly sprosté lži. „Prošel se mnou všechny ženy, které si na něj stěžovaly, a u každé mi řekl, jak to byly lži a že měl pravdu,“ řekla. „Nevypadá jako kriminálník,“ hájila svou naivitu.

Iren s podvodníkem navázala přátelství a Simonovi řekla, že potřebuje nové auto. On ji přesvědčil, aby na něj převedla peníze. Během několika dní mu převedla potřebnou částku. Peníze už ale neviděla. Nejdřív dlouho trvalo, než jí peníze vrátil, a nakonec jí stejně dal jen šek, který nešel proplatit. Šek údajně podepsala jiná žena, která je považována za jeho další oběť.

Simon Leviev dál cestuje a loví naivní ženy

A Simon? Ten dělá, že se vlastně vůbec nic neděje. Překvapivě stále používá účet na Instagramu. Založil si také TikTok a Cameo, nejspíš aby rozšířil počet lidí, které by mohl nějakým vychytralým způsobem připravit o peníze. Většina jeho příspěvků se totiž točí okolo stejného tématu. Simon někam jede – kdo z fanoušků tam bydlí? A za pár týdnů zase Simon jede dál, a zase se ptá, kdo tam z jeho followerů žije? Proč asi? Je to přesně stejná taktika, jaká byla ukázána v dokumentu Netflixu o Simonově chování.

Vše se možná dozvíme v dalším díle dokumentu. Materiálu podle všeho bude dost. Třeba Simonova bývalá partnerka Kate Konlin se nyní hodlá mstít. „Udělala jsem a udělám vše pro to, aby se tato osoba neopakovala… a aby nikdo nebyl na mém místě,“ vzkázala na Instagramu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -