- Reklama -

Podvodník z Tinderu: Jak dnes žije podvodník Simon Leviev?

Objevil se další dokument, který většině diváků bere dech. Podvodník z Tinderu. Příběh muže, který přes seznamovací aplikaci Tinder cíleně poznával ženy, které pak připravil dohromady o miliony dolarů.

- Reklama -

Dokument Netflixu vypráví příběh Cecilie Fjellhoyové. Je to norská studentka žijící v Londýně, která v roce 2018 na Tinderu swajpla doprava na údajného miliardáře a dědice společnosti na prodej diamanatů. Myslela si, že našla svého prince na bílém koni. Jenže z vysněného partnera, který si říkal Simon Leviev, se vyklubala hotová noční můra. Byl to mezinárodní podvodník z Tinderu, který ji obral o 250 000 dolarů a ona skončila na psychiatrii.

Dokument Podvodník z Tinderu je zaměřen především na partnera Fjellhoyové, muže jménem Shimon Hayut. Ten na Tinderu působil jako Simon Leviev, aby snáze prováděl své podvody. Kdo ale opravdu byl? A jak Simon Leviev z Podvodníka z Tinderu žije dnes?

Kdo je Podvodník z Tinderu?

Shimon Hayut vystupoval během svých promyšlených podvodů pod jménem Simon Leviev, aby své známé věrohodněji dokázal přesvědčit, že je skutečným synem rusko-izraelského diamantového magnáta Lva Levieva. Leviev, který je známý jako „diamantový král“, má pět dětí, ale žádné z nich se ve skutečnosti nejmenuje Simon.

Podvodníkovi se přesto podařilo nalákat ženy do sítě svých životů tím, že jim tvrdil, že jako Levův syn je „diamantový princ“ a dědic otcova neuvěřitelného jmění. Ve skutečnosti byl Shimon Hayut v té době již odsouzený podvodník. A mužem, který si v roce 2015 odseděl dva roky ve finském vězení za podvod na několika ženách.

Po propuštění v roce 2017 se vrátil do Izraele, kde po něm policie také pátrala. Než ho policie zatkla, znovu uprchl. Zamířil zpět do Evropy, kde dokument Podvodník z Tinderu navazuje na příběh Cecilie.

Kde žije Simon Leviev z Podvodníka z Tinderu?

Podle posledních informací z dokumentu Hayuta (alias Simona Levieva) v prosinci 2019 uvěznili v Izraeli, ale po pěti měsících ho zase propustili.

30. prosince 2019 byl podle webu digitalspy.com Hayut odsouzen k 15 měsícům vězení, přičemž ho nakonec odsoudili jen za čtyři podvody. Zaplatil pokutu a odškodné, což ho v přepočtu vyšlo asi na milion korun. Vzhledem k tomu, že podváděním žen si podle dokumentu přišel na 10 milionů dolarů, vyšel z toho nakonec docela lacino.

Zpět na svobodě díky koronaviru…

Po vynesení rozsudku v roce 2019 se Hayut podle podle zpráv z května 2020 dostal docela rychle z vězení, píše nypost.com. Za svoje zločiny si tak odseděl pouhých pět měsíců. Má se za to, že k jeho propuštění došlo díky programu zaměřenému na snížení počtu vězňů v souvislosti s pandemií koronaviru.

V prosinci 2020 se pak Hayut opět dostal na titulní stránky novin. Prý se vydával za zdravotnického pracovníka, aby získal předčasný přístup k vakcíně proti koronaviru.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -