- Reklama -

Podvodník z Tinderu: Jak dnes žije podvodník Simon Leviev?

Objevil se další dokument, který většině diváků bere dech. Podvodník z Tinderu. Příběh muže, který přes seznamovací aplikaci Tinder cíleně poznával ženy, které pak připravil dohromady o miliony dolarů.

- Reklama -

Dokument Netflixu vypráví příběh Cecilie Fjellhoyové. Je to norská studentka žijící v Londýně, která v roce 2018 na Tinderu swajpla doprava na údajného miliardáře a dědice společnosti na prodej diamanatů. Myslela si, že našla svého prince na bílém koni. Jenže z vysněného partnera, který si říkal Simon Leviev, se vyklubala hotová noční můra. Byl to mezinárodní podvodník z Tinderu, který ji obral o 250 000 dolarů a ona skončila na psychiatrii.

Dokument Podvodník z Tinderu je zaměřen především na partnera Fjellhoyové, muže jménem Shimon Hayut. Ten na Tinderu působil jako Simon Leviev, aby snáze prováděl své podvody. Kdo ale opravdu byl? A jak Simon Leviev z Podvodníka z Tinderu žije dnes?

Kdo je Podvodník z Tinderu?

Shimon Hayut vystupoval během svých promyšlených podvodů pod jménem Simon Leviev, aby své známé věrohodněji dokázal přesvědčit, že je skutečným synem rusko-izraelského diamantového magnáta Lva Levieva. Leviev, který je známý jako „diamantový král“, má pět dětí, ale žádné z nich se ve skutečnosti nejmenuje Simon.

Podvodníkovi se přesto podařilo nalákat ženy do sítě svých životů tím, že jim tvrdil, že jako Levův syn je „diamantový princ“ a dědic otcova neuvěřitelného jmění. Ve skutečnosti byl Shimon Hayut v té době již odsouzený podvodník. A mužem, který si v roce 2015 odseděl dva roky ve finském vězení za podvod na několika ženách.

- Reklama -

Po propuštění v roce 2017 se vrátil do Izraele, kde po něm policie také pátrala. Než ho policie zatkla, znovu uprchl. Zamířil zpět do Evropy, kde dokument Podvodník z Tinderu navazuje na příběh Cecilie.

Kde žije Simon Leviev z Podvodníka z Tinderu?

Podle posledních informací z dokumentu Hayuta (alias Simona Levieva) v prosinci 2019 uvěznili v Izraeli, ale po pěti měsících ho zase propustili.

30. prosince 2019 byl podle webu digitalspy.com Hayut odsouzen k 15 měsícům vězení, přičemž ho nakonec odsoudili jen za čtyři podvody. Zaplatil pokutu a odškodné, což ho v přepočtu vyšlo asi na milion korun. Vzhledem k tomu, že podváděním žen si podle dokumentu přišel na 10 milionů dolarů, vyšel z toho nakonec docela lacino.

Zpět na svobodě díky koronaviru…

Po vynesení rozsudku v roce 2019 se Hayut podle podle zpráv z května 2020 dostal docela rychle z vězení, píše nypost.com. Za svoje zločiny si tak odseděl pouhých pět měsíců. Má se za to, že k jeho propuštění došlo díky programu zaměřenému na snížení počtu vězňů v souvislosti s pandemií koronaviru.

V prosinci 2020 se pak Hayut opět dostal na titulní stránky novin. Prý se vydával za zdravotnického pracovníka, aby získal předčasný přístup k vakcíně proti koronaviru.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -