- Reklama -

Podvodník z Tinderu: Jak dnes žije podvodník Simon Leviev?

Objevil se další dokument, který většině diváků bere dech. Podvodník z Tinderu. Příběh muže, který přes seznamovací aplikaci Tinder cíleně poznával ženy, které pak připravil dohromady o miliony dolarů.

- Reklama -

Dokument Netflixu vypráví příběh Cecilie Fjellhoyové. Je to norská studentka žijící v Londýně, která v roce 2018 na Tinderu swajpla doprava na údajného miliardáře a dědice společnosti na prodej diamanatů. Myslela si, že našla svého prince na bílém koni. Jenže z vysněného partnera, který si říkal Simon Leviev, se vyklubala hotová noční můra. Byl to mezinárodní podvodník z Tinderu, který ji obral o 250 000 dolarů a ona skončila na psychiatrii.

Dokument Podvodník z Tinderu je zaměřen především na partnera Fjellhoyové, muže jménem Shimon Hayut. Ten na Tinderu působil jako Simon Leviev, aby snáze prováděl své podvody. Kdo ale opravdu byl? A jak Simon Leviev z Podvodníka z Tinderu žije dnes?

Kdo je Podvodník z Tinderu?

Shimon Hayut vystupoval během svých promyšlených podvodů pod jménem Simon Leviev, aby své známé věrohodněji dokázal přesvědčit, že je skutečným synem rusko-izraelského diamantového magnáta Lva Levieva. Leviev, který je známý jako „diamantový král“, má pět dětí, ale žádné z nich se ve skutečnosti nejmenuje Simon.

Podvodníkovi se přesto podařilo nalákat ženy do sítě svých životů tím, že jim tvrdil, že jako Levův syn je „diamantový princ“ a dědic otcova neuvěřitelného jmění. Ve skutečnosti byl Shimon Hayut v té době již odsouzený podvodník. A mužem, který si v roce 2015 odseděl dva roky ve finském vězení za podvod na několika ženách.

- Reklama -

Po propuštění v roce 2017 se vrátil do Izraele, kde po něm policie také pátrala. Než ho policie zatkla, znovu uprchl. Zamířil zpět do Evropy, kde dokument Podvodník z Tinderu navazuje na příběh Cecilie.

Kde žije Simon Leviev z Podvodníka z Tinderu?

Podle posledních informací z dokumentu Hayuta (alias Simona Levieva) v prosinci 2019 uvěznili v Izraeli, ale po pěti měsících ho zase propustili.

30. prosince 2019 byl podle webu digitalspy.com Hayut odsouzen k 15 měsícům vězení, přičemž ho nakonec odsoudili jen za čtyři podvody. Zaplatil pokutu a odškodné, což ho v přepočtu vyšlo asi na milion korun. Vzhledem k tomu, že podváděním žen si podle dokumentu přišel na 10 milionů dolarů, vyšel z toho nakonec docela lacino.

Zpět na svobodě díky koronaviru…

Po vynesení rozsudku v roce 2019 se Hayut podle podle zpráv z května 2020 dostal docela rychle z vězení, píše nypost.com. Za svoje zločiny si tak odseděl pouhých pět měsíců. Má se za to, že k jeho propuštění došlo díky programu zaměřenému na snížení počtu vězňů v souvislosti s pandemií koronaviru.

V prosinci 2020 se pak Hayut opět dostal na titulní stránky novin. Prý se vydával za zdravotnického pracovníka, aby získal předčasný přístup k vakcíně proti koronaviru.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -