- Reklama -

Simon Leviev prolomil mlčení a poskytl první rozhovor po Podvodníkovi z Tinderu

Podvodník z Tinderu Simon Leviev poprvé vystoupil v televizi po uveřejnění dokumentárního filmu od společnosti Netflix, který zaznamenal obrovský úspěch po celém světě a vykreslil ho jako zločince, co vydělává na ženách toužících po lásce.

- Reklama -

Simon Leviev se vydával za miliardáře, okradl ženy z celého světa o miliony dolarů a zanechal je v horách dluhů. K seznámení se ženami využíval Tinder a přesvědčoval je, že je diamantový magnát, vydával se za syna miliardáře Leva Levieva.

Na to doplatila třeba Cecilie Fjellhøyová, která podlehla jeho kouzlu a skutečně věřila, že potkala spřízněnou duši. Než se nadála, brala si půjčky a teď dluží spoustu peněz. Simon údajně podváděl oběti s výmluvou, že po něm jdou jeho nepřátelé. A protože se „musel“ skrývat, potřeboval, aby za něj ženy nějaký čas platily. V dokumentu na jeho praktiky doplatí ještě Ayleen Koelemanová a Pernilla Sjoholová.

Simon Leviev, vlastním jménem Shimon Hayut, teď poprvé poskytl rozhovor, ve kterém se k dokumentu vyjádřil. A odmítá jakoukoli vinu!

Leviev: Já nic, já muzikant…

Od zveřejnění dokumentu se však odsouzený podvodník dočkal na Instagramu ostré odezvy, někteří mu psali, že je „král bezdomovců“ a v jednu chvíli si vypnul komentáře, což lidem zabránilo, aby ho kritizovali veřejně.

- Reklama -

V rozhovoru pro Inside Edition Simon prohlásil, že obvinění vznesená proti němu jsou lživá.

Ve dvoudílném rozhovoru, který se vysílá příští týden v pondělí a v úterý, Leviev popírá, že by se dopustil něčeho špatného, přestože ho zatkli a obvinili z podvodu, krádeže a padělání.

Je to gentleman, tvrdí partnerka

V krátkém traileru na rozhovor podvodník protestuje: „Nejsem podvodník z Tinderu. Nejsem podvodník a nejsem falešný. Lidé mě neznají – takže mě nemohou soudit.“

Simon má po svém boku svou přítelkyni, modelkou Kat Konlinovou. „Byl jsem jen svobodný kluk, který se chtěl seznámit s nějakými dívkami na Tinderu,“ řekl v ukázce. A jeho partnerka k tomu dodává, že ve skutečnosti je Leviev „největší gentleman“.

Ukázku z rozhovoru uzavírá Levievovo tvrzení, že Netflix „to prezentoval jako dokument“, ale „ve skutečnosti to byl vymyšlený film“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -