- Reklama -

Simon Leviev prolomil mlčení a poskytl první rozhovor po Podvodníkovi z Tinderu

Podvodník z Tinderu Simon Leviev poprvé vystoupil v televizi po uveřejnění dokumentárního filmu od společnosti Netflix, který zaznamenal obrovský úspěch po celém světě a vykreslil ho jako zločince, co vydělává na ženách toužících po lásce.

- Reklama -

Simon Leviev se vydával za miliardáře, okradl ženy z celého světa o miliony dolarů a zanechal je v horách dluhů. K seznámení se ženami využíval Tinder a přesvědčoval je, že je diamantový magnát, vydával se za syna miliardáře Leva Levieva.

Na to doplatila třeba Cecilie Fjellhøyová, která podlehla jeho kouzlu a skutečně věřila, že potkala spřízněnou duši. Než se nadála, brala si půjčky a teď dluží spoustu peněz. Simon údajně podváděl oběti s výmluvou, že po něm jdou jeho nepřátelé. A protože se „musel“ skrývat, potřeboval, aby za něj ženy nějaký čas platily. V dokumentu na jeho praktiky doplatí ještě Ayleen Koelemanová a Pernilla Sjoholová.

Simon Leviev, vlastním jménem Shimon Hayut, teď poprvé poskytl rozhovor, ve kterém se k dokumentu vyjádřil. A odmítá jakoukoli vinu!

Leviev: Já nic, já muzikant…

Od zveřejnění dokumentu se však odsouzený podvodník dočkal na Instagramu ostré odezvy, někteří mu psali, že je „král bezdomovců“ a v jednu chvíli si vypnul komentáře, což lidem zabránilo, aby ho kritizovali veřejně.

- Reklama -

V rozhovoru pro Inside Edition Simon prohlásil, že obvinění vznesená proti němu jsou lživá.

Ve dvoudílném rozhovoru, který se vysílá příští týden v pondělí a v úterý, Leviev popírá, že by se dopustil něčeho špatného, přestože ho zatkli a obvinili z podvodu, krádeže a padělání.

Je to gentleman, tvrdí partnerka

V krátkém traileru na rozhovor podvodník protestuje: „Nejsem podvodník z Tinderu. Nejsem podvodník a nejsem falešný. Lidé mě neznají – takže mě nemohou soudit.“

Simon má po svém boku svou přítelkyni, modelkou Kat Konlinovou. „Byl jsem jen svobodný kluk, který se chtěl seznámit s nějakými dívkami na Tinderu,“ řekl v ukázce. A jeho partnerka k tomu dodává, že ve skutečnosti je Leviev „největší gentleman“.

Ukázku z rozhovoru uzavírá Levievovo tvrzení, že Netflix „to prezentoval jako dokument“, ale „ve skutečnosti to byl vymyšlený film“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -