- Reklama -

Simon Leviev prolomil mlčení a poskytl první rozhovor po Podvodníkovi z Tinderu

Podvodník z Tinderu Simon Leviev poprvé vystoupil v televizi po uveřejnění dokumentárního filmu od společnosti Netflix, který zaznamenal obrovský úspěch po celém světě a vykreslil ho jako zločince, co vydělává na ženách toužících po lásce.

- Reklama -

Simon Leviev se vydával za miliardáře, okradl ženy z celého světa o miliony dolarů a zanechal je v horách dluhů. K seznámení se ženami využíval Tinder a přesvědčoval je, že je diamantový magnát, vydával se za syna miliardáře Leva Levieva.

Na to doplatila třeba Cecilie Fjellhøyová, která podlehla jeho kouzlu a skutečně věřila, že potkala spřízněnou duši. Než se nadála, brala si půjčky a teď dluží spoustu peněz. Simon údajně podváděl oběti s výmluvou, že po něm jdou jeho nepřátelé. A protože se „musel“ skrývat, potřeboval, aby za něj ženy nějaký čas platily. V dokumentu na jeho praktiky doplatí ještě Ayleen Koelemanová a Pernilla Sjoholová.

Simon Leviev, vlastním jménem Shimon Hayut, teď poprvé poskytl rozhovor, ve kterém se k dokumentu vyjádřil. A odmítá jakoukoli vinu!

Leviev: Já nic, já muzikant…

Od zveřejnění dokumentu se však odsouzený podvodník dočkal na Instagramu ostré odezvy, někteří mu psali, že je „král bezdomovců“ a v jednu chvíli si vypnul komentáře, což lidem zabránilo, aby ho kritizovali veřejně.

V rozhovoru pro Inside Edition Simon prohlásil, že obvinění vznesená proti němu jsou lživá.

Ve dvoudílném rozhovoru, který se vysílá příští týden v pondělí a v úterý, Leviev popírá, že by se dopustil něčeho špatného, přestože ho zatkli a obvinili z podvodu, krádeže a padělání.

Je to gentleman, tvrdí partnerka

V krátkém traileru na rozhovor podvodník protestuje: „Nejsem podvodník z Tinderu. Nejsem podvodník a nejsem falešný. Lidé mě neznají – takže mě nemohou soudit.“

Simon má po svém boku svou přítelkyni, modelkou Kat Konlinovou. „Byl jsem jen svobodný kluk, který se chtěl seznámit s nějakými dívkami na Tinderu,“ řekl v ukázce. A jeho partnerka k tomu dodává, že ve skutečnosti je Leviev „největší gentleman“.

Ukázku z rozhovoru uzavírá Levievovo tvrzení, že Netflix „to prezentoval jako dokument“, ale „ve skutečnosti to byl vymyšlený film“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -